• Z powodu prac awaryjnych zawiesza się obsługę przyst. Rafineria - brama 8, dla linii 166.
22:16
Kurs nr 0 do Sopot Reja
Sopot Reja13:56
Sopot Reja13:56
Kurs nr 1 do Polifarb
Sopot Reja14:11
3 Maja [SOP]14:12
Sopot PKP - Niepodległości14:13
Bohaterów Monte Cassino14:15
Goyki14:16
Malczewskiego14:19
Cmentarz14:20
Cmentarz - Brama II14:21
Brodwino - Szkoła14:23
Karwiny PKM14:28
Karwiny PKM14:29
Nałkowskiej14:30
Źródło Marii14:31
Myśliwska [GDY]14:33
Karwiny Tesco14:36
Anyżowa14:38
Dąbrowa Centrum14:39
Kameliowa14:40
Paprykowa14:41
Szafranowa14:42
Rdestowa - Leśny Zakątek14:42
Giełda Towarowa14:43
Rdestowa - Chwaszczyńska14:44
Polifarb14:45
Kurs nr 2 do Sopot Reja
Polifarb15:02
Rdestowa - Chwaszczyńska15:04
Giełda Towarowa15:05
Szafranowa15:06
Paprykowa15:07
Kameliowa15:08
Dąbrowa Centrum15:09
Anyżowa15:10
Karwiny Tesco15:12
Myśliwska [GDY]15:15
Źródło Marii15:16
Karwiny PKM15:18
Brodwino - Szkoła15:23
Cmentarz - Brama II15:24
Cmentarz15:25
Malczewskiego15:27
Bohaterów Monte Cassino15:29
Sopot PKP - Niepodległości15:30
3 Maja [SOP]15:32
Sopot Reja15:33
Kurs nr 3 do Kacze Buki
Sopot Reja15:56
3 Maja [SOP]15:57
Sopot PKP - Niepodległości15:58
Bohaterów Monte Cassino16:00
Goyki16:01
Malczewskiego16:04
Cmentarz16:05
Cmentarz - Brama II16:06
Brodwino - Szkoła16:08
Karwiny PKM16:14
Karwiny PKM16:16
Nałkowskiej16:17
Źródło Marii16:18
Myśliwska [GDY]16:20
Karwiny Tesco16:23
Anyżowa16:25
Dąbrowa Centrum16:27
Kameliowa16:28
Paprykowa16:29
Szafranowa16:30
Rdestowa - Leśny Zakątek16:30
Giełda Towarowa16:31
Rdestowa - Chwaszczyńska16:33
Kacze Buki16:34
Kurs nr 4 do Sopot Reja
Kacze Buki17:02
Starochwaszczyńska17:03
Rdestowa - Chwaszczyńska17:04
Giełda Towarowa17:05
Szafranowa17:06
Paprykowa17:07
Kameliowa17:08
Dąbrowa Centrum17:09
Anyżowa17:10
Karwiny Tesco17:12
Myśliwska [GDY]17:15
Źródło Marii17:16
Karwiny PKM17:18
Brodwino - Szkoła17:23
Cmentarz - Brama II17:24
Cmentarz17:25
Malczewskiego17:26
Bohaterów Monte Cassino17:28
Sopot PKP - Niepodległości17:29
3 Maja [SOP]17:31
Sopot Reja17:32
Kurs nr 5 do Kacze Buki
Sopot Reja17:48
3 Maja [SOP]17:49
Sopot PKP - Niepodległości17:50
Bohaterów Monte Cassino17:52
Goyki17:53
Malczewskiego17:55
Cmentarz17:56
Cmentarz - Brama II17:57
Brodwino - Szkoła17:59
Karwiny PKM18:04
Karwiny PKM18:06
Nałkowskiej18:07
Źródło Marii18:08
Myśliwska [GDY]18:10
Karwiny Tesco18:12
Anyżowa18:14
Dąbrowa Centrum18:16
Kameliowa18:17
Paprykowa18:18
Szafranowa18:19
Rdestowa - Leśny Zakątek18:19
Giełda Towarowa18:20
Rdestowa - Chwaszczyńska18:22
Kacze Buki18:23