• Średnie stęż. pyłu PM10= 23,6 Norma19,3 Norma: 150ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze
06:03
Kurs nr 3 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Łostowice Świętokrzyska09:13
Łostowice Świętokrzyska09:13
Płocka09:15
Przemyska09:17
Wilanowska09:18
Cebertowicza09:20
Cieszyńskiego09:21
Sikorskiego [GDA]09:23
Chałubińskiego09:25
Odrzańska09:27
Pohulanka09:28
Śródmieście SKM09:30
Brama Wyżynna09:32
Dworzec Główny09:34
Brama Oliwska09:37
Chodowieckiego09:38
Uniwersytet Medyczny09:39
Traugutta [GDA]09:41
Opera Bałtycka09:43
Wyspiańskiego09:46
Reja [GDA]09:47
Mickiewicza [GDA]09:49
Plac Komorowskiego09:51
Legionów09:53
Bajana09:55
Żwirki i Wigury [GDA]09:56
Jana Pawła II09:57
Startowa09:58
Zaspa09:59
Kołobrzeska10:00
Bora Komorowskiego10:02
Czerwony Dwór10:04
Piastowska10:05
Pomorska [GDA]10:07
Gospody10:08
Pomorska - Osiedle10:09
Subisława10:11
Opacka10:13
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:15
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:16
Kurs nr 4 do Łostowice Świętokrzyska
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:34
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:35
Opacka10:37
Subisława10:39
Pomorska - Osiedle10:40
Pomorska [GDA]10:42
Piastowska10:43
Czerwony Dwór10:45
Bora Komorowskiego10:46
Kołobrzeska10:48
Zaspa10:50
Startowa10:51
Jana Pawła II10:52
Żwirki i Wigury [GDA]10:53
Bajana10:54
Legionów10:56
Plac Komorowskiego10:58
Mickiewicza [GDA]11:00
Reja [GDA]11:01
Wyspiańskiego11:03
Opera Bałtycka11:06
Traugutta [GDA]11:07
Uniwersytet Medyczny11:08
Chodowieckiego11:09
Brama Oliwska11:10
Dworzec Główny11:12
Brama Wyżynna11:15
Śródmieście SKM11:17
Pohulanka11:19
Odrzańska11:20
Chałubińskiego11:22
Sikorskiego [GDA]11:24
Cieszyńskiego11:26
Cebertowicza11:27
Wilanowska11:29
Przemyska11:31
Płocka11:32
Łostowice Świętokrzyska11:34
Kurs nr 5 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Łostowice Świętokrzyska11:53
Łostowice Świętokrzyska11:53
Płocka11:55
Przemyska11:57
Wilanowska11:58
Cebertowicza12:00
Cieszyńskiego12:01
Sikorskiego [GDA]12:03
Chałubińskiego12:05
Odrzańska12:07
Pohulanka12:08
Śródmieście SKM12:10
Brama Wyżynna12:12
Dworzec Główny12:14
Brama Oliwska12:17
Chodowieckiego12:18
Uniwersytet Medyczny12:19
Traugutta [GDA]12:21
Opera Bałtycka12:23
Wyspiańskiego12:26
Reja [GDA]12:27
Mickiewicza [GDA]12:29
Plac Komorowskiego12:31
Legionów12:33
Bajana12:35
Żwirki i Wigury [GDA]12:36
Jana Pawła II12:37
Startowa12:38
Zaspa12:39
Kołobrzeska12:40
Bora Komorowskiego12:42
Czerwony Dwór12:44
Piastowska12:45
Pomorska [GDA]12:47
Gospody12:48
Pomorska - Osiedle12:49
Subisława12:51
Opacka12:53
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:55
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:56
Kurs nr 6 do Łostowice Świętokrzyska
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:14
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:15
Opacka13:17
Subisława13:19
Pomorska - Osiedle13:20
Pomorska [GDA]13:22
Piastowska13:23
Czerwony Dwór13:25
Bora Komorowskiego13:26
Kołobrzeska13:28
Zaspa13:30
Startowa13:31
Jana Pawła II13:32
Żwirki i Wigury [GDA]13:33
Bajana13:34
Legionów13:36
Plac Komorowskiego13:38
Mickiewicza [GDA]13:40
Reja [GDA]13:41
Wyspiańskiego13:43
Opera Bałtycka13:46
Traugutta [GDA]13:47
Uniwersytet Medyczny13:48
Chodowieckiego13:49
Brama Oliwska13:50
Dworzec Główny13:52
Brama Wyżynna13:55
Śródmieście SKM13:57
Pohulanka13:59
Odrzańska14:00
Chałubińskiego14:02
Sikorskiego [GDA]14:04
Cieszyńskiego14:06
Cebertowicza14:07
Wilanowska14:09
Przemyska14:11
Płocka14:12
Łostowice Świętokrzyska14:14