• Średnie stęż. pyłu PM10 = 4,9 ug. Norma: 150ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze   • Usunięto awarię tram. przy przyst. Pohulanka, możliwe opóźnienia na liniach 2, 3, 4, 6, 7 i 11.
07:53
Kurs nr 0 do Rewa - Bursztynowa
Rewa - Bursztynowa06:08
Rewa - Bursztynowa06:08
Kurs nr 1 do Chylonia Krzywoustego
Rewa - Bursztynowa06:13
Rewa - Słoneczna06:14
Rewa - Bosmańska06:15
Rewa - Wrocławska06:17
Mosty - Olchowa06:18
Mosty - Ogrodowa06:20
Mosty - Wiązowa06:21
Pierwoszyno - Kościół06:23
Pierwoszyno - Staw06:24
Kosakowo - Kościół06:25
Kosakowo - Urząd Gminy06:26
Kosakowo - Gimnazjum06:27
Pogórze - Herberta06:28
Pogórze - Dobke06:29
Pogórze - Pułaskiego06:30
Pogórze - Pogórze Górne06:31
Czernickiego06:32
Złota06:34
Elektrociepłownia - Pucka06:35
Pucka - Przejazd Kolejowy06:36
Pucka - Hutnicza06:37
Chylonia Krzywoustego06:38
Kurs nr 2 do Kazimierz - Kazimierska
Chylonia Krzywoustego06:59
Pucka - Hutnicza07:00
Pucka - Przejazd Kolejowy07:01
Elektrociepłownia - Pucka07:02
Złota07:03
Pogórze Dolne07:04
Czernickiego07:06
Pogórze Górne07:07
Pogórze - Pułaskiego07:08
Pogórze - Dobke07:09
Pogórze - Herberta07:10
Kosakowo - Gimnazjum07:11
Kosakowo - Urząd Gminy07:12
Kosakowo - Staw07:13
Kosakowo - Krokusowa07:14
Dębogórze - Okopowa07:16
Dębogórze - Owocowa07:17
Dębogórze - Szkoła07:18
Dębogórze - Słonecznikowa07:19
Dębogórze - Jednostka Wojskowa07:20
Dębogórze - Naftobazy07:21
Kazimierz - Majowa07:22
Kazimierz - Listopadowa07:22
Kazimierz - Kazimierska07:23
Kurs nr 3 do Kazimierz - Pętla
Kazimierz - Kazimierska07:23
Kazimierz - Pętla07:25
Kurs nr 4 do Kazimierz - Kazimierska
Kazimierz - Pętla07:27
Kazimierz - Kazimierska07:29
Kurs nr 5 do Obłuże Maciejewicza
Kazimierz - Kazimierska07:29
Kazimierz - Listopadowa07:30
Kazimierz - Majowa07:30
Dębogórze - Naftobazy07:31
Dębogórze - Jednostka Wojskowa07:32
Dębogórze - Słonecznikowa07:34
Dębogórze - Szkoła07:35
Dębogórze - Owocowa07:36
Dębogórze - Okopowa07:37
Kosakowo - Krokusowa07:39
Kosakowo - Staw07:40
Kosakowo - Urząd Gminy07:41
Kosakowo - Gimnazjum07:42
Pogórze - Herberta07:43
Pogórze - Dobke07:44
Pogórze - Pułaskiego07:45
Pogórze - Pogórze Górne07:47
Steyera07:49
Sikorskiego [GDY]07:50
Staniewicza07:51
Maciejewicza07:53
Obłuże Maciejewicza07:54
Kurs nr 6 do Dębogórze - Słonecznikowa
Obłuże Maciejewicza08:17
Maciejewicza08:19
Galeria Szperk08:20
Staniewicza08:21
Sikorskiego [GDY]08:22
Steyera08:23
Pogórze Górne08:24
Pogórze - Pułaskiego08:25
Pogórze - Dobke08:26
Pogórze - Herberta08:27
Kosakowo - Gimnazjum08:28
Kosakowo - Urząd Gminy08:29
Kosakowo - Staw08:30
Kosakowo - Krokusowa08:31
Dębogórze - Okopowa08:33
Dębogórze - Owocowa08:34
Dębogórze - Szkoła08:35
Dębogórze - Słonecznikowa08:36
Kurs nr 7 do Obłuże Maciejewicza
Dębogórze - Słonecznikowa08:52
Dębogórze - Szkoła08:53
Dębogórze - Owocowa08:54
Dębogórze - Okopowa08:55
Kosakowo - Krokusowa08:57
Kosakowo - Staw08:58
Kosakowo - Urząd Gminy08:59
Kosakowo - Gimnazjum09:00
Pogórze - Herberta09:01
Pogórze - Dobke09:02
Pogórze - Pułaskiego09:03
Pogórze - Pogórze Górne09:04
Steyera09:06
Sikorskiego [GDY]09:07
Staniewicza09:08
Maciejewicza09:10
Obłuże Maciejewicza09:11
Kurs nr 8 do Kazimierz - Kazimierska
Obłuże Maciejewicza09:17
Maciejewicza09:19
Galeria Szperk09:20
Staniewicza09:21
Sikorskiego [GDY]09:22
Steyera09:23
Pogórze Górne09:24
Pogórze - Pułaskiego09:25
Pogórze - Dobke09:26
Pogórze - Herberta09:27
Kosakowo - Gimnazjum09:28
Kosakowo - Urząd Gminy09:29
Kosakowo - Staw09:30
Kosakowo - Krokusowa09:31
Dębogórze - Okopowa09:33
Dębogórze - Owocowa09:34
Dębogórze - Szkoła09:35
Dębogórze - Słonecznikowa09:36
Dębogórze - Jednostka Wojskowa09:37
Dębogórze - Naftobazy09:38
Kazimierz - Majowa09:39
Kazimierz - Listopadowa09:39
Kazimierz - Kazimierska09:40
Kurs nr 9 do Kazimierz - Pętla
Kazimierz - Kazimierska09:40
Kazimierz - Pętla09:42
Kurs nr 10 do Kazimierz - Kazimierska
Kazimierz - Pętla09:45
Kazimierz - Kazimierska09:47
Kurs nr 11 do Obłuże Maciejewicza
Kazimierz - Kazimierska09:47
Kazimierz - Listopadowa09:48
Kazimierz - Majowa09:48
Dębogórze - Naftobazy09:49
Dębogórze - Jednostka Wojskowa09:50
Dębogórze - Słonecznikowa09:52
Dębogórze - Szkoła09:53
Dębogórze - Owocowa09:54
Dębogórze - Okopowa09:55
Kosakowo - Krokusowa09:57
Kosakowo - Staw09:58
Kosakowo - Urząd Gminy09:59
Kosakowo - Gimnazjum10:00
Pogórze - Herberta10:01
Pogórze - Dobke10:02
Pogórze - Pułaskiego10:03
Pogórze - Pogórze Górne10:04
Steyera10:06
Sikorskiego [GDY]10:07
Staniewicza10:08
Maciejewicza10:10
Obłuże Maciejewicza10:11
Kurs nr 12 do Dębogórze - Słonecznikowa
Obłuże Maciejewicza10:17
Maciejewicza10:19
Galeria Szperk10:20
Staniewicza10:21
Sikorskiego [GDY]10:22
Steyera10:23
Pogórze Górne10:24
Pogórze - Pułaskiego10:25
Pogórze - Dobke10:26
Pogórze - Herberta10:27
Kosakowo - Gimnazjum10:28
Kosakowo - Urząd Gminy10:29
Kosakowo - Staw10:30
Kosakowo - Krokusowa10:31
Dębogórze - Okopowa10:33
Dębogórze - Owocowa10:34
Dębogórze - Szkoła10:35
Dębogórze - Słonecznikowa10:36
Kurs nr 13 do Obłuże Maciejewicza
Dębogórze - Słonecznikowa10:52
Dębogórze - Szkoła10:53
Dębogórze - Owocowa10:54
Dębogórze - Okopowa10:55
Kosakowo - Krokusowa10:57
Kosakowo - Staw10:58
Kosakowo - Urząd Gminy10:59
Kosakowo - Gimnazjum11:00
Pogórze - Herberta11:01
Pogórze - Dobke11:02
Pogórze - Pułaskiego11:03
Pogórze - Pogórze Górne11:04
Steyera11:06
Sikorskiego [GDY]11:07
Staniewicza11:08
Maciejewicza11:10
Obłuże Maciejewicza11:11
Kurs nr 14 do Kazimierz - Kazimierska
Obłuże Maciejewicza11:18
Maciejewicza11:19
Galeria Szperk11:20
Staniewicza11:21
Sikorskiego [GDY]11:22
Steyera11:23
Pogórze Górne11:24
Pogórze - Pułaskiego11:25
Pogórze - Dobke11:26
Pogórze - Herberta11:27
Kosakowo - Gimnazjum11:28
Kosakowo - Urząd Gminy11:29
Kosakowo - Staw11:30
Kosakowo - Krokusowa11:31
Dębogórze - Okopowa11:33
Dębogórze - Owocowa11:34
Dębogórze - Szkoła11:35
Dębogórze - Słonecznikowa11:36
Dębogórze - Jednostka Wojskowa11:37
Dębogórze - Naftobazy11:38
Kazimierz - Majowa11:39
Kazimierz - Listopadowa11:39
Kazimierz - Kazimierska11:40
Kurs nr 15 do Kazimierz - Pętla
Kazimierz - Kazimierska11:40
Kazimierz - Pętla11:42
Kurs nr 16 do Kazimierz - Kazimierska
Kazimierz - Pętla11:45
Kazimierz - Kazimierska11:47
Kurs nr 17 do Obłuże Maciejewicza
Kazimierz - Kazimierska11:47
Kazimierz - Listopadowa11:48
Kazimierz - Majowa11:48
Dębogórze - Naftobazy11:49
Dębogórze - Jednostka Wojskowa11:50
Dębogórze - Słonecznikowa11:52
Dębogórze - Szkoła11:53
Dębogórze - Owocowa11:54
Dębogórze - Okopowa11:55
Kosakowo - Krokusowa11:57
Kosakowo - Staw11:58
Kosakowo - Urząd Gminy11:59
Kosakowo - Gimnazjum12:00
Pogórze - Herberta12:01
Pogórze - Dobke12:02
Pogórze - Pułaskiego12:03
Pogórze - Pogórze Górne12:04
Steyera12:06
Sikorskiego [GDY]12:07
Staniewicza12:08
Maciejewicza12:10
Obłuże Maciejewicza12:11
Kurs nr 18 do Dębogórze - Słonecznikowa
Obłuże Maciejewicza12:18
Maciejewicza12:19
Galeria Szperk12:20
Staniewicza12:21
Sikorskiego [GDY]12:22
Steyera12:23
Pogórze Górne12:24
Pogórze - Pułaskiego12:25
Pogórze - Dobke12:26
Pogórze - Herberta12:27
Kosakowo - Gimnazjum12:28
Kosakowo - Urząd Gminy12:29
Kosakowo - Staw12:30
Kosakowo - Krokusowa12:31
Dębogórze - Okopowa12:33
Dębogórze - Owocowa12:34
Dębogórze - Szkoła12:35
Dębogórze - Słonecznikowa12:36
Kurs nr 19 do Obłuże Maciejewicza
Dębogórze - Słonecznikowa12:52
Dębogórze - Szkoła12:53
Dębogórze - Owocowa12:54
Dębogórze - Okopowa12:55
Kosakowo - Krokusowa12:57
Kosakowo - Staw12:58
Kosakowo - Urząd Gminy12:59
Kosakowo - Gimnazjum13:00
Pogórze - Herberta13:01
Pogórze - Dobke13:02
Pogórze - Pułaskiego13:03
Pogórze - Pogórze Górne13:04
Steyera13:06
Sikorskiego [GDY]13:07
Staniewicza13:08
Maciejewicza13:10
Obłuże Maciejewicza13:11
Kurs nr 20 do Kazimierz - Kazimierska
Obłuże Maciejewicza13:18
Maciejewicza13:19
Galeria Szperk13:20
Staniewicza13:21
Sikorskiego [GDY]13:22
Steyera13:23
Pogórze Górne13:24
Pogórze - Pułaskiego13:25
Pogórze - Dobke13:26
Pogórze - Herberta13:27
Kosakowo - Gimnazjum13:28
Kosakowo - Urząd Gminy13:29
Kosakowo - Staw13:30
Kosakowo - Krokusowa13:31
Dębogórze - Okopowa13:33
Dębogórze - Owocowa13:34
Dębogórze - Szkoła13:35
Dębogórze - Słonecznikowa13:36
Dębogórze - Jednostka Wojskowa13:37
Dębogórze - Naftobazy13:38
Kazimierz - Majowa13:39
Kazimierz - Listopadowa13:39
Kazimierz - Kazimierska13:40
Kurs nr 21 do Kazimierz - Pętla
Kazimierz - Kazimierska13:41
Kazimierz - Pętla13:43
Kurs nr 22 do Kazimierz - Kazimierska
Kazimierz - Pętla13:51
Kazimierz - Kazimierska13:53
Kurs nr 23 do Obłuże Maciejewicza
Kazimierz - Kazimierska13:53
Kazimierz - Listopadowa13:54
Kazimierz - Majowa13:54
Dębogórze - Naftobazy13:55
Dębogórze - Jednostka Wojskowa13:56
Dębogórze - Słonecznikowa13:58
Dębogórze - Szkoła13:59
Dębogórze - Owocowa14:00
Dębogórze - Okopowa14:01
Kosakowo - Krokusowa14:03
Kosakowo - Staw14:04
Kosakowo - Urząd Gminy14:05
Kosakowo - Gimnazjum14:06
Pogórze - Herberta14:07
Pogórze - Dobke14:08
Pogórze - Pułaskiego14:09
Pogórze - Pogórze Górne14:10
Steyera14:12
Sikorskiego [GDY]14:13
Staniewicza14:14
Maciejewicza14:16
Obłuże Maciejewicza14:17
Kurs nr 24 do Dębogórze - Słonecznikowa
Obłuże Maciejewicza14:18
Maciejewicza14:19
Galeria Szperk14:20
Staniewicza14:21
Sikorskiego [GDY]14:22
Steyera14:23
Pogórze Górne14:24
Pogórze - Pułaskiego14:25
Pogórze - Dobke14:26
Pogórze - Herberta14:27
Kosakowo - Gimnazjum14:28
Kosakowo - Urząd Gminy14:29
Kosakowo - Staw14:30
Kosakowo - Krokusowa14:31
Dębogórze - Okopowa14:33
Dębogórze - Owocowa14:34
Dębogórze - Szkoła14:35
Dębogórze - Słonecznikowa14:36
Kurs nr 25 do Chylonia Krzywoustego
Dębogórze - Słonecznikowa14:48
Dębogórze - Szkoła14:49
Dębogórze - Owocowa14:50
Dębogórze - Okopowa14:51
Kosakowo - Krokusowa14:53
Kosakowo - Staw14:54
Kosakowo - Urząd Gminy14:55
Kosakowo - Gimnazjum14:56
Pogórze - Herberta14:57
Pogórze - Dobke14:58
Pogórze - Pułaskiego14:59
Pogórze - Pogórze Górne15:00
Czernickiego15:01
Złota15:03
Elektrociepłownia - Pucka15:04
Pucka - Przejazd Kolejowy15:05
Pucka - Hutnicza15:06
Chylonia Krzywoustego15:07
Kurs nr 26 do Kazimierz - Kazimierska
Chylonia Krzywoustego15:13
Pucka - Hutnicza15:14
Pucka - Przejazd Kolejowy15:15
Elektrociepłownia - Pucka15:16
Złota15:17
Pogórze Dolne15:18
Czernickiego15:21
Pogórze Górne15:22
Pogórze - Pułaskiego15:23
Pogórze - Dobke15:24
Pogórze - Herberta15:25
Kosakowo - Gimnazjum15:26
Kosakowo - Urząd Gminy15:27
Kosakowo - Staw15:28
Kosakowo - Krokusowa15:29
Dębogórze - Okopowa15:31
Dębogórze - Owocowa15:32
Dębogórze - Szkoła15:33
Dębogórze - Słonecznikowa15:34
Dębogórze - Jednostka Wojskowa15:35
Dębogórze - Naftobazy15:36
Kazimierz - Majowa15:37
Kazimierz - Listopadowa15:37
Kazimierz - Kazimierska15:38
Kurs nr 27 do Kazimierz - Pętla
Kazimierz - Kazimierska15:38
Kazimierz - Pętla15:40
Kurs nr 28 do Kazimierz - Kazimierska
Kazimierz - Pętla15:41
Kazimierz - Kazimierska15:43
Kurs nr 29 do Obłuże Maciejewicza
Kazimierz - Kazimierska15:43
Kazimierz - Listopadowa15:44
Kazimierz - Majowa15:44
Dębogórze - Naftobazy15:45
Dębogórze - Jednostka Wojskowa15:46
Dębogórze - Słonecznikowa15:48
Dębogórze - Szkoła15:49
Dębogórze - Owocowa15:50
Dębogórze - Okopowa15:51
Kosakowo - Krokusowa15:53
Kosakowo - Staw15:54
Kosakowo - Urząd Gminy15:55
Kosakowo - Gimnazjum15:56
Pogórze - Herberta15:57
Pogórze - Dobke15:58
Pogórze - Pułaskiego15:59
Pogórze - Pogórze Górne16:00
Steyera16:02
Sikorskiego [GDY]16:03
Staniewicza16:04
Maciejewicza16:06
Obłuże Maciejewicza16:07
Kurs nr 30 do Dębogórze - Słonecznikowa
Obłuże Maciejewicza16:15
Maciejewicza16:17
Galeria Szperk16:18
Staniewicza16:19
Sikorskiego [GDY]16:20
Steyera16:21
Pogórze Górne16:22
Pogórze - Pułaskiego16:23
Pogórze - Dobke16:24
Pogórze - Herberta16:25
Kosakowo - Gimnazjum16:26
Kosakowo - Urząd Gminy16:27
Kosakowo - Staw16:28
Kosakowo - Krokusowa16:29
Dębogórze - Okopowa16:31
Dębogórze - Owocowa16:32
Dębogórze - Szkoła16:33
Dębogórze - Słonecznikowa16:34
Kurs nr 31 do Obłuże Maciejewicza
Dębogórze - Słonecznikowa17:02
Dębogórze - Szkoła17:03
Dębogórze - Owocowa17:04
Dębogórze - Okopowa17:05
Kosakowo - Krokusowa17:07
Kosakowo - Staw17:08
Kosakowo - Urząd Gminy17:09
Kosakowo - Gimnazjum17:10
Pogórze - Herberta17:11
Pogórze - Dobke17:12
Pogórze - Pułaskiego17:13
Pogórze - Pogórze Górne17:14
Steyera17:16
Sikorskiego [GDY]17:17
Staniewicza17:18
Maciejewicza17:20
Obłuże Maciejewicza17:21
Kurs nr 32 do Kazimierz - Kazimierska
Obłuże Maciejewicza17:24
Maciejewicza17:26
Galeria Szperk17:27
Staniewicza17:28
Sikorskiego [GDY]17:29
Steyera17:30
Pogórze Górne17:31
Pogórze - Pułaskiego17:32
Pogórze - Dobke17:33
Pogórze - Herberta17:34
Kosakowo - Gimnazjum17:35
Kosakowo - Urząd Gminy17:36
Kosakowo - Staw17:37
Kosakowo - Krokusowa17:38
Dębogórze - Okopowa17:40
Dębogórze - Owocowa17:41
Dębogórze - Szkoła17:42
Dębogórze - Słonecznikowa17:43
Dębogórze - Jednostka Wojskowa17:44
Dębogórze - Naftobazy17:45
Kazimierz - Majowa17:46
Kazimierz - Listopadowa17:46
Kazimierz - Kazimierska17:47
Kurs nr 33 do Kazimierz - Pętla
Kazimierz - Kazimierska17:47
Kazimierz - Pętla17:49
Kurs nr 34 do Kazimierz - Kazimierska
Kazimierz - Pętla17:52
Kazimierz - Kazimierska17:54
Kurs nr 35 do Obłuże Maciejewicza
Kazimierz - Kazimierska17:54
Kazimierz - Listopadowa17:55
Kazimierz - Majowa17:55
Dębogórze - Naftobazy17:56
Dębogórze - Jednostka Wojskowa17:57
Dębogórze - Słonecznikowa17:59
Dębogórze - Szkoła18:00
Dębogórze - Owocowa18:01
Dębogórze - Okopowa18:02
Kosakowo - Krokusowa18:04
Kosakowo - Staw18:05
Kosakowo - Urząd Gminy18:06
Kosakowo - Gimnazjum18:07
Pogórze - Herberta18:08
Pogórze - Dobke18:09
Pogórze - Pułaskiego18:10
Pogórze - Pogórze Górne18:11
Steyera18:13
Sikorskiego [GDY]18:14
Staniewicza18:15
Maciejewicza18:17
Obłuże Maciejewicza18:18
Kurs nr 36 do Dębogórze - Słonecznikowa
Obłuże Maciejewicza18:25
Maciejewicza18:26
Galeria Szperk18:27
Staniewicza18:28
Sikorskiego [GDY]18:29
Steyera18:30
Pogórze Górne18:31
Pogórze - Pułaskiego18:32
Pogórze - Dobke18:33
Pogórze - Herberta18:34
Kosakowo - Gimnazjum18:35
Kosakowo - Urząd Gminy18:36
Kosakowo - Kościół18:37
Pierwoszyno - Staw18:38
Kosakowo - Rumska18:41
Kosakowo - Cmentarz Komunalny18:42
Kosakowo - Cmentarz - Brama Główna18:43
Kosakowo - Tulipanowa18:44
Dębogórze - Okopowa18:46
Dębogórze - Owocowa18:47
Dębogórze - Szkoła18:48
Dębogórze - Słonecznikowa18:49
Kurs nr 37 do Pogórze - Pogórze Górne
Dębogórze - Słonecznikowa18:52
Dębogórze - Szkoła18:53
Dębogórze - Owocowa18:54
Dębogórze - Okopowa18:55
Kosakowo - Krokusowa18:57
Kosakowo - Staw18:58
Kosakowo - Urząd Gminy18:59
Kosakowo - Gimnazjum19:00
Pogórze - Herberta19:01
Pogórze - Dobke19:02
Pogórze - Pułaskiego19:03
Pogórze - Pogórze Górne19:04