• Średnie stęż. pyłu PM10= 16,2 Norma: 300ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze   • Tramwaje linii 10 powróciły na stałą trasę w dalszym ciągu możliwe opóźnienia.  • Z powodu prac awaryjnych zawiesza się obsługę przyst. Rafineria - brama 8, dla linii 166.
19:49
Kurs nr 8 do Wielki Kack Fikakowo
Gdynia Dworzec Gł. PKP13:34
Gdynia Dworzec Gł. PKP13:35
3 Maja [GDY]13:38
Centrum Handlowe Batory13:39
Skwer Kościuszki - InfoBox13:41
Wybickiego [GDY]13:43
Żwirki i Wigury [GDY]13:44
Traugutta [GDY]13:45
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM13:48
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka13:49
Harcerska13:50
Centrum Nauki Experyment13:51
Redłowo SKM - Park Technologiczny13:53
Zwycięstwa - Wielkopolska13:55
Plac Górnośląski13:57
Łowicka [GDY]13:59
Olgierda14:00
Lidzka14:02
Racławicka14:03
Karwiny PKM14:05
Nałkowskiej14:06
Źródło Marii14:07
Lipowa [GDY]14:09
Gryfa Pomorskiego14:10
Wielki Kack Fikakowo14:11
Kurs nr 9 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Wielki Kack Fikakowo14:40
Gryfa Pomorskiego14:41
Lipowa [GDY]14:42
Źródło Marii14:44
Karwiny PKM14:46
Racławicka14:48
Lidzka14:49
Olgierda14:50
Łowicka [GDY]14:51
Plac Górnośląski14:53
Zwycięstwa - Wielkopolska14:55
Redłowo SKM - Park Technologiczny14:57
Centrum Nauki Experyment14:59
Harcerska15:01
Urząd Miasta - Świętojańska15:03
Traugutta [GDY]15:04
Żwirki i Wigury [GDY]15:05
Skwer Kościuszki - InfoBox15:07
Skwer Kościuszki - InfoBox15:09
3 Maja [GDY]15:11
Gdynia Dworzec Gł. PKP15:13
Kurs nr 10 do Wielki Kack Fikakowo
Gdynia Dworzec Gł. PKP15:32
Gdynia Dworzec Gł. PKP15:34
3 Maja [GDY]15:37
Centrum Handlowe Batory15:38
Skwer Kościuszki - InfoBox15:40
Wybickiego [GDY]15:42
Żwirki i Wigury [GDY]15:43
Traugutta [GDY]15:44
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM15:47
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka15:48
Harcerska15:49
Centrum Nauki Experyment15:51
Redłowo SKM - Park Technologiczny15:53
Zwycięstwa - Wielkopolska15:55
Plac Górnośląski15:57
Łowicka [GDY]15:59
Olgierda16:00
Lidzka16:02
Racławicka16:03
Karwiny PKM16:06
Nałkowskiej16:07
Źródło Marii16:08
Lipowa [GDY]16:11
Gryfa Pomorskiego16:12
Wielki Kack Fikakowo16:13
Kurs nr 11 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Wielki Kack Fikakowo16:40
Gryfa Pomorskiego16:41
Lipowa [GDY]16:42
Źródło Marii16:44
Karwiny PKM16:46
Racławicka16:48
Lidzka16:49
Olgierda16:50
Łowicka [GDY]16:51
Plac Górnośląski16:53
Zwycięstwa - Wielkopolska16:55
Redłowo SKM - Park Technologiczny16:57
Centrum Nauki Experyment16:59
Harcerska17:01
Urząd Miasta - Świętojańska17:03
Traugutta [GDY]17:04
Żwirki i Wigury [GDY]17:05
Skwer Kościuszki - InfoBox17:07
Skwer Kościuszki - InfoBox17:09
3 Maja [GDY]17:11
Gdynia Dworzec Gł. PKP17:13
Kurs nr 12 do Wielki Kack Fikakowo
Gdynia Dworzec Gł. PKP17:34
Gdynia Dworzec Gł. PKP17:36
3 Maja [GDY]17:38
Centrum Handlowe Batory17:39
Skwer Kościuszki - InfoBox17:41
Wybickiego [GDY]17:43
Żwirki i Wigury [GDY]17:44
Traugutta [GDY]17:45
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM17:48
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka17:49
Harcerska17:50
Centrum Nauki Experyment17:51
Redłowo SKM - Park Technologiczny17:53
Zwycięstwa - Wielkopolska17:55
Plac Górnośląski17:57
Łowicka [GDY]17:59
Olgierda18:00
Lidzka18:01
Racławicka18:02
Karwiny PKM18:04
Nałkowskiej18:05
Źródło Marii18:06
Lipowa [GDY]18:08
Gryfa Pomorskiego18:09
Wielki Kack Fikakowo18:10
Kurs nr 13 jako 710 do Grabówek SKM
Wielki Kack Fikakowo18:25
Gryfa Pomorskiego18:26
Lipowa [GDY]18:27
Źródło Marii18:29
Karwiny PKM18:31
Racławicka18:33
Lidzka18:34
Olgierda18:35
Łowicka [GDY]18:36
Plac Górnośląski18:37
Zwycięstwa - Wielkopolska18:39
Redłowo SKM - Park Technologiczny18:41
Centrum Nauki Experyment18:43
Harcerska18:44
Urząd Miasta - Świętojańska18:46
Traugutta [GDY]18:47
Żwirki i Wigury [GDY]18:48
Skwer Kościuszki - InfoBox18:50
Skwer Kościuszki - InfoBox18:52
3 Maja [GDY]18:54
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska18:56
Bpa Okoniewskiego18:58
Stocznia SKM - Morska18:59
Uniwersytet Morski19:00
Mireckiego19:01
Kalksztajnów19:02
Grabówek SKM19:04
Grabówek SKM19:05