• Z powodu prac awaryjnych zawiesza się obsługę przyst. Rafineria - brama 8, dla linii 166.
22:28
Kurs nr 0 do Kamienny Potok SKM
Kamienny Potok SKM07:09
Kamienny Potok SKM07:09
Kurs nr 1 do Kamienny Potok SKM
Kamienny Potok SKM07:14
Junaków07:16
Małopolska07:17
Kolberga07:18
Brodwino07:19
Cmentarz - Brama II07:21
Cmentarz07:23
Malczewskiego07:26
Uniwersytet Gdański [SOP]07:28
Sikorskiego [SOP]07:29
Sopot PKP07:32
Sopot PKP - Marynarzy07:33
Władysława IV [SOP]07:35
Grunwaldzka [SOP]07:36
Chopina [SOP]07:37
Grand Hotel07:39
Korty Tenisowe07:40
Dolny Sopot - Haffnera07:42
Korty Tenisowe07:43
Grand Hotel07:44
Chopina [SOP]07:46
Sopot PKP07:47
Bohaterów Monte Cassino07:49
Goyki07:50
Malczewskiego07:52
Cmentarz07:53
Cmentarz - Brama II07:54
Brodwino07:56
Kolberga07:57
Junaków07:58
Łużycka [SOP]07:59
Kamienny Potok SKM08:00
Kurs nr 2 do Kamienny Potok SKM
Kamienny Potok SKM08:14
Junaków08:16
Małopolska08:17
Kolberga08:18
Brodwino08:19
Cmentarz - Brama II08:21
Cmentarz08:23
Malczewskiego08:25
Uniwersytet Gdański [SOP]08:27
Sikorskiego [SOP]08:28
Sopot PKP08:31
Sopot PKP - Marynarzy08:32
Władysława IV [SOP]08:34
Grunwaldzka [SOP]08:36
Chopina [SOP]08:37
Grand Hotel08:39
Korty Tenisowe08:40
Dolny Sopot - Haffnera08:42
Korty Tenisowe08:43
Grand Hotel08:44
Chopina [SOP]08:46
Sopot PKP08:47
Bohaterów Monte Cassino08:49
Goyki08:50
Malczewskiego08:52
Cmentarz08:53
Cmentarz - Brama II08:54
Brodwino08:56
Kolberga08:57
Junaków08:58
Łużycka [SOP]08:59
Kamienny Potok SKM09:00
Kurs nr 3 do Kamienny Potok SKM
Kamienny Potok SKM09:30
Junaków09:32
Małopolska09:33
Kolberga09:34
Brodwino09:35
Cmentarz - Brama II09:37
Cmentarz09:39
Malczewskiego09:41
Uniwersytet Gdański [SOP]09:43
Sikorskiego [SOP]09:44
Sopot PKP09:47
Sopot PKP - Marynarzy09:48
Władysława IV [SOP]09:50
Grunwaldzka [SOP]09:52
Chopina [SOP]09:53
Grand Hotel09:55
Korty Tenisowe09:56
Dolny Sopot - Haffnera09:58
Korty Tenisowe09:59
Grand Hotel10:00
Chopina [SOP]10:02
Sopot PKP10:03
Bohaterów Monte Cassino10:05
Goyki10:06
Malczewskiego10:08
Cmentarz10:09
Cmentarz - Brama II10:10
Brodwino10:12
Kolberga10:13
Junaków10:14
Łużycka [SOP]10:15
Kamienny Potok SKM10:16
Kurs nr 4 do Kamienny Potok SKM
Kamienny Potok SKM10:30
Junaków10:32
Małopolska10:33
Kolberga10:34
Brodwino10:35
Cmentarz - Brama II10:37
Cmentarz10:38
Malczewskiego10:40
Uniwersytet Gdański [SOP]10:42
Sikorskiego [SOP]10:43
Sopot PKP10:46
Sopot PKP - Marynarzy10:47
Władysława IV [SOP]10:49
Grunwaldzka [SOP]10:51
Chopina [SOP]10:52
Grand Hotel10:54
Korty Tenisowe10:55
Dolny Sopot - Haffnera10:57
Korty Tenisowe10:58
Grand Hotel10:59
Chopina [SOP]11:01
Sopot PKP11:03
Bohaterów Monte Cassino11:06
Goyki11:07
Malczewskiego11:09
Cmentarz11:10
Cmentarz - Brama II11:11
Brodwino11:13
Kolberga11:14
Junaków11:15
Łużycka [SOP]11:16
Kamienny Potok SKM11:17
Kurs nr 5 do Kamienny Potok SKM
Kamienny Potok SKM11:30
Junaków11:32
Małopolska11:33
Kolberga11:34
Brodwino11:35
Cmentarz - Brama II11:37
Cmentarz11:38
Malczewskiego11:40
Uniwersytet Gdański [SOP]11:42
Sikorskiego [SOP]11:43
Sopot PKP11:46
Sopot PKP - Marynarzy11:47
Władysława IV [SOP]11:49
Grunwaldzka [SOP]11:51
Chopina [SOP]11:52
Grand Hotel11:54
Korty Tenisowe11:55
Dolny Sopot - Haffnera11:57
Korty Tenisowe11:58
Grand Hotel11:59
Chopina [SOP]12:01
Sopot PKP12:03
Bohaterów Monte Cassino12:06
Goyki12:07
Malczewskiego12:09
Cmentarz12:10
Cmentarz - Brama II12:11
Brodwino12:13
Kolberga12:14
Junaków12:15
Łużycka [SOP]12:16
Kamienny Potok SKM12:17
Kurs nr 6 do Kamienny Potok SKM
Kamienny Potok SKM12:30
Junaków12:32
Małopolska12:33
Kolberga12:34
Brodwino12:35
Cmentarz - Brama II12:37
Cmentarz12:38
Malczewskiego12:40
Uniwersytet Gdański [SOP]12:42
Sikorskiego [SOP]12:43
Sopot PKP12:46
Sopot PKP - Marynarzy12:47
Władysława IV [SOP]12:49
Grunwaldzka [SOP]12:51
Chopina [SOP]12:52
Grand Hotel12:54
Korty Tenisowe12:55
Dolny Sopot - Haffnera12:57
Korty Tenisowe12:58
Grand Hotel12:59
Chopina [SOP]13:01
Sopot PKP13:03
Bohaterów Monte Cassino13:06
Goyki13:07
Malczewskiego13:09
Cmentarz13:10
Cmentarz - Brama II13:11
Brodwino13:13
Kolberga13:14
Junaków13:15
Łużycka [SOP]13:16
Kamienny Potok SKM13:17
Kurs nr 7 do Kamienny Potok SKM
Kamienny Potok SKM13:30
Junaków13:32
Małopolska13:33
Kolberga13:34
Brodwino13:35
Cmentarz - Brama II13:37
Cmentarz13:38
Malczewskiego13:40
Uniwersytet Gdański [SOP]13:42
Sikorskiego [SOP]13:43
Sopot PKP13:46
Sopot PKP - Marynarzy13:47
Władysława IV [SOP]13:49
Grunwaldzka [SOP]13:51
Chopina [SOP]13:52
Grand Hotel13:54
Korty Tenisowe13:55
Dolny Sopot - Haffnera13:58
Korty Tenisowe13:59
Grand Hotel14:00
Chopina [SOP]14:02
Sopot PKP14:04
Bohaterów Monte Cassino14:07
Goyki14:08
Malczewskiego14:11
Cmentarz14:12
Cmentarz - Brama II14:13
Brodwino14:15
Kolberga14:16
Junaków14:17
Łużycka [SOP]14:18
Kamienny Potok SKM14:19
Kurs nr 8 do Kamienny Potok SKM
Kamienny Potok SKM14:30
Junaków14:32
Małopolska14:33
Kolberga14:34
Brodwino14:35
Cmentarz - Brama II14:37
Cmentarz14:38
Malczewskiego14:40
Uniwersytet Gdański [SOP]14:42
Sikorskiego [SOP]14:43
Sopot PKP14:46
Sopot PKP - Marynarzy14:47
Władysława IV [SOP]14:49
Grunwaldzka [SOP]14:51
Chopina [SOP]14:52
Grand Hotel14:54
Korty Tenisowe14:55
Dolny Sopot - Haffnera14:58
Korty Tenisowe14:59
Grand Hotel15:00
Chopina [SOP]15:02
Sopot PKP15:04
Bohaterów Monte Cassino15:07
Goyki15:08
Malczewskiego15:11
Cmentarz15:12
Cmentarz - Brama II15:13
Brodwino15:15
Kolberga15:16
Junaków15:17
Łużycka [SOP]15:18
Kamienny Potok SKM15:19
Kurs nr 9 do Kamienny Potok SKM
Kamienny Potok SKM15:29
Junaków15:31
Małopolska15:32
Kolberga15:33
Brodwino15:34
Cmentarz - Brama II15:36
Cmentarz15:37
Malczewskiego15:39
Uniwersytet Gdański [SOP]15:41
Sikorskiego [SOP]15:42
Sopot PKP15:45
Sopot PKP - Marynarzy15:46
Władysława IV [SOP]15:49
Grunwaldzka [SOP]15:51
Chopina [SOP]15:52
Grand Hotel15:54
Korty Tenisowe15:55
Dolny Sopot - Haffnera15:58
Korty Tenisowe15:59
Grand Hotel16:00
Chopina [SOP]16:02
Sopot PKP16:04
Bohaterów Monte Cassino16:07
Goyki16:08
Malczewskiego16:11
Cmentarz16:12
Cmentarz - Brama II16:13
Brodwino16:15
Kolberga16:16
Junaków16:17
Łużycka [SOP]16:18
Kamienny Potok SKM16:19
Kurs nr 10 do Kamienny Potok SKM
Kamienny Potok SKM16:29
Junaków16:31
Małopolska16:32
Kolberga16:33
Brodwino16:34
Cmentarz - Brama II16:36
Cmentarz16:37
Malczewskiego16:38
Uniwersytet Gdański [SOP]16:40
Sikorskiego [SOP]16:41
Sopot PKP16:44
Sopot PKP - Marynarzy16:45
Władysława IV [SOP]16:48
Grunwaldzka [SOP]16:50
Chopina [SOP]16:51
Grand Hotel16:53
Korty Tenisowe16:54
Dolny Sopot - Haffnera16:58
Korty Tenisowe16:59
Grand Hotel17:00
Chopina [SOP]17:02
Sopot PKP17:04
Bohaterów Monte Cassino17:07
Goyki17:08
Malczewskiego17:11
Cmentarz17:12
Cmentarz - Brama II17:13
Brodwino17:15
Kolberga17:16
Junaków17:17
Łużycka [SOP]17:18
Kamienny Potok SKM17:19
Kurs nr 11 do Kamienny Potok SKM
Kamienny Potok SKM17:30
Junaków17:32
Małopolska17:33
Kolberga17:34
Brodwino17:35
Cmentarz - Brama II17:37
Cmentarz17:38
Malczewskiego17:39
Uniwersytet Gdański [SOP]17:41
Sikorskiego [SOP]17:42
Sopot PKP17:45
Sopot PKP - Marynarzy17:46
Władysława IV [SOP]17:47
Grunwaldzka [SOP]17:49
Chopina [SOP]17:50
Grand Hotel17:52
Korty Tenisowe17:53
Dolny Sopot - Haffnera18:00
Korty Tenisowe18:01
Grand Hotel18:02
Chopina [SOP]18:04
Sopot PKP18:06
Bohaterów Monte Cassino18:09
Goyki18:10
Malczewskiego18:12
Cmentarz18:13
Cmentarz - Brama II18:14
Brodwino18:16
Kolberga18:17
Junaków18:18
Łużycka [SOP]18:19
Kamienny Potok SKM18:20