• Przypominamy, że od 1.04. obowiązują nowe ceny biletów. Szczegóły na: ztm.gda.pl  • Przypominamy, że od 1.04. obowiązują nowe ceny biletów. Szczegóły na ztm.gda.pl.  • Od 30.03. wprowadzone zostały kolejne zmiany w komunkacji miejskiej. Szczegłóy na: ztm.gda.pl  • 760 z dod. kursami). Rozkłady powszednie feryjne na liniach K,R,S,W,X,Z,104,171,181,191,193,196,288. Nie funkcjonują F,20,21,30,34,103,121,134,163,209  • liniach: S, 117, 122, 143, 144, 177, 181, 185, 187 rozkłady powszednie feryjne (na liniach 117 i 143 nie są wykonywane wybrane kursy w godz. szczytu).
11:18
Kurs nr 0 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Baza Hallera05:59
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:09
Kurs nr 1 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:09
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:10
Cystersów06:13
Rynarzewo06:16
Osowa Obwodnica06:20
Sopocka06:23
Jednorożca06:24
Marsa06:26
Koziorożca06:28
Zeusa06:30
Konkordii06:31
Osowa PKP06:32
Kurs nr 2 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP06:37
Osowa PKP06:38
Konkordii06:39
Zeusa06:40
Koziorożca06:42
Marsa06:44
Jednorożca06:45
Sopocka06:47
Osowa Obwodnica06:49
Rynarzewo06:53
Cystersów06:56
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:58
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:59
Kurs nr 5 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:39
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:40
Cystersów09:43
Karwieńska09:45
Oliwa ZOO09:47
Rynarzewo09:51
Osowa Obwodnica09:55
Sopocka09:58
Jednorożca09:59
Marsa10:01
Koziorożca10:03
Zeusa10:05
Konkordii10:06
Osowa PKP10:07
Kurs nr 6 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP10:10
Osowa PKP10:11
Konkordii10:12
Zeusa10:13
Koziorożca10:15
Marsa10:17
Jednorożca10:18
Sopocka10:20
Osowa Obwodnica10:22
Rynarzewo10:26
Oliwa ZOO10:30
Karwieńska10:32
Cystersów10:33
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:35
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:36
Kurs nr 9 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:39
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:40
Cystersów13:43
Karwieńska13:45
Oliwa ZOO13:47
Rynarzewo13:51
Osowa Obwodnica13:56
Sopocka13:59
Jednorożca14:00
Marsa14:02
Koziorożca14:04
Zeusa14:06
Konkordii14:07
Osowa PKP14:08
Kurs nr 10 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP14:10
Osowa PKP14:11
Konkordii14:12
Zeusa14:13
Koziorożca14:15
Marsa14:17
Jednorożca14:18
Sopocka14:20
Osowa Obwodnica14:22
Rynarzewo14:26
Oliwa ZOO14:30
Karwieńska14:32
Cystersów14:33
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:35
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:36
Kurs nr 13 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:43
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:44
Cystersów17:47
Rynarzewo17:50
Osowa Obwodnica17:55
Sopocka17:58
Jednorożca17:59
Marsa18:01
Koziorożca18:03
Zeusa18:05
Konkordii18:06
Osowa PKP18:07
Kurs nr 14 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP18:10
Osowa PKP18:11
Konkordii18:12
Zeusa18:13
Koziorożca18:15
Marsa18:17
Jednorożca18:18
Sopocka18:20
Osowa Obwodnica18:22
Rynarzewo18:26
Cystersów18:29
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:31
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:32
Kurs nr 17 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:43
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:44
Cystersów21:47
Rynarzewo21:50
Osowa Obwodnica21:54
Sopocka21:57
Jednorożca21:58
Marsa22:00
Koziorożca22:02
Zeusa22:04
Konkordii22:05
Osowa PKP22:06
Kurs nr 18 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP22:14
Osowa PKP22:15
Konkordii22:16
Zeusa22:17
Koziorożca22:19
Marsa22:21
Jednorożca22:22
Sopocka22:24
Osowa Obwodnica22:26
Rynarzewo22:30
Cystersów22:33
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:35
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:36
Kurs nr 19 do Baza Hallera
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:36
Baza Hallera22:46