• Średnie stęż. pyłu PM10= 16,2 Norma: 300ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze   • Z powodu prac awaryjnych zawiesza się obsługę przyst. Rafineria - brama 8, dla linii 166.
20:18
Kurs nr 0 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Zajezdnia WRZESZCZ05:06
Strzyża PKM05:07
Uniwersytet Gdański [GDA]05:09
Bażyńskiego [GDA]05:10
Tetmajera05:11
Derdowskiego05:12
Obrońców Westerplatte05:13
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:15
Kurs nr 1 do Łostowice Świętokrzyska
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:15
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:16
Opacka05:18
Subisława05:20
Pomorska - Osiedle05:21
Pomorska [GDA]05:23
Piastowska05:24
Czerwony Dwór05:26
Bora Komorowskiego05:27
Kołobrzeska05:29
Zaspa05:31
Startowa05:32
Jana Pawła II05:33
Żwirki i Wigury [GDA]05:34
Bajana05:35
Legionów05:37
Plac Komorowskiego05:39
Mickiewicza [GDA]05:41
Reja [GDA]05:42
Wyspiańskiego05:44
Opera Bałtycka05:47
Traugutta [GDA]05:48
Uniwersytet Medyczny05:49
Chodowieckiego05:50
Brama Oliwska05:51
Dworzec Główny05:53
Brama Wyżynna05:56
Śródmieście SKM05:58
Pohulanka06:00
Odrzańska06:01
Chałubińskiego06:03
Sikorskiego [GDA]06:05
Cieszyńskiego06:07
Cebertowicza06:08
Wilanowska06:10
Przemyska06:12
Płocka06:13
Łostowice Świętokrzyska06:15
Kurs nr 2 do Zajezdnia WRZESZCZ
Łostowice Świętokrzyska06:21
Łostowice Świętokrzyska06:21
Płocka06:23
Przemyska06:25
Wilanowska06:26
Cebertowicza06:28
Cieszyńskiego06:29
Sikorskiego [GDA]06:31
Chałubińskiego06:33
Odrzańska06:35
Pohulanka06:36
Śródmieście SKM06:38
Brama Wyżynna06:40
Dworzec Główny06:42
Brama Oliwska06:45
Chodowieckiego06:46
Uniwersytet Medyczny06:47
Traugutta [GDA]06:49
Opera Bałtycka06:51
Wyspiańskiego06:54
Reja [GDA]06:55
Mickiewicza [GDA]06:57
Plac Komorowskiego06:59
Legionów07:01
Bajana07:03
Żwirki i Wigury [GDA]07:04
Jana Pawła II07:05
Startowa07:06
Zaspa07:07
Kołobrzeska07:08
Bora Komorowskiego07:10
Czerwony Dwór07:12
Piastowska07:13
Pomorska [GDA]07:15
Gospody07:16
Pomorska - Osiedle07:17
Subisława07:19
Opacka07:21
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:23
Obrońców Westerplatte07:26
Derdowskiego07:27
Tetmajera07:28
Bażyńskiego [GDA]07:29
Uniwersytet Gdański [GDA]07:31
Strzyża PKM07:33
Zajezdnia WRZESZCZ07:34