Menu
08:28
Kurs nr 9 do Wielki Kack Fikakowo | |
---|---|
Gdynia Dworzec Gł. PKP | 12:39 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP | 12:41 |
3 Maja [GDY] | 12:44 |
Centrum Handlowe Batory | 12:45 |
Skwer Kościuszki - InfoBox | 12:47 |
Wybickiego [GDY] | 12:48 |
Żwirki i Wigury [GDY] | 12:49 |
Traugutta [GDY] | 12:51 |
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM | 12:54 |
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka | 12:55 |
Harcerska | 12:56 |
Centrum Nauki Experyment | 12:57 |
Redłowo SKM - Park Technologiczny | 12:59 |
Zwycięstwa - Wielkopolska | 13:01 |
Plac Górnośląski | 13:03 |
Łowicka [GDY] | 13:05 |
Olgierda | 13:06 |
Lidzka | 13:07 |
Racławicka | 13:08 |
Karwiny PKM | 13:10 |
Nałkowskiej | 13:11 |
Źródło Marii | 13:12 |
Lipowa [GDY] | 13:14 |
Gryfa Pomorskiego | 13:15 |
Wielki Kack Fikakowo | 13:16 |
Kurs nr 10 do Gdynia Dworzec Gł. PKP | |
---|---|
Wielki Kack Fikakowo | 13:41 |
Gryfa Pomorskiego | 13:42 |
Lipowa [GDY] | 13:43 |
Myśliwska [GDY] | 13:45 |
Źródło Marii | 13:46 |
Nałkowskiej | 13:47 |
Karwiny PKM | 13:48 |
Racławicka | 13:50 |
Lidzka | 13:51 |
Olgierda | 13:52 |
Łowicka [GDY] | 13:53 |
Plac Górnośląski | 13:55 |
Zwycięstwa - Wielkopolska | 13:57 |
Redłowo SKM - Park Technologiczny | 13:59 |
Centrum Nauki Experyment | 14:01 |
Harcerska | 14:03 |
Urząd Miasta - Świętojańska | 14:05 |
Traugutta [GDY] | 14:07 |
Żwirki i Wigury [GDY] | 14:08 |
Skwer Kościuszki - InfoBox | 14:09 |
10 Lutego - Skwer Kościuszki | 14:11 |
3 Maja [GDY] | 14:13 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP | 14:14 |
Kurs nr 11 do Wielki Kack Fikakowo | |
---|---|
Gdynia Dworzec Gł. PKP | 14:24 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP | 14:26 |
3 Maja [GDY] | 14:29 |
Centrum Handlowe Batory | 14:30 |
Skwer Kościuszki - InfoBox | 14:32 |
Wybickiego [GDY] | 14:33 |
Żwirki i Wigury [GDY] | 14:34 |
Traugutta [GDY] | 14:36 |
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM | 14:39 |
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka | 14:40 |
Harcerska | 14:41 |
Centrum Nauki Experyment | 14:42 |
Redłowo SKM - Park Technologiczny | 14:44 |
Zwycięstwa - Wielkopolska | 14:46 |
Plac Górnośląski | 14:48 |
Łowicka [GDY] | 14:50 |
Olgierda | 14:51 |
Lidzka | 14:52 |
Racławicka | 14:53 |
Karwiny PKM | 14:55 |
Nałkowskiej | 14:56 |
Źródło Marii | 14:57 |
Lipowa [GDY] | 14:59 |
Gryfa Pomorskiego | 15:00 |
Wielki Kack Fikakowo | 15:01 |
Kurs nr 12 do Gdynia Dworzec Gł. PKP | |
---|---|
Wielki Kack Fikakowo | 15:26 |
Gryfa Pomorskiego | 15:27 |
Lipowa [GDY] | 15:28 |
Myśliwska [GDY] | 15:30 |
Źródło Marii | 15:31 |
Nałkowskiej | 15:32 |
Karwiny PKM | 15:33 |
Racławicka | 15:35 |
Lidzka | 15:36 |
Olgierda | 15:37 |
Łowicka [GDY] | 15:38 |
Plac Górnośląski | 15:40 |
Zwycięstwa - Wielkopolska | 15:42 |
Redłowo SKM - Park Technologiczny | 15:44 |
Centrum Nauki Experyment | 15:46 |
Harcerska | 15:48 |
Urząd Miasta - Świętojańska | 15:50 |
Traugutta [GDY] | 15:52 |
Żwirki i Wigury [GDY] | 15:53 |
Skwer Kościuszki - InfoBox | 15:54 |
10 Lutego - Skwer Kościuszki | 15:56 |
3 Maja [GDY] | 15:58 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP | 15:59 |
Kurs nr 13 do Wielki Kack Fikakowo | |
---|---|
Gdynia Dworzec Gł. PKP | 16:09 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP | 16:11 |
3 Maja [GDY] | 16:14 |
Centrum Handlowe Batory | 16:15 |
Skwer Kościuszki - InfoBox | 16:17 |
Wybickiego [GDY] | 16:18 |
Żwirki i Wigury [GDY] | 16:19 |
Traugutta [GDY] | 16:21 |
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM | 16:24 |
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka | 16:25 |
Harcerska | 16:26 |
Centrum Nauki Experyment | 16:27 |
Redłowo SKM - Park Technologiczny | 16:29 |
Zwycięstwa - Wielkopolska | 16:31 |
Plac Górnośląski | 16:33 |
Łowicka [GDY] | 16:35 |
Olgierda | 16:36 |
Lidzka | 16:38 |
Racławicka | 16:39 |
Karwiny PKM | 16:41 |
Nałkowskiej | 16:42 |
Źródło Marii | 16:43 |
Lipowa [GDY] | 16:45 |
Gryfa Pomorskiego | 16:46 |
Wielki Kack Fikakowo | 16:47 |
Kurs nr 14 do Gdynia Dworzec Gł. PKP | |
---|---|
Wielki Kack Fikakowo | 17:18 |
Gryfa Pomorskiego | 17:19 |
Lipowa [GDY] | 17:20 |
Myśliwska [GDY] | 17:22 |
Źródło Marii | 17:23 |
Nałkowskiej | 17:24 |
Karwiny PKM | 17:25 |
Racławicka | 17:27 |
Lidzka | 17:28 |
Olgierda | 17:29 |
Łowicka [GDY] | 17:30 |
Plac Górnośląski | 17:32 |
Zwycięstwa - Wielkopolska | 17:34 |
Redłowo SKM - Park Technologiczny | 17:36 |
Centrum Nauki Experyment | 17:38 |
Harcerska | 17:39 |
Urząd Miasta - Świętojańska | 17:41 |
Traugutta [GDY] | 17:43 |
Żwirki i Wigury [GDY] | 17:44 |
Skwer Kościuszki - InfoBox | 17:45 |
10 Lutego - Skwer Kościuszki | 17:47 |
3 Maja [GDY] | 17:49 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP | 17:50 |
Kurs nr 15 do Wielki Kack Fikakowo | |
---|---|
Gdynia Dworzec Gł. PKP | 18:00 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP | 18:02 |
3 Maja [GDY] | 18:05 |
Centrum Handlowe Batory | 18:06 |
Skwer Kościuszki - InfoBox | 18:08 |
Wybickiego [GDY] | 18:09 |
Żwirki i Wigury [GDY] | 18:10 |
Traugutta [GDY] | 18:12 |
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM | 18:15 |
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka | 18:16 |
Harcerska | 18:17 |
Centrum Nauki Experyment | 18:18 |
Redłowo SKM - Park Technologiczny | 18:20 |
Zwycięstwa - Wielkopolska | 18:22 |
Plac Górnośląski | 18:24 |
Łowicka [GDY] | 18:26 |
Olgierda | 18:27 |
Lidzka | 18:28 |
Racławicka | 18:29 |
Karwiny PKM | 18:31 |
Nałkowskiej | 18:32 |
Źródło Marii | 18:33 |
Lipowa [GDY] | 18:35 |
Gryfa Pomorskiego | 18:36 |
Wielki Kack Fikakowo | 18:37 |
Kurs nr 16 do Gdynia Dworzec Gł. PKP | |
---|---|
Wielki Kack Fikakowo | 19:00 |
Gryfa Pomorskiego | 19:01 |
Lipowa [GDY] | 19:02 |
Myśliwska [GDY] | 19:04 |
Źródło Marii | 19:05 |
Nałkowskiej | 19:06 |
Karwiny PKM | 19:07 |
Racławicka | 19:09 |
Lidzka | 19:10 |
Olgierda | 19:11 |
Łowicka [GDY] | 19:12 |
Plac Górnośląski | 19:13 |
Zwycięstwa - Wielkopolska | 19:15 |
Redłowo SKM - Park Technologiczny | 19:17 |
Centrum Nauki Experyment | 19:19 |
Harcerska | 19:20 |
Urząd Miasta - Świętojańska | 19:22 |
Traugutta [GDY] | 19:24 |
Żwirki i Wigury [GDY] | 19:25 |
Skwer Kościuszki - InfoBox | 19:26 |
10 Lutego - Skwer Kościuszki | 19:28 |
3 Maja [GDY] | 19:30 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP | 19:31 |
Kurs nr 17 do Wielki Kack Fikakowo | |
---|---|
Gdynia Dworzec Gł. PKP | 20:01 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP | 20:03 |
3 Maja [GDY] | 20:06 |
Centrum Handlowe Batory | 20:07 |
Skwer Kościuszki - InfoBox | 20:09 |
Wybickiego [GDY] | 20:10 |
Żwirki i Wigury [GDY] | 20:11 |
Traugutta [GDY] | 20:12 |
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM | 20:15 |
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka | 20:16 |
Harcerska | 20:17 |
Centrum Nauki Experyment | 20:18 |
Redłowo SKM - Park Technologiczny | 20:19 |
Zwycięstwa - Wielkopolska | 20:21 |
Plac Górnośląski | 20:23 |
Łowicka [GDY] | 20:25 |
Olgierda | 20:26 |
Lidzka | 20:27 |
Racławicka | 20:28 |
Karwiny PKM | 20:30 |
Nałkowskiej | 20:31 |
Źródło Marii | 20:32 |
Lipowa [GDY] | 20:34 |
Gryfa Pomorskiego | 20:35 |
Wielki Kack Fikakowo | 20:36 |
Kurs nr 18 do Gdynia Dworzec Gł. PKP | |
---|---|
Wielki Kack Fikakowo | 20:40 |
Gryfa Pomorskiego | 20:41 |
Lipowa [GDY] | 20:42 |
Myśliwska [GDY] | 20:44 |
Źródło Marii | 20:45 |
Nałkowskiej | 20:46 |
Karwiny PKM | 20:47 |
Racławicka | 20:49 |
Lidzka | 20:50 |
Olgierda | 20:51 |
Łowicka [GDY] | 20:52 |
Plac Górnośląski | 20:53 |
Zwycięstwa - Wielkopolska | 20:55 |
Redłowo SKM - Park Technologiczny | 20:57 |
Centrum Nauki Experyment | 20:59 |
Harcerska | 21:00 |
Urząd Miasta - Świętojańska | 21:02 |
Traugutta [GDY] | 21:03 |
Żwirki i Wigury [GDY] | 21:04 |
Skwer Kościuszki - InfoBox | 21:05 |
10 Lutego - Skwer Kościuszki | 21:07 |
3 Maja [GDY] | 21:09 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP | 21:10 |