• Z powodu prac awaryjnych zawiesza się obsługę przyst. Rafineria - brama 8, dla linii 166.
22:32
Kurs nr 4 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Orłowo SKM - "Klif"07:34
Orłowo SKM - "Klif"07:35
Orłowo SKM - Orłowska07:36
Nawigatorów07:37
Zwycięstwa - Wielkopolska07:39
Redłowo SKM - Park Technologiczny07:41
Centrum Nauki Experyment07:43
Harcerska07:44
Urząd Miasta - Świętojańska07:46
Traugutta [GDY]07:47
Żwirki i Wigury [GDY]07:48
Skwer Kościuszki - InfoBox07:49
Skwer Kościuszki - InfoBox07:51
3 Maja [GDY]07:53
Gdynia Dworzec Gł. PKP07:55
Kurs nr 5 do Sopot Reja
Gdynia Dworzec Gł. PKP08:04
Gdynia Dworzec Gł. PKP08:05
3 Maja [GDY]08:07
Centrum Handlowe Batory08:08
Skwer Kościuszki - InfoBox08:10
Wybickiego [GDY]08:11
Żwirki i Wigury [GDY]08:12
Traugutta [GDY]08:13
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM08:16
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka08:17
Harcerska08:18
Centrum Nauki Experyment08:19
Redłowo SKM - Park Technologiczny08:20
Zwycięstwa - Wielkopolska08:22
Nawigatorów08:23
Orłowo SKM - Orłowska08:24
Orłowo SKM - "Klif"08:26
Kolibki08:27
Bernadowska08:29
Kamienny Potok SKM08:30
Wejherowska08:32
Malczewskiego08:33
Bohaterów Monte Cassino08:35
Sopot PKP - Niepodległości08:36
3 Maja [SOP]08:38
Sopot Reja08:39
Kurs nr 6 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Sopot Reja08:55
3 Maja [SOP]08:56
Sopot PKP - Niepodległości08:57
Bohaterów Monte Cassino08:59
Goyki09:00
Malczewskiego09:01
Wejherowska09:02
Kamienny Potok SKM09:04
Bernadowska09:05
Kolibki09:07
Orłowo SKM - "Klif"09:08
Orłowo SKM - Orłowska09:09
Nawigatorów09:10
Zwycięstwa - Wielkopolska09:12
Redłowo SKM - Park Technologiczny09:14
Centrum Nauki Experyment09:16
Harcerska09:17
Urząd Miasta - Świętojańska09:19
Traugutta [GDY]09:20
Żwirki i Wigury [GDY]09:21
Skwer Kościuszki - InfoBox09:22
Park Rady Europy09:24
Przystań Żeglugi09:26
Sea Towers09:28
Skwer Kościuszki - InfoBox09:30
3 Maja [GDY]09:32
Gdynia Dworzec Gł. PKP09:34
Kurs nr 7 do Sopot Reja
Gdynia Dworzec Gł. PKP10:04
Gdynia Dworzec Gł. PKP10:05
3 Maja [GDY]10:07
Centrum Handlowe Batory10:08
Skwer Kościuszki - InfoBox10:10
Wybickiego [GDY]10:11
Żwirki i Wigury [GDY]10:12
Traugutta [GDY]10:13
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM10:16
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka10:17
Harcerska10:18
Centrum Nauki Experyment10:19
Redłowo SKM - Park Technologiczny10:20
Zwycięstwa - Wielkopolska10:22
Nawigatorów10:23
Orłowo SKM - Orłowska10:24
Orłowo SKM - "Klif"10:26
Kolibki10:27
Bernadowska10:29
Kamienny Potok SKM10:30
Wejherowska10:32
Malczewskiego10:33
Bohaterów Monte Cassino10:35
Sopot PKP - Niepodległości10:36
3 Maja [SOP]10:38
Sopot Reja10:39
Kurs nr 8 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Sopot Reja10:55
3 Maja [SOP]10:56
Sopot PKP - Niepodległości10:57
Bohaterów Monte Cassino10:59
Goyki11:00
Malczewskiego11:01
Wejherowska11:02
Kamienny Potok SKM11:04
Bernadowska11:05
Kolibki11:07
Orłowo SKM - "Klif"11:08
Orłowo SKM - Orłowska11:09
Nawigatorów11:10
Zwycięstwa - Wielkopolska11:12
Redłowo SKM - Park Technologiczny11:14
Centrum Nauki Experyment11:16
Harcerska11:17
Urząd Miasta - Świętojańska11:19
Traugutta [GDY]11:20
Żwirki i Wigury [GDY]11:21
Skwer Kościuszki - InfoBox11:23
Park Rady Europy11:25
Przystań Żeglugi11:27
Sea Towers11:29
Skwer Kościuszki - InfoBox11:31
3 Maja [GDY]11:33
Gdynia Dworzec Gł. PKP11:35
Kurs nr 9 do Sopot Reja
Gdynia Dworzec Gł. PKP12:02
Gdynia Dworzec Gł. PKP12:03
3 Maja [GDY]12:06
Centrum Handlowe Batory12:07
Skwer Kościuszki - InfoBox12:09
Wybickiego [GDY]12:11
Żwirki i Wigury [GDY]12:12
Traugutta [GDY]12:13
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM12:16
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka12:17
Harcerska12:18
Centrum Nauki Experyment12:19
Redłowo SKM - Park Technologiczny12:21
Zwycięstwa - Wielkopolska12:23
Nawigatorów12:24
Orłowo SKM - Orłowska12:25
Orłowo SKM - "Klif"12:27
Kolibki12:28
Bernadowska12:30
Kamienny Potok SKM12:31
Wejherowska12:33
Malczewskiego12:34
Bohaterów Monte Cassino12:36
Sopot PKP - Niepodległości12:37
3 Maja [SOP]12:39
Sopot Reja12:40
Kurs nr 10 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Sopot Reja12:55
3 Maja [SOP]12:56
Sopot PKP - Niepodległości12:57
Bohaterów Monte Cassino12:59
Goyki13:00
Malczewskiego13:01
Wejherowska13:02
Kamienny Potok SKM13:04
Bernadowska13:05
Kolibki13:07
Orłowo SKM - "Klif"13:08
Orłowo SKM - Orłowska13:09
Nawigatorów13:10
Zwycięstwa - Wielkopolska13:12
Redłowo SKM - Park Technologiczny13:14
Centrum Nauki Experyment13:16
Harcerska13:17
Urząd Miasta - Świętojańska13:19
Traugutta [GDY]13:20
Żwirki i Wigury [GDY]13:21
Skwer Kościuszki - InfoBox13:23
Park Rady Europy13:25
Przystań Żeglugi13:27
Sea Towers13:29
Skwer Kościuszki - InfoBox13:31
3 Maja [GDY]13:33
Gdynia Dworzec Gł. PKP13:35
Kurs nr 11 do Sopot Reja
Gdynia Dworzec Gł. PKP14:02
Gdynia Dworzec Gł. PKP14:03
3 Maja [GDY]14:06
Centrum Handlowe Batory14:07
Skwer Kościuszki - InfoBox14:09
Wybickiego [GDY]14:11
Żwirki i Wigury [GDY]14:12
Traugutta [GDY]14:13
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM14:16
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka14:17
Harcerska14:18
Centrum Nauki Experyment14:19
Redłowo SKM - Park Technologiczny14:21
Zwycięstwa - Wielkopolska14:23
Nawigatorów14:24
Orłowo SKM - Orłowska14:25
Orłowo SKM - "Klif"14:27
Kolibki14:28
Bernadowska14:30
Kamienny Potok SKM14:31
Wejherowska14:33
Malczewskiego14:34
Bohaterów Monte Cassino14:36
Sopot PKP - Niepodległości14:37
3 Maja [SOP]14:39
Sopot Reja14:40
Kurs nr 12 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Sopot Reja14:57
3 Maja [SOP]14:58
Sopot PKP - Niepodległości14:59
Bohaterów Monte Cassino15:01
Goyki15:02
Malczewskiego15:03
Wejherowska15:04
Kamienny Potok SKM15:06
Bernadowska15:07
Kolibki15:09
Orłowo SKM - "Klif"15:10
Orłowo SKM - Orłowska15:11
Nawigatorów15:12
Zwycięstwa - Wielkopolska15:14
Redłowo SKM - Park Technologiczny15:16
Centrum Nauki Experyment15:18
Harcerska15:20
Urząd Miasta - Świętojańska15:22
Traugutta [GDY]15:23
Żwirki i Wigury [GDY]15:24
Skwer Kościuszki - InfoBox15:26
Park Rady Europy15:28
Przystań Żeglugi15:30
Sea Towers15:32
Skwer Kościuszki - InfoBox15:34
3 Maja [GDY]15:36
Gdynia Dworzec Gł. PKP15:38
Kurs nr 13 do Sopot Reja
Gdynia Dworzec Gł. PKP16:01
Gdynia Dworzec Gł. PKP16:02
3 Maja [GDY]16:05
Centrum Handlowe Batory16:06
Skwer Kościuszki - InfoBox16:08
Wybickiego [GDY]16:10
Żwirki i Wigury [GDY]16:11
Traugutta [GDY]16:12
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM16:15
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka16:16
Harcerska16:17
Centrum Nauki Experyment16:19
Redłowo SKM - Park Technologiczny16:21
Zwycięstwa - Wielkopolska16:23
Nawigatorów16:24
Orłowo SKM - Orłowska16:25
Orłowo SKM - "Klif"16:27
Kolibki16:28
Bernadowska16:30
Kamienny Potok SKM16:31
Wejherowska16:33
Malczewskiego16:34
Bohaterów Monte Cassino16:36
Sopot PKP - Niepodległości16:37
3 Maja [SOP]16:39
Sopot Reja16:40
Kurs nr 14 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Sopot Reja16:57
3 Maja [SOP]16:58
Sopot PKP - Niepodległości16:59
Bohaterów Monte Cassino17:01
Goyki17:02
Malczewskiego17:03
Wejherowska17:04
Kamienny Potok SKM17:06
Bernadowska17:07
Kolibki17:09
Orłowo SKM - "Klif"17:10
Orłowo SKM - Orłowska17:11
Nawigatorów17:12
Zwycięstwa - Wielkopolska17:14
Redłowo SKM - Park Technologiczny17:16
Centrum Nauki Experyment17:18
Harcerska17:20
Urząd Miasta - Świętojańska17:22
Traugutta [GDY]17:23
Żwirki i Wigury [GDY]17:24
Skwer Kościuszki - InfoBox17:26
Park Rady Europy17:28
Przystań Żeglugi17:30
Sea Towers17:32
Skwer Kościuszki - InfoBox17:34
3 Maja [GDY]17:36
Gdynia Dworzec Gł. PKP17:38
Kurs nr 15 do Orłowo SKM - "Klif"
Gdynia Dworzec Gł. PKP18:06
Gdynia Dworzec Gł. PKP18:07
3 Maja [GDY]18:09
Centrum Handlowe Batory18:10
Skwer Kościuszki - InfoBox18:12
Wybickiego [GDY]18:14
Żwirki i Wigury [GDY]18:15
Traugutta [GDY]18:16
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM18:19
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka18:20
Harcerska18:21
Centrum Nauki Experyment18:22
Redłowo SKM - Park Technologiczny18:24
Zwycięstwa - Wielkopolska18:26
Nawigatorów18:27
Orłowo SKM - Orłowska18:28
Orłowo SKM - "Klif"18:30
Kurs nr 16 jako 710 do Grabówek SKM
Orłowo SKM - "Klif"18:37
Orłowo SKM - "Klif"18:38
Orłowo SKM - Orłowska18:39
Nawigatorów18:40
Zwycięstwa - Wielkopolska18:42
Redłowo SKM - Park Technologiczny18:44
Centrum Nauki Experyment18:46
Harcerska18:47
Urząd Miasta - Świętojańska18:49
Traugutta [GDY]18:50
Żwirki i Wigury [GDY]18:51
Skwer Kościuszki - InfoBox18:53
Skwer Kościuszki - InfoBox18:55
3 Maja [GDY]18:57
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska18:59
Bpa Okoniewskiego19:01
Stocznia SKM - Morska19:02
Uniwersytet Morski19:03
Mireckiego19:04
Kalksztajnów19:05
Grabówek SKM19:07
Grabówek SKM19:08