• Średnie stęż. pyłu PM10 = 21,7 ug. Norma: 150ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze   • Awaria tram. przy przyst. Marynarki Polskiej, kierunek Centrum, występują opóźnienia na linii nr 10.
09:52
Kurs nr 0 do Chełm Witosa
Zajezdnia NOWY PORT05:25
Władysława IV [GDA]05:27
Nowy Port Oliwska05:28
Przychodnia05:29
Rybołowców05:30
Kasztanowa05:32
Latarnia Morska05:33
Krasickiego05:35
Brzeźno05:37
Mazurska05:38
Wczasy05:39
Dworska05:41
al. Płażyńskiego05:42
Grudziądzka05:44
Kolonia Uroda05:45
Kościuszki05:47
Mickiewicza [GDA]05:48
Reja [GDA]05:49
Wyspiańskiego05:51
Opera Bałtycka05:54
Traugutta [GDA]05:55
Uniwersytet Medyczny05:56
Chodowieckiego05:57
Brama Oliwska05:58
Dworzec Główny06:00
Brama Wyżynna06:03
Śródmieście SKM06:05
Pohulanka06:07
Odrzańska06:08
Chałubińskiego06:10
Sikorskiego [GDA]06:12
Chełm Witosa06:13
Kurs nr 1 do Brzeźno
Chełm Witosa06:22
Chełm Witosa06:22
Sikorskiego [GDA]06:23
Chałubińskiego06:25
Odrzańska06:27
Pohulanka06:28
Śródmieście SKM06:30
Brama Wyżynna06:32
Dworzec Główny06:34
Brama Oliwska06:37
Chodowieckiego06:38
Uniwersytet Medyczny06:39
Traugutta [GDA]06:41
Opera Bałtycka06:43
Wyspiańskiego06:46
Reja [GDA]06:47
Mickiewicza [GDA]06:49
Kościuszki06:51
Kolonia Uroda06:52
Grudziądzka06:53
al. Płażyńskiego06:55
Uczniowska [GDA]06:56
Gdańska06:58
Sternicza07:00
Brzeźno07:02
Kurs nr 2 do Chełm Witosa
Brzeźno07:03
Mazurska07:04
Wczasy07:05
Dworska07:07
al. Płażyńskiego07:08
Grudziądzka07:10
Kolonia Uroda07:11
Kościuszki07:13
Mickiewicza [GDA]07:14
Reja [GDA]07:15
Wyspiańskiego07:17
Opera Bałtycka07:20
Traugutta [GDA]07:21
Uniwersytet Medyczny07:22
Chodowieckiego07:23
Brama Oliwska07:24
Dworzec Główny07:26
Brama Wyżynna07:29
Śródmieście SKM07:31
Pohulanka07:33
Odrzańska07:34
Chałubińskiego07:36
Sikorskiego [GDA]07:38
Chełm Witosa07:39
Kurs nr 3 do Zajezdnia NOWY PORT
Chełm Witosa07:42
Chełm Witosa07:42
Sikorskiego [GDA]07:43
Chałubińskiego07:45
Odrzańska07:47
Pohulanka07:48
Śródmieście SKM07:50
Brama Wyżynna07:52
Dworzec Główny07:54
Brama Oliwska07:57
Chodowieckiego07:58
Uniwersytet Medyczny07:59
Traugutta [GDA]08:01
Opera Bałtycka08:03
Wyspiańskiego08:06
Reja [GDA]08:07
Mickiewicza [GDA]08:09
Kościuszki08:11
Kolonia Uroda08:12
Grudziądzka08:13
al. Płażyńskiego08:15
Uczniowska [GDA]08:16
Gdańska08:18
Sternicza08:20
Brzeźno08:22
Krasickiego08:23
Latarnia Morska08:25
Kasztanowa08:26
Na Zaspę08:27
Plac Wolności08:29
Nowy Port Zajezdnia08:30
Zajezdnia NOWY PORT08:32