• Średnie stęż. pyłu PM10 = 20,2 ug. Norma: 150ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze
11:06
Kurs nr 0 do Kamienny Potok SKM
Brodwino05:48
Kolberga05:49
Junaków05:50
Łużycka [SOP]05:51
Kamienny Potok SKM05:52
Kurs nr 1 do Kamienny Potok SKM
Kamienny Potok SKM05:59
Junaków06:01
Małopolska06:02
Kolberga06:03
Brodwino06:04
Cmentarz - Brama II06:06
Cmentarz06:07
Malczewskiego06:09
Uniwersytet Gdański [SOP]06:11
Sikorskiego [SOP]06:12
Sopot PKP06:15
Sopot PKP - Marynarzy06:16
Władysława IV [SOP]06:17
Grunwaldzka [SOP]06:18
Chopina [SOP]06:19
Grand Hotel06:21
Korty Tenisowe06:22
Dolny Sopot - Haffnera06:24
Korty Tenisowe06:25
Grand Hotel06:26
Chopina [SOP]06:27
Sopot PKP06:28
Bohaterów Monte Cassino06:30
Goyki06:31
Malczewskiego06:33
Cmentarz06:34
Cmentarz - Brama II06:35
Brodwino06:38
Kolberga06:39
Junaków06:40
Łużycka [SOP]06:41
Kamienny Potok SKM06:42
Kurs nr 2 do Kamienny Potok SKM
Kamienny Potok SKM06:44
Junaków06:46
Małopolska06:47
Kolberga06:48
Brodwino06:49
Cmentarz - Brama II06:51
Cmentarz06:52
Malczewskiego06:54
Uniwersytet Gdański [SOP]06:56
Sikorskiego [SOP]06:57
Sopot PKP07:00
Sopot PKP - Marynarzy07:01
Władysława IV [SOP]07:03
Grunwaldzka [SOP]07:04
Chopina [SOP]07:05
Grand Hotel07:07
Korty Tenisowe07:08
Dolny Sopot - Haffnera07:10
Korty Tenisowe07:11
Grand Hotel07:12
Chopina [SOP]07:14
Sopot PKP07:15
Bohaterów Monte Cassino07:17
Goyki07:18
Malczewskiego07:20
Cmentarz07:21
Cmentarz - Brama II07:22
Brodwino07:24
Kolberga07:25
Junaków07:26
Łużycka [SOP]07:27
Kamienny Potok SKM07:28
Kurs nr 3 do Kamienny Potok SKM
Kamienny Potok SKM07:44
Junaków07:46
Małopolska07:47
Kolberga07:48
Brodwino07:49
Cmentarz - Brama II07:51
Cmentarz07:53
Malczewskiego07:56
Uniwersytet Gdański [SOP]07:58
Sikorskiego [SOP]07:59
Sopot PKP08:02
Sopot PKP - Marynarzy08:03
Władysława IV [SOP]08:05
Grunwaldzka [SOP]08:07
Chopina [SOP]08:08
Grand Hotel08:10
Korty Tenisowe08:11
Dolny Sopot - Haffnera08:13
Korty Tenisowe08:14
Grand Hotel08:15
Chopina [SOP]08:17
Sopot PKP08:18
Bohaterów Monte Cassino08:20
Goyki08:21
Malczewskiego08:23
Cmentarz08:24
Cmentarz - Brama II08:25
Brodwino08:27
Kolberga08:28
Junaków08:29
Łużycka [SOP]08:30
Kamienny Potok SKM08:31
Kurs nr 4 do Kamienny Potok SKM
Kamienny Potok SKM08:45
Junaków08:47
Małopolska08:48
Kolberga08:49
Brodwino08:50
Cmentarz - Brama II08:52
Cmentarz08:54
Malczewskiego08:56
Uniwersytet Gdański [SOP]08:58
Sikorskiego [SOP]08:59
Sopot PKP09:02
Sopot PKP - Marynarzy09:03
Władysława IV [SOP]09:05
Grunwaldzka [SOP]09:07
Chopina [SOP]09:08
Grand Hotel09:10
Korty Tenisowe09:11
Dolny Sopot - Haffnera09:13
Korty Tenisowe09:14
Grand Hotel09:15
Chopina [SOP]09:17
Sopot PKP09:18
Bohaterów Monte Cassino09:20
Goyki09:21
Malczewskiego09:23
Cmentarz09:24
Cmentarz - Brama II09:25
Brodwino09:27
Kolberga09:28
Junaków09:29
Łużycka [SOP]09:30
Kamienny Potok SKM09:31
Kurs nr 5 do Kamienny Potok SKM
Kamienny Potok SKM10:00
Junaków10:02
Małopolska10:03
Kolberga10:04
Brodwino10:05
Cmentarz - Brama II10:07
Cmentarz10:09
Malczewskiego10:11
Uniwersytet Gdański [SOP]10:13
Sikorskiego [SOP]10:14
Sopot PKP10:17
Sopot PKP - Marynarzy10:18
Władysława IV [SOP]10:20
Grunwaldzka [SOP]10:22
Chopina [SOP]10:23
Grand Hotel10:25
Korty Tenisowe10:26
Dolny Sopot - Haffnera10:28
Korty Tenisowe10:29
Grand Hotel10:30
Chopina [SOP]10:32
Sopot PKP10:34
Bohaterów Monte Cassino10:37
Goyki10:38
Malczewskiego10:40
Cmentarz10:41
Cmentarz - Brama II10:42
Brodwino10:44
Kolberga10:45
Junaków10:46
Łużycka [SOP]10:47
Kamienny Potok SKM10:48
Kurs nr 6 do Kamienny Potok SKM
Kamienny Potok SKM11:00
Junaków11:02
Małopolska11:03
Kolberga11:04
Brodwino11:05
Cmentarz - Brama II11:07
Cmentarz11:08
Malczewskiego11:10
Uniwersytet Gdański [SOP]11:12
Sikorskiego [SOP]11:13
Sopot PKP11:16
Sopot PKP - Marynarzy11:17
Władysława IV [SOP]11:19
Grunwaldzka [SOP]11:21
Chopina [SOP]11:22
Grand Hotel11:24
Korty Tenisowe11:25
Dolny Sopot - Haffnera11:27
Korty Tenisowe11:28
Grand Hotel11:29
Chopina [SOP]11:31
Sopot PKP11:33
Bohaterów Monte Cassino11:36
Goyki11:37
Malczewskiego11:39
Cmentarz11:40
Cmentarz - Brama II11:41
Brodwino11:43
Kolberga11:44
Junaków11:45
Łużycka [SOP]11:46
Kamienny Potok SKM11:47
Kurs nr 7 do Kamienny Potok SKM
Kamienny Potok SKM12:00
Junaków12:02
Małopolska12:03
Kolberga12:04
Brodwino12:05
Cmentarz - Brama II12:07
Cmentarz12:08
Malczewskiego12:10
Uniwersytet Gdański [SOP]12:12
Sikorskiego [SOP]12:13
Sopot PKP12:16
Sopot PKP - Marynarzy12:17
Władysława IV [SOP]12:19
Grunwaldzka [SOP]12:21
Chopina [SOP]12:22
Grand Hotel12:24
Korty Tenisowe12:25
Dolny Sopot - Haffnera12:27
Korty Tenisowe12:28
Grand Hotel12:29
Chopina [SOP]12:31
Sopot PKP12:33
Bohaterów Monte Cassino12:36
Goyki12:37
Malczewskiego12:39
Cmentarz12:40
Cmentarz - Brama II12:41
Brodwino12:43
Kolberga12:44
Junaków12:45
Łużycka [SOP]12:46
Kamienny Potok SKM12:47
Kurs nr 8 do Kamienny Potok SKM
Kamienny Potok SKM13:00
Junaków13:02
Małopolska13:03
Kolberga13:04
Brodwino13:05
Cmentarz - Brama II13:07
Cmentarz13:08
Malczewskiego13:10
Uniwersytet Gdański [SOP]13:12
Sikorskiego [SOP]13:13
Sopot PKP13:16
Sopot PKP - Marynarzy13:17
Władysława IV [SOP]13:19
Grunwaldzka [SOP]13:21
Chopina [SOP]13:22
Grand Hotel13:24
Korty Tenisowe13:25
Dolny Sopot - Haffnera13:28
Korty Tenisowe13:29
Grand Hotel13:30
Chopina [SOP]13:32
Sopot PKP13:34
Bohaterów Monte Cassino13:37
Goyki13:38
Malczewskiego13:41
Cmentarz13:42
Cmentarz - Brama II13:43
Brodwino13:45
Kolberga13:46
Junaków13:47
Łużycka [SOP]13:48
Kamienny Potok SKM13:49
Kurs nr 9 do Kamienny Potok SKM
Kamienny Potok SKM14:00
Junaków14:02
Małopolska14:03
Kolberga14:04
Brodwino14:05
Cmentarz - Brama II14:07
Cmentarz14:08
Malczewskiego14:10
Uniwersytet Gdański [SOP]14:12
Sikorskiego [SOP]14:13
Sopot PKP14:16
Sopot PKP - Marynarzy14:17
Władysława IV [SOP]14:19
Grunwaldzka [SOP]14:21
Chopina [SOP]14:22
Grand Hotel14:24
Korty Tenisowe14:25
Dolny Sopot - Haffnera14:28
Korty Tenisowe14:29
Grand Hotel14:30
Chopina [SOP]14:32
Sopot PKP14:34
Bohaterów Monte Cassino14:37
Goyki14:38
Malczewskiego14:41
Cmentarz14:42
Cmentarz - Brama II14:43
Brodwino14:45
Kolberga14:46
Junaków14:47
Łużycka [SOP]14:48
Kamienny Potok SKM14:49
Kurs nr 10 do Kamienny Potok SKM
Kamienny Potok SKM14:59
Junaków15:01
Małopolska15:02
Kolberga15:03
Brodwino15:04
Cmentarz - Brama II15:06
Cmentarz15:07
Malczewskiego15:09
Uniwersytet Gdański [SOP]15:11
Sikorskiego [SOP]15:12
Sopot PKP15:15
Sopot PKP - Marynarzy15:16
Władysława IV [SOP]15:18
Grunwaldzka [SOP]15:20
Chopina [SOP]15:21
Grand Hotel15:23
Korty Tenisowe15:24
Dolny Sopot - Haffnera15:28
Korty Tenisowe15:29
Grand Hotel15:30
Chopina [SOP]15:32
Sopot PKP15:34
Bohaterów Monte Cassino15:37
Goyki15:38
Malczewskiego15:41
Cmentarz15:42
Cmentarz - Brama II15:43
Brodwino15:45
Kolberga15:46
Junaków15:47
Łużycka [SOP]15:48
Kamienny Potok SKM15:49
Kurs nr 11 do Kamienny Potok SKM
Kamienny Potok SKM15:59
Junaków16:01
Małopolska16:02
Kolberga16:03
Brodwino16:04
Cmentarz - Brama II16:06
Cmentarz16:07
Malczewskiego16:09
Uniwersytet Gdański [SOP]16:11
Sikorskiego [SOP]16:12
Sopot PKP16:15
Sopot PKP - Marynarzy16:16
Władysława IV [SOP]16:19
Grunwaldzka [SOP]16:21
Chopina [SOP]16:22
Grand Hotel16:24
Korty Tenisowe16:25
Dolny Sopot - Haffnera16:28
Korty Tenisowe16:29
Grand Hotel16:30
Chopina [SOP]16:32
Sopot PKP16:34
Bohaterów Monte Cassino16:37
Goyki16:38
Malczewskiego16:41
Cmentarz16:42
Cmentarz - Brama II16:43
Brodwino16:45
Kolberga16:46
Junaków16:47
Łużycka [SOP]16:48
Kamienny Potok SKM16:49
Kurs nr 12 do Kamienny Potok SKM
Kamienny Potok SKM17:06
Junaków17:08
Małopolska17:09
Kolberga17:10
Brodwino17:11
Cmentarz - Brama II17:13
Cmentarz17:14
Malczewskiego17:15
Uniwersytet Gdański [SOP]17:17
Sikorskiego [SOP]17:18
Sopot PKP17:21
Sopot PKP - Marynarzy17:22
Władysława IV [SOP]17:25
Grunwaldzka [SOP]17:27
Chopina [SOP]17:28
Grand Hotel17:30
Korty Tenisowe17:31
Dolny Sopot - Haffnera17:37
Korty Tenisowe17:38
Grand Hotel17:39
Chopina [SOP]17:41
Sopot PKP17:43
Bohaterów Monte Cassino17:46
Goyki17:47
Malczewskiego17:49
Cmentarz17:50
Cmentarz - Brama II17:51
Brodwino17:53
Kolberga17:54
Junaków17:55
Łużycka [SOP]17:56
Kamienny Potok SKM17:57
Kurs nr 13 do Kamienny Potok SKM
Kamienny Potok SKM18:30
Junaków18:32
Małopolska18:33
Kolberga18:34
Brodwino18:35
Cmentarz - Brama II18:37
Cmentarz18:38
Malczewskiego18:39
Uniwersytet Gdański [SOP]18:41
Sikorskiego [SOP]18:42
Sopot PKP18:45
Sopot PKP - Marynarzy18:46
Władysława IV [SOP]18:47
Grunwaldzka [SOP]18:49
Chopina [SOP]18:50
Grand Hotel18:52
Korty Tenisowe18:53
Dolny Sopot - Haffnera19:00
Korty Tenisowe19:01
Grand Hotel19:02
Chopina [SOP]19:04
Sopot PKP19:06
Bohaterów Monte Cassino19:09
Goyki19:10
Malczewskiego19:12
Cmentarz19:13
Cmentarz - Brama II19:14
Brodwino19:16
Kolberga19:17
Junaków19:18
Łużycka [SOP]19:19
Kamienny Potok SKM19:20
Kurs nr 14 do Kamienny Potok SKM
Kamienny Potok SKM19:30
Junaków19:32
Małopolska19:33
Kolberga19:34
Brodwino19:35
Cmentarz - Brama II19:37
Cmentarz19:38
Malczewskiego19:39
Uniwersytet Gdański [SOP]19:41
Sikorskiego [SOP]19:42
Sopot PKP19:45
Sopot PKP - Marynarzy19:46
Władysława IV [SOP]19:47
Grunwaldzka [SOP]19:49
Chopina [SOP]19:50
Grand Hotel19:52
Korty Tenisowe19:53
Dolny Sopot - Haffnera19:55
Korty Tenisowe19:56
Grand Hotel19:57
Chopina [SOP]19:59
Sopot PKP20:00
Bohaterów Monte Cassino20:02
Goyki20:03
Malczewskiego20:05
Cmentarz20:06
Cmentarz - Brama II20:07
Brodwino20:09
Kolberga20:10
Junaków20:11
Łużycka [SOP]20:12
Kamienny Potok SKM20:13
Kurs nr 15 do Kamienny Potok SKM
Kamienny Potok SKM20:30
Junaków20:32
Małopolska20:33
Kolberga20:34
Brodwino20:35
Cmentarz - Brama II20:37
Cmentarz20:38
Malczewskiego20:39
Uniwersytet Gdański [SOP]20:41
Sikorskiego [SOP]20:42
Sopot PKP20:45
Sopot PKP - Marynarzy20:46
Władysława IV [SOP]20:47
Grunwaldzka [SOP]20:49
Chopina [SOP]20:50
Grand Hotel20:52
Korty Tenisowe20:53
Dolny Sopot - Haffnera21:00
Korty Tenisowe21:01
Grand Hotel21:02
Chopina [SOP]21:03
Sopot PKP21:04
Bohaterów Monte Cassino21:06
Goyki21:07
Malczewskiego21:09
Cmentarz21:10
Cmentarz - Brama II21:11
Brodwino21:13
Kolberga21:14
Junaków21:15
Łużycka [SOP]21:16
Kamienny Potok SKM21:17
Kurs nr 16 do Kamienny Potok SKM
Kamienny Potok SKM22:00
Junaków22:02
Małopolska22:03
Kolberga22:04
Brodwino22:05
Cmentarz - Brama II22:07
Cmentarz22:08
Malczewskiego22:09
Uniwersytet Gdański [SOP]22:11
Sikorskiego [SOP]22:12
Sopot PKP22:15
Sopot PKP - Marynarzy22:16
Władysława IV [SOP]22:17
Grunwaldzka [SOP]22:19
Chopina [SOP]22:20
Grand Hotel22:22
Korty Tenisowe22:23
Dolny Sopot - Haffnera22:30
Korty Tenisowe22:31
Grand Hotel22:32
Chopina [SOP]22:33
Sopot PKP22:34
Bohaterów Monte Cassino22:36
Goyki22:37
Malczewskiego22:39
Cmentarz22:40
Cmentarz - Brama II22:41
Brodwino22:43
Kolberga22:44
Junaków22:45
Łużycka [SOP]22:46
Kamienny Potok SKM22:47
Kurs nr 17 do Kamienny Potok SKM
Kamienny Potok SKM23:00
Junaków23:02
Małopolska23:03
Kolberga23:04
Brodwino23:05
Cmentarz - Brama II23:07
Cmentarz23:08
Malczewskiego23:09
Uniwersytet Gdański [SOP]23:11
Sikorskiego [SOP]23:12
Sopot PKP23:15
Sopot PKP - Marynarzy23:16
Władysława IV [SOP]23:17
Grunwaldzka [SOP]23:19
Chopina [SOP]23:20
Grand Hotel23:22
Korty Tenisowe23:23
Dolny Sopot - Haffnera23:26
Korty Tenisowe23:27
Grand Hotel23:28
Chopina [SOP]23:29
Sopot PKP23:30
Bohaterów Monte Cassino23:32
Goyki23:33
Malczewskiego23:35
Cmentarz23:36
Cmentarz - Brama II23:37
Brodwino23:39
Kolberga23:40
Junaków23:41
Łużycka [SOP]23:42
Kamienny Potok SKM23:43