• Średnie stęż. pyłu PM10= 17,9 Norma: 150ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze  • Z powodu maratonu część linii autobusowych kursuje po trasach objazdowych. Więcej na www.ztm.gda.pl
13:35
Kurs nr 0 do Chełm Witosa
Zajezdnia NOWY PORT04:30
Władysława IV [GDA]04:32
Nowy Port Oliwska04:33
Przychodnia04:34
Rybołowców04:35
Kasztanowa04:37
Latarnia Morska04:38
Krasickiego04:40
Brzeźno04:42
Mazurska04:43
Wczasy04:44
Dworska04:46
al. Płażyńskiego04:47
Grudziądzka04:49
Kolonia Uroda04:50
Kościuszki04:52
Mickiewicza [GDA]04:53
Reja [GDA]04:54
Wyspiańskiego04:56
Opera Bałtycka04:59
Traugutta [GDA]05:00
Uniwersytet Medyczny05:01
Chodowieckiego05:02
Brama Oliwska05:03
Dworzec Główny05:05
Brama Wyżynna05:08
Śródmieście SKM05:10
Pohulanka05:12
Odrzańska05:13
Chałubińskiego05:15
Sikorskiego [GDA]05:17
Chełm Witosa05:18
Kurs nr 1 do Brzeźno
Chełm Witosa05:45
Chełm Witosa05:45
Sikorskiego [GDA]05:46
Chałubińskiego05:48
Odrzańska05:50
Pohulanka05:51
Śródmieście SKM05:53
Brama Wyżynna05:55
Dworzec Główny05:57
Brama Oliwska06:00
Chodowieckiego06:01
Uniwersytet Medyczny06:02
Traugutta [GDA]06:04
Opera Bałtycka06:06
Wyspiańskiego06:09
Reja [GDA]06:10
Mickiewicza [GDA]06:12
Kościuszki06:14
Kolonia Uroda06:15
Grudziądzka06:16
al. Płażyńskiego06:18
Uczniowska [GDA]06:19
Gdańska06:21
Sternicza06:23
Brzeźno06:25
Kurs nr 2 do Chełm Witosa
Brzeźno06:42
Mazurska06:43
Wczasy06:44
Dworska06:46
al. Płażyńskiego06:47
Grudziądzka06:49
Kolonia Uroda06:50
Kościuszki06:52
Mickiewicza [GDA]06:53
Reja [GDA]06:54
Wyspiańskiego06:56
Opera Bałtycka06:59
Traugutta [GDA]07:00
Uniwersytet Medyczny07:01
Chodowieckiego07:02
Brama Oliwska07:03
Dworzec Główny07:05
Brama Wyżynna07:08
Śródmieście SKM07:10
Pohulanka07:12
Odrzańska07:13
Chałubińskiego07:15
Sikorskiego [GDA]07:17
Chełm Witosa07:18
Kurs nr 3 do Brzeźno
Chełm Witosa07:45
Chełm Witosa07:45
Sikorskiego [GDA]07:46
Chałubińskiego07:48
Odrzańska07:50
Pohulanka07:51
Śródmieście SKM07:53
Brama Wyżynna07:55
Dworzec Główny07:57
Brama Oliwska08:00
Chodowieckiego08:01
Uniwersytet Medyczny08:02
Traugutta [GDA]08:04
Opera Bałtycka08:06
Wyspiańskiego08:09
Reja [GDA]08:10
Mickiewicza [GDA]08:12
Kościuszki08:14
Kolonia Uroda08:15
Grudziądzka08:16
al. Płażyńskiego08:18
Uczniowska [GDA]08:19
Gdańska08:21
Sternicza08:23
Brzeźno08:25
Kurs nr 4 do Chełm Witosa
Brzeźno08:42
Mazurska08:43
Wczasy08:44
Dworska08:46
al. Płażyńskiego08:47
Grudziądzka08:49
Kolonia Uroda08:50
Kościuszki08:52
Mickiewicza [GDA]08:53
Reja [GDA]08:54
Wyspiańskiego08:56
Opera Bałtycka08:59
Traugutta [GDA]09:00
Uniwersytet Medyczny09:01
Chodowieckiego09:02
Brama Oliwska09:03
Dworzec Główny09:05
Brama Wyżynna09:08
Śródmieście SKM09:10
Pohulanka09:12
Odrzańska09:13
Chałubińskiego09:15
Sikorskiego [GDA]09:17
Chełm Witosa09:18
Kurs nr 5 do Brzeźno
Chełm Witosa09:45
Chełm Witosa09:45
Sikorskiego [GDA]09:46
Chałubińskiego09:48
Odrzańska09:50
Pohulanka09:51
Śródmieście SKM09:53
Brama Wyżynna09:55
Dworzec Główny09:57
Brama Oliwska10:00
Chodowieckiego10:01
Uniwersytet Medyczny10:02
Traugutta [GDA]10:04
Opera Bałtycka10:06
Wyspiańskiego10:09
Reja [GDA]10:10
Mickiewicza [GDA]10:12
Kościuszki10:14
Kolonia Uroda10:15
Grudziądzka10:16
al. Płażyńskiego10:18
Uczniowska [GDA]10:19
Gdańska10:21
Sternicza10:23
Brzeźno10:25
Kurs nr 6 do Chełm Witosa
Brzeźno10:42
Mazurska10:43
Wczasy10:44
Dworska10:46
al. Płażyńskiego10:47
Grudziądzka10:49
Kolonia Uroda10:50
Kościuszki10:52
Mickiewicza [GDA]10:53
Reja [GDA]10:54
Wyspiańskiego10:56
Opera Bałtycka10:59
Traugutta [GDA]11:00
Uniwersytet Medyczny11:01
Chodowieckiego11:02
Brama Oliwska11:03
Dworzec Główny11:05
Brama Wyżynna11:08
Śródmieście SKM11:10
Pohulanka11:12
Odrzańska11:13
Chałubińskiego11:15
Sikorskiego [GDA]11:17
Chełm Witosa11:18
Kurs nr 7 do Brzeźno
Chełm Witosa11:35
Chełm Witosa11:35
Sikorskiego [GDA]11:36
Chałubińskiego11:38
Odrzańska11:40
Pohulanka11:41
Śródmieście SKM11:43
Brama Wyżynna11:45
Dworzec Główny11:47
Brama Oliwska11:50
Chodowieckiego11:51
Uniwersytet Medyczny11:52
Traugutta [GDA]11:54
Opera Bałtycka11:56
Wyspiańskiego11:59
Reja [GDA]12:00
Mickiewicza [GDA]12:02
Kościuszki12:04
Kolonia Uroda12:05
Grudziądzka12:06
al. Płażyńskiego12:08
Uczniowska [GDA]12:09
Gdańska12:11
Sternicza12:13
Brzeźno12:15
Kurs nr 8 do Chełm Witosa
Brzeźno12:17
Mazurska12:18
Wczasy12:19
Dworska12:21
al. Płażyńskiego12:22
Grudziądzka12:24
Kolonia Uroda12:25
Kościuszki12:27
Mickiewicza [GDA]12:28
Reja [GDA]12:29
Wyspiańskiego12:31
Opera Bałtycka12:34
Traugutta [GDA]12:35
Uniwersytet Medyczny12:36
Chodowieckiego12:37
Brama Oliwska12:38
Dworzec Główny12:40
Brama Wyżynna12:43
Śródmieście SKM12:45
Pohulanka12:47
Odrzańska12:48
Chałubińskiego12:50
Sikorskiego [GDA]12:52
Chełm Witosa12:53
Kurs nr 9 do Brzeźno
Chełm Witosa13:15
Chełm Witosa13:15
Sikorskiego [GDA]13:16
Chałubińskiego13:18
Odrzańska13:20
Pohulanka13:21
Śródmieście SKM13:23
Brama Wyżynna13:25
Dworzec Główny13:27
Brama Oliwska13:30
Chodowieckiego13:31
Uniwersytet Medyczny13:32
Traugutta [GDA]13:34
Opera Bałtycka13:36
Wyspiańskiego13:39
Reja [GDA]13:40
Mickiewicza [GDA]13:42
Kościuszki13:44
Kolonia Uroda13:45
Grudziądzka13:46
al. Płażyńskiego13:48
Uczniowska [GDA]13:49
Gdańska13:51
Sternicza13:53
Brzeźno13:55
Kurs nr 10 do Chełm Witosa
Brzeźno13:57
Mazurska13:58
Wczasy13:59
Dworska14:01
al. Płażyńskiego14:02
Grudziądzka14:04
Kolonia Uroda14:05
Kościuszki14:07
Mickiewicza [GDA]14:08
Reja [GDA]14:09
Wyspiańskiego14:11
Opera Bałtycka14:14
Traugutta [GDA]14:15
Uniwersytet Medyczny14:16
Chodowieckiego14:17
Brama Oliwska14:18
Dworzec Główny14:20
Brama Wyżynna14:23
Śródmieście SKM14:25
Pohulanka14:27
Odrzańska14:28
Chałubińskiego14:30
Sikorskiego [GDA]14:32
Chełm Witosa14:33
Kurs nr 11 do Brzeźno
Chełm Witosa14:55
Chełm Witosa14:55
Sikorskiego [GDA]14:56
Chałubińskiego14:58
Odrzańska15:00
Pohulanka15:01
Śródmieście SKM15:03
Brama Wyżynna15:05
Dworzec Główny15:07
Brama Oliwska15:10
Chodowieckiego15:11
Uniwersytet Medyczny15:12
Traugutta [GDA]15:14
Opera Bałtycka15:16
Wyspiańskiego15:19
Reja [GDA]15:20
Mickiewicza [GDA]15:22
Kościuszki15:24
Kolonia Uroda15:25
Grudziądzka15:26
al. Płażyńskiego15:28
Uczniowska [GDA]15:29
Gdańska15:31
Sternicza15:33
Brzeźno15:35
Kurs nr 12 do Chełm Witosa
Brzeźno15:37
Mazurska15:38
Wczasy15:39
Dworska15:41
al. Płażyńskiego15:42
Grudziądzka15:44
Kolonia Uroda15:45
Kościuszki15:47
Mickiewicza [GDA]15:48
Reja [GDA]15:49
Wyspiańskiego15:51
Opera Bałtycka15:54
Traugutta [GDA]15:55
Uniwersytet Medyczny15:56
Chodowieckiego15:57
Brama Oliwska15:58
Dworzec Główny16:00
Brama Wyżynna16:03
Śródmieście SKM16:05
Pohulanka16:07
Odrzańska16:08
Chałubińskiego16:10
Sikorskiego [GDA]16:12
Chełm Witosa16:13
Kurs nr 13 do Brzeźno
Chełm Witosa16:35
Chełm Witosa16:35
Sikorskiego [GDA]16:36
Chałubińskiego16:38
Odrzańska16:40
Pohulanka16:41
Śródmieście SKM16:43
Brama Wyżynna16:45
Dworzec Główny16:47
Brama Oliwska16:50
Chodowieckiego16:51
Uniwersytet Medyczny16:52
Traugutta [GDA]16:54
Opera Bałtycka16:56
Wyspiańskiego16:59
Reja [GDA]17:00
Mickiewicza [GDA]17:02
Kościuszki17:04
Kolonia Uroda17:05
Grudziądzka17:06
al. Płażyńskiego17:08
Uczniowska [GDA]17:09
Gdańska17:11
Sternicza17:13
Brzeźno17:15
Kurs nr 14 do Chełm Witosa
Brzeźno17:17
Mazurska17:18
Wczasy17:19
Dworska17:21
al. Płażyńskiego17:22
Grudziądzka17:24
Kolonia Uroda17:25
Kościuszki17:27
Mickiewicza [GDA]17:28
Reja [GDA]17:29
Wyspiańskiego17:31
Opera Bałtycka17:34
Traugutta [GDA]17:35
Uniwersytet Medyczny17:36
Chodowieckiego17:37
Brama Oliwska17:38
Dworzec Główny17:40
Brama Wyżynna17:43
Śródmieście SKM17:45
Pohulanka17:47
Odrzańska17:48
Chałubińskiego17:50
Sikorskiego [GDA]17:52
Chełm Witosa17:53
Kurs nr 15 do Brzeźno
Chełm Witosa18:15
Chełm Witosa18:15
Sikorskiego [GDA]18:16
Chałubińskiego18:18
Odrzańska18:20
Pohulanka18:21
Śródmieście SKM18:23
Brama Wyżynna18:25
Dworzec Główny18:27
Brama Oliwska18:30
Chodowieckiego18:31
Uniwersytet Medyczny18:32
Traugutta [GDA]18:34
Opera Bałtycka18:36
Wyspiańskiego18:39
Reja [GDA]18:40
Mickiewicza [GDA]18:42
Kościuszki18:44
Kolonia Uroda18:45
Grudziądzka18:46
al. Płażyńskiego18:48
Uczniowska [GDA]18:49
Gdańska18:51
Sternicza18:53
Brzeźno18:55
Kurs nr 16 do Chełm Witosa
Brzeźno18:57
Mazurska18:58
Wczasy18:59
Dworska19:01
al. Płażyńskiego19:02
Grudziądzka19:04
Kolonia Uroda19:05
Kościuszki19:07
Mickiewicza [GDA]19:08
Reja [GDA]19:09
Wyspiańskiego19:11
Opera Bałtycka19:14
Traugutta [GDA]19:15
Uniwersytet Medyczny19:16
Chodowieckiego19:17
Brama Oliwska19:18
Dworzec Główny19:20
Brama Wyżynna19:23
Śródmieście SKM19:25
Pohulanka19:27
Odrzańska19:28
Chałubińskiego19:30
Sikorskiego [GDA]19:32
Chełm Witosa19:33
Kurs nr 17 do Brzeźno
Chełm Witosa19:55
Chełm Witosa19:55
Sikorskiego [GDA]19:56
Chałubińskiego19:58
Odrzańska20:00
Pohulanka20:01
Śródmieście SKM20:03
Brama Wyżynna20:05
Dworzec Główny20:07
Brama Oliwska20:10
Chodowieckiego20:11
Uniwersytet Medyczny20:12
Traugutta [GDA]20:14
Opera Bałtycka20:16
Wyspiańskiego20:19
Reja [GDA]20:20
Mickiewicza [GDA]20:22
Kościuszki20:24
Kolonia Uroda20:25
Grudziądzka20:26
al. Płażyńskiego20:28
Uczniowska [GDA]20:29
Gdańska20:31
Sternicza20:33
Brzeźno20:35
Kurs nr 18 do Chełm Witosa
Brzeźno20:42
Mazurska20:43
Wczasy20:44
Dworska20:46
al. Płażyńskiego20:47
Grudziądzka20:49
Kolonia Uroda20:50
Kościuszki20:52
Mickiewicza [GDA]20:53
Reja [GDA]20:54
Wyspiańskiego20:56
Opera Bałtycka20:59
Traugutta [GDA]21:00
Uniwersytet Medyczny21:01
Chodowieckiego21:02
Brama Oliwska21:03
Dworzec Główny21:05
Brama Wyżynna21:08
Śródmieście SKM21:10
Pohulanka21:12
Odrzańska21:13
Chałubińskiego21:15
Sikorskiego [GDA]21:17
Chełm Witosa21:18
Kurs nr 19 do Brzeźno
Chełm Witosa21:45
Chełm Witosa21:45
Sikorskiego [GDA]21:46
Chałubińskiego21:48
Odrzańska21:50
Pohulanka21:51
Śródmieście SKM21:53
Brama Wyżynna21:55
Dworzec Główny21:57
Brama Oliwska22:00
Chodowieckiego22:01
Uniwersytet Medyczny22:02
Traugutta [GDA]22:04
Opera Bałtycka22:06
Wyspiańskiego22:09
Reja [GDA]22:10
Mickiewicza [GDA]22:12
Kościuszki22:14
Kolonia Uroda22:15
Grudziądzka22:16
al. Płażyńskiego22:18
Uczniowska [GDA]22:19
Gdańska22:21
Sternicza22:23
Brzeźno22:25
Kurs nr 20 do Chełm Witosa
Brzeźno22:42
Mazurska22:43
Wczasy22:44
Dworska22:46
al. Płażyńskiego22:47
Grudziądzka22:49
Kolonia Uroda22:50
Kościuszki22:52
Mickiewicza [GDA]22:53
Reja [GDA]22:54
Wyspiańskiego22:56
Opera Bałtycka22:59
Traugutta [GDA]23:00
Uniwersytet Medyczny23:01
Chodowieckiego23:02
Brama Oliwska23:03
Dworzec Główny23:05
Brama Wyżynna23:07
Śródmieście SKM23:09
Pohulanka23:11
Odrzańska23:12
Chałubińskiego23:14
Sikorskiego [GDA]23:15
Chełm Witosa23:16
Kurs nr 21 do Zajezdnia NOWY PORT
Chełm Witosa23:17
Chełm Witosa23:17
Sikorskiego [GDA]23:18
Chałubińskiego23:19
Odrzańska23:21
Pohulanka23:22
Śródmieście SKM23:24
Brama Wyżynna23:26
Dworzec Główny23:28
Brama Oliwska23:31
Chodowieckiego23:32
Uniwersytet Medyczny23:33
Traugutta [GDA]23:34
Opera Bałtycka23:36
Wyspiańskiego23:38
Reja [GDA]23:39
Mickiewicza [GDA]23:41
Kościuszki23:43
Kolonia Uroda23:44
Grudziądzka23:45
al. Płażyńskiego23:47
Uczniowska [GDA]23:48
Gdańska23:50
Sternicza23:52
Brzeźno23:54
Krasickiego23:55
Latarnia Morska23:57
Kasztanowa23:58
Na Zaspę23:59
Plac Wolności00:01
Nowy Port Zajezdnia00:02
Zajezdnia NOWY PORT00:04