• Średnie stęż. pyłu PM10= 46,4 Norma: 150ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze   • W związku z awarią Systemu Informacji Pasażerskiej, na tablicach SIP wyświetlane są czasy rozkładowe.
12:25
Kurs nr 0 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Baza Hallera05:08
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:18
Kurs nr 1 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:20
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:20
Cystersów05:24
Rynarzewo05:27
Osowa Obwodnica05:31
Sopocka05:34
Galaktyczna05:36
Sopocka05:39
Jednorożca05:40
Marsa05:42
Koziorożca05:44
Zeusa05:46
Konkordii05:47
Osowa PKP05:48
Kurs nr 2 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP06:01
Osowa PKP06:01
Konkordii06:02
Zeusa06:03
Koziorożca06:05
Marsa06:07
Jednorożca06:08
Sopocka06:09
Galaktyczna06:11
Sopocka06:14
Osowa Obwodnica06:16
Rynarzewo06:20
Cystersów06:25
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:27
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:28
Kurs nr 11 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:47
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:47
Cystersów12:51
Karwieńska12:53
Oliwa ZOO12:55
Rynarzewo12:59
Osowa Obwodnica13:03
Sopocka13:06
Jednorożca13:07
Marsa13:09
Koziorożca13:11
Zeusa13:13
Konkordii13:14
Osowa PKP13:15
Kurs nr 12 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP13:35
Osowa PKP13:35
Konkordii13:36
Zeusa13:37
Koziorożca13:39
Marsa13:41
Jednorożca13:42
Sopocka13:44
Osowa Obwodnica13:46
Rynarzewo13:49
Oliwa ZOO13:52
Karwieńska13:54
Cystersów13:55
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:58
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:59
Kurs nr 13 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:15
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:15
Cystersów14:20
Rynarzewo14:25
Osowa Obwodnica14:31
Sopocka14:35
Galaktyczna14:37
Sopocka14:40
Jednorożca14:41
Marsa14:43
Koziorożca14:45
Zeusa14:47
Konkordii14:48
Osowa PKP14:49
Kurs nr 14 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP15:02
Osowa PKP15:02
Konkordii15:03
Zeusa15:04
Koziorożca15:06
Marsa15:08
Jednorożca15:09
Sopocka15:10
Galaktyczna15:12
Sopocka15:15
Osowa Obwodnica15:18
Rynarzewo15:22
Oliwa ZOO15:26
Karwieńska15:28
Cystersów15:29
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:33
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:34
Kurs nr 15 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:45
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:45
Cystersów15:50
Rynarzewo15:55
Osowa Obwodnica16:01
Sopocka16:05
Galaktyczna16:07
Sopocka16:10
Jednorożca16:11
Marsa16:13
Koziorożca16:15
Zeusa16:17
Konkordii16:18
Osowa PKP16:19
Kurs nr 16 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP16:32
Osowa PKP16:32
Konkordii16:33
Zeusa16:34
Koziorożca16:36
Marsa16:38
Jednorożca16:39
Sopocka16:40
Galaktyczna16:42
Sopocka16:45
Osowa Obwodnica16:48
Rynarzewo16:52
Cystersów16:56
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:00
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:01
Kurs nr 17 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:15
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:15
Cystersów17:19
Rynarzewo17:24
Osowa Obwodnica17:30
Sopocka17:33
Galaktyczna17:35
Sopocka17:38
Jednorożca17:39
Marsa17:41
Koziorożca17:43
Zeusa17:45
Konkordii17:46
Osowa PKP17:47
Kurs nr 18 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP18:02
Osowa PKP18:02
Konkordii18:03
Zeusa18:04
Koziorożca18:06
Marsa18:08
Jednorożca18:09
Sopocka18:10
Galaktyczna18:12
Sopocka18:15
Osowa Obwodnica18:18
Rynarzewo18:22
Cystersów18:26
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:29
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:30
Kurs nr 19 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:42
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:42
Cystersów18:46
Rynarzewo18:50
Osowa Obwodnica18:55
Sopocka18:58
Galaktyczna19:00
Sopocka19:03
Jednorożca19:04
Marsa19:06
Koziorożca19:08
Zeusa19:10
Konkordii19:11
Osowa PKP19:12
Kurs nr 20 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP19:35
Osowa PKP19:35
Konkordii19:36
Zeusa19:37
Koziorożca19:39
Marsa19:41
Jednorożca19:42
Sopocka19:43
Galaktyczna19:45
Sopocka19:47
Osowa Obwodnica19:49
Rynarzewo19:52
Cystersów19:56
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:59
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:00
Kurs nr 21 do Baza Hallera
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:00
Baza Hallera20:10