• Średnie stęż. pyłu PM10= 16,2 Norma: 300ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze   • Tramwaje linii 10 powróciły na stałą trasę w dalszym ciągu możliwe opóźnienia.  • Z powodu prac awaryjnych zawiesza się obsługę przyst. Rafineria - brama 8, dla linii 166.
19:31
Kurs nr 0 do Pustki Cisowskie
Kacze Buki04:58
Pustki Cisowskie05:20
Kurs nr 1 do Chylonia Dworzec PKP
Pustki Cisowskie05:25
Żurawia05:26
Wiklinowa05:27
Bławatna05:28
Jaskółcza05:29
Raduńska05:30
Chylonia Centrum05:31
Chylonia Dworzec PKP05:32
Chylonia Dworzec PKP05:33
Kurs nr 2 do Pustki Cisowskie
Chylonia Dworzec PKP05:40
Chylonia Centrum05:42
Raduńska05:43
Jaskółcza05:44
Bławatna05:45
Wiklinowa05:46
Żurawia05:47
Pustki Cisowskie05:48
Kurs nr 3 do Chylonia Dworzec PKP
Pustki Cisowskie06:05
Żurawia06:06
Wiklinowa06:07
Bławatna06:08
Jaskółcza06:09
Raduńska06:10
Chylonia Centrum06:11
Chylonia Dworzec PKP06:12
Chylonia Dworzec PKP06:13
Kurs nr 4 do Pustki Cisowskie
Chylonia Dworzec PKP06:22
Chylonia Centrum06:24
Raduńska06:25
Jaskółcza06:26
Bławatna06:27
Wiklinowa06:28
Żurawia06:29
Pustki Cisowskie06:30