00:01

Notice: JSON Parsing failed! in /var/www/Cristal/functions/Schedule.php on line 47
Kurs nr 0 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Baza Hallera20:06
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:16
Kurs nr 1 do Port Lotniczy
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:16
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:17
Cystersów20:21
Rynarzewo20:24
Osowa Obwodnica20:28
Sopocka20:31
Nowa20:32
Barniewicka20:34
Niedziałkowskiego20:36
Biwakowa20:37
Konkordii20:38
Osowa PKP20:39
Nowy Świat20:40
Oriona20:41
Przesypownia20:42
Keplera20:43
Wodnika20:45
Owczarnia20:46
Meteorytowa20:47
Telewizyjna20:51
Ikara20:54
Firoga20:58
Terminal - Cargo20:59
Port Lotniczy21:01
Kurs nr 2 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Port Lotniczy21:43
Port Lotniczy21:44
Terminal - Cargo21:45
Firoga21:47
Radarowa21:50
Ikara21:52
Telewizyjna21:54
Meteorytowa21:57
Owczarnia21:59
Wodnika22:00
Keplera22:01
Osowa Przesypownia22:03
Oriona22:04
Nowy Świat22:05
Osowa PKP22:06
Konkordii22:07
Biwakowa22:08
Niedziałkowskiego22:09
Barniewicka22:11
Nowa22:12
Sopocka22:13
Osowa Obwodnica22:15
Rynarzewo22:18
Cystersów22:21
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:23
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:24
Kurs nr 3 do Baza Hallera
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:24
Baza Hallera22:34