03:51
Kurs nr 10 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Zajezdnia WRZESZCZ17:04
Strzyża PKM17:05
Uniwersytet Gdański [GDA]17:07
Bażyńskiego [GDA]17:08
Tetmajera17:09
Derdowskiego17:10
Obrońców Westerplatte17:11
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:13
Kurs nr 11 do Łostowice Świętokrzyska
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:13
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:14
Opacka17:16
Subisława17:18
Pomorska - Osiedle17:19
Pomorska [GDA]17:21
Piastowska17:22
Czerwony Dwór17:24
Bora Komorowskiego17:25
Kołobrzeska17:27
Zaspa17:29
Startowa17:30
Jana Pawła II17:31
Żwirki i Wigury [GDA]17:32
Bajana17:33
Legionów17:35
Plac Komorowskiego17:37
Mickiewicza [GDA]17:39
Reja [GDA]17:40
Wyspiańskiego17:42
Opera Bałtycka17:45
Traugutta [GDA]17:46
Uniwersytet Medyczny17:47
Chodowieckiego17:48
Brama Oliwska17:49
Dworzec Główny17:51
Brama Wyżynna17:54
Śródmieście SKM17:56
Pohulanka17:58
Odrzańska17:59
Chałubińskiego18:01
Sikorskiego [GDA]18:03
Cieszyńskiego18:05
Cebertowicza18:06
Wilanowska18:08
Przemyska18:10
Płocka18:11
Łostowice Świętokrzyska18:13
Kurs nr 12 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Łostowice Świętokrzyska18:19
Łostowice Świętokrzyska18:19
Płocka18:21
Przemyska18:23
Wilanowska18:24
Cebertowicza18:26
Cieszyńskiego18:27
Sikorskiego [GDA]18:29
Chałubińskiego18:31
Odrzańska18:33
Pohulanka18:34
Śródmieście SKM18:36
Brama Wyżynna18:38
Dworzec Główny18:40
Brama Oliwska18:43
Chodowieckiego18:44
Uniwersytet Medyczny18:45
Traugutta [GDA]18:47
Opera Bałtycka18:49
Wyspiańskiego18:52
Reja [GDA]18:53
Mickiewicza [GDA]18:55
Plac Komorowskiego18:57
Legionów18:59
Bajana19:01
Żwirki i Wigury [GDA]19:02
Jana Pawła II19:03
Startowa19:04
Zaspa19:05
Kołobrzeska19:06
Bora Komorowskiego19:08
Czerwony Dwór19:10
Piastowska19:11
Pomorska [GDA]19:13
Gospody19:14
Pomorska - Osiedle19:15
Subisława19:17
Opacka19:19
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:21
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:22
Kurs nr 13 do Łostowice Świętokrzyska
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:35
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:36
Opacka19:38
Subisława19:40
Pomorska - Osiedle19:41
Pomorska [GDA]19:43
Piastowska19:44
Czerwony Dwór19:46
Bora Komorowskiego19:47
Kołobrzeska19:49
Zaspa19:51
Startowa19:52
Jana Pawła II19:53
Żwirki i Wigury [GDA]19:54
Bajana19:55
Legionów19:57
Plac Komorowskiego19:59
Mickiewicza [GDA]20:01
Reja [GDA]20:02
Wyspiańskiego20:04
Opera Bałtycka20:07
Traugutta [GDA]20:08
Uniwersytet Medyczny20:09
Chodowieckiego20:10
Brama Oliwska20:11
Dworzec Główny20:13
Brama Wyżynna20:16
Śródmieście SKM20:18
Pohulanka20:20
Odrzańska20:21
Chałubińskiego20:23
Sikorskiego [GDA]20:25
Cieszyńskiego20:27
Cebertowicza20:28
Wilanowska20:30
Przemyska20:32
Płocka20:33
Łostowice Świętokrzyska20:35
Kurs nr 14 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Łostowice Świętokrzyska20:52
Łostowice Świętokrzyska20:52
Płocka20:54
Przemyska20:56
Wilanowska20:57
Cebertowicza20:59
Cieszyńskiego21:00
Sikorskiego [GDA]21:02
Chałubińskiego21:04
Odrzańska21:06
Pohulanka21:07
Śródmieście SKM21:09
Brama Wyżynna21:11
Dworzec Główny21:13
Brama Oliwska21:16
Chodowieckiego21:17
Uniwersytet Medyczny21:18
Traugutta [GDA]21:20
Opera Bałtycka21:22
Wyspiańskiego21:25
Reja [GDA]21:26
Mickiewicza [GDA]21:28
Plac Komorowskiego21:30
Legionów21:32
Bajana21:34
Żwirki i Wigury [GDA]21:35
Jana Pawła II21:36
Startowa21:37
Zaspa21:38
Kołobrzeska21:39
Bora Komorowskiego21:41
Czerwony Dwór21:43
Piastowska21:44
Pomorska [GDA]21:46
Gospody21:47
Pomorska - Osiedle21:48
Subisława21:50
Opacka21:52
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:54
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:55
Kurs nr 15 do Łostowice Świętokrzyska
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:16
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:17
Opacka22:19
Subisława22:21
Pomorska - Osiedle22:22
Pomorska [GDA]22:24
Piastowska22:25
Czerwony Dwór22:27
Bora Komorowskiego22:28
Kołobrzeska22:30
Zaspa22:32
Startowa22:33
Jana Pawła II22:34
Żwirki i Wigury [GDA]22:35
Bajana22:36
Legionów22:38
Plac Komorowskiego22:40
Mickiewicza [GDA]22:42
Reja [GDA]22:43
Wyspiańskiego22:45
Opera Bałtycka22:48
Traugutta [GDA]22:49
Uniwersytet Medyczny22:50
Chodowieckiego22:51
Brama Oliwska22:52
Dworzec Główny22:54
Brama Wyżynna22:56
Śródmieście SKM22:58
Pohulanka23:00
Odrzańska23:01
Chałubińskiego23:03
Sikorskiego [GDA]23:04
Cieszyńskiego23:06
Cebertowicza23:07
Wilanowska23:09
Przemyska23:11
Płocka23:12
Łostowice Świętokrzyska23:14
Kurs nr 16 do Zajezdnia WRZESZCZ
Łostowice Świętokrzyska23:18
Łostowice Świętokrzyska23:18
Płocka23:20
Przemyska23:21
Wilanowska23:22
Cebertowicza23:24
Cieszyńskiego23:25
Sikorskiego [GDA]23:27
Chałubińskiego23:28
Odrzańska23:30
Pohulanka23:31
Śródmieście SKM23:33
Brama Wyżynna23:35
Dworzec Główny23:37
Brama Oliwska23:40
Chodowieckiego23:41
Uniwersytet Medyczny23:42
Traugutta [GDA]23:43
Opera Bałtycka23:45
Politechnika23:46
Miszewskiego23:48
Jaśkowa Dolina23:50
Klonowa [GDA]23:51
Galeria Bałtycka23:53
Wojska Polskiego23:55
Zamenhofa [GDA]23:56
Zajezdnia23:57
Strzyża PKM23:58
Zajezdnia WRZESZCZ00:00