• Z powodu prac awaryjnych zawiesza się obsługę przyst. Rafineria - brama 8, dla linii 166.
22:57
Kurs nr 0 do Kacze Buki
Grabówek SKM05:44
Morska - Estakada05:47
Kalksztajnów05:48
Mireckiego05:49
Uniwersytet Morski05:51
Stocznia SKM - Morska05:52
Bpa Okoniewskiego05:53
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności05:55
Warszawska05:56
Witomińska05:57
Węzeł Franciszki Cegielskiej05:59
Centrum Handlowe "Riviera"06:01
Gdynia Arena06:02
Stadion PKM06:03
Łużycka [GDY]06:04
Redłowo SKM06:06
Redłowo SKM - Park Technologiczny06:07
Zwycięstwa - Wielkopolska06:09
Plac Górnośląski06:10
Łowicka [GDY]06:12
Olgierda06:13
Lidzka06:14
Racławicka06:15
Karwiny PKM06:17
Nałkowskiej06:18
Źródło Marii06:19
Myśliwska [GDY]06:20
Karwiny Tesco06:22
Anyżowa06:24
Dąbrowa Centrum06:25
Kameliowa06:26
Paprykowa06:27
Szafranowa06:28
Rdestowa - Leśny Zakątek06:28
Giełda Towarowa06:29
Rdestowa - Chwaszczyńska06:31
Kacze Buki06:32
Kurs nr 1 do Cisowa SKM
Kacze Buki06:49
Starochwaszczyńska06:50
Rdestowa - Chwaszczyńska06:51
Giełda Towarowa06:52
Szafranowa06:53
Paprykowa06:54
Kameliowa06:55
Dąbrowa Centrum06:56
Anyżowa06:57
Karwiny Tesco06:59
Myśliwska [GDY]07:02
Źródło Marii07:03
Karwiny PKM07:05
Racławicka07:07
Lidzka07:08
Olgierda07:09
Łowicka [GDY]07:10
Plac Górnośląski07:12
Zwycięstwa - Wielkopolska07:14
Redłowo SKM07:16
Łużycka [GDY]07:17
Gdynia Arena07:18
Centrum Handlowe "Riviera"07:19
Węzeł Franciszki Cegielskiej07:21
Witomińska07:24
Warszawska07:26
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności07:27
Bpa Okoniewskiego07:29
Stocznia SKM - Morska07:30
Uniwersytet Morski07:31
Mireckiego07:33
Kalksztajnów07:34
Morska - Estakada07:35
Węzeł Żołnierzy Wyklętych07:37
Zamenhofa [GDY]07:38
Leszczynki SKM07:39
Pucka07:40
Chylonia Dworzec PKP07:42
Kcyńska07:43
Piaskowa [GDY]07:44
Cisowa SKM07:45
Kurs nr 2 do Kacze Buki
Cisowa SKM08:06
Piaskowa [GDY]08:07
Kcyńska08:08
Chylonia Dworzec PKP08:10
Pucka08:11
Leszczynki SKM08:12
Zamenhofa [GDY]08:13
Węzeł Żołnierzy Wyklętych08:15
Morska - Estakada08:17
Kalksztajnów08:18
Mireckiego08:20
Uniwersytet Morski08:22
Stocznia SKM - Morska08:23
Bpa Okoniewskiego08:24
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności08:26
Warszawska08:27
Witomińska08:28
Węzeł Franciszki Cegielskiej08:30
Centrum Handlowe "Riviera"08:32
Gdynia Arena08:33
Stadion PKM08:34
Łużycka [GDY]08:35
Redłowo SKM08:37
Redłowo SKM - Park Technologiczny08:38
Zwycięstwa - Wielkopolska08:40
Plac Górnośląski08:42
Łowicka [GDY]08:44
Olgierda08:45
Lidzka08:46
Racławicka08:47
Karwiny PKM08:49
Nałkowskiej08:50
Źródło Marii08:51
Myśliwska [GDY]08:53
Karwiny Tesco08:55
Anyżowa08:57
Dąbrowa Centrum08:58
Kameliowa08:59
Paprykowa09:00
Szafranowa09:01
Rdestowa - Leśny Zakątek09:01
Giełda Towarowa09:02
Rdestowa - Chwaszczyńska09:04
Kacze Buki09:05
Kurs nr 3 do Cisowa SKM
Kacze Buki09:18
Starochwaszczyńska09:19
Rdestowa - Chwaszczyńska09:20
Giełda Towarowa09:21
Szafranowa09:22
Paprykowa09:23
Kameliowa09:24
Dąbrowa Centrum09:25
Anyżowa09:26
Karwiny Tesco09:28
Myśliwska [GDY]09:31
Źródło Marii09:32
Karwiny PKM09:34
Racławicka09:36
Lidzka09:37
Olgierda09:38
Łowicka [GDY]09:39
Plac Górnośląski09:41
Zwycięstwa - Wielkopolska09:43
Redłowo SKM09:46
Łużycka [GDY]09:47
Gdynia Arena09:48
Centrum Handlowe "Riviera"09:49
Węzeł Franciszki Cegielskiej09:51
Witomińska09:54
Warszawska09:56
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności09:57
Bpa Okoniewskiego09:59
Stocznia SKM - Morska10:00
Uniwersytet Morski10:01
Mireckiego10:02
Kalksztajnów10:03
Morska - Estakada10:04
Węzeł Żołnierzy Wyklętych10:06
Zamenhofa [GDY]10:07
Leszczynki SKM10:08
Pucka10:09
Chylonia Dworzec PKP10:11
Kcyńska10:12
Piaskowa [GDY]10:13
Cisowa SKM10:14
Kurs nr 4 do Kacze Buki
Cisowa SKM10:36
Piaskowa [GDY]10:37
Kcyńska10:38
Chylonia Dworzec PKP10:40
Pucka10:41
Leszczynki SKM10:42
Zamenhofa [GDY]10:43
Węzeł Żołnierzy Wyklętych10:45
Morska - Estakada10:47
Kalksztajnów10:48
Mireckiego10:50
Uniwersytet Morski10:52
Stocznia SKM - Morska10:53
Bpa Okoniewskiego10:54
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności10:56
Warszawska10:57
Witomińska10:58
Węzeł Franciszki Cegielskiej11:00
Centrum Handlowe "Riviera"11:02
Gdynia Arena11:03
Stadion PKM11:04
Łużycka [GDY]11:05
Redłowo SKM11:07
Redłowo SKM - Park Technologiczny11:08
Zwycięstwa - Wielkopolska11:10
Plac Górnośląski11:12
Łowicka [GDY]11:14
Olgierda11:15
Lidzka11:16
Racławicka11:17
Karwiny PKM11:19
Nałkowskiej11:20
Źródło Marii11:21
Myśliwska [GDY]11:23
Karwiny Tesco11:26
Anyżowa11:28
Dąbrowa Centrum11:29
Kameliowa11:30
Paprykowa11:31
Szafranowa11:32
Rdestowa - Leśny Zakątek11:32
Giełda Towarowa11:33
Rdestowa - Chwaszczyńska11:35
Kacze Buki11:36
Kurs nr 5 do Cisowa SKM
Kacze Buki11:48
Starochwaszczyńska11:49
Rdestowa - Chwaszczyńska11:50
Giełda Towarowa11:51
Szafranowa11:52
Paprykowa11:53
Kameliowa11:54
Dąbrowa Centrum11:55
Anyżowa11:56
Karwiny Tesco11:58
Myśliwska [GDY]12:01
Źródło Marii12:02
Karwiny PKM12:04
Racławicka12:06
Lidzka12:07
Olgierda12:08
Łowicka [GDY]12:09
Plac Górnośląski12:11
Zwycięstwa - Wielkopolska12:13
Redłowo SKM12:16
Łużycka [GDY]12:17
Gdynia Arena12:18
Centrum Handlowe "Riviera"12:19
Węzeł Franciszki Cegielskiej12:21
Witomińska12:24
Warszawska12:26
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności12:27
Bpa Okoniewskiego12:29
Stocznia SKM - Morska12:30
Uniwersytet Morski12:31
Mireckiego12:33
Kalksztajnów12:34
Morska - Estakada12:35
Węzeł Żołnierzy Wyklętych12:37
Zamenhofa [GDY]12:39
Leszczynki SKM12:40
Pucka12:41
Chylonia Dworzec PKP12:43
Kcyńska12:44
Piaskowa [GDY]12:45
Cisowa SKM12:46
Kurs nr 6 do Kacze Buki
Cisowa SKM13:08
Piaskowa [GDY]13:09
Kcyńska13:10
Chylonia Dworzec PKP13:12
Pucka13:13
Leszczynki SKM13:14
Zamenhofa [GDY]13:15
Węzeł Żołnierzy Wyklętych13:17
Morska - Estakada13:19
Kalksztajnów13:20
Mireckiego13:22
Uniwersytet Morski13:24
Stocznia SKM - Morska13:25
Bpa Okoniewskiego13:26
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności13:28
Warszawska13:29
Witomińska13:30
Węzeł Franciszki Cegielskiej13:32
Centrum Handlowe "Riviera"13:34
Gdynia Arena13:35
Stadion PKM13:36
Łużycka [GDY]13:37
Redłowo SKM13:39
Redłowo SKM - Park Technologiczny13:40
Zwycięstwa - Wielkopolska13:42
Plac Górnośląski13:44
Łowicka [GDY]13:46
Olgierda13:47
Lidzka13:49
Racławicka13:50
Karwiny PKM13:52
Nałkowskiej13:53
Źródło Marii13:54
Myśliwska [GDY]13:56
Karwiny Tesco13:59
Anyżowa14:01
Dąbrowa Centrum14:02
Kameliowa14:03
Paprykowa14:04
Szafranowa14:05
Rdestowa - Leśny Zakątek14:05
Giełda Towarowa14:06
Rdestowa - Chwaszczyńska14:08
Kacze Buki14:09
Kurs nr 7 do Cisowa SKM
Kacze Buki14:33
Starochwaszczyńska14:34
Rdestowa - Chwaszczyńska14:35
Giełda Towarowa14:36
Szafranowa14:37
Paprykowa14:38
Kameliowa14:39
Dąbrowa Centrum14:40
Anyżowa14:41
Karwiny Tesco14:43
Myśliwska [GDY]14:46
Źródło Marii14:47
Karwiny PKM14:49
Racławicka14:51
Lidzka14:52
Olgierda14:53
Łowicka [GDY]14:54
Plac Górnośląski14:56
Zwycięstwa - Wielkopolska14:58
Redłowo SKM15:01
Łużycka [GDY]15:02
Gdynia Arena15:03
Centrum Handlowe "Riviera"15:04
Węzeł Franciszki Cegielskiej15:06
Witomińska15:09
Warszawska15:11
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności15:12
Bpa Okoniewskiego15:14
Stocznia SKM - Morska15:15
Uniwersytet Morski15:16
Mireckiego15:18
Kalksztajnów15:19
Morska - Estakada15:20
Węzeł Żołnierzy Wyklętych15:22
Zamenhofa [GDY]15:24
Leszczynki SKM15:25
Pucka15:26
Chylonia Dworzec PKP15:28
Kcyńska15:29
Piaskowa [GDY]15:30
Cisowa SKM15:31
Kurs nr 8 do Kacze Buki
Cisowa SKM15:53
Piaskowa [GDY]15:54
Kcyńska15:55
Chylonia Dworzec PKP15:57
Pucka15:58
Leszczynki SKM15:59
Zamenhofa [GDY]16:00
Węzeł Żołnierzy Wyklętych16:02
Morska - Estakada16:04
Kalksztajnów16:05
Mireckiego16:07
Uniwersytet Morski16:09
Stocznia SKM - Morska16:10
Bpa Okoniewskiego16:11
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności16:13
Warszawska16:14
Witomińska16:15
Węzeł Franciszki Cegielskiej16:17
Centrum Handlowe "Riviera"16:19
Gdynia Arena16:20
Stadion PKM16:21
Łużycka [GDY]16:22
Redłowo SKM16:24
Redłowo SKM - Park Technologiczny16:25
Zwycięstwa - Wielkopolska16:27
Plac Górnośląski16:29
Łowicka [GDY]16:31
Olgierda16:32
Lidzka16:34
Racławicka16:35
Karwiny PKM16:38
Nałkowskiej16:39
Źródło Marii16:40
Myśliwska [GDY]16:42
Karwiny Tesco16:45
Anyżowa16:47
Dąbrowa Centrum16:49
Kameliowa16:50
Paprykowa16:51
Szafranowa16:52
Rdestowa - Leśny Zakątek16:52
Giełda Towarowa16:53
Rdestowa - Chwaszczyńska16:55
Kacze Buki16:56
Kurs nr 9 do Cisowa SKM
Kacze Buki17:16
Starochwaszczyńska17:17
Rdestowa - Chwaszczyńska17:18
Giełda Towarowa17:19
Szafranowa17:20
Paprykowa17:21
Kameliowa17:22
Dąbrowa Centrum17:23
Anyżowa17:24
Karwiny Tesco17:26
Myśliwska [GDY]17:29
Źródło Marii17:30
Karwiny PKM17:32
Racławicka17:34
Lidzka17:35
Olgierda17:36
Łowicka [GDY]17:37
Plac Górnośląski17:38
Zwycięstwa - Wielkopolska17:40
Redłowo SKM17:42
Łużycka [GDY]17:43
Gdynia Arena17:44
Centrum Handlowe "Riviera"17:45
Węzeł Franciszki Cegielskiej17:47
Witomińska17:50
Warszawska17:51
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności17:52
Bpa Okoniewskiego17:54
Stocznia SKM - Morska17:55
Uniwersytet Morski17:56
Mireckiego17:58
Kalksztajnów17:59
Morska - Estakada18:00
Węzeł Żołnierzy Wyklętych18:02
Zamenhofa [GDY]18:04
Leszczynki SKM18:05
Pucka18:06
Chylonia Dworzec PKP18:08
Kcyńska18:09
Piaskowa [GDY]18:10
Cisowa SKM18:11
Kurs nr 10 do Kacze Buki
Cisowa SKM18:37
Piaskowa [GDY]18:38
Kcyńska18:39
Chylonia Dworzec PKP18:41
Pucka18:42
Leszczynki SKM18:43
Zamenhofa [GDY]18:44
Węzeł Żołnierzy Wyklętych18:46
Morska - Estakada18:48
Kalksztajnów18:49
Mireckiego18:50
Uniwersytet Morski18:52
Stocznia SKM - Morska18:53
Bpa Okoniewskiego18:54
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności18:56
Warszawska18:57
Witomińska18:58
Węzeł Franciszki Cegielskiej19:00
Centrum Handlowe "Riviera"19:02
Gdynia Arena19:03
Stadion PKM19:04
Łużycka [GDY]19:05
Redłowo SKM19:07
Redłowo SKM - Park Technologiczny19:08
Zwycięstwa - Wielkopolska19:10
Plac Górnośląski19:11
Łowicka [GDY]19:13
Olgierda19:14
Lidzka19:15
Racławicka19:16
Karwiny PKM19:18
Nałkowskiej19:19
Źródło Marii19:20
Myśliwska [GDY]19:22
Karwiny Tesco19:24
Anyżowa19:26
Dąbrowa Centrum19:27
Kameliowa19:28
Paprykowa19:29
Szafranowa19:30
Rdestowa - Leśny Zakątek19:30
Giełda Towarowa19:31
Rdestowa - Chwaszczyńska19:33
Kacze Buki19:34
Kurs nr 11 do Cisowa SKM
Kacze Buki19:43
Starochwaszczyńska19:44
Rdestowa - Chwaszczyńska19:45
Giełda Towarowa19:46
Szafranowa19:47
Paprykowa19:48
Kameliowa19:49
Dąbrowa Centrum19:50
Anyżowa19:51
Karwiny Tesco19:52
Myśliwska [GDY]19:55
Źródło Marii19:56
Karwiny PKM19:58
Racławicka20:00
Lidzka20:01
Olgierda20:02
Łowicka [GDY]20:03
Plac Górnośląski20:04
Zwycięstwa - Wielkopolska20:06
Redłowo SKM20:08
Łużycka [GDY]20:09
Gdynia Arena20:10
Centrum Handlowe "Riviera"20:11
Węzeł Franciszki Cegielskiej20:13
Witomińska20:16
Warszawska20:17
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności20:18
Bpa Okoniewskiego20:20
Stocznia SKM - Morska20:21
Uniwersytet Morski20:22
Mireckiego20:23
Kalksztajnów20:24
Morska - Estakada20:25
Węzeł Żołnierzy Wyklętych20:27
Zamenhofa [GDY]20:28
Leszczynki SKM20:29
Pucka20:30
Chylonia Dworzec PKP20:32
Kcyńska20:33
Piaskowa [GDY]20:34
Cisowa SKM20:35
Kurs nr 12 jako 710 do Grabówek SKM
Cisowa SKM20:45
Piaskowa [GDY]20:46
Kcyńska20:47
Chylonia Dworzec PKP20:49
Pucka20:50
Leszczynki SKM20:51
Zamenhofa [GDY]20:52
Węzeł Żołnierzy Wyklętych20:54
Morska - Estakada20:56
Grabówek SKM20:58
Grabówek SKM20:59