• Informujemy. Liczba pasażerów w pojazdach ogarniczona. Zajęta może być tylko połowa miejsc siedzących.  • Przypominamy: brak możliwości zakupu biletów w pojazdach gdańskiej komunikacji miejskiej.  • 760 z dod. kursami). Rozkłady powszednie feryjne na liniach K,R,S,W,X,Z,104,171,181,191,193,196,288. Nie funkcjonują F,20,21,30,34,103,121,134,163,209  • liniach: S, 117, 122, 143, 144, 177, 181, 185, 187 rozkłady powszednie feryjne (na liniach 117 i 143 nie są wykonywane wybrane kursy w godz. szczytu).
05:16
Kurs nr 0 do Łostowice Świętokrzyska
Zajezdnia WRZESZCZ04:46
Strzyża PKM04:47
Uniwersytet Gdański [GDA]04:49
Bażyńskiego [GDA]04:50
Tetmajera04:51
Derdowskiego04:52
Obrońców Westerplatte04:53
Oliwa - Pętla Tramwajowa04:56
Opacka04:58
Subisława05:00
Pomorska - Osiedle05:01
Pomorska [GDA]05:03
Piastowska05:04
Czerwony Dwór05:06
Bora Komorowskiego05:07
Kołobrzeska05:09
Zaspa05:11
Startowa05:12
Jana Pawła II05:13
Żwirki i Wigury [GDA]05:14
Bajana05:15
Legionów05:17
Plac Komorowskiego05:19
Mickiewicza [GDA]05:21
Reja [GDA]05:22
Wyspiańskiego05:24
Opera Bałtycka05:27
Traugutta [GDA]05:28
Uniwersytet Medyczny05:29
Chodowieckiego05:30
Brama Oliwska05:31
Dworzec Główny05:33
Brama Wyżynna05:36
Śródmieście SKM05:38
Pohulanka05:40
Odrzańska05:41
Chałubińskiego05:43
Sikorskiego [GDA]05:45
Cieszyńskiego05:47
Cebertowicza05:48
Wilanowska05:50
Przemyska05:52
Płocka05:53
Łostowice Świętokrzyska05:55
Kurs nr 1 do Zajezdnia WRZESZCZ
Łostowice Świętokrzyska06:01
Łostowice Świętokrzyska06:01
Płocka06:03
Przemyska06:05
Wilanowska06:06
Cebertowicza06:08
Cieszyńskiego06:09
Sikorskiego [GDA]06:11
Chałubińskiego06:13
Odrzańska06:15
Pohulanka06:16
Śródmieście SKM06:18
Brama Wyżynna06:20
Dworzec Główny06:22
Brama Oliwska06:25
Chodowieckiego06:26
Uniwersytet Medyczny06:27
Traugutta [GDA]06:29
Opera Bałtycka06:31
Wyspiańskiego06:34
Reja [GDA]06:35
Mickiewicza [GDA]06:37
Plac Komorowskiego06:39
Legionów06:41
Bajana06:43
Żwirki i Wigury [GDA]06:44
Jana Pawła II06:45
Startowa06:46
Zaspa06:47
Kołobrzeska06:48
Bora Komorowskiego06:50
Czerwony Dwór06:52
Piastowska06:53
Pomorska [GDA]06:55
Gospody06:56
Pomorska - Osiedle06:57
Subisława06:59
Opacka07:01
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:03
Obrońców Westerplatte07:06
Derdowskiego07:07
Tetmajera07:08
Bażyńskiego [GDA]07:09
Uniwersytet Gdański [GDA]07:11
Strzyża PKM07:13
Zajezdnia WRZESZCZ07:14
Kurs nr 2 do Łostowice Świętokrzyska
Zajezdnia WRZESZCZ07:37
Strzyża PKM07:38
Uniwersytet Gdański [GDA]07:40
Bażyńskiego [GDA]07:41
Tetmajera07:42
Derdowskiego07:43
Obrońców Westerplatte07:44
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:47
Opacka07:49
Subisława07:51
Pomorska - Osiedle07:52
Pomorska [GDA]07:54
Piastowska07:55
Czerwony Dwór07:57
Bora Komorowskiego07:58
Kołobrzeska08:00
Zaspa08:02
Startowa08:03
Jana Pawła II08:04
Żwirki i Wigury [GDA]08:05
Bajana08:06
Legionów08:08
Plac Komorowskiego08:10
Mickiewicza [GDA]08:12
Reja [GDA]08:13
Wyspiańskiego08:15
Opera Bałtycka08:18
Traugutta [GDA]08:19
Uniwersytet Medyczny08:20
Chodowieckiego08:21
Brama Oliwska08:22
Dworzec Główny08:24
Brama Wyżynna08:27
Śródmieście SKM08:29
Pohulanka08:31
Odrzańska08:32
Chałubińskiego08:34
Sikorskiego [GDA]08:36
Cieszyńskiego08:38
Cebertowicza08:39
Wilanowska08:41
Przemyska08:43
Płocka08:44
Łostowice Świętokrzyska08:46
Kurs nr 3 do Zajezdnia WRZESZCZ
Łostowice Świętokrzyska08:53
Łostowice Świętokrzyska08:53
Płocka08:55
Przemyska08:57
Wilanowska08:58
Cebertowicza09:00
Cieszyńskiego09:01
Sikorskiego [GDA]09:03
Chałubińskiego09:05
Odrzańska09:07
Pohulanka09:08
Śródmieście SKM09:10
Brama Wyżynna09:12
Dworzec Główny09:14
Brama Oliwska09:17
Chodowieckiego09:18
Uniwersytet Medyczny09:19
Traugutta [GDA]09:21
Opera Bałtycka09:23
Wyspiańskiego09:26
Reja [GDA]09:27
Mickiewicza [GDA]09:29
Plac Komorowskiego09:31
Legionów09:33
Bajana09:35
Żwirki i Wigury [GDA]09:36
Jana Pawła II09:37
Startowa09:38
Zaspa09:39
Kołobrzeska09:40
Bora Komorowskiego09:42
Czerwony Dwór09:44
Piastowska09:45
Pomorska [GDA]09:47
Gospody09:48
Pomorska - Osiedle09:49
Subisława09:51
Opacka09:53
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:55
Obrońców Westerplatte09:58
Derdowskiego09:59
Tetmajera10:00
Bażyńskiego [GDA]10:01
Uniwersytet Gdański [GDA]10:03
Strzyża PKM10:05
Zajezdnia WRZESZCZ10:06
Kurs nr 4 do Łostowice Świętokrzyska
Zajezdnia WRZESZCZ10:25
Strzyża PKM10:26
Uniwersytet Gdański [GDA]10:28
Bażyńskiego [GDA]10:29
Tetmajera10:30
Derdowskiego10:31
Obrońców Westerplatte10:32
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:35
Opacka10:37
Subisława10:39
Pomorska - Osiedle10:40
Pomorska [GDA]10:42
Piastowska10:43
Czerwony Dwór10:45
Bora Komorowskiego10:46
Kołobrzeska10:48
Zaspa10:50
Startowa10:51
Jana Pawła II10:52
Żwirki i Wigury [GDA]10:53
Bajana10:54
Legionów10:56
Plac Komorowskiego10:58
Mickiewicza [GDA]11:00
Reja [GDA]11:01
Wyspiańskiego11:03
Opera Bałtycka11:06
Traugutta [GDA]11:07
Uniwersytet Medyczny11:08
Chodowieckiego11:09
Brama Oliwska11:10
Dworzec Główny11:12
Brama Wyżynna11:15
Śródmieście SKM11:17
Pohulanka11:19
Odrzańska11:20
Chałubińskiego11:22
Sikorskiego [GDA]11:24
Cieszyńskiego11:26
Cebertowicza11:27
Wilanowska11:29
Przemyska11:31
Płocka11:32
Łostowice Świętokrzyska11:34
Kurs nr 5 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Łostowice Świętokrzyska11:53
Łostowice Świętokrzyska11:53
Płocka11:55
Przemyska11:57
Wilanowska11:58
Cebertowicza12:00
Cieszyńskiego12:01
Sikorskiego [GDA]12:03
Chałubińskiego12:05
Odrzańska12:07
Pohulanka12:08
Śródmieście SKM12:10
Brama Wyżynna12:12
Dworzec Główny12:14
Brama Oliwska12:17
Chodowieckiego12:18
Uniwersytet Medyczny12:19
Traugutta [GDA]12:21
Opera Bałtycka12:23
Wyspiańskiego12:26
Reja [GDA]12:27
Mickiewicza [GDA]12:29
Plac Komorowskiego12:31
Legionów12:33
Bajana12:35
Żwirki i Wigury [GDA]12:36
Jana Pawła II12:37
Startowa12:38
Zaspa12:39
Kołobrzeska12:40
Bora Komorowskiego12:42
Czerwony Dwór12:44
Piastowska12:45
Pomorska [GDA]12:47
Gospody12:48
Pomorska - Osiedle12:49
Subisława12:51
Opacka12:53
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:55
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:56
Kurs nr 6 do Łostowice Świętokrzyska
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:14
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:15
Opacka13:17
Subisława13:19
Pomorska - Osiedle13:20
Pomorska [GDA]13:22
Piastowska13:23
Czerwony Dwór13:25
Bora Komorowskiego13:26
Kołobrzeska13:28
Zaspa13:30
Startowa13:31
Jana Pawła II13:32
Żwirki i Wigury [GDA]13:33
Bajana13:34
Legionów13:36
Plac Komorowskiego13:38
Mickiewicza [GDA]13:40
Reja [GDA]13:41
Wyspiańskiego13:43
Opera Bałtycka13:46
Traugutta [GDA]13:47
Uniwersytet Medyczny13:48
Chodowieckiego13:49
Brama Oliwska13:50
Dworzec Główny13:52
Brama Wyżynna13:55
Śródmieście SKM13:57
Pohulanka13:59
Odrzańska14:00
Chałubińskiego14:02
Sikorskiego [GDA]14:04
Cieszyńskiego14:06
Cebertowicza14:07
Wilanowska14:09
Przemyska14:11
Płocka14:12
Łostowice Świętokrzyska14:14
Kurs nr 7 do Zajezdnia WRZESZCZ
Łostowice Świętokrzyska14:31
Łostowice Świętokrzyska14:31
Płocka14:33
Przemyska14:35
Wilanowska14:36
Cebertowicza14:38
Cieszyńskiego14:39
Sikorskiego [GDA]14:41
Chałubińskiego14:43
Odrzańska14:45
Pohulanka14:46
Śródmieście SKM14:48
Brama Wyżynna14:50
Dworzec Główny14:52
Brama Oliwska14:55
Chodowieckiego14:56
Uniwersytet Medyczny14:57
Traugutta [GDA]14:59
Opera Bałtycka15:01
Wyspiańskiego15:04
Reja [GDA]15:05
Mickiewicza [GDA]15:07
Plac Komorowskiego15:09
Legionów15:11
Bajana15:13
Żwirki i Wigury [GDA]15:14
Jana Pawła II15:15
Startowa15:16
Zaspa15:17
Kołobrzeska15:18
Bora Komorowskiego15:20
Czerwony Dwór15:22
Piastowska15:23
Pomorska [GDA]15:25
Gospody15:26
Pomorska - Osiedle15:27
Subisława15:29
Opacka15:31
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:33
Obrońców Westerplatte15:36
Derdowskiego15:37
Tetmajera15:38
Bażyńskiego [GDA]15:39
Uniwersytet Gdański [GDA]15:41
Strzyża PKM15:43
Zajezdnia WRZESZCZ15:44
Kurs nr 8 do Łostowice Świętokrzyska
Zajezdnia WRZESZCZ15:58
Strzyża PKM15:59
Uniwersytet Gdański [GDA]16:01
Bażyńskiego [GDA]16:02
Tetmajera16:03
Derdowskiego16:04
Obrońców Westerplatte16:05
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:08
Opacka16:10
Subisława16:12
Pomorska - Osiedle16:13
Pomorska [GDA]16:15
Piastowska16:16
Czerwony Dwór16:18
Bora Komorowskiego16:19
Kołobrzeska16:21
Zaspa16:23
Startowa16:24
Jana Pawła II16:25
Żwirki i Wigury [GDA]16:26
Bajana16:27
Legionów16:29
Plac Komorowskiego16:31
Mickiewicza [GDA]16:33
Reja [GDA]16:34
Wyspiańskiego16:36
Opera Bałtycka16:39
Traugutta [GDA]16:40
Uniwersytet Medyczny16:41
Chodowieckiego16:42
Brama Oliwska16:43
Dworzec Główny16:45
Brama Wyżynna16:48
Śródmieście SKM16:50
Pohulanka16:52
Odrzańska16:53
Chałubińskiego16:55
Sikorskiego [GDA]16:57
Cieszyńskiego16:59
Cebertowicza17:00
Wilanowska17:02
Przemyska17:04
Płocka17:05
Łostowice Świętokrzyska17:07
Kurs nr 9 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Łostowice Świętokrzyska17:31
Łostowice Świętokrzyska17:31
Płocka17:33
Przemyska17:35
Wilanowska17:36
Cebertowicza17:38
Cieszyńskiego17:39
Sikorskiego [GDA]17:41
Chałubińskiego17:43
Odrzańska17:45
Pohulanka17:46
Śródmieście SKM17:48
Brama Wyżynna17:50
Dworzec Główny17:52
Brama Oliwska17:55
Chodowieckiego17:56
Uniwersytet Medyczny17:57
Traugutta [GDA]17:59
Opera Bałtycka18:01
Wyspiańskiego18:04
Reja [GDA]18:05
Mickiewicza [GDA]18:07
Plac Komorowskiego18:09
Legionów18:11
Bajana18:13
Żwirki i Wigury [GDA]18:14
Jana Pawła II18:15
Startowa18:16
Zaspa18:17
Kołobrzeska18:18
Bora Komorowskiego18:20
Czerwony Dwór18:22
Piastowska18:23
Pomorska [GDA]18:25
Gospody18:26
Pomorska - Osiedle18:27
Subisława18:29
Opacka18:31
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:33
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:34
Kurs nr 10 do Łostowice Świętokrzyska
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:53
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:54
Opacka18:56
Subisława18:58
Pomorska - Osiedle18:59
Pomorska [GDA]19:01
Piastowska19:02
Czerwony Dwór19:04
Bora Komorowskiego19:05
Kołobrzeska19:07
Zaspa19:09
Startowa19:10
Jana Pawła II19:11
Żwirki i Wigury [GDA]19:12
Bajana19:13
Legionów19:15
Plac Komorowskiego19:17
Mickiewicza [GDA]19:19
Reja [GDA]19:20
Wyspiańskiego19:22
Opera Bałtycka19:25
Traugutta [GDA]19:26
Uniwersytet Medyczny19:27
Chodowieckiego19:28
Brama Oliwska19:29
Dworzec Główny19:31
Brama Wyżynna19:34
Śródmieście SKM19:36
Pohulanka19:38
Odrzańska19:39
Chałubińskiego19:41
Sikorskiego [GDA]19:43
Cieszyńskiego19:45
Cebertowicza19:46
Wilanowska19:48
Przemyska19:50
Płocka19:51
Łostowice Świętokrzyska19:53
Kurs nr 11 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Łostowice Świętokrzyska20:12
Łostowice Świętokrzyska20:12
Płocka20:14
Przemyska20:16
Wilanowska20:17
Cebertowicza20:19
Cieszyńskiego20:20
Sikorskiego [GDA]20:22
Chałubińskiego20:24
Odrzańska20:26
Pohulanka20:27
Śródmieście SKM20:29
Brama Wyżynna20:31
Dworzec Główny20:33
Brama Oliwska20:36
Chodowieckiego20:37
Uniwersytet Medyczny20:38
Traugutta [GDA]20:40
Opera Bałtycka20:42
Wyspiańskiego20:45
Reja [GDA]20:46
Mickiewicza [GDA]20:48
Plac Komorowskiego20:50
Legionów20:52
Bajana20:54
Żwirki i Wigury [GDA]20:55
Jana Pawła II20:56
Startowa20:57
Zaspa20:58
Kołobrzeska20:59
Bora Komorowskiego21:01
Czerwony Dwór21:03
Piastowska21:04
Pomorska [GDA]21:06
Gospody21:07
Pomorska - Osiedle21:08
Subisława21:10
Opacka21:12
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:14
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:15
Kurs nr 12 do Łostowice Świętokrzyska
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:46
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:47
Opacka21:49
Subisława21:51
Pomorska - Osiedle21:52
Pomorska [GDA]21:54
Piastowska21:55
Czerwony Dwór21:57
Bora Komorowskiego21:58
Kołobrzeska22:00
Zaspa22:02
Startowa22:03
Jana Pawła II22:04
Żwirki i Wigury [GDA]22:05
Bajana22:06
Legionów22:08
Plac Komorowskiego22:10
Mickiewicza [GDA]22:12
Reja [GDA]22:13
Wyspiańskiego22:15
Opera Bałtycka22:18
Traugutta [GDA]22:19
Uniwersytet Medyczny22:20
Chodowieckiego22:21
Brama Oliwska22:22
Dworzec Główny22:24
Brama Wyżynna22:27
Śródmieście SKM22:29
Pohulanka22:31
Odrzańska22:32
Chałubińskiego22:34
Sikorskiego [GDA]22:36
Cieszyńskiego22:38
Cebertowicza22:39
Wilanowska22:41
Przemyska22:43
Płocka22:44
Łostowice Świętokrzyska22:46
Kurs nr 13 do Zajezdnia WRZESZCZ
Łostowice Świętokrzyska22:47
Łostowice Świętokrzyska22:47
Płocka22:49
Przemyska22:50
Wilanowska22:51
Cebertowicza22:53
Cieszyńskiego22:54
Sikorskiego [GDA]22:56
Chałubińskiego22:57
Odrzańska22:59
Pohulanka23:00
Śródmieście SKM23:02
Brama Wyżynna23:04
Dworzec Główny23:06
Brama Oliwska23:09
Chodowieckiego23:10
Uniwersytet Medyczny23:11
Traugutta [GDA]23:12
Opera Bałtycka23:14
Wyspiańskiego23:16
Reja [GDA]23:17
Mickiewicza [GDA]23:19
Plac Komorowskiego23:21
Legionów23:22
Bajana23:23
Żwirki i Wigury [GDA]23:24
Jana Pawła II23:25
Startowa23:26
Zaspa23:27
Kołobrzeska23:28
Bora Komorowskiego23:30
Czerwony Dwór23:32
Piastowska23:33
Pomorska [GDA]23:35
Gospody23:36
Pomorska - Osiedle23:37
Subisława23:39
Opacka23:41
Oliwa - Pętla Tramwajowa23:43
Obrońców Westerplatte23:46
Derdowskiego23:47
Tetmajera23:48
Bażyńskiego [GDA]23:49
Uniwersytet Gdański [GDA]23:50
Strzyża PKM23:52
Zajezdnia WRZESZCZ23:53