02:26
Kurs nr 0 do Sopot Reja
Grabówek SKM07:55
Morska - Estakada07:58
Kalksztajnów07:59
Mireckiego08:00
Uniwersytet Morski08:02
Stocznia SKM - Morska08:03
Bpa Okoniewskiego08:04
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska08:06
3 Maja [GDY]08:07
Centrum Handlowe Batory08:08
Skwer Kościuszki - InfoBox08:10
Wybickiego [GDY]08:11
Żwirki i Wigury [GDY]08:12
Traugutta [GDY]08:13
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM08:16
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka08:17
Harcerska08:18
Centrum Nauki Experyment08:19
Redłowo SKM - Park Technologiczny08:20
Zwycięstwa - Wielkopolska08:22
Nawigatorów08:23
Orłowo SKM - Orłowska08:24
Orłowo SKM - "Klif"08:26
Kolibki08:27
Bernadowska08:29
Kamienny Potok SKM08:30
Wejherowska08:32
Malczewskiego08:33
Bohaterów Monte Cassino08:35
Sopot PKP - Niepodległości08:36
3 Maja [SOP]08:38
Sopot Reja08:39
Kurs nr 1 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Sopot Reja09:04
3 Maja [SOP]09:05
Sopot PKP - Niepodległości09:06
Bohaterów Monte Cassino09:07
Goyki09:08
Malczewskiego09:09
Wejherowska09:10
Kamienny Potok SKM09:12
Bernadowska09:13
Kolibki09:15
Orłowo SKM - "Klif"09:16
Orłowo SKM - Orłowska09:17
Nawigatorów09:18
Zwycięstwa - Wielkopolska09:20
Redłowo SKM - Park Technologiczny09:22
Centrum Nauki Experyment09:24
Harcerska09:25
Urząd Miasta - Świętojańska09:27
Traugutta [GDY]09:28
Żwirki i Wigury [GDY]09:29
Skwer Kościuszki - InfoBox09:30
Park Rady Europy09:32
Przystań Żeglugi09:34
Sea Towers09:36
Skwer Kościuszki - InfoBox09:38
3 Maja [GDY]09:40
Gdynia Dworzec Gł. PKP09:42
Kurs nr 2 do Sopot Reja
Gdynia Dworzec Gł. PKP10:04
Gdynia Dworzec Gł. PKP10:05
3 Maja [GDY]10:07
Centrum Handlowe Batory10:08
Skwer Kościuszki - InfoBox10:10
Wybickiego [GDY]10:11
Żwirki i Wigury [GDY]10:12
Traugutta [GDY]10:13
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM10:16
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka10:17
Harcerska10:18
Centrum Nauki Experyment10:19
Redłowo SKM - Park Technologiczny10:20
Zwycięstwa - Wielkopolska10:22
Nawigatorów10:23
Orłowo SKM - Orłowska10:24
Orłowo SKM - "Klif"10:26
Kolibki10:27
Bernadowska10:29
Kamienny Potok SKM10:30
Wejherowska10:32
Malczewskiego10:33
Bohaterów Monte Cassino10:35
Sopot PKP - Niepodległości10:36
3 Maja [SOP]10:38
Sopot Reja10:39
Kurs nr 3 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Sopot Reja11:03
3 Maja [SOP]11:04
Sopot PKP - Niepodległości11:05
Bohaterów Monte Cassino11:07
Goyki11:08
Malczewskiego11:09
Wejherowska11:10
Kamienny Potok SKM11:12
Bernadowska11:13
Kolibki11:15
Orłowo SKM - "Klif"11:16
Orłowo SKM - Orłowska11:17
Nawigatorów11:18
Zwycięstwa - Wielkopolska11:20
Redłowo SKM - Park Technologiczny11:22
Centrum Nauki Experyment11:24
Harcerska11:25
Urząd Miasta - Świętojańska11:27
Traugutta [GDY]11:28
Żwirki i Wigury [GDY]11:29
Skwer Kościuszki - InfoBox11:31
Park Rady Europy11:33
Przystań Żeglugi11:35
Sea Towers11:37
Skwer Kościuszki - InfoBox11:39
3 Maja [GDY]11:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP11:43
Kurs nr 4 do Sopot Reja
Gdynia Dworzec Gł. PKP12:04
Gdynia Dworzec Gł. PKP12:05
3 Maja [GDY]12:07
Centrum Handlowe Batory12:08
Skwer Kościuszki - InfoBox12:10
Wybickiego [GDY]12:12
Żwirki i Wigury [GDY]12:13
Traugutta [GDY]12:14
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM12:17
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka12:18
Harcerska12:19
Centrum Nauki Experyment12:20
Redłowo SKM - Park Technologiczny12:22
Zwycięstwa - Wielkopolska12:24
Nawigatorów12:25
Orłowo SKM - Orłowska12:26
Orłowo SKM - "Klif"12:28
Kolibki12:29
Bernadowska12:31
Kamienny Potok SKM12:32
Wejherowska12:34
Malczewskiego12:35
Bohaterów Monte Cassino12:37
Sopot PKP - Niepodległości12:38
3 Maja [SOP]12:40
Sopot Reja12:41
Kurs nr 5 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Sopot Reja13:03
3 Maja [SOP]13:04
Sopot PKP - Niepodległości13:05
Bohaterów Monte Cassino13:07
Goyki13:08
Malczewskiego13:09
Wejherowska13:10
Kamienny Potok SKM13:12
Bernadowska13:13
Kolibki13:15
Orłowo SKM - "Klif"13:16
Orłowo SKM - Orłowska13:17
Nawigatorów13:18
Zwycięstwa - Wielkopolska13:20
Redłowo SKM - Park Technologiczny13:22
Centrum Nauki Experyment13:24
Harcerska13:25
Urząd Miasta - Świętojańska13:27
Traugutta [GDY]13:28
Żwirki i Wigury [GDY]13:29
Skwer Kościuszki - InfoBox13:31
Park Rady Europy13:33
Przystań Żeglugi13:35
Sea Towers13:37
Skwer Kościuszki - InfoBox13:39
3 Maja [GDY]13:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP13:43
Kurs nr 6 do Sopot Reja
Gdynia Dworzec Gł. PKP14:04
Gdynia Dworzec Gł. PKP14:05
3 Maja [GDY]14:07
Centrum Handlowe Batory14:08
Skwer Kościuszki - InfoBox14:10
Wybickiego [GDY]14:12
Żwirki i Wigury [GDY]14:13
Traugutta [GDY]14:14
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM14:17
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka14:18
Harcerska14:19
Centrum Nauki Experyment14:20
Redłowo SKM - Park Technologiczny14:22
Zwycięstwa - Wielkopolska14:24
Nawigatorów14:25
Orłowo SKM - Orłowska14:26
Orłowo SKM - "Klif"14:28
Kolibki14:29
Bernadowska14:31
Kamienny Potok SKM14:32
Wejherowska14:34
Malczewskiego14:35
Bohaterów Monte Cassino14:37
Sopot PKP - Niepodległości14:38
3 Maja [SOP]14:40
Sopot Reja14:41
Kurs nr 7 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Sopot Reja15:03
3 Maja [SOP]15:04
Sopot PKP - Niepodległości15:05
Bohaterów Monte Cassino15:07
Goyki15:08
Malczewskiego15:09
Wejherowska15:10
Kamienny Potok SKM15:12
Bernadowska15:13
Kolibki15:15
Orłowo SKM - "Klif"15:16
Orłowo SKM - Orłowska15:17
Nawigatorów15:18
Zwycięstwa - Wielkopolska15:20
Redłowo SKM - Park Technologiczny15:22
Centrum Nauki Experyment15:24
Harcerska15:25
Urząd Miasta - Świętojańska15:27
Traugutta [GDY]15:28
Żwirki i Wigury [GDY]15:29
Skwer Kościuszki - InfoBox15:31
Park Rady Europy15:33
Przystań Żeglugi15:35
Sea Towers15:37
Skwer Kościuszki - InfoBox15:39
3 Maja [GDY]15:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP15:43
Kurs nr 8 jako 710 do Grabówek SKM
Gdynia Dworzec Gł. PKP15:52
Gdynia Dworzec Gł. PKP15:53
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:54
Plac Kaszubski15:56
Plac Kaszubski - Świętojańska15:57
Skwer Kościuszki - InfoBox15:58
3 Maja [GDY]16:00
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska16:02
Bpa Okoniewskiego16:04
Stocznia SKM - Morska16:05
Uniwersytet Morski16:06
Mireckiego16:07
Kalksztajnów16:08
Grabówek SKM16:10
Grabówek SKM16:11