• Średnie stęż. pyłu PM10= 41,8 Norma: 150ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze
21:27
Kurs nr 0 do Łostowice Świętokrzyska
Zajezdnia Wrzeszcz (techniczny)04:26
Strzyża PKM04:27
Uniwersytet Gdański [GDA]04:29
Bażyńskiego [GDA]04:30
Tetmajera04:31
Derdowskiego04:32
Obrońców Westerplatte04:33
Oliwa - Pętla Tramwajowa04:36
Opacka04:38
Subisława04:40
Pomorska - Osiedle04:41
Pomorska [GDA]04:43
Piastowska04:44
Czerwony Dwór04:46
Bora Komorowskiego04:47
Kołobrzeska04:49
Zaspa04:51
Startowa04:52
Jana Pawła II04:53
Żwirki i Wigury [GDA]04:54
Bajana04:55
Legionów04:57
Plac Komorowskiego04:59
Mickiewicza [GDA]05:01
Reja [GDA]05:02
Wyspiańskiego05:04
Opera Bałtycka05:07
Traugutta [GDA]05:08
Uniwersytet Medyczny05:09
Chodowieckiego05:10
Brama Oliwska05:11
Dworzec Główny05:13
Brama Wyżynna05:16
Śródmieście SKM05:18
Pohulanka05:20
Odrzańska05:21
Chałubińskiego05:23
Sikorskiego [GDA]05:25
Cieszyńskiego05:27
Cebertowicza05:28
Wilanowska05:30
Przemyska05:32
Płocka05:33
Łostowice Świętokrzyska05:35
Kurs nr 1 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Łostowice Świętokrzyska05:52
Łostowice Świętokrzyska05:52
Płocka05:54
Przemyska05:56
Wilanowska05:57
Cebertowicza05:59
Cieszyńskiego06:00
Sikorskiego [GDA]06:02
Chałubińskiego06:04
Odrzańska06:06
Pohulanka06:07
Śródmieście SKM06:09
Brama Wyżynna06:11
Dworzec Główny06:13
Brama Oliwska06:16
Chodowieckiego06:17
Uniwersytet Medyczny06:18
Traugutta [GDA]06:20
Opera Bałtycka06:22
Wyspiańskiego06:25
Reja [GDA]06:26
Mickiewicza [GDA]06:28
Plac Komorowskiego06:30
Legionów06:32
Bajana06:34
Żwirki i Wigury [GDA]06:35
Jana Pawła II06:36
Startowa06:37
Zaspa06:38
Kołobrzeska06:39
Bora Komorowskiego06:41
Czerwony Dwór06:43
Piastowska06:44
Pomorska [GDA]06:46
Gospody06:47
Pomorska - Osiedle06:48
Subisława06:50
Opacka06:52
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:54
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:55