• Przypominamy, że od 1.04. obowiązują nowe ceny biletów. Szczegóły na: ztm.gda.pl  • Przypominamy, że od 1.04. obowiązują nowe ceny biletów. Szczegóły na ztm.gda.pl.  • Awaria tram linii 3 przed przyst Opera Bałtycka kier Chełm Witosa Lie 2i 3 w kierunku Chełmu Witosa kursują przez Jan z Kolna.  • Linia tram 5 z Nowgo Portu w kierunku Zaspy kursuje po zmienionej trasie od przystanku Mickiewicza przez Al. Legionów.  • 760 z dod. kursami). Rozkłady powszednie feryjne na liniach K,R,S,W,X,Z,104,171,181,191,193,196,288. Nie funkcjonują F,20,21,30,34,103,121,134,163,209  • liniach: S, 117, 122, 143, 144, 177, 181, 185, 187 rozkłady powszednie feryjne (na liniach 117 i 143 nie są wykonywane wybrane kursy w godz. szczytu).
12:07
Kurs nr 0 do Witomino Leśniczówka
Kacze Buki10:31
Witomino Leśniczówka10:46
Kurs nr 1 do Witomino Leśniczówka
Witomino Leśniczówka10:51
Stawna10:52
Witomino Centrum10:54
Stadion Miejski10:56
Redłowo SKM10:57
Centrum Nauki Experyment11:00
Hallera11:02
Wzgórze Św. Maksymiliana Syrokomli11:04
Szczeblewskiego11:05
Kopernika - Kościół11:06
Cylkowskiego11:07
Płyta Redłowska11:11
Cylkowskiego11:12
Korczaka [GDY]11:13
Centrum Nauki Experyment11:15
Redłowo SKM11:17
Stadion Miejski11:18
Witomino Centrum11:21
Stawna11:22
Witomino Leśniczówka11:23
Kurs nr 2 do Witomino Leśniczówka
Witomino Leśniczówka11:51
Stawna11:52
Witomino Centrum11:54
Stadion Miejski11:56
Redłowo SKM11:57
Centrum Nauki Experyment12:00
Hallera12:02
Wzgórze Św. Maksymiliana Syrokomli12:04
Szczeblewskiego12:05
Kopernika - Kościół12:06
Cylkowskiego12:07
Płyta Redłowska12:11
Cylkowskiego12:12
Korczaka [GDY]12:13
Centrum Nauki Experyment12:15
Redłowo SKM12:17
Stadion Miejski12:18
Witomino Centrum12:21
Stawna12:22
Witomino Leśniczówka12:23
Kurs nr 3 do Witomino Leśniczówka
Witomino Leśniczówka12:51
Stawna12:52
Witomino Centrum12:54
Stadion Miejski12:56
Redłowo SKM12:57
Centrum Nauki Experyment13:00
Hallera13:02
Wzgórze Św. Maksymiliana Syrokomli13:04
Szczeblewskiego13:05
Kopernika - Kościół13:06
Cylkowskiego13:07
Płyta Redłowska13:11
Cylkowskiego13:12
Korczaka [GDY]13:13
Centrum Nauki Experyment13:15
Redłowo SKM13:17
Stadion Miejski13:18
Witomino Centrum13:21
Stawna13:22
Witomino Leśniczówka13:23
Kurs nr 4 do Witomino Leśniczówka
Witomino Leśniczówka13:51
Stawna13:52
Witomino Centrum13:54
Stadion Miejski13:56
Redłowo SKM13:57
Centrum Nauki Experyment14:00
Hallera14:02
Wzgórze Św. Maksymiliana Syrokomli14:04
Szczeblewskiego14:05
Kopernika - Kościół14:06
Cylkowskiego14:07
Płyta Redłowska14:11
Cylkowskiego14:12
Korczaka [GDY]14:13
Centrum Nauki Experyment14:15
Redłowo SKM14:17
Stadion Miejski14:18
Witomino Centrum14:21
Stawna14:22
Witomino Leśniczówka14:23
Kurs nr 5 do Witomino Leśniczówka
Witomino Leśniczówka14:51
Stawna14:52
Witomino Centrum14:54
Stadion Miejski14:56
Redłowo SKM14:57
Centrum Nauki Experyment15:00
Hallera15:02
Wzgórze Św. Maksymiliana Syrokomli15:04
Szczeblewskiego15:05
Kopernika - Kościół15:06
Cylkowskiego15:07
Płyta Redłowska15:11
Cylkowskiego15:12
Korczaka [GDY]15:13
Centrum Nauki Experyment15:15
Redłowo SKM15:17
Stadion Miejski15:18
Witomino Centrum15:21
Stawna15:22
Witomino Leśniczówka15:23
Kurs nr 6 do Witomino Leśniczówka
Witomino Leśniczówka16:04
Stawna16:05
Witomino Centrum16:07
Stadion Miejski16:09
Stadion PKM16:10
Łużycka [GDY]16:11
Redłowo SKM16:13
Centrum Nauki Experyment16:18
Hallera16:19
Wzgórze Św. Maksymiliana Syrokomli16:21
Szczeblewskiego16:22
Kopernika - Kościół16:23
Cylkowskiego16:24
Płyta Redłowska16:31
Cylkowskiego16:32
Korczaka [GDY]16:33
Centrum Nauki Experyment16:35
Redłowo SKM16:37
Łużycka [GDY]16:38
Stadion PKM16:39
Stadion Miejski16:40
Witomino Centrum16:43
Stawna16:44
Witomino Leśniczówka16:45
Kurs nr 7 do Witomino Leśniczówka
Witomino Leśniczówka17:04
Stawna17:05
Witomino Centrum17:07
Stadion Miejski17:09
Stadion PKM17:10
Łużycka [GDY]17:11
Redłowo SKM17:13
Centrum Nauki Experyment17:18
Hallera17:19
Wzgórze Św. Maksymiliana Syrokomli17:21
Szczeblewskiego17:22
Kopernika - Kościół17:23
Cylkowskiego17:24
Płyta Redłowska17:31
Cylkowskiego17:32
Korczaka [GDY]17:33
Centrum Nauki Experyment17:35
Redłowo SKM17:37
Łużycka [GDY]17:38
Stadion PKM17:39
Stadion Miejski17:40
Witomino Centrum17:43
Stawna17:44
Witomino Leśniczówka17:45
Kurs nr 8 do Witomino Leśniczówka
Witomino Leśniczówka18:04
Stawna18:05
Witomino Centrum18:07
Stadion Miejski18:09
Stadion PKM18:10
Łużycka [GDY]18:11
Redłowo SKM18:13
Centrum Nauki Experyment18:18
Hallera18:19
Wzgórze Św. Maksymiliana Syrokomli18:21
Szczeblewskiego18:22
Kopernika - Kościół18:23
Cylkowskiego18:24
Płyta Redłowska18:34
Cylkowskiego18:35
Korczaka [GDY]18:36
Centrum Nauki Experyment18:38
Redłowo SKM18:40
Łużycka [GDY]18:41
Stadion PKM18:42
Stadion Miejski18:43
Witomino Centrum18:46
Stawna18:47
Witomino Leśniczówka18:48
Kurs nr 9 do Kacze Buki
Witomino Leśniczówka18:49
Kacze Buki19:05