• Autobusowa komunikacja zastępcza na odcinku Chełm Witosa - Śródmieście SKM - Chełm Witosa.  • Awaria tram. przy przyst. Pohulanka, kierunek Oliwa / Jelitkowo / Nowy Port, występują opóźnienia na liniach 2, 4, 6, 7 i 11.
07:31
Kurs nr 0 do Wrzeszcz PKP
Baza Hallera04:52
Wrzeszcz PKP05:02
Kurs nr 1 do Bysewo
Wrzeszcz PKP05:02
Wrzeszcz PKP05:02
Galeria Bałtycka05:04
Zabytkowa05:05
Cmentarz Srebrzysko05:06
Trawki05:07
Potokowa05:08
Słowackiego Działki05:10
Harfowa05:13
Agrarna05:15
Matarnia PKM05:16
Sąsiedzka05:17
Nowatorów05:19
Kokoszki - Poczta05:20
Unimor05:21
Centrostal05:22
Instal05:22
Schronisko dla zwierząt "Promyk"05:23
Bysewo05:24
Bysewo05:24
Kurs nr 2 do Wrzeszcz PKP
Bysewo05:29
Bysewo05:29
Schronisko dla zwierząt "Promyk"05:30
Centrostal05:31
Unimor05:32
Kokoszki - Poczta05:33
Nowatorów05:35
Transportowców05:36
Kartuska05:37
Fabryczna05:39
Transportowców05:40
Nowatorów05:42
Sąsiedzka05:44
Matarnia PKM05:45
Agrarna05:46
Harfowa05:48
Słowackiego Działki05:51
Potokowa05:53
Trawki05:54
Cmentarz Srebrzysko05:55
Zabytkowa05:56
Galeria Bałtycka05:58
Wrzeszcz PKP05:59
Kurs nr 3 do Bysewo
Wrzeszcz PKP06:20
Wrzeszcz PKP06:20
Galeria Bałtycka06:23
Zabytkowa06:25
Cmentarz Srebrzysko06:26
Trawki06:27
Potokowa06:28
Słowackiego Działki06:30
Harfowa06:34
Agrarna06:36
Matarnia PKM06:37
Sąsiedzka06:38
Nowatorów06:40
Transportowców06:41
Kartuska06:42
Fabryczna06:44
Transportowców06:45
Nowatorów06:47
Kokoszki - Poczta06:48
Unimor06:49
Centrostal06:50
Instal06:50
Schronisko dla zwierząt "Promyk"06:51
Bysewo06:52
Bysewo06:52
Kurs nr 4 do Wrzeszcz PKP
Bysewo06:54
Bysewo06:54
Schronisko dla zwierząt "Promyk"06:55
Centrostal06:56
Unimor06:57
Kokoszki - Poczta06:58
Nowatorów07:00
Transportowców07:01
Kartuska07:04
Fabryczna07:06
Transportowców07:07
Nowatorów07:08
Sąsiedzka07:10
Matarnia PKM07:11
Agrarna07:12
Harfowa07:14
Słowackiego Działki07:17
Potokowa07:19
Trawki07:20
Cmentarz Srebrzysko07:21
Zabytkowa07:22
Galeria Bałtycka07:24
Wrzeszcz PKP07:25
Kurs nr 5 do Bysewo
Wrzeszcz PKP07:39
Wrzeszcz PKP07:39
Galeria Bałtycka07:42
Zabytkowa07:44
Cmentarz Srebrzysko07:45
Trawki07:46
Potokowa07:48
Słowackiego Działki07:50
Harfowa07:54
Agrarna07:56
Matarnia PKM07:57
Sąsiedzka07:58
Nowatorów08:00
Kokoszki - Poczta08:01
Unimor08:02
Centrostal08:03
Instal08:03
Schronisko dla zwierząt "Promyk"08:04
Bysewo08:05
Bysewo08:05
Kurs nr 6 do Wrzeszcz PKP
Bysewo08:10
Bysewo08:10
Schronisko dla zwierząt "Promyk"08:11
Centrostal08:12
Unimor08:13
Kokoszki - Poczta08:14
Nowatorów08:16
Transportowców08:17
Kartuska08:18
Fabryczna08:20
Transportowców08:21
Nowatorów08:22
Sąsiedzka08:24
Matarnia PKM08:25
Agrarna08:26
Harfowa08:28
Słowackiego Działki08:31
Potokowa08:33
Trawki08:34
Cmentarz Srebrzysko08:35
Zabytkowa08:36
Galeria Bałtycka08:38
Wrzeszcz PKP08:39
Kurs nr 7 do Bysewo
Wrzeszcz PKP09:09
Wrzeszcz PKP09:09
Galeria Bałtycka09:12
Zabytkowa09:14
Cmentarz Srebrzysko09:15
Trawki09:16
Potokowa09:17
Słowackiego Działki09:19
Harfowa09:23
Agrarna09:25
Matarnia PKM09:26
Sąsiedzka09:27
Nowatorów09:29
Kokoszki - Poczta09:30
Unimor09:31
Centrostal09:32
Instal09:32
Schronisko dla zwierząt "Promyk"09:33
Bysewo09:34
Bysewo09:34
Kurs nr 8 do Wrzeszcz PKP
Bysewo09:35
Bysewo09:35
Schronisko dla zwierząt "Promyk"09:36
Centrostal09:37
Unimor09:38
Kokoszki - Poczta09:39
Nowatorów09:41
Transportowców09:42
Kartuska09:43
Fabryczna09:45
Transportowców09:46
Nowatorów09:47
Sąsiedzka09:49
Matarnia PKM09:50
Agrarna09:51
Harfowa09:53
Słowackiego Działki09:56
Potokowa09:58
Trawki09:59
Cmentarz Srebrzysko10:00
Zabytkowa10:01
Galeria Bałtycka10:03
Wrzeszcz PKP10:04
Kurs nr 9 do Bysewo
Wrzeszcz PKP10:38
Wrzeszcz PKP10:38
Galeria Bałtycka10:41
Zabytkowa10:43
Cmentarz Srebrzysko10:44
Trawki10:45
Potokowa10:46
Słowackiego Działki10:48
Harfowa10:52
Agrarna10:54
Matarnia PKM10:55
Sąsiedzka10:56
Nowatorów10:58
Kokoszki - Poczta10:59
Unimor11:00
Centrostal11:01
Instal11:01
Schronisko dla zwierząt "Promyk"11:02
Bysewo11:03
Bysewo11:03
Kurs nr 10 do Wrzeszcz PKP
Bysewo11:06
Bysewo11:06
Schronisko dla zwierząt "Promyk"11:07
Centrostal11:08
Unimor11:09
Kokoszki - Poczta11:10
Nowatorów11:12
Sąsiedzka11:14
Matarnia PKM11:15
Agrarna11:16
Harfowa11:18
Słowackiego Działki11:21
Potokowa11:23
Trawki11:24
Cmentarz Srebrzysko11:25
Zabytkowa11:26
Galeria Bałtycka11:28
Wrzeszcz PKP11:29
Kurs nr 11 do Bysewo
Wrzeszcz PKP12:02
Wrzeszcz PKP12:02
Galeria Bałtycka12:05
Zabytkowa12:07
Cmentarz Srebrzysko12:08
Trawki12:09
Potokowa12:10
Słowackiego Działki12:12
Harfowa12:16
Agrarna12:18
Matarnia PKM12:19
Sąsiedzka12:20
Nowatorów12:22
Transportowców12:23
Kartuska12:24
Fabryczna12:26
Transportowców12:27
Nowatorów12:29
Kokoszki - Poczta12:30
Unimor12:31
Centrostal12:32
Instal12:32
Schronisko dla zwierząt "Promyk"12:33
Bysewo12:34
Bysewo12:34
Kurs nr 12 do Wrzeszcz PKP
Bysewo12:35
Bysewo12:35
Schronisko dla zwierząt "Promyk"12:36
Centrostal12:37
Unimor12:38
Kokoszki - Poczta12:39
Nowatorów12:41
Transportowców12:42
Kartuska12:43
Fabryczna12:45
Transportowców12:46
Nowatorów12:47
Sąsiedzka12:49
Matarnia PKM12:50
Agrarna12:51
Harfowa12:53
Słowackiego Działki12:56
Potokowa12:58
Trawki12:59
Cmentarz Srebrzysko13:00
Zabytkowa13:01
Galeria Bałtycka13:03
Wrzeszcz PKP13:04
Kurs nr 13 do Bysewo
Wrzeszcz PKP13:28
Wrzeszcz PKP13:28
Galeria Bałtycka13:31
Zabytkowa13:34
Cmentarz Srebrzysko13:35
Trawki13:36
Potokowa13:37
Słowackiego Działki13:39
Harfowa13:43
Agrarna13:45
Matarnia PKM13:46
Sąsiedzka13:47
Nowatorów13:49
Transportowców13:50
Kartuska13:51
Fabryczna13:53
Transportowców13:54
Nowatorów13:56
Kokoszki - Poczta13:57
Unimor13:58
Centrostal13:59
Instal13:59
Schronisko dla zwierząt "Promyk"14:00
Bysewo14:01
Bysewo14:01
Kurs nr 14 do Wrzeszcz PKP
Bysewo14:36
Bysewo14:36
Schronisko dla zwierząt "Promyk"14:37
Centrostal14:38
Unimor14:39
Kokoszki - Poczta14:40
Nowatorów14:42
Sąsiedzka14:44
Matarnia PKM14:45
Agrarna14:46
Harfowa14:48
Słowackiego Działki14:51
Potokowa14:53
Trawki14:54
Cmentarz Srebrzysko14:55
Zabytkowa14:56
Galeria Bałtycka14:58
Wrzeszcz PKP14:59
Kurs nr 15 do Bysewo
Wrzeszcz PKP15:14
Wrzeszcz PKP15:14
Galeria Bałtycka15:18
Zabytkowa15:22
Cmentarz Srebrzysko15:24
Trawki15:25
Potokowa15:27
Słowackiego Działki15:29
Harfowa15:33
Agrarna15:35
Matarnia PKM15:36
Sąsiedzka15:37
Nowatorów15:39
Transportowców15:42
Kartuska15:45
Fabryczna15:47
Transportowców15:48
Nowatorów15:50
Kokoszki - Poczta15:51
Unimor15:52
Centrostal15:53
Instal15:53
Schronisko dla zwierząt "Promyk"15:54
Bysewo15:55
Bysewo15:55
Kurs nr 16 do Wrzeszcz PKP
Bysewo16:06
Bysewo16:06
Schronisko dla zwierząt "Promyk"16:07
Centrostal16:08
Unimor16:09
Kokoszki - Poczta16:10
Nowatorów16:13
Transportowców16:16
Kartuska16:19
Fabryczna16:21
Transportowców16:22
Nowatorów16:23
Sąsiedzka16:25
Matarnia PKM16:26
Agrarna16:27
Harfowa16:29
Słowackiego Działki16:32
Potokowa16:34
Trawki16:35
Cmentarz Srebrzysko16:36
Zabytkowa16:37
Galeria Bałtycka16:39
Wrzeszcz PKP16:40
Kurs nr 17 do Bysewo
Wrzeszcz PKP16:54
Wrzeszcz PKP16:54
Galeria Bałtycka16:58
Zabytkowa17:02
Cmentarz Srebrzysko17:04
Trawki17:05
Potokowa17:07
Słowackiego Działki17:09
Harfowa17:13
Agrarna17:15
Matarnia PKM17:16
Sąsiedzka17:17
Nowatorów17:19
Transportowców17:22
Kartuska17:25
Fabryczna17:27
Transportowców17:28
Nowatorów17:30
Kokoszki - Poczta17:31
Unimor17:32
Centrostal17:33
Instal17:33
Schronisko dla zwierząt "Promyk"17:34
Bysewo17:35
Bysewo17:35
Kurs nr 18 do Wrzeszcz PKP
Bysewo17:42
Bysewo17:42
Schronisko dla zwierząt "Promyk"17:43
Centrostal17:44
Unimor17:45
Kokoszki - Poczta17:46
Nowatorów17:48
Sąsiedzka17:49
Matarnia PKM17:50
Agrarna17:51
Harfowa17:53
Słowackiego Działki17:56
Potokowa17:58
Trawki17:59
Cmentarz Srebrzysko18:00
Zabytkowa18:01
Galeria Bałtycka18:03
Wrzeszcz PKP18:04
Kurs nr 19 do Bysewo
Wrzeszcz PKP18:35
Wrzeszcz PKP18:35
Galeria Bałtycka18:37
Zabytkowa18:39
Cmentarz Srebrzysko18:40
Trawki18:41
Potokowa18:42
Słowackiego Działki18:44
Harfowa18:48
Agrarna18:50
Matarnia PKM18:51
Sąsiedzka18:52
Nowatorów18:54
Transportowców18:55
Kartuska18:56
Fabryczna18:58
Transportowców18:59
Nowatorów19:01
Kokoszki - Poczta19:02
Unimor19:03
Centrostal19:04
Instal19:04
Schronisko dla zwierząt "Promyk"19:05
Bysewo19:06
Bysewo19:06
Kurs nr 20 do Wrzeszcz PKP
Bysewo19:10
Bysewo19:10
Schronisko dla zwierząt "Promyk"19:11
Centrostal19:12
Unimor19:13
Kokoszki - Poczta19:14
Nowatorów19:15
Sąsiedzka19:16
Matarnia PKM19:17
Agrarna19:18
Harfowa19:20
Słowackiego Działki19:23
Potokowa19:25
Trawki19:26
Cmentarz Srebrzysko19:27
Zabytkowa19:28
Galeria Bałtycka19:30
Wrzeszcz PKP19:31
Kurs nr 21 do Bysewo
Wrzeszcz PKP20:05
Wrzeszcz PKP20:05
Galeria Bałtycka20:07
Zabytkowa20:09
Cmentarz Srebrzysko20:10
Trawki20:11
Potokowa20:12
Słowackiego Działki20:14
Harfowa20:18
Agrarna20:20
Matarnia PKM20:21
Sąsiedzka20:22
Nowatorów20:24
Transportowców20:25
Kartuska20:26
Fabryczna20:28
Transportowców20:29
Nowatorów20:31
Kokoszki - Poczta20:32
Unimor20:33
Centrostal20:34
Instal20:34
Schronisko dla zwierząt "Promyk"20:35
Bysewo20:36
Bysewo20:36
Kurs nr 22 do Wrzeszcz PKP
Bysewo20:37
Bysewo20:37
Schronisko dla zwierząt "Promyk"20:38
Centrostal20:39
Unimor20:40
Kokoszki - Poczta20:41
Nowatorów20:42
Sąsiedzka20:43
Matarnia PKM20:44
Agrarna20:45
Harfowa20:47
Słowackiego Działki20:50
Potokowa20:52
Trawki20:53
Cmentarz Srebrzysko20:54
Zabytkowa20:55
Galeria Bałtycka20:57
Wrzeszcz PKP20:58
Kurs nr 23 do Bysewo
Wrzeszcz PKP21:41
Wrzeszcz PKP21:41
Galeria Bałtycka21:43
Zabytkowa21:44
Cmentarz Srebrzysko21:45
Trawki21:46
Potokowa21:47
Słowackiego Działki21:49
Harfowa21:52
Agrarna21:54
Matarnia PKM21:55
Sąsiedzka21:56
Nowatorów21:58
Transportowców21:59
Kartuska22:00
Fabryczna22:01
Transportowców22:02
Nowatorów22:04
Kokoszki - Poczta22:05
Unimor22:06
Centrostal22:07
Instal22:07
Schronisko dla zwierząt "Promyk"22:08
Bysewo22:09
Bysewo22:09
Kurs nr 24 do Wrzeszcz PKP
Bysewo22:16
Bysewo22:16
Schronisko dla zwierząt "Promyk"22:17
Centrostal22:18
Unimor22:19
Kokoszki - Poczta22:20
Nowatorów22:22
Transportowców22:23
Kartuska22:24
Fabryczna22:26
Transportowców22:27
Nowatorów22:28
Sąsiedzka22:29
Matarnia PKM22:30
Agrarna22:31
Harfowa22:33
Słowackiego Działki22:36
Potokowa22:38
Trawki22:39
Cmentarz Srebrzysko22:40
Zabytkowa22:41
Galeria Bałtycka22:43
Wrzeszcz PKP22:44
Kurs nr 25 do Baza Hallera
Wrzeszcz PKP22:44
Baza Hallera22:54