• Średnie stęż. pyłu PM10 = 20,2 ug. Norma: 150ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze
11:42
Kurs nr 1 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Orłowo SKM - "Klif"07:52
Orłowo SKM - "Klif"07:53
Orłowo SKM - Orłowska07:54
Nawigatorów07:55
Zwycięstwa - Wielkopolska07:57
Redłowo SKM - Park Technologiczny07:59
Centrum Nauki Experyment08:01
Harcerska08:02
Urząd Miasta - Świętojańska08:04
Traugutta [GDY]08:05
Żwirki i Wigury [GDY]08:06
Skwer Kościuszki - InfoBox08:07
Skwer Kościuszki - InfoBox08:09
3 Maja [GDY]08:11
Gdynia Dworzec Gł. PKP08:13
Kurs nr 2 do Sopot Reja
Gdynia Dworzec Gł. PKP08:34
Gdynia Dworzec Gł. PKP08:35
3 Maja [GDY]08:37
Centrum Handlowe Batory08:38
Skwer Kościuszki - InfoBox08:40
Wybickiego [GDY]08:41
Żwirki i Wigury [GDY]08:42
Traugutta [GDY]08:43
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM08:46
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka08:47
Harcerska08:48
Centrum Nauki Experyment08:49
Redłowo SKM - Park Technologiczny08:50
Zwycięstwa - Wielkopolska08:52
Nawigatorów08:53
Orłowo SKM - Orłowska08:54
Orłowo SKM - "Klif"08:56
Kolibki08:57
Bernadowska08:59
Kamienny Potok SKM09:00
Wejherowska09:02
Malczewskiego09:03
Bohaterów Monte Cassino09:05
Sopot PKP - Niepodległości09:06
3 Maja [SOP]09:08
Sopot Reja09:09
Kurs nr 3 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Sopot Reja09:25
3 Maja [SOP]09:26
Sopot PKP - Niepodległości09:27
Bohaterów Monte Cassino09:29
Goyki09:30
Malczewskiego09:31
Wejherowska09:32
Kamienny Potok SKM09:34
Bernadowska09:35
Kolibki09:37
Orłowo SKM - "Klif"09:38
Orłowo SKM - Orłowska09:39
Nawigatorów09:40
Zwycięstwa - Wielkopolska09:42
Redłowo SKM - Park Technologiczny09:44
Centrum Nauki Experyment09:46
Harcerska09:47
Urząd Miasta - Świętojańska09:49
Traugutta [GDY]09:50
Żwirki i Wigury [GDY]09:51
Skwer Kościuszki - InfoBox09:52
Skwer Kościuszki - InfoBox09:54
3 Maja [GDY]09:56
Gdynia Dworzec Gł. PKP09:58
Kurs nr 4 do Sopot Reja
Gdynia Dworzec Gł. PKP10:32
Gdynia Dworzec Gł. PKP10:33
3 Maja [GDY]10:36
Centrum Handlowe Batory10:37
Skwer Kościuszki - InfoBox10:39
Wybickiego [GDY]10:41
Żwirki i Wigury [GDY]10:42
Traugutta [GDY]10:43
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM10:46
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka10:47
Harcerska10:48
Centrum Nauki Experyment10:49
Redłowo SKM - Park Technologiczny10:51
Zwycięstwa - Wielkopolska10:53
Nawigatorów10:54
Orłowo SKM - Orłowska10:55
Orłowo SKM - "Klif"10:57
Kolibki10:58
Bernadowska11:00
Kamienny Potok SKM11:01
Wejherowska11:03
Malczewskiego11:04
Bohaterów Monte Cassino11:06
Sopot PKP - Niepodległości11:07
3 Maja [SOP]11:09
Sopot Reja11:10
Kurs nr 5 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Sopot Reja11:25
3 Maja [SOP]11:26
Sopot PKP - Niepodległości11:27
Bohaterów Monte Cassino11:29
Goyki11:30
Malczewskiego11:31
Wejherowska11:32
Kamienny Potok SKM11:34
Bernadowska11:35
Kolibki11:37
Orłowo SKM - "Klif"11:38
Orłowo SKM - Orłowska11:39
Nawigatorów11:40
Zwycięstwa - Wielkopolska11:42
Redłowo SKM - Park Technologiczny11:44
Centrum Nauki Experyment11:46
Harcerska11:47
Urząd Miasta - Świętojańska11:49
Traugutta [GDY]11:50
Żwirki i Wigury [GDY]11:51
Skwer Kościuszki - InfoBox11:53
Skwer Kościuszki - InfoBox11:55
3 Maja [GDY]11:57
Gdynia Dworzec Gł. PKP11:59
Kurs nr 6 do Sopot Reja
Gdynia Dworzec Gł. PKP12:32
Gdynia Dworzec Gł. PKP12:33
3 Maja [GDY]12:36
Centrum Handlowe Batory12:37
Skwer Kościuszki - InfoBox12:39
Wybickiego [GDY]12:41
Żwirki i Wigury [GDY]12:42
Traugutta [GDY]12:43
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM12:46
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka12:47
Harcerska12:48
Centrum Nauki Experyment12:49
Redłowo SKM - Park Technologiczny12:51
Zwycięstwa - Wielkopolska12:53
Nawigatorów12:54
Orłowo SKM - Orłowska12:55
Orłowo SKM - "Klif"12:57
Kolibki12:58
Bernadowska13:00
Kamienny Potok SKM13:01
Wejherowska13:03
Malczewskiego13:04
Bohaterów Monte Cassino13:06
Sopot PKP - Niepodległości13:07
3 Maja [SOP]13:09
Sopot Reja13:10
Kurs nr 7 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Sopot Reja13:25
3 Maja [SOP]13:26
Sopot PKP - Niepodległości13:27
Bohaterów Monte Cassino13:29
Goyki13:30
Malczewskiego13:31
Wejherowska13:32
Kamienny Potok SKM13:34
Bernadowska13:35
Kolibki13:37
Orłowo SKM - "Klif"13:38
Orłowo SKM - Orłowska13:39
Nawigatorów13:40
Zwycięstwa - Wielkopolska13:42
Redłowo SKM - Park Technologiczny13:44
Centrum Nauki Experyment13:46
Harcerska13:48
Urząd Miasta - Świętojańska13:50
Traugutta [GDY]13:51
Żwirki i Wigury [GDY]13:52
Skwer Kościuszki - InfoBox13:54
Skwer Kościuszki - InfoBox13:56
3 Maja [GDY]13:58
Gdynia Dworzec Gł. PKP14:00
Kurs nr 8 do Sopot Reja
Gdynia Dworzec Gł. PKP14:32
Gdynia Dworzec Gł. PKP14:33
3 Maja [GDY]14:36
Centrum Handlowe Batory14:37
Skwer Kościuszki - InfoBox14:39
Wybickiego [GDY]14:41
Żwirki i Wigury [GDY]14:42
Traugutta [GDY]14:43
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM14:46
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka14:47
Harcerska14:48
Centrum Nauki Experyment14:49
Redłowo SKM - Park Technologiczny14:51
Zwycięstwa - Wielkopolska14:53
Nawigatorów14:54
Orłowo SKM - Orłowska14:55
Orłowo SKM - "Klif"14:57
Kolibki14:58
Bernadowska15:00
Kamienny Potok SKM15:01
Wejherowska15:03
Malczewskiego15:04
Bohaterów Monte Cassino15:06
Sopot PKP - Niepodległości15:07
3 Maja [SOP]15:09
Sopot Reja15:10
Kurs nr 9 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Sopot Reja15:27
3 Maja [SOP]15:28
Sopot PKP - Niepodległości15:29
Bohaterów Monte Cassino15:31
Goyki15:32
Malczewskiego15:33
Wejherowska15:34
Kamienny Potok SKM15:36
Bernadowska15:37
Kolibki15:39
Orłowo SKM - "Klif"15:40
Orłowo SKM - Orłowska15:41
Nawigatorów15:42
Zwycięstwa - Wielkopolska15:44
Redłowo SKM - Park Technologiczny15:46
Centrum Nauki Experyment15:48
Harcerska15:50
Urząd Miasta - Świętojańska15:52
Traugutta [GDY]15:53
Żwirki i Wigury [GDY]15:54
Skwer Kościuszki - InfoBox15:56
Park Rady Europy15:58
Przystań Żeglugi16:00
Sea Towers16:02
Skwer Kościuszki - InfoBox16:04
3 Maja [GDY]16:06
Gdynia Dworzec Gł. PKP16:08
Kurs nr 10 do Sopot Reja
Gdynia Dworzec Gł. PKP16:31
Gdynia Dworzec Gł. PKP16:32
3 Maja [GDY]16:35
Centrum Handlowe Batory16:36
Skwer Kościuszki - InfoBox16:38
Wybickiego [GDY]16:40
Żwirki i Wigury [GDY]16:41
Traugutta [GDY]16:42
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM16:45
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka16:46
Harcerska16:47
Centrum Nauki Experyment16:49
Redłowo SKM - Park Technologiczny16:51
Zwycięstwa - Wielkopolska16:53
Nawigatorów16:54
Orłowo SKM - Orłowska16:55
Orłowo SKM - "Klif"16:57
Kolibki16:58
Bernadowska17:00
Kamienny Potok SKM17:01
Wejherowska17:03
Malczewskiego17:04
Bohaterów Monte Cassino17:06
Sopot PKP - Niepodległości17:07
3 Maja [SOP]17:09
Sopot Reja17:10
Kurs nr 11 jako 710 do Grabówek SKM
Sopot Reja17:27
3 Maja [SOP]17:28
Sopot PKP - Niepodległości17:29
Bohaterów Monte Cassino17:31
Goyki17:32
Malczewskiego17:33
Wejherowska17:34
Kamienny Potok SKM17:36
Bernadowska17:37
Kolibki17:39
Orłowo SKM - "Klif"17:40
Orłowo SKM - Orłowska17:41
Nawigatorów17:42
Zwycięstwa - Wielkopolska17:44
Redłowo SKM - Park Technologiczny17:46
Centrum Nauki Experyment17:48
Harcerska17:50
Urząd Miasta - Świętojańska17:52
Traugutta [GDY]17:53
Żwirki i Wigury [GDY]17:54
Skwer Kościuszki - InfoBox17:56
Skwer Kościuszki - InfoBox17:58
3 Maja [GDY]18:00
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska18:02
Bpa Okoniewskiego18:04
Stocznia SKM - Morska18:05
Uniwersytet Morski18:06
Mireckiego18:08
Kalksztajnów18:09
Grabówek SKM18:11
Grabówek SKM18:12