Menu
14:52
Kurs nr 0 do Wrzeszcz PKP | |
---|---|
Baza Hallera | 04:35 |
Wrzeszcz PKP | 04:45 |
Kurs nr 1 do Jana z Kolna [GDA] | |
---|---|
Wrzeszcz PKP | 04:47 |
Jaśkowa Dolina | 04:49 |
Matejki | 04:51 |
Siedlicka | 04:52 |
Kręta | 04:53 |
Jarowa | 04:54 |
Pomorskie Szkoły Rzemiosł | 04:55 |
Schumana | 04:56 |
Schuberta | 04:57 |
Kurpińskiego | 04:59 |
Otwarta | 05:00 |
Suchanino | 05:01 |
Nad Jarem | 05:02 |
Wyczółkowskiego | 05:04 |
Focha | 05:05 |
Płowce | 05:06 |
Hevelianum | 05:07 |
Urząd Miejski | 05:09 |
Hucisko | 05:10 |
Dworzec Główny | 05:13 |
Wały Piastowskie | 05:14 |
Jana z Kolna [GDA] | 05:16 |
Kurs nr 2 do Oliwa PKP | |
---|---|
Jana z Kolna [GDA] | 05:27 |
Wały Piastowskie | 05:28 |
Dworzec Główny | 05:31 |
Hucisko | 05:33 |
Hevelianum | 05:35 |
Płowce | 05:36 |
Focha | 05:37 |
Wyczółkowskiego | 05:38 |
Nad Jarem | 05:39 |
Suchanino | 05:41 |
Otwarta | 05:42 |
Kurpińskiego | 05:44 |
Schuberta | 05:45 |
Schumana | 05:46 |
Pomorskie Szkoły Rzemiosł | 05:47 |
Jarowa | 05:48 |
Kręta | 05:49 |
Siedlicka | 05:50 |
Uphagena | 05:53 |
Wrzeszcz PKP | 05:56 |
Galeria Bałtycka | 05:58 |
Wojska Polskiego | 06:00 |
Abrahama | 06:02 |
Biblioteka Główna UG | 06:04 |
Przymorze SKM | 06:06 |
Krynicka | 06:08 |
Kołobrzeska | 06:10 |
Opolska | 06:11 |
Olsztyńska | 06:12 |
Biały Dwór | 06:13 |
Przymorze Wielkie | 06:14 |
Obrońców Wybrzeża | 06:16 |
Chłopska | 06:17 |
Czerwony Dwór | 06:19 |
Bora-Komorowskiego | 06:20 |
Beniowskiego | 06:21 |
Oliwa PKP | 06:22 |
Oliwa PKP | 06:22 |
Kurs nr 3 do Jana z Kolna [GDA] | |
---|---|
Oliwa PKP | 06:40 |
Oliwa PKP | 06:40 |
Beniowskiego | 06:41 |
Bora-Komorowskiego | 06:42 |
Czerwony Dwór | 06:45 |
Jagiellońska | 06:46 |
Park Reagana | 06:47 |
Biały Dwór | 06:49 |
Olsztyńska | 06:50 |
Opolska | 06:52 |
Kołobrzeska | 06:53 |
Krynicka | 06:55 |
Przymorze SKM | 06:57 |
Biblioteka Główna UG | 07:00 |
Abrahama | 07:01 |
Wojska Polskiego | 07:03 |
Galeria Bałtycka | 07:06 |
Wrzeszcz PKP | 07:08 |
Jaśkowa Dolina | 07:11 |
Matejki | 07:13 |
Siedlicka | 07:15 |
Kręta | 07:16 |
Jarowa | 07:17 |
Pomorskie Szkoły Rzemiosł | 07:19 |
Schumana | 07:20 |
Schuberta | 07:21 |
Kurpińskiego | 07:23 |
Otwarta | 07:24 |
Suchanino | 07:25 |
Nad Jarem | 07:26 |
Wyczółkowskiego | 07:28 |
Focha | 07:29 |
Płowce | 07:30 |
Hevelianum | 07:32 |
Urząd Miejski | 07:34 |
Hucisko | 07:36 |
Dworzec Główny | 07:39 |
Wały Piastowskie | 07:40 |
Jana z Kolna [GDA] | 07:42 |
Kurs nr 4 do Oliwa PKP | |
---|---|
Jana z Kolna [GDA] | 08:02 |
Wały Piastowskie | 08:03 |
Dworzec Główny | 08:06 |
Hucisko | 08:08 |
Hevelianum | 08:10 |
Płowce | 08:12 |
Focha | 08:13 |
Wyczółkowskiego | 08:14 |
Nad Jarem | 08:15 |
Suchanino | 08:17 |
Otwarta | 08:18 |
Kurpińskiego | 08:20 |
Schuberta | 08:21 |
Schumana | 08:22 |
Pomorskie Szkoły Rzemiosł | 08:23 |
Jarowa | 08:24 |
Kręta | 08:25 |
Siedlicka | 08:27 |
Uphagena | 08:31 |
Wrzeszcz PKP | 08:35 |
Galeria Bałtycka | 08:37 |
Wojska Polskiego | 08:39 |
Abrahama | 08:41 |
Biblioteka Główna UG | 08:43 |
Przymorze SKM | 08:45 |
Krynicka | 08:47 |
Kołobrzeska | 08:49 |
Opolska | 08:50 |
Olsztyńska | 08:51 |
Biały Dwór | 08:52 |
Przymorze Wielkie | 08:53 |
Obrońców Wybrzeża | 08:55 |
Chłopska | 08:56 |
Czerwony Dwór | 08:58 |
Bora-Komorowskiego | 08:59 |
Beniowskiego | 09:00 |
Oliwa PKP | 09:01 |
Oliwa PKP | 09:01 |
Kurs nr 5 do Jana z Kolna [GDA] | |
---|---|
Oliwa PKP | 09:10 |
Oliwa PKP | 09:10 |
Beniowskiego | 09:11 |
Bora-Komorowskiego | 09:12 |
Czerwony Dwór | 09:15 |
Jagiellońska | 09:16 |
Park Reagana | 09:18 |
Biały Dwór | 09:20 |
Olsztyńska | 09:21 |
Opolska | 09:23 |
Kołobrzeska | 09:24 |
Krynicka | 09:26 |
Przymorze SKM | 09:28 |
Biblioteka Główna UG | 09:31 |
Abrahama | 09:32 |
Wojska Polskiego | 09:34 |
Galeria Bałtycka | 09:37 |
Wrzeszcz PKP | 09:39 |
Jaśkowa Dolina | 09:42 |
Matejki | 09:44 |
Siedlicka | 09:46 |
Kręta | 09:47 |
Jarowa | 09:48 |
Pomorskie Szkoły Rzemiosł | 09:50 |
Schumana | 09:51 |
Schuberta | 09:52 |
Kurpińskiego | 09:54 |
Otwarta | 09:55 |
Suchanino | 09:56 |
Nad Jarem | 09:57 |
Wyczółkowskiego | 09:59 |
Focha | 10:00 |
Płowce | 10:01 |
Hevelianum | 10:03 |
Urząd Miejski | 10:05 |
Hucisko | 10:07 |
Dworzec Główny | 10:10 |
Wały Piastowskie | 10:11 |
Jana z Kolna [GDA] | 10:13 |
Kurs nr 6 do Oliwa PKP | |
---|---|
Jana z Kolna [GDA] | 10:42 |
Wały Piastowskie | 10:43 |
Dworzec Główny | 10:46 |
Hucisko | 10:48 |
Hevelianum | 10:50 |
Płowce | 10:52 |
Focha | 10:53 |
Wyczółkowskiego | 10:54 |
Nad Jarem | 10:55 |
Suchanino | 10:57 |
Otwarta | 10:58 |
Kurpińskiego | 11:00 |
Schuberta | 11:01 |
Schumana | 11:02 |
Pomorskie Szkoły Rzemiosł | 11:03 |
Jarowa | 11:04 |
Kręta | 11:05 |
Siedlicka | 11:07 |
Uphagena | 11:11 |
Wrzeszcz PKP | 11:15 |
Galeria Bałtycka | 11:17 |
Wojska Polskiego | 11:19 |
Abrahama | 11:21 |
Biblioteka Główna UG | 11:23 |
Przymorze SKM | 11:25 |
Krynicka | 11:27 |
Kołobrzeska | 11:29 |
Opolska | 11:30 |
Olsztyńska | 11:31 |
Biały Dwór | 11:32 |
Przymorze Wielkie | 11:33 |
Obrońców Wybrzeża | 11:35 |
Chłopska | 11:36 |
Czerwony Dwór | 11:38 |
Bora-Komorowskiego | 11:39 |
Beniowskiego | 11:40 |
Oliwa PKP | 11:41 |
Oliwa PKP | 11:41 |
Kurs nr 7 do Jana z Kolna [GDA] | |
---|---|
Oliwa PKP | 11:50 |
Oliwa PKP | 11:50 |
Beniowskiego | 11:51 |
Bora-Komorowskiego | 11:52 |
Czerwony Dwór | 11:55 |
Jagiellońska | 11:56 |
Park Reagana | 11:58 |
Biały Dwór | 12:00 |
Olsztyńska | 12:01 |
Opolska | 12:03 |
Kołobrzeska | 12:04 |
Krynicka | 12:06 |
Przymorze SKM | 12:08 |
Biblioteka Główna UG | 12:11 |
Abrahama | 12:12 |
Wojska Polskiego | 12:14 |
Galeria Bałtycka | 12:17 |
Wrzeszcz PKP | 12:19 |
Jaśkowa Dolina | 12:22 |
Matejki | 12:24 |
Siedlicka | 12:26 |
Kręta | 12:27 |
Jarowa | 12:28 |
Pomorskie Szkoły Rzemiosł | 12:30 |
Schumana | 12:31 |
Schuberta | 12:32 |
Kurpińskiego | 12:34 |
Otwarta | 12:35 |
Suchanino | 12:36 |
Nad Jarem | 12:37 |
Wyczółkowskiego | 12:39 |
Focha | 12:40 |
Płowce | 12:41 |
Hevelianum | 12:43 |
Urząd Miejski | 12:45 |
Hucisko | 12:47 |
Dworzec Główny | 12:50 |
Wały Piastowskie | 12:51 |
Jana z Kolna [GDA] | 12:53 |
Kurs nr 8 do Oliwa PKP | |
---|---|
Jana z Kolna [GDA] | 13:22 |
Wały Piastowskie | 13:23 |
Dworzec Główny | 13:26 |
Hucisko | 13:28 |
Hevelianum | 13:30 |
Płowce | 13:32 |
Focha | 13:33 |
Wyczółkowskiego | 13:34 |
Nad Jarem | 13:35 |
Suchanino | 13:37 |
Otwarta | 13:38 |
Kurpińskiego | 13:40 |
Schuberta | 13:41 |
Schumana | 13:42 |
Pomorskie Szkoły Rzemiosł | 13:43 |
Jarowa | 13:44 |
Kręta | 13:45 |
Siedlicka | 13:47 |
Uphagena | 13:51 |
Wrzeszcz PKP | 13:55 |
Galeria Bałtycka | 13:57 |
Wojska Polskiego | 13:59 |
Abrahama | 14:01 |
Biblioteka Główna UG | 14:03 |
Przymorze SKM | 14:05 |
Krynicka | 14:07 |
Kołobrzeska | 14:09 |
Opolska | 14:10 |
Olsztyńska | 14:11 |
Biały Dwór | 14:12 |
Przymorze Wielkie | 14:13 |
Obrońców Wybrzeża | 14:15 |
Chłopska | 14:16 |
Czerwony Dwór | 14:18 |
Bora-Komorowskiego | 14:19 |
Beniowskiego | 14:20 |
Oliwa PKP | 14:21 |
Oliwa PKP | 14:21 |
Kurs nr 9 do Jana z Kolna [GDA] | |
---|---|
Oliwa PKP | 14:44 |
Oliwa PKP | 14:44 |
Beniowskiego | 14:45 |
Bora-Komorowskiego | 14:46 |
Czerwony Dwór | 14:49 |
Jagiellońska | 14:50 |
Park Reagana | 14:52 |
Biały Dwór | 14:54 |
Olsztyńska | 14:55 |
Opolska | 14:57 |
Kołobrzeska | 14:58 |
Krynicka | 15:00 |
Przymorze SKM | 15:02 |
Biblioteka Główna UG | 15:06 |
Abrahama | 15:07 |
Wojska Polskiego | 15:11 |
Galeria Bałtycka | 15:16 |
Wrzeszcz PKP | 15:19 |
Jaśkowa Dolina | 15:23 |
Matejki | 15:26 |
Siedlicka | 15:29 |
Kręta | 15:30 |
Jarowa | 15:31 |
Pomorskie Szkoły Rzemiosł | 15:34 |
Schumana | 15:35 |
Schuberta | 15:36 |
Kurpińskiego | 15:38 |
Otwarta | 15:39 |
Suchanino | 15:40 |
Nad Jarem | 15:41 |
Wyczółkowskiego | 15:43 |
Focha | 15:44 |
Płowce | 15:45 |
Hevelianum | 15:47 |
Urząd Miejski | 15:49 |
Hucisko | 15:52 |
Dworzec Główny | 15:55 |
Wały Piastowskie | 15:56 |
Jana z Kolna [GDA] | 15:58 |
Kurs nr 10 do Oliwa PKP | |
---|---|
Jana z Kolna [GDA] | 16:20 |
Wały Piastowskie | 16:21 |
Dworzec Główny | 16:25 |
Hucisko | 16:27 |
Hevelianum | 16:31 |
Płowce | 16:33 |
Focha | 16:34 |
Wyczółkowskiego | 16:35 |
Nad Jarem | 16:36 |
Suchanino | 16:38 |
Otwarta | 16:39 |
Kurpińskiego | 16:41 |
Schuberta | 16:42 |
Schumana | 16:43 |
Pomorskie Szkoły Rzemiosł | 16:44 |
Jarowa | 16:45 |
Kręta | 16:46 |
Siedlicka | 16:48 |
Uphagena | 16:53 |
Wrzeszcz PKP | 16:58 |
Galeria Bałtycka | 17:00 |
Wojska Polskiego | 17:02 |
Abrahama | 17:04 |
Biblioteka Główna UG | 17:06 |
Przymorze SKM | 17:09 |
Krynicka | 17:12 |
Kołobrzeska | 17:14 |
Opolska | 17:15 |
Olsztyńska | 17:16 |
Biały Dwór | 17:17 |
Przymorze Wielkie | 17:18 |
Obrońców Wybrzeża | 17:20 |
Chłopska | 17:21 |
Czerwony Dwór | 17:23 |
Bora-Komorowskiego | 17:24 |
Beniowskiego | 17:25 |
Oliwa PKP | 17:27 |
Oliwa PKP | 17:27 |
Kurs nr 11 do Jana z Kolna [GDA] | |
---|---|
Oliwa PKP | 17:47 |
Oliwa PKP | 17:47 |
Beniowskiego | 17:48 |
Bora-Komorowskiego | 17:49 |
Czerwony Dwór | 17:52 |
Jagiellońska | 17:53 |
Park Reagana | 17:54 |
Biały Dwór | 17:56 |
Olsztyńska | 17:57 |
Opolska | 17:59 |
Kołobrzeska | 18:00 |
Krynicka | 18:02 |
Przymorze SKM | 18:04 |
Biblioteka Główna UG | 18:07 |
Abrahama | 18:08 |
Wojska Polskiego | 18:10 |
Galeria Bałtycka | 18:13 |
Wrzeszcz PKP | 18:16 |
Jaśkowa Dolina | 18:19 |
Matejki | 18:21 |
Siedlicka | 18:23 |
Kręta | 18:24 |
Jarowa | 18:25 |
Pomorskie Szkoły Rzemiosł | 18:27 |
Schumana | 18:28 |
Schuberta | 18:29 |
Kurpińskiego | 18:31 |
Otwarta | 18:32 |
Suchanino | 18:33 |
Nad Jarem | 18:34 |
Wyczółkowskiego | 18:36 |
Focha | 18:37 |
Płowce | 18:38 |
Hevelianum | 18:39 |
Urząd Miejski | 18:41 |
Hucisko | 18:43 |
Dworzec Główny | 18:46 |
Wały Piastowskie | 18:47 |
Jana z Kolna [GDA] | 18:49 |
Kurs nr 12 do Oliwa PKP | |
---|---|
Jana z Kolna [GDA] | 19:19 |
Wały Piastowskie | 19:20 |
Dworzec Główny | 19:23 |
Hucisko | 19:25 |
Hevelianum | 19:27 |
Płowce | 19:29 |
Focha | 19:30 |
Wyczółkowskiego | 19:31 |
Nad Jarem | 19:32 |
Suchanino | 19:34 |
Otwarta | 19:35 |
Kurpińskiego | 19:36 |
Schuberta | 19:37 |
Schumana | 19:38 |
Pomorskie Szkoły Rzemiosł | 19:39 |
Jarowa | 19:40 |
Kręta | 19:41 |
Siedlicka | 19:42 |
Uphagena | 19:46 |
Wrzeszcz PKP | 19:49 |
Galeria Bałtycka | 19:51 |
Wojska Polskiego | 19:53 |
Abrahama | 19:55 |
Biblioteka Główna UG | 19:57 |
Przymorze SKM | 19:59 |
Krynicka | 20:01 |
Kołobrzeska | 20:03 |
Opolska | 20:04 |
Olsztyńska | 20:05 |
Biały Dwór | 20:06 |
Przymorze Wielkie | 20:07 |
Obrońców Wybrzeża | 20:09 |
Chłopska | 20:10 |
Czerwony Dwór | 20:12 |
Bora-Komorowskiego | 20:13 |
Beniowskiego | 20:14 |
Oliwa PKP | 20:15 |
Oliwa PKP | 20:15 |