• IMGW inf. od godz 06:00 dnia 17.09.19 do godz 06:00 dnia 18.09.19 przewiduje się wiatr połud-zach 6 do 7, wzrast do 8 w porywach 9 w skALI B  • Średnie stęż. pyłu PM10 = 9,7ug. Norma: 300ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze   • Z powodu prac awaryjnych zawiesza się obsługę przyst. Rafineria - brama 8, dla linii 166.
08:15
Kurs nr 4 jako 171 do Karwiny Tesco
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:57
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:57
Cystersów14:00
Rynarzewo14:03
Osowa Obwodnica14:08
Sopocka14:11
Nowa14:12
Barniewicka14:13
Iławska14:15
Myśliborska14:16
Chwaszczyno - Oliwska14:17
Chwaszczyno - Szmaragdowa14:19
Chwaszczyno14:20
Chwaszczyno - Gdyńska14:21
Centrum Nadawcze RTV14:22
Starochwaszczyńska14:23
Rdestowa - Chwaszczyńska14:24
Giełda Towarowa14:25
Szafranowa14:26
Paprykowa14:27
Kameliowa14:28
Dąbrowa Centrum14:29
Anyżowa14:30
Karwiny Tesco14:32
Kurs nr 5 jako 171 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Tesco15:13
Karwiny Tesco15:13
Anyżowa15:15
Dąbrowa Centrum15:16
Kameliowa15:17
Paprykowa15:18
Szafranowa15:19
Rdestowa - Leśny Zakątek15:19
Giełda Towarowa15:20
Rdestowa - Chwaszczyńska15:22
Starochwaszczyńska15:23
Centrum Nadawcze RTV15:24
Chwaszczyno - Gdyńska15:25
Chwaszczyno - Wiejska15:26
Chwaszczyno15:27
Chwaszczyno - Szmaragdowa15:28
Chwaszczyno - Oliwska15:29
Myśliborska15:30
Iławska15:31
Barniewicka15:33
Nowa15:34
Sopocka15:36
Osowa Obwodnica15:38
Rynarzewo15:42
Karwieńska15:45
Cystersów15:46
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:48
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:49
Kurs nr 6 jako 171 do Karwiny Tesco
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:27
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:27
Cystersów16:31
Rynarzewo16:35
Osowa Obwodnica16:41
Sopocka16:44
Nowa16:45
Barniewicka16:47
Iławska16:49
Myśliborska16:50
Chwaszczyno - Oliwska16:51
Chwaszczyno - Szmaragdowa16:53
Chwaszczyno16:54
Chwaszczyno - Gdyńska16:55
Centrum Nadawcze RTV16:56
Starochwaszczyńska16:57
Rdestowa - Chwaszczyńska16:58
Giełda Towarowa16:59
Szafranowa17:00
Paprykowa17:01
Kameliowa17:02
Dąbrowa Centrum17:03
Anyżowa17:04
Karwiny Tesco17:06
Kurs nr 7 jako 171 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Karwiny Tesco17:42
Karwiny Tesco17:42
Anyżowa17:44
Dąbrowa Centrum17:46
Kameliowa17:47
Paprykowa17:48
Szafranowa17:49
Rdestowa - Leśny Zakątek17:49
Giełda Towarowa17:50
Rdestowa - Chwaszczyńska17:52
Starochwaszczyńska17:53
Centrum Nadawcze RTV17:54
Chwaszczyno - Gdyńska17:55
Chwaszczyno - Wiejska17:56
Chwaszczyno17:57
Chwaszczyno - Szmaragdowa17:58
Chwaszczyno - Oliwska17:59
Myśliborska18:00
Iławska18:01
Barniewicka18:03
Nowa18:04
Sopocka18:06
Osowa Obwodnica18:08
Rynarzewo18:12
Karwieńska18:14
Cystersów18:15
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:17
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:18