• Średnie stęż. pyłu PM10= 26,3 Norma: 150ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze   • Z powodu maratonu część linii autobusowych kursuje po trasach objazdowych. Więcej na www.ztm.gda.pl
12:12
Kurs nr 0 do Dworzec Główny
Baza Hallera04:23
Dworzec Główny04:33
Kurs nr 1 do Gościnna
Dworzec Główny04:33
Brama Wyżynna04:35
Toruńska04:37
Elmet04:38
Zremb04:39
Sandomierska04:40
Rejtana04:41
Gościnna04:43
Kurs nr 2 do Osowa PKP
Gościnna04:48
Gościnna04:49
Rejtana04:50
Sandomierska04:52
Zremb04:53
Elmet04:54
Toruńska04:56
Brama Wyżynna04:58
Dworzec Główny05:00
Cmentarz Garnizonowy05:02
Płowce05:05
Focha05:06
Cygańska Góra05:07
Wagnera05:08
Otwarta05:09
Kurpińskiego05:10
Piecewska05:13
Warneńska05:14
Kolumba05:15
Brętowo PKM05:16
Ogrodowa05:17
Potokowa05:19
Słowackiego Działki05:21
Harfowa05:24
Agrarna05:25
Astronautów05:26
Szybowcowa05:28
Firoga05:29
Terminal - Cargo05:30
Port Lotniczy05:32
Spadochroniarzy05:34
Radiowa05:35
Ikara05:36
Telewizyjna05:38
Meteorytowa05:42
Owczarnia05:43
Marsa05:45
Jednorożca05:46
Sopocka05:48
Nowa05:49
Barniewicka05:50
Niedziałkowskiego05:51
Biwakowa05:52
Konkordii05:53
Osowa PKP05:54
Kurs nr 3 do Gościnna
Osowa PKP06:26
Osowa PKP06:26
Konkordii06:27
Biwakowa06:28
Niedziałkowskiego06:29
Barniewicka06:31
Nowa06:32
Sopocka06:33
Jednorożca06:35
Marsa06:36
Owczarnia06:38
Meteorytowa06:39
Telewizyjna06:43
Ikara06:45
Radiowa06:46
Spadochroniarzy06:47
Port Lotniczy06:49
Terminal - Cargo06:50
Firoga06:52
Szybowcowa06:53
Astronautów06:54
Agrarna06:55
Harfowa06:57
Słowackiego Działki07:00
Potokowa07:02
Ogrodowa07:03
Brętowo PKM07:04
Kolumba07:05
Warneńska07:06
Piecewska07:07
Kurpińskiego07:09
Otwarta07:10
Wagnera07:11
Cygańska Góra07:12
Focha07:13
Płowce07:14
Cmentarz Garnizonowy07:16
Dworzec Główny07:19
Brama Wyżynna07:21
Toruńska07:23
Elmet07:24
Zremb07:25
Sandomierska07:26
Rejtana07:28
Gościnna07:30
Kurs nr 4 do Osowa PKP
Gościnna07:57
Gościnna07:58
Rejtana07:59
Sandomierska08:01
Zremb08:02
Elmet08:03
Toruńska08:05
Brama Wyżynna08:07
Dworzec Główny08:09
Cmentarz Garnizonowy08:12
Płowce08:15
Focha08:16
Cygańska Góra08:17
Wagnera08:18
Otwarta08:19
Kurpińskiego08:20
Piecewska08:23
Warneńska08:24
Kolumba08:25
Brętowo PKM08:26
Ogrodowa08:27
Potokowa08:29
Słowackiego Działki08:31
Harfowa08:34
Agrarna08:35
Astronautów08:36
Szybowcowa08:38
Firoga08:39
Terminal - Cargo08:40
Port Lotniczy08:42
Spadochroniarzy08:44
Radiowa08:45
Ikara08:46
Telewizyjna08:48
Meteorytowa08:52
Owczarnia08:53
Marsa08:55
Jednorożca08:56
Sopocka08:58
Nowa08:59
Barniewicka09:00
Niedziałkowskiego09:01
Biwakowa09:02
Konkordii09:03
Osowa PKP09:04
Kurs nr 5 do Gościnna
Osowa PKP09:12
Osowa PKP09:12
Konkordii09:13
Biwakowa09:14
Niedziałkowskiego09:15
Barniewicka09:17
Nowa09:18
Sopocka09:19
Jednorożca09:21
Marsa09:22
Owczarnia09:24
Meteorytowa09:25
Telewizyjna09:29
Ikara09:31
Radiowa09:32
Spadochroniarzy09:33
Port Lotniczy09:35
Terminal - Cargo09:36
Firoga09:38
Szybowcowa09:39
Astronautów09:40
Agrarna09:41
Harfowa09:43
Słowackiego Działki09:46
Potokowa09:48
Ogrodowa09:49
Brętowo PKM09:50
Kolumba09:52
Warneńska09:53
Piecewska09:54
Kurpińskiego09:56
Otwarta09:57
Wagnera09:58
Cygańska Góra09:59
Focha10:00
Płowce10:01
Cmentarz Garnizonowy10:03
Dworzec Główny10:06
Brama Wyżynna10:08
Toruńska10:10
Elmet10:11
Zremb10:12
Sandomierska10:13
Rejtana10:15
Gościnna10:17
Kurs nr 6 do Osowa PKP
Gościnna10:59
Gościnna11:00
Rejtana11:01
Sandomierska11:03
Zremb11:04
Elmet11:05
Toruńska11:07
Brama Wyżynna11:09
Dworzec Główny11:11
Cmentarz Garnizonowy11:14
Płowce11:17
Focha11:18
Cygańska Góra11:19
Wagnera11:20
Otwarta11:21
Kurpińskiego11:22
Piecewska11:25
Warneńska11:26
Kolumba11:27
Brętowo PKM11:28
Ogrodowa11:29
Potokowa11:31
Słowackiego Działki11:33
Harfowa11:36
Agrarna11:37
Astronautów11:38
Szybowcowa11:40
Firoga11:41
Terminal - Cargo11:42
Port Lotniczy11:44
Spadochroniarzy11:46
Radiowa11:47
Ikara11:48
Telewizyjna11:50
Meteorytowa11:54
Owczarnia11:55
Marsa11:57
Jednorożca11:58
Sopocka12:00
Nowa12:01
Barniewicka12:02
Niedziałkowskiego12:03
Biwakowa12:04
Konkordii12:05
Osowa PKP12:06
Kurs nr 7 do Gościnna
Osowa PKP12:12
Osowa PKP12:12
Konkordii12:13
Biwakowa12:14
Niedziałkowskiego12:15
Barniewicka12:17
Nowa12:18
Sopocka12:19
Jednorożca12:21
Marsa12:22
Owczarnia12:24
Meteorytowa12:25
Telewizyjna12:29
Ikara12:31
Radiowa12:32
Spadochroniarzy12:33
Port Lotniczy12:35
Terminal - Cargo12:36
Firoga12:38
Szybowcowa12:39
Astronautów12:40
Agrarna12:41
Harfowa12:43
Słowackiego Działki12:46
Potokowa12:48
Ogrodowa12:49
Brętowo PKM12:50
Kolumba12:52
Warneńska12:53
Piecewska12:54
Kurpińskiego12:56
Otwarta12:57
Wagnera12:58
Cygańska Góra12:59
Focha13:00
Płowce13:01
Cmentarz Garnizonowy13:03
Dworzec Główny13:06
Brama Wyżynna13:08
Toruńska13:10
Elmet13:11
Zremb13:12
Sandomierska13:13
Rejtana13:15
Gościnna13:17
Kurs nr 8 do Osowa PKP
Gościnna14:02
Gościnna14:03
Rejtana14:04
Sandomierska14:06
Zremb14:07
Elmet14:08
Toruńska14:10
Brama Wyżynna14:12
Dworzec Główny14:14
Cmentarz Garnizonowy14:17
Płowce14:20
Focha14:21
Cygańska Góra14:22
Wagnera14:23
Otwarta14:24
Kurpińskiego14:25
Piecewska14:28
Warneńska14:29
Kolumba14:30
Brętowo PKM14:31
Ogrodowa14:32
Potokowa14:34
Słowackiego Działki14:36
Harfowa14:39
Agrarna14:40
Astronautów14:41
Szybowcowa14:43
Firoga14:44
Terminal - Cargo14:45
Port Lotniczy14:47
Spadochroniarzy14:49
Radiowa14:50
Ikara14:51
Telewizyjna14:53
Meteorytowa14:57
Owczarnia14:58
Marsa15:00
Jednorożca15:01
Sopocka15:03
Nowa15:04
Barniewicka15:05
Niedziałkowskiego15:06
Biwakowa15:07
Konkordii15:08
Osowa PKP15:09
Kurs nr 9 do Gościnna
Osowa PKP15:12
Osowa PKP15:12
Konkordii15:13
Biwakowa15:14
Niedziałkowskiego15:15
Barniewicka15:17
Nowa15:18
Sopocka15:19
Jednorożca15:21
Marsa15:22
Owczarnia15:24
Meteorytowa15:25
Telewizyjna15:29
Ikara15:31
Radiowa15:32
Spadochroniarzy15:33
Port Lotniczy15:35
Terminal - Cargo15:36
Firoga15:38
Szybowcowa15:39
Astronautów15:40
Agrarna15:41
Harfowa15:43
Słowackiego Działki15:46
Potokowa15:48
Ogrodowa15:49
Brętowo PKM15:50
Kolumba15:52
Warneńska15:53
Piecewska15:54
Kurpińskiego15:56
Otwarta15:57
Wagnera15:58
Cygańska Góra15:59
Focha16:00
Płowce16:01
Cmentarz Garnizonowy16:03
Dworzec Główny16:06
Brama Wyżynna16:08
Toruńska16:10
Elmet16:11
Zremb16:12
Sandomierska16:13
Rejtana16:15
Gościnna16:17
Kurs nr 10 do Osowa PKP
Gościnna17:02
Gościnna17:03
Rejtana17:04
Sandomierska17:06
Zremb17:07
Elmet17:08
Toruńska17:10
Brama Wyżynna17:12
Dworzec Główny17:14
Cmentarz Garnizonowy17:17
Płowce17:20
Focha17:21
Cygańska Góra17:22
Wagnera17:23
Otwarta17:24
Kurpińskiego17:25
Piecewska17:28
Warneńska17:29
Kolumba17:30
Brętowo PKM17:31
Ogrodowa17:32
Potokowa17:34
Słowackiego Działki17:36
Harfowa17:39
Agrarna17:40
Astronautów17:41
Szybowcowa17:43
Firoga17:44
Terminal - Cargo17:45
Port Lotniczy17:47
Spadochroniarzy17:49
Radiowa17:50
Ikara17:51
Telewizyjna17:53
Meteorytowa17:57
Owczarnia17:58
Marsa18:00
Jednorożca18:01
Sopocka18:03
Nowa18:04
Barniewicka18:05
Niedziałkowskiego18:06
Biwakowa18:07
Konkordii18:08
Osowa PKP18:09
Kurs nr 11 do Gościnna
Osowa PKP18:12
Osowa PKP18:12
Konkordii18:13
Biwakowa18:14
Niedziałkowskiego18:15
Barniewicka18:17
Nowa18:18
Sopocka18:19
Jednorożca18:21
Marsa18:22
Owczarnia18:24
Meteorytowa18:25
Telewizyjna18:29
Ikara18:31
Radiowa18:32
Spadochroniarzy18:33
Port Lotniczy18:35
Terminal - Cargo18:36
Firoga18:38
Szybowcowa18:39
Astronautów18:40
Agrarna18:41
Harfowa18:43
Słowackiego Działki18:46
Potokowa18:48
Ogrodowa18:49
Brętowo PKM18:50
Kolumba18:52
Warneńska18:53
Piecewska18:54
Kurpińskiego18:56
Otwarta18:57
Wagnera18:58
Cygańska Góra18:59
Focha19:00
Płowce19:01
Cmentarz Garnizonowy19:03
Dworzec Główny19:06
Brama Wyżynna19:08
Toruńska19:10
Elmet19:11
Zremb19:12
Sandomierska19:13
Rejtana19:15
Gościnna19:17
Kurs nr 12 do Osowa PKP
Gościnna19:34
Gościnna19:35
Rejtana19:36
Sandomierska19:38
Zremb19:39
Elmet19:40
Toruńska19:42
Brama Wyżynna19:44
Dworzec Główny19:46
Cmentarz Garnizonowy19:49
Płowce19:52
Focha19:53
Cygańska Góra19:54
Wagnera19:55
Otwarta19:56
Kurpińskiego19:57
Piecewska20:00
Warneńska20:01
Kolumba20:02
Brętowo PKM20:03
Ogrodowa20:04
Potokowa20:06
Słowackiego Działki20:08
Harfowa20:11
Agrarna20:12
Astronautów20:13
Szybowcowa20:15
Firoga20:16
Terminal - Cargo20:17
Port Lotniczy20:19
Spadochroniarzy20:21
Radiowa20:22
Ikara20:23
Telewizyjna20:25
Meteorytowa20:29
Owczarnia20:30
Marsa20:32
Jednorożca20:33
Sopocka20:35
Nowa20:36
Barniewicka20:37
Niedziałkowskiego20:38
Biwakowa20:39
Konkordii20:40
Osowa PKP20:41
Kurs nr 13 do Dworzec Główny
Osowa PKP20:57
Osowa PKP20:57
Konkordii20:58
Biwakowa20:59
Niedziałkowskiego21:00
Barniewicka21:02
Nowa21:03
Sopocka21:04
Jednorożca21:06
Marsa21:07
Owczarnia21:09
Meteorytowa21:10
Telewizyjna21:14
Ikara21:16
Radiowa21:17
Spadochroniarzy21:18
Port Lotniczy21:20
Terminal - Cargo21:21
Firoga21:23
Szybowcowa21:24
Astronautów21:25
Agrarna21:26
Harfowa21:28
Słowackiego Działki21:31
Potokowa21:33
Ogrodowa21:34
Brętowo PKM21:35
Kolumba21:36
Warneńska21:37
Piecewska21:38
Kurpińskiego21:40
Otwarta21:41
Wagnera21:42
Cygańska Góra21:43
Focha21:44
Płowce21:45
Cmentarz Garnizonowy21:47
Dworzec Główny21:50
Kurs nr 14 do Baza Hallera
Dworzec Główny21:51
Baza Hallera21:59