• Z powodu prac awaryjnych zawiesza się obsługę przyst. Rafineria - brama 8, dla linii 166.
22:21
Kurs nr 2 do Pruszcz Komarowo
Dworzec Główny06:05
Dworzec Główny06:08
Brama Wyżynna06:10
Toruńska06:11
Sandomierska06:14
Gościnna06:16
Ukośna06:18
Niegowska06:19
Św. Wojciech06:22
Radunica06:24
Pruszcz Przemysłowa (N/Ż)06:25
Pruszcz Waląga06:29
Żwirki i Wigury [PG]06:31
Pruszcz Wiśniewskiego06:33
Obrońców Westerplatte06:34
Osiedle Kasprowicza06:35
Pruszcz Broniewskiego06:36
Pruszcz Wysockiego06:37
Pruszcz Osiedle Wschód06:38
Pruszcz Aeroklub Gdański (N/Ż)06:40
Pruszcz 49 Baza Lotnicza06:41
Pruszcz Dąbrowskiego06:43
Pruszcz Komarowo06:45
Kurs nr 3 do Dworzec Główny
Pruszcz Komarowo06:53
Pruszcz Dąbrowskiego (N/Ż)06:55
Pruszcz Drzymały06:56
Pruszcz 49 Baza Lotnicza06:57
Pruszcz Aeroklub Gdański (N/Ż)06:59
Pruszcz Osiedle Wschód07:00
Pruszcz Wysockiego07:02
Pruszcz Broniewskiego07:03
Pruszcz Osiedle Kasprowicza07:05
Pruszcz Obrońców Westerplatte07:06
Pruszcz Wiśniewskiego07:07
Żwirki i Wigury [PG]07:09
Pruszcz Niemcewicza07:10
Chopina [PG]07:13
Pruszcz Przemysłowa (N/Ż)07:15
Pruszcz Radunica (N/Ż)07:17
Święty Wojciech07:18
Niegowska07:22
Ukośna07:24
Gościnna07:26
Sandomierska07:28
Toruńska07:33
Brama Wyżynna07:35
Dworzec Główny07:37
Kurs nr 5 do Dworzec Główny
Pruszcz Komarowo08:36
Pruszcz Dąbrowskiego (N/Ż)08:38
Pruszcz Drzymały08:39
Pruszcz 49 Baza Lotnicza08:40
Pruszcz Aeroklub Gdański (N/Ż)08:42
Pruszcz Osiedle Wschód08:43
Pruszcz Wysockiego08:45
Pruszcz Broniewskiego08:46
Pruszcz Osiedle Kasprowicza08:48
Pruszcz Obrońców Westerplatte08:49
Pruszcz Wiśniewskiego08:50
Żwirki i Wigury [PG]08:52
Pruszcz Niemcewicza08:53
Chopina [PG]08:56
Pruszcz Przemysłowa (N/Ż)08:58
Pruszcz Radunica (N/Ż)08:59
Święty Wojciech09:00
Niegowska09:03
Ukośna09:04
Gościnna09:06
Sandomierska09:08
Toruńska09:11
Brama Wyżynna09:13
Dworzec Główny09:15
Kurs nr 6 do Pruszcz Komarowo
Dworzec Główny09:40
Dworzec Główny09:43
Brama Wyżynna09:46
Toruńska09:48
Sandomierska09:51
Gościnna09:53
Ukośna09:55
Niegowska09:56
Św. Wojciech09:59
Radunica10:01
Pruszcz Przemysłowa (N/Ż)10:02
Pruszcz Waląga10:06
Żwirki i Wigury [PG]10:08
Pruszcz Wiśniewskiego10:10
Obrońców Westerplatte10:11
Osiedle Kasprowicza10:12
Pruszcz Broniewskiego10:13
Pruszcz Wysockiego10:14
Pruszcz Osiedle Wschód10:15
Pruszcz Aeroklub Gdański (N/Ż)10:17
Pruszcz 49 Baza Lotnicza10:18
Pruszcz Dąbrowskiego10:20
Pruszcz Komarowo10:22
Kurs nr 11 do Dworzec Główny
Pruszcz Komarowo13:36
Pruszcz Dąbrowskiego (N/Ż)13:38
Pruszcz Drzymały13:39
Pruszcz 49 Baza Lotnicza13:40
Pruszcz Aeroklub Gdański (N/Ż)13:42
Pruszcz Osiedle Wschód13:43
Pruszcz Wysockiego13:45
Pruszcz Broniewskiego13:46
Pruszcz Osiedle Kasprowicza13:48
Pruszcz Obrońców Westerplatte13:49
Pruszcz Wiśniewskiego13:50
Żwirki i Wigury [PG]13:52
Pruszcz Niemcewicza13:53
Chopina [PG]13:56
Pruszcz Przemysłowa (N/Ż)13:58
Pruszcz Radunica (N/Ż)13:59
Święty Wojciech14:00
Niegowska14:03
Ukośna14:04
Gościnna14:06
Sandomierska14:09
Toruńska14:12
Brama Wyżynna14:14
Dworzec Główny14:16
Kurs nr 14 do Pruszcz Komarowo
Dworzec Główny15:51
Dworzec Główny15:54
Brama Wyżynna15:58
Toruńska16:00
Sandomierska16:04
Gościnna16:06
Ukośna16:08
Niegowska16:09
Św. Wojciech16:12
Radunica16:14
Pruszcz Przemysłowa (N/Ż)16:15
Pruszcz Waląga16:20
Żwirki i Wigury [PG]16:23
Pruszcz Wiśniewskiego16:25
Obrońców Westerplatte16:26
Osiedle Kasprowicza16:27
Pruszcz Broniewskiego16:29
Pruszcz Wysockiego16:30
Pruszcz Osiedle Wschód16:31
Pruszcz Aeroklub Gdański (N/Ż)16:33
Pruszcz 49 Baza Lotnicza16:34
Pruszcz Dąbrowskiego16:36
Pruszcz Komarowo16:38
Kurs nr 16 do Pruszcz Komarowo
Dworzec Główny17:41
Dworzec Główny17:44
Brama Wyżynna17:47
Toruńska17:49
Sandomierska17:53
Gościnna17:55
Ukośna17:57
Niegowska17:58
Św. Wojciech18:01
Radunica18:03
Pruszcz Przemysłowa (N/Ż)18:04
Pruszcz Waląga18:08
Żwirki i Wigury [PG]18:10
Pruszcz Wiśniewskiego18:12
Obrońców Westerplatte18:13
Osiedle Kasprowicza18:14
Pruszcz Broniewskiego18:15
Pruszcz Wysockiego18:16
Pruszcz Osiedle Wschód18:17
Pruszcz Aeroklub Gdański (N/Ż)18:19
Pruszcz 49 Baza Lotnicza18:20
Pruszcz Dąbrowskiego18:22
Pruszcz Komarowo18:24
Kurs nr 17 do Dworzec Główny
Pruszcz Komarowo18:39
Pruszcz Dąbrowskiego (N/Ż)18:41
Pruszcz Drzymały18:42
Pruszcz 49 Baza Lotnicza18:43
Pruszcz Aeroklub Gdański (N/Ż)18:45
Pruszcz Osiedle Wschód18:46
Pruszcz Wysockiego18:48
Pruszcz Broniewskiego18:49
Pruszcz Osiedle Kasprowicza18:51
Pruszcz Obrońców Westerplatte18:52
Pruszcz Wiśniewskiego18:53
Żwirki i Wigury [PG]18:55
Pruszcz Niemcewicza18:56
Chopina [PG]18:58
Pruszcz Przemysłowa (N/Ż)19:00
Pruszcz Radunica (N/Ż)19:01
Święty Wojciech19:02
Niegowska19:05
Ukośna19:06
Gościnna19:08
Sandomierska19:10
Toruńska19:13
Brama Wyżynna19:15
Dworzec Główny19:17