• IMGW inf. od godz 06:00 dnia 17.09.19 do godz 06:00 dnia 18.09.19 przewiduje się wiatr połud-zach 6 do 7, wzrast do 8 w porywach 9 w skALI B  • Średnie stęż. pyłu PM10 = 9,7ug. Norma: 300ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze   • Z powodu prac awaryjnych zawiesza się obsługę przyst. Rafineria - brama 8, dla linii 166.
08:59
Kurs nr 3 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Zajezdnia WRZESZCZ18:04
Strzyża PKM18:05
Uniwersytet Gdański [GDA]18:07
Bażyńskiego [GDA]18:08
Tetmajera18:09
Derdowskiego18:10
Obrońców Westerplatte18:11
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:13
Kurs nr 4 do Łostowice Świętokrzyska
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:13
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:14
Opacka18:16
Subisława18:18
Pomorska - Osiedle18:19
Pomorska [GDA]18:21
Piastowska18:22
Czerwony Dwór18:24
Bora Komorowskiego18:25
Kołobrzeska18:27
Zaspa18:29
Startowa18:30
Jana Pawła II18:31
Żwirki i Wigury [GDA]18:32
Bajana18:33
Legionów18:35
Plac Komorowskiego18:37
Mickiewicza [GDA]18:39
Reja [GDA]18:40
Wyspiańskiego18:42
Opera Bałtycka18:45
Traugutta [GDA]18:46
Uniwersytet Medyczny18:47
Chodowieckiego18:48
Brama Oliwska18:49
Dworzec Główny18:51
Brama Wyżynna18:54
Śródmieście SKM18:56
Pohulanka18:58
Odrzańska18:59
Chałubińskiego19:01
Sikorskiego [GDA]19:03
Cieszyńskiego19:05
Cebertowicza19:06
Wilanowska19:08
Przemyska19:10
Płocka19:11
Łostowice Świętokrzyska19:13
Kurs nr 5 do Zajezdnia WRZESZCZ
Łostowice Świętokrzyska19:19
Łostowice Świętokrzyska19:19
Płocka19:21
Przemyska19:23
Wilanowska19:24
Cebertowicza19:26
Cieszyńskiego19:27
Sikorskiego [GDA]19:29
Chałubińskiego19:31
Odrzańska19:33
Pohulanka19:34
Śródmieście SKM19:36
Brama Wyżynna19:38
Dworzec Główny19:40
Brama Oliwska19:43
Chodowieckiego19:44
Uniwersytet Medyczny19:45
Traugutta [GDA]19:47
Opera Bałtycka19:49
Wyspiańskiego19:52
Reja [GDA]19:53
Mickiewicza [GDA]19:55
Plac Komorowskiego19:57
Legionów19:59
Bajana20:01
Żwirki i Wigury [GDA]20:02
Jana Pawła II20:03
Startowa20:04
Zaspa20:05
Kołobrzeska20:06
Bora Komorowskiego20:08
Czerwony Dwór20:10
Piastowska20:11
Pomorska [GDA]20:13
Gospody20:14
Pomorska - Osiedle20:15
Subisława20:17
Opacka20:19
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:21
Obrońców Westerplatte20:24
Derdowskiego20:25
Tetmajera20:26
Bażyńskiego [GDA]20:27
Uniwersytet Gdański [GDA]20:29
Strzyża PKM20:31
Zajezdnia WRZESZCZ20:32