• Przypominamy, że od 1.04. obowiązują nowe ceny biletów. Szczegóły na: ztm.gda.pl  • Przypominamy, że od 1.04. obowiązują nowe ceny biletów. Szczegóły na ztm.gda.pl.  • Od 30.03. wprowadzone zostały kolejne zmiany w komunkacji miejskiej. Szczegłóy na: ztm.gda.pl  • 760 z dod. kursami). Rozkłady powszednie feryjne na liniach K,R,S,W,X,Z,104,171,181,191,193,196,288. Nie funkcjonują F,20,21,30,34,103,121,134,163,209  • liniach: S, 117, 122, 143, 144, 177, 181, 185, 187 rozkłady powszednie feryjne (na liniach 117 i 143 nie są wykonywane wybrane kursy w godz. szczytu).
20:18
Kurs nr 0 do Pogórze Górne
Baza na Pogórzu Dolnym05:09
Pogórze Górne05:12
Kurs nr 1 do Witomino Sosnowa
Pogórze Górne05:14
Steyera05:15
Sikorskiego [GDY]05:16
Staniewicza05:17
Maciejewicza05:19
Stare Obłuże05:20
Turkusowa05:21
Dąbka - Zespół Szkół05:22
Benisławskiego05:23
Stolarska05:25
Białowieska05:26
Cechowa05:27
Obłuże Centrum05:29
Hutnicza - Estakada05:32
Morska - Estakada05:34
Kalksztajnów05:35
Mireckiego05:36
Uniwersytet Morski05:38
Stocznia SKM - Morska05:39
Bpa Okoniewskiego05:40
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności05:42
Warszawska05:43
Witomińska05:44
Poznańska [GDY]05:45
Cmentarz Witomiński05:46
Rolnicza05:49
Witomino Centrum05:50
Uczniowska [GDY]05:51
Witomino Sosnowa05:52
Witomino Sosnowa05:52
Kurs nr 2 do Pogórze - Pogórze Górne
Witomino Sosnowa05:56
Witomino Sosnowa05:57
Uczniowska [GDY]05:58
Witomino Centrum06:00
Rolnicza06:01
Cmentarz Witomiński06:03
Poznańska [GDY]06:04
Witomińska06:05
Warszawska06:06
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności06:07
Bpa Okoniewskiego06:09
Stocznia SKM - Morska06:10
Uniwersytet Morski06:11
Mireckiego06:12
Kalksztajnów06:13
Morska - Estakada06:15
Hutnicza - Estakada06:17
Obłuże Centrum06:20
Białowieska06:22
Stolarska06:23
Benisławskiego06:25
Dąbka - Zespół Szkół06:26
Turkusowa06:27
Stare Obłuże06:28
Maciejewicza06:29
Galeria Szperk06:30
Staniewicza06:31
Sikorskiego [GDY]06:32
Steyera06:33
Pogórze - Pogórze Górne06:34
Kurs nr 3 do Witomino Sosnowa
Pogórze Górne06:36
Steyera06:37
Sikorskiego [GDY]06:38
Staniewicza06:39
Maciejewicza06:41
Stare Obłuże06:42
Turkusowa06:43
Dąbka - Zespół Szkół06:44
Benisławskiego06:45
Stolarska06:47
Białowieska06:48
Cechowa06:49
Obłuże Centrum06:51
Hutnicza - Estakada06:54
Morska - Estakada06:56
Kalksztajnów06:57
Mireckiego06:58
Uniwersytet Morski07:00
Stocznia SKM - Morska07:01
Bpa Okoniewskiego07:02
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności07:04
Warszawska07:05
Witomińska07:06
Poznańska [GDY]07:07
Cmentarz Witomiński07:08
Rolnicza07:11
Witomino Centrum07:13
Uczniowska [GDY]07:14
Witomino Sosnowa07:15
Witomino Sosnowa07:15
Kurs nr 4 do Pogórze - Pogórze Górne
Witomino Sosnowa07:25
Witomino Sosnowa07:26
Uczniowska [GDY]07:27
Witomino Centrum07:29
Rolnicza07:30
Cmentarz Witomiński07:32
Poznańska [GDY]07:33
Witomińska07:34
Warszawska07:35
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności07:36
Bpa Okoniewskiego07:38
Stocznia SKM - Morska07:39
Uniwersytet Morski07:40
Mireckiego07:41
Kalksztajnów07:42
Morska - Estakada07:44
Hutnicza - Estakada07:46
Obłuże Centrum07:49
Białowieska07:51
Stolarska07:52
Benisławskiego07:54
Dąbka - Zespół Szkół07:55
Turkusowa07:56
Stare Obłuże07:57
Maciejewicza07:58
Galeria Szperk07:59
Staniewicza08:00
Sikorskiego [GDY]08:01
Steyera08:02
Pogórze - Pogórze Górne08:03
Kurs nr 5 do Baza na Pogórzu Dolnym
Pogórze - Pogórze Górne08:03
Baza na Pogórzu Dolnym08:06
Kurs nr 6 do Pogórze Górne
Baza na Pogórzu Dolnym08:37
Pogórze Górne08:40
Kurs nr 7 do Witomino Sosnowa
Pogórze Górne08:42
Steyera08:43
Sikorskiego [GDY]08:44
Staniewicza08:45
Maciejewicza08:47
Stare Obłuże08:48
Turkusowa08:49
Dąbka - Zespół Szkół08:50
Benisławskiego08:51
Stolarska08:53
Białowieska08:54
Cechowa08:55
Obłuże Centrum08:57
Hutnicza - Estakada09:00
Morska - Estakada09:02
Kalksztajnów09:03
Mireckiego09:04
Uniwersytet Morski09:06
Stocznia SKM - Morska09:07
Bpa Okoniewskiego09:08
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności09:10
Warszawska09:11
Witomińska09:12
Poznańska [GDY]09:13
Cmentarz Witomiński09:14
Rolnicza09:17
Witomino Centrum09:19
Uczniowska [GDY]09:20
Witomino Sosnowa09:21
Witomino Sosnowa09:21
Kurs nr 8 do Pogórze - Pogórze Górne
Witomino Sosnowa09:27
Witomino Sosnowa09:28
Uczniowska [GDY]09:29
Witomino Centrum09:31
Rolnicza09:32
Cmentarz Witomiński09:34
Poznańska [GDY]09:36
Witomińska09:37
Warszawska09:38
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności09:39
Bpa Okoniewskiego09:41
Stocznia SKM - Morska09:42
Uniwersytet Morski09:43
Mireckiego09:44
Kalksztajnów09:45
Morska - Estakada09:47
Hutnicza - Estakada09:49
Obłuże Centrum09:52
Białowieska09:54
Stolarska09:55
Benisławskiego09:57
Dąbka - Zespół Szkół09:58
Turkusowa09:59
Stare Obłuże10:01
Maciejewicza10:02
Galeria Szperk10:03
Staniewicza10:04
Sikorskiego [GDY]10:05
Steyera10:06
Pogórze - Pogórze Górne10:07
Kurs nr 9 do Witomino Sosnowa
Pogórze Górne10:22
Steyera10:23
Sikorskiego [GDY]10:24
Staniewicza10:25
Maciejewicza10:27
Stare Obłuże10:28
Turkusowa10:29
Dąbka - Zespół Szkół10:30
Benisławskiego10:31
Stolarska10:33
Białowieska10:34
Cechowa10:35
Obłuże Centrum10:37
Hutnicza - Estakada10:40
Morska - Estakada10:42
Kalksztajnów10:43
Mireckiego10:44
Uniwersytet Morski10:46
Stocznia SKM - Morska10:47
Bpa Okoniewskiego10:48
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności10:50
Warszawska10:51
Witomińska10:52
Poznańska [GDY]10:53
Cmentarz Witomiński10:54
Rolnicza10:57
Witomino Centrum10:59
Uczniowska [GDY]11:00
Witomino Sosnowa11:01
Witomino Sosnowa11:01
Kurs nr 10 do Pogórze - Pogórze Górne
Witomino Sosnowa11:06
Witomino Sosnowa11:07
Uczniowska [GDY]11:08
Witomino Centrum11:10
Rolnicza11:11
Cmentarz Witomiński11:13
Poznańska [GDY]11:15
Witomińska11:16
Warszawska11:18
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności11:19
Bpa Okoniewskiego11:21
Stocznia SKM - Morska11:22
Uniwersytet Morski11:23
Mireckiego11:24
Kalksztajnów11:25
Morska - Estakada11:27
Hutnicza - Estakada11:29
Obłuże Centrum11:32
Białowieska11:34
Stolarska11:35
Benisławskiego11:37
Dąbka - Zespół Szkół11:38
Turkusowa11:39
Stare Obłuże11:41
Maciejewicza11:42
Galeria Szperk11:43
Staniewicza11:44
Sikorskiego [GDY]11:45
Steyera11:46
Pogórze - Pogórze Górne11:47
Kurs nr 11 do Witomino Sosnowa
Pogórze Górne12:02
Steyera12:03
Sikorskiego [GDY]12:04
Staniewicza12:05
Maciejewicza12:07
Stare Obłuże12:08
Turkusowa12:10
Dąbka - Zespół Szkół12:11
Benisławskiego12:12
Stolarska12:14
Białowieska12:15
Cechowa12:16
Obłuże Centrum12:18
Hutnicza - Estakada12:21
Morska - Estakada12:23
Kalksztajnów12:24
Mireckiego12:25
Uniwersytet Morski12:27
Stocznia SKM - Morska12:28
Bpa Okoniewskiego12:29
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności12:31
Warszawska12:32
Witomińska12:33
Poznańska [GDY]12:34
Cmentarz Witomiński12:35
Rolnicza12:38
Witomino Centrum12:40
Uczniowska [GDY]12:41
Witomino Sosnowa12:42
Witomino Sosnowa12:42
Kurs nr 12 do Pogórze - Pogórze Górne
Witomino Sosnowa12:46
Witomino Sosnowa12:47
Uczniowska [GDY]12:48
Witomino Centrum12:50
Rolnicza12:51
Cmentarz Witomiński12:53
Poznańska [GDY]12:55
Witomińska12:56
Warszawska12:58
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności12:59
Bpa Okoniewskiego13:01
Stocznia SKM - Morska13:02
Uniwersytet Morski13:03
Mireckiego13:04
Kalksztajnów13:05
Morska - Estakada13:07
Hutnicza - Estakada13:09
Obłuże Centrum13:12
Białowieska13:14
Stolarska13:15
Benisławskiego13:17
Dąbka - Zespół Szkół13:18
Turkusowa13:19
Stare Obłuże13:21
Maciejewicza13:22
Galeria Szperk13:23
Staniewicza13:24
Sikorskiego [GDY]13:25
Steyera13:26
Pogórze - Pogórze Górne13:27
Kurs nr 13 do Witomino Sosnowa
Pogórze Górne13:42
Steyera13:43
Sikorskiego [GDY]13:44
Staniewicza13:45
Maciejewicza13:47
Stare Obłuże13:48
Turkusowa13:50
Dąbka - Zespół Szkół13:51
Benisławskiego13:52
Stolarska13:54
Białowieska13:55
Cechowa13:56
Obłuże Centrum13:58
Hutnicza - Estakada14:01
Morska - Estakada14:03
Kalksztajnów14:04
Mireckiego14:05
Uniwersytet Morski14:07
Stocznia SKM - Morska14:08
Bpa Okoniewskiego14:09
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności14:11
Warszawska14:12
Witomińska14:13
Poznańska [GDY]14:14
Cmentarz Witomiński14:15
Rolnicza14:18
Witomino Centrum14:20
Uczniowska [GDY]14:21
Witomino Sosnowa14:22
Witomino Sosnowa14:22
Kurs nr 14 do Pogórze - Pogórze Górne
Witomino Sosnowa14:26
Witomino Sosnowa14:27
Uczniowska [GDY]14:28
Witomino Centrum14:30
Rolnicza14:31
Cmentarz Witomiński14:33
Poznańska [GDY]14:35
Witomińska14:36
Warszawska14:38
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności14:39
Bpa Okoniewskiego14:41
Stocznia SKM - Morska14:42
Uniwersytet Morski14:43
Mireckiego14:44
Kalksztajnów14:45
Morska - Estakada14:47
Hutnicza - Estakada14:49
Obłuże Centrum14:52
Białowieska14:54
Stolarska14:55
Benisławskiego14:57
Dąbka - Zespół Szkół14:58
Turkusowa14:59
Stare Obłuże15:01
Maciejewicza15:02
Galeria Szperk15:03
Staniewicza15:04
Sikorskiego [GDY]15:05
Steyera15:06
Pogórze - Pogórze Górne15:07
Kurs nr 15 do Witomino Sosnowa
Pogórze Górne15:22
Steyera15:23
Sikorskiego [GDY]15:24
Staniewicza15:25
Maciejewicza15:27
Stare Obłuże15:28
Turkusowa15:30
Dąbka - Zespół Szkół15:31
Benisławskiego15:32
Stolarska15:34
Białowieska15:35
Cechowa15:36
Obłuże Centrum15:38
Hutnicza - Estakada15:41
Morska - Estakada15:43
Kalksztajnów15:44
Mireckiego15:45
Uniwersytet Morski15:47
Stocznia SKM - Morska15:48
Bpa Okoniewskiego15:49
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności15:51
Warszawska15:52
Witomińska15:53
Poznańska [GDY]15:54
Cmentarz Witomiński15:55
Rolnicza15:58
Witomino Centrum16:00
Uczniowska [GDY]16:01
Witomino Sosnowa16:02
Witomino Sosnowa16:02
Kurs nr 16 do Pogórze - Pogórze Górne
Witomino Sosnowa16:06
Witomino Sosnowa16:07
Uczniowska [GDY]16:08
Witomino Centrum16:10
Rolnicza16:11
Cmentarz Witomiński16:13
Poznańska [GDY]16:15
Witomińska16:16
Warszawska16:18
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności16:19
Bpa Okoniewskiego16:21
Stocznia SKM - Morska16:22
Uniwersytet Morski16:23
Mireckiego16:24
Kalksztajnów16:25
Morska - Estakada16:27
Hutnicza - Estakada16:29
Obłuże Centrum16:32
Białowieska16:34
Stolarska16:35
Benisławskiego16:37
Dąbka - Zespół Szkół16:38
Turkusowa16:39
Stare Obłuże16:41
Maciejewicza16:42
Galeria Szperk16:43
Staniewicza16:44
Sikorskiego [GDY]16:45
Steyera16:46
Pogórze - Pogórze Górne16:47
Kurs nr 17 do Witomino Sosnowa
Pogórze Górne17:02
Steyera17:03
Sikorskiego [GDY]17:04
Staniewicza17:05
Maciejewicza17:07
Stare Obłuże17:08
Turkusowa17:09
Dąbka - Zespół Szkół17:10
Benisławskiego17:11
Stolarska17:13
Białowieska17:14
Cechowa17:15
Obłuże Centrum17:17
Hutnicza - Estakada17:20
Morska - Estakada17:22
Kalksztajnów17:23
Mireckiego17:24
Uniwersytet Morski17:26
Stocznia SKM - Morska17:27
Bpa Okoniewskiego17:28
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności17:30
Warszawska17:31
Witomińska17:32
Poznańska [GDY]17:33
Cmentarz Witomiński17:34
Rolnicza17:37
Witomino Centrum17:39
Uczniowska [GDY]17:40
Witomino Sosnowa17:41
Witomino Sosnowa17:41
Kurs nr 18 do Pogórze - Pogórze Górne
Witomino Sosnowa18:06
Witomino Sosnowa18:07
Uczniowska [GDY]18:08
Witomino Centrum18:10
Rolnicza18:11
Cmentarz Witomiński18:13
Poznańska [GDY]18:15
Witomińska18:16
Warszawska18:17
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności18:18
Bpa Okoniewskiego18:20
Stocznia SKM - Morska18:21
Uniwersytet Morski18:22
Mireckiego18:23
Kalksztajnów18:24
Morska - Estakada18:26
Hutnicza - Estakada18:28
Obłuże Centrum18:31
Białowieska18:33
Stolarska18:34
Benisławskiego18:36
Dąbka - Zespół Szkół18:37
Turkusowa18:38
Stare Obłuże18:40
Maciejewicza18:41
Galeria Szperk18:42
Staniewicza18:43
Sikorskiego [GDY]18:44
Steyera18:45
Pogórze - Pogórze Górne18:46
Kurs nr 19 do Witomino Sosnowa
Pogórze Górne19:00
Steyera19:01
Sikorskiego [GDY]19:02
Staniewicza19:03
Maciejewicza19:05
Stare Obłuże19:06
Turkusowa19:07
Dąbka - Zespół Szkół19:08
Benisławskiego19:09
Stolarska19:11
Białowieska19:12
Cechowa19:13
Obłuże Centrum19:15
Hutnicza - Estakada19:18
Morska - Estakada19:20
Kalksztajnów19:21
Mireckiego19:22
Uniwersytet Morski19:24
Stocznia SKM - Morska19:25
Bpa Okoniewskiego19:26
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności19:28
Warszawska19:29
Witomińska19:30
Poznańska [GDY]19:31
Cmentarz Witomiński19:32
Rolnicza19:35
Witomino Centrum19:36
Uczniowska [GDY]19:37
Witomino Sosnowa19:38
Witomino Sosnowa19:38
Kurs nr 20 do Pogórze - Pogórze Górne
Witomino Sosnowa19:42
Witomino Sosnowa19:43
Uczniowska [GDY]19:44
Witomino Centrum19:46
Rolnicza19:47
Cmentarz Witomiński19:49
Poznańska [GDY]19:50
Witomińska19:51
Warszawska19:52
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności19:53
Bpa Okoniewskiego19:55
Stocznia SKM - Morska19:56
Uniwersytet Morski19:57
Mireckiego19:58
Kalksztajnów19:59
Morska - Estakada20:01
Hutnicza - Estakada20:03
Obłuże Centrum20:06
Białowieska20:08
Stolarska20:09
Benisławskiego20:11
Dąbka - Zespół Szkół20:12
Turkusowa20:13
Stare Obłuże20:15
Maciejewicza20:16
Galeria Szperk20:17
Staniewicza20:18
Sikorskiego [GDY]20:19
Steyera20:20
Pogórze - Pogórze Górne20:21
Kurs nr 21 do Baza na Pogórzu Dolnym
Pogórze - Pogórze Górne20:21
Baza na Pogórzu Dolnym20:24