• Średnie stęż. pyłu PM10= 17,9 Norma: 150ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze  • Z powodu maratonu część linii autobusowych kursuje po trasach objazdowych. Więcej na www.ztm.gda.pl   • Z powodu awarii tram linii 12 na przyst Wojska Polskiego jadącego w kier Migowa, możliwe opóźnienia na liniach: 5, 6, 9 i 12.
13:55
Kurs nr 0 do Łostowice Świętokrzyska
Zajezdnia Wrzeszcz (techniczny)05:37
Strzyża PKM05:38
Uniwersytet Gdański [GDA]05:40
Bażyńskiego [GDA]05:41
Tetmajera05:42
Derdowskiego05:43
Obrońców Westerplatte05:44
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:47
Opacka05:49
Subisława05:51
Pomorska - Osiedle05:52
Pomorska [GDA]05:54
Piastowska05:55
Czerwony Dwór05:57
Bora Komorowskiego05:58
Kołobrzeska06:00
Zaspa06:02
Startowa06:03
Jana Pawła II06:04
Żwirki i Wigury [GDA]06:05
Bajana06:06
Legionów06:08
Plac Komorowskiego06:10
Mickiewicza [GDA]06:12
Reja [GDA]06:13
Wyspiańskiego06:15
Opera Bałtycka06:18
Traugutta [GDA]06:19
Uniwersytet Medyczny06:20
Chodowieckiego06:21
Brama Oliwska06:22
Dworzec Główny06:24
Brama Wyżynna06:27
Śródmieście SKM06:29
Pohulanka06:31
Odrzańska06:32
Chałubińskiego06:34
Sikorskiego [GDA]06:36
Cieszyńskiego06:38
Cebertowicza06:39
Wilanowska06:41
Przemyska06:43
Płocka06:44
Łostowice Świętokrzyska06:46
Kurs nr 1 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Łostowice Świętokrzyska07:16
Łostowice Świętokrzyska07:16
Płocka07:18
Przemyska07:20
Wilanowska07:21
Cebertowicza07:23
Cieszyńskiego07:24
Sikorskiego [GDA]07:26
Chałubińskiego07:28
Odrzańska07:30
Pohulanka07:31
Śródmieście SKM07:33
Brama Wyżynna07:35
Dworzec Główny07:37
Brama Oliwska07:40
Chodowieckiego07:41
Uniwersytet Medyczny07:42
Traugutta [GDA]07:44
Opera Bałtycka07:46
Wyspiańskiego07:49
Reja [GDA]07:50
Mickiewicza [GDA]07:52
Plac Komorowskiego07:54
Legionów07:56
Bajana07:58
Żwirki i Wigury [GDA]07:59
Jana Pawła II08:00
Startowa08:01
Zaspa08:02
Kołobrzeska08:03
Bora Komorowskiego08:05
Czerwony Dwór08:07
Piastowska08:08
Pomorska [GDA]08:10
Gospody08:11
Pomorska - Osiedle08:12
Subisława08:14
Opacka08:16
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:18
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:19
Kurs nr 2 do Łostowice Świętokrzyska
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:46
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:47
Opacka08:49
Subisława08:51
Pomorska - Osiedle08:52
Pomorska [GDA]08:54
Piastowska08:55
Czerwony Dwór08:57
Bora Komorowskiego08:58
Kołobrzeska09:00
Zaspa09:02
Startowa09:03
Jana Pawła II09:04
Żwirki i Wigury [GDA]09:05
Bajana09:06
Legionów09:08
Plac Komorowskiego09:10
Mickiewicza [GDA]09:12
Reja [GDA]09:13
Wyspiańskiego09:15
Opera Bałtycka09:18
Traugutta [GDA]09:19
Uniwersytet Medyczny09:20
Chodowieckiego09:21
Brama Oliwska09:22
Dworzec Główny09:24
Brama Wyżynna09:27
Śródmieście SKM09:29
Pohulanka09:31
Odrzańska09:32
Chałubińskiego09:34
Sikorskiego [GDA]09:36
Cieszyńskiego09:38
Cebertowicza09:39
Wilanowska09:41
Przemyska09:43
Płocka09:44
Łostowice Świętokrzyska09:46
Kurs nr 3 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Łostowice Świętokrzyska10:16
Łostowice Świętokrzyska10:16
Płocka10:18
Przemyska10:20
Wilanowska10:21
Cebertowicza10:23
Cieszyńskiego10:24
Sikorskiego [GDA]10:26
Chałubińskiego10:28
Odrzańska10:30
Pohulanka10:31
Śródmieście SKM10:33
Brama Wyżynna10:35
Dworzec Główny10:37
Brama Oliwska10:40
Chodowieckiego10:41
Uniwersytet Medyczny10:42
Traugutta [GDA]10:44
Opera Bałtycka10:46
Wyspiańskiego10:49
Reja [GDA]10:50
Mickiewicza [GDA]10:52
Plac Komorowskiego10:54
Legionów10:56
Bajana10:58
Żwirki i Wigury [GDA]10:59
Jana Pawła II11:00
Startowa11:01
Zaspa11:02
Kołobrzeska11:03
Bora Komorowskiego11:05
Czerwony Dwór11:07
Piastowska11:08
Pomorska [GDA]11:10
Gospody11:11
Pomorska - Osiedle11:12
Subisława11:14
Opacka11:16
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:18
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:19
Kurs nr 4 do Łostowice Świętokrzyska
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:35
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:36
Opacka11:38
Subisława11:40
Pomorska - Osiedle11:41
Pomorska [GDA]11:43
Piastowska11:44
Czerwony Dwór11:46
Bora Komorowskiego11:47
Kołobrzeska11:49
Zaspa11:51
Startowa11:52
Jana Pawła II11:53
Żwirki i Wigury [GDA]11:54
Bajana11:55
Legionów11:57
Plac Komorowskiego11:59
Mickiewicza [GDA]12:01
Reja [GDA]12:02
Wyspiańskiego12:04
Opera Bałtycka12:07
Traugutta [GDA]12:08
Uniwersytet Medyczny12:09
Chodowieckiego12:10
Brama Oliwska12:11
Dworzec Główny12:13
Brama Wyżynna12:16
Śródmieście SKM12:18
Pohulanka12:20
Odrzańska12:21
Chałubińskiego12:23
Sikorskiego [GDA]12:25
Cieszyńskiego12:27
Cebertowicza12:28
Wilanowska12:30
Przemyska12:32
Płocka12:33
Łostowice Świętokrzyska12:35
Kurs nr 5 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Łostowice Świętokrzyska12:52
Łostowice Świętokrzyska12:52
Płocka12:54
Przemyska12:56
Wilanowska12:57
Cebertowicza12:59
Cieszyńskiego13:00
Sikorskiego [GDA]13:02
Chałubińskiego13:04
Odrzańska13:06
Pohulanka13:07
Śródmieście SKM13:09
Brama Wyżynna13:11
Dworzec Główny13:13
Brama Oliwska13:16
Chodowieckiego13:17
Uniwersytet Medyczny13:18
Traugutta [GDA]13:20
Opera Bałtycka13:22
Wyspiańskiego13:25
Reja [GDA]13:26
Mickiewicza [GDA]13:28
Plac Komorowskiego13:30
Legionów13:32
Bajana13:34
Żwirki i Wigury [GDA]13:35
Jana Pawła II13:36
Startowa13:37
Zaspa13:38
Kołobrzeska13:39
Bora Komorowskiego13:41
Czerwony Dwór13:43
Piastowska13:44
Pomorska [GDA]13:46
Gospody13:47
Pomorska - Osiedle13:48
Subisława13:50
Opacka13:52
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:54
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:55
Kurs nr 6 do Łostowice Świętokrzyska
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:15
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:16
Opacka14:18
Subisława14:20
Pomorska - Osiedle14:21
Pomorska [GDA]14:23
Piastowska14:24
Czerwony Dwór14:26
Bora Komorowskiego14:27
Kołobrzeska14:29
Zaspa14:31
Startowa14:32
Jana Pawła II14:33
Żwirki i Wigury [GDA]14:34
Bajana14:35
Legionów14:37
Plac Komorowskiego14:39
Mickiewicza [GDA]14:41
Reja [GDA]14:42
Wyspiańskiego14:44
Opera Bałtycka14:47
Traugutta [GDA]14:48
Uniwersytet Medyczny14:49
Chodowieckiego14:50
Brama Oliwska14:51
Dworzec Główny14:53
Brama Wyżynna14:56
Śródmieście SKM14:58
Pohulanka15:00
Odrzańska15:01
Chałubińskiego15:03
Sikorskiego [GDA]15:05
Cieszyńskiego15:07
Cebertowicza15:08
Wilanowska15:10
Przemyska15:12
Płocka15:13
Łostowice Świętokrzyska15:15
Kurs nr 7 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Łostowice Świętokrzyska15:32
Łostowice Świętokrzyska15:32
Płocka15:34
Przemyska15:36
Wilanowska15:37
Cebertowicza15:39
Cieszyńskiego15:40
Sikorskiego [GDA]15:42
Chałubińskiego15:44
Odrzańska15:46
Pohulanka15:47
Śródmieście SKM15:49
Brama Wyżynna15:51
Dworzec Główny15:53
Brama Oliwska15:56
Chodowieckiego15:57
Uniwersytet Medyczny15:58
Traugutta [GDA]16:00
Opera Bałtycka16:02
Wyspiańskiego16:05
Reja [GDA]16:06
Mickiewicza [GDA]16:08
Plac Komorowskiego16:10
Legionów16:12
Bajana16:14
Żwirki i Wigury [GDA]16:15
Jana Pawła II16:16
Startowa16:17
Zaspa16:18
Kołobrzeska16:19
Bora Komorowskiego16:21
Czerwony Dwór16:23
Piastowska16:24
Pomorska [GDA]16:26
Gospody16:27
Pomorska - Osiedle16:28
Subisława16:30
Opacka16:32
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:34
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:35
Kurs nr 8 do Łostowice Świętokrzyska
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:55
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:56
Opacka16:58
Subisława17:00
Pomorska - Osiedle17:01
Pomorska [GDA]17:03
Piastowska17:04
Czerwony Dwór17:06
Bora Komorowskiego17:07
Kołobrzeska17:09
Zaspa17:11
Startowa17:12
Jana Pawła II17:13
Żwirki i Wigury [GDA]17:14
Bajana17:15
Legionów17:17
Plac Komorowskiego17:19
Mickiewicza [GDA]17:21
Reja [GDA]17:22
Wyspiańskiego17:24
Opera Bałtycka17:27
Traugutta [GDA]17:28
Uniwersytet Medyczny17:29
Chodowieckiego17:30
Brama Oliwska17:31
Dworzec Główny17:33
Brama Wyżynna17:36
Śródmieście SKM17:38
Pohulanka17:40
Odrzańska17:41
Chałubińskiego17:43
Sikorskiego [GDA]17:45
Cieszyńskiego17:47
Cebertowicza17:48
Wilanowska17:50
Przemyska17:52
Płocka17:53
Łostowice Świętokrzyska17:55
Kurs nr 9 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Łostowice Świętokrzyska18:12
Łostowice Świętokrzyska18:12
Płocka18:14
Przemyska18:16
Wilanowska18:17
Cebertowicza18:19
Cieszyńskiego18:20
Sikorskiego [GDA]18:22
Chałubińskiego18:24
Odrzańska18:26
Pohulanka18:27
Śródmieście SKM18:29
Brama Wyżynna18:31
Dworzec Główny18:33
Brama Oliwska18:36
Chodowieckiego18:37
Uniwersytet Medyczny18:38
Traugutta [GDA]18:40
Opera Bałtycka18:42
Wyspiańskiego18:45
Reja [GDA]18:46
Mickiewicza [GDA]18:48
Plac Komorowskiego18:50
Legionów18:52
Bajana18:54
Żwirki i Wigury [GDA]18:55
Jana Pawła II18:56
Startowa18:57
Zaspa18:58
Kołobrzeska18:59
Bora Komorowskiego19:01
Czerwony Dwór19:03
Piastowska19:04
Pomorska [GDA]19:06
Gospody19:07
Pomorska - Osiedle19:08
Subisława19:10
Opacka19:12
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:14
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:15
Kurs nr 10 do Łostowice Świętokrzyska
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:35
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:36
Opacka19:38
Subisława19:40
Pomorska - Osiedle19:41
Pomorska [GDA]19:43
Piastowska19:44
Czerwony Dwór19:46
Bora Komorowskiego19:47
Kołobrzeska19:49
Zaspa19:51
Startowa19:52
Jana Pawła II19:53
Żwirki i Wigury [GDA]19:54
Bajana19:55
Legionów19:57
Plac Komorowskiego19:59
Mickiewicza [GDA]20:01
Reja [GDA]20:02
Wyspiańskiego20:04
Opera Bałtycka20:07
Traugutta [GDA]20:08
Uniwersytet Medyczny20:09
Chodowieckiego20:10
Brama Oliwska20:11
Dworzec Główny20:13
Brama Wyżynna20:16
Śródmieście SKM20:18
Pohulanka20:20
Odrzańska20:21
Chałubińskiego20:23
Sikorskiego [GDA]20:25
Cieszyńskiego20:27
Cebertowicza20:28
Wilanowska20:30
Przemyska20:32
Płocka20:33
Łostowice Świętokrzyska20:35
Kurs nr 11 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Łostowice Świętokrzyska20:52
Łostowice Świętokrzyska20:52
Płocka20:54
Przemyska20:56
Wilanowska20:57
Cebertowicza20:59
Cieszyńskiego21:00
Sikorskiego [GDA]21:02
Chałubińskiego21:04
Odrzańska21:06
Pohulanka21:07
Śródmieście SKM21:09
Brama Wyżynna21:11
Dworzec Główny21:13
Brama Oliwska21:16
Chodowieckiego21:17
Uniwersytet Medyczny21:18
Traugutta [GDA]21:20
Opera Bałtycka21:22
Wyspiańskiego21:25
Reja [GDA]21:26
Mickiewicza [GDA]21:28
Plac Komorowskiego21:30
Legionów21:32
Bajana21:34
Żwirki i Wigury [GDA]21:35
Jana Pawła II21:36
Startowa21:37
Zaspa21:38
Kołobrzeska21:39
Bora Komorowskiego21:41
Czerwony Dwór21:43
Piastowska21:44
Pomorska [GDA]21:46
Gospody21:47
Pomorska - Osiedle21:48
Subisława21:50
Opacka21:52
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:54
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:55
Kurs nr 12 do Łostowice Świętokrzyska
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:16
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:17
Opacka22:19
Subisława22:21
Pomorska - Osiedle22:22
Pomorska [GDA]22:24
Piastowska22:25
Czerwony Dwór22:27
Bora Komorowskiego22:28
Kołobrzeska22:30
Zaspa22:32
Startowa22:33
Jana Pawła II22:34
Żwirki i Wigury [GDA]22:35
Bajana22:36
Legionów22:38
Plac Komorowskiego22:40
Mickiewicza [GDA]22:42
Reja [GDA]22:43
Wyspiańskiego22:45
Opera Bałtycka22:48
Traugutta [GDA]22:49
Uniwersytet Medyczny22:50
Chodowieckiego22:51
Brama Oliwska22:52
Dworzec Główny22:54
Brama Wyżynna22:56
Śródmieście SKM22:58
Pohulanka23:00
Odrzańska23:01
Chałubińskiego23:03
Sikorskiego [GDA]23:04
Cieszyńskiego23:06
Cebertowicza23:07
Wilanowska23:09
Przemyska23:11
Płocka23:12
Łostowice Świętokrzyska23:14
Kurs nr 13 do Zajezdnia Wrzeszcz (techniczny)
Łostowice Świętokrzyska23:18
Łostowice Świętokrzyska23:18
Płocka23:20
Przemyska23:21
Wilanowska23:22
Cebertowicza23:24
Cieszyńskiego23:25
Sikorskiego [GDA]23:27
Chałubińskiego23:28
Odrzańska23:30
Pohulanka23:31
Śródmieście SKM23:33
Brama Wyżynna23:35
Dworzec Główny23:37
Brama Oliwska23:40
Chodowieckiego23:41
Uniwersytet Medyczny23:42
Traugutta [GDA]23:43
Opera Bałtycka23:45
Politechnika23:46
Miszewskiego23:48
Jaśkowa Dolina23:50
Klonowa [GDA]23:51
Galeria Bałtycka23:53
Wojska Polskiego23:55
Zamenhofa [GDA]23:56
Zajezdnia23:57
Strzyża PKM23:58
Zajezdnia Wrzeszcz (techniczny)00:00