• Średnie stęż. pyłu PM10 = 17,6ug. Norma: 300ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze
19:48
Kurs nr 0 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Baza Hallera06:02
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:02
Kurs nr 1 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:14
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:14
Cystersów06:18
Rynarzewo06:21
Osowa Obwodnica06:25
Sopocka06:28
Galaktyczna06:30
Sopocka06:33
Jednorożca06:34
Marsa06:36
Koziorożca06:38
Zeusa06:40
Konkordii06:41
Osowa PKP06:42
Kurs nr 2 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP06:51
Osowa PKP06:51
Konkordii06:52
Zeusa06:53
Koziorożca06:55
Marsa06:57
Jednorożca06:58
Sopocka06:59
Galaktyczna07:01
Sopocka07:04
Osowa Obwodnica07:06
Rynarzewo07:10
Cystersów07:15
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:17
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:18
Kurs nr 3 do Osowa PKP
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:42
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:42
Cystersów07:46
Karwieńska07:48
Oliwa ZOO07:50
Rynarzewo07:54
Osowa Obwodnica07:58
Sopocka08:01
Jednorożca08:02
Marsa08:04
Koziorożca08:06
Zeusa08:08
Konkordii08:09
Osowa PKP08:10
Kurs nr 4 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Osowa PKP08:37
Osowa PKP08:37
Konkordii08:38
Zeusa08:39
Koziorożca08:41
Marsa08:43
Jednorożca08:44
Sopocka08:45
Galaktyczna08:47
Sopocka08:49
Osowa Obwodnica08:51
Rynarzewo08:54
Cystersów08:59
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:01
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:02
Kurs nr 5 do Baza Hallera
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:02
Baza Hallera09:12