05:37
Kurs nr 0 do Demptowo
Grabówek SKM05:45
Morska - Estakada05:46
Węzeł Żołnierzy Wyklętych05:48
Zamenhofa [GDY]05:49
Wiejska05:50
Chylonia Centrum05:52
Raduńska05:53
Chabrowa05:55
Skarbka I05:56
Skarbka II05:57
Demptowo05:58
Kurs nr 1 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Demptowo06:02
Skarbka II06:03
Skarbka I06:04
Chabrowa06:05
Raduńska06:07
Chylonia Centrum06:09
Wiejska06:11
Węzeł Żołnierzy Wyklętych06:12
Morska - Estakada06:14
Kalksztajnów06:15
Mireckiego06:16
Uniwersytet Morski06:18
Stocznia SKM - Morska06:19
Bpa Okoniewskiego06:20
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska06:21
3 Maja [GDY]06:22
Armii Krajowej06:24
Kilińskiego [GDY]06:25
Urząd Miasta - Władysława IV06:26
Węzeł Franciszki Cegielskiej06:28
Kurs nr 2 do Demptowo
Węzeł Franciszki Cegielskiej06:37
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM06:40
Kilińskiego [GDY]06:41
Armii Krajowej06:43
3 Maja [GDY]06:45
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska06:47
Bpa Okoniewskiego06:48
Stocznia SKM - Morska06:49
Uniwersytet Morski06:50
Mireckiego06:51
Kalksztajnów06:52
Morska - Estakada06:53
Węzeł Żołnierzy Wyklętych06:55
Zamenhofa [GDY]06:56
Wiejska06:57
Chylonia Centrum06:59
Raduńska07:00
Chabrowa07:02
Skarbka I07:03
Skarbka II07:04
Demptowo07:05
Kurs nr 3 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Demptowo07:16
Skarbka II07:17
Skarbka I07:18
Chabrowa07:19
Raduńska07:21
Chylonia Centrum07:23
Wiejska07:25
Węzeł Żołnierzy Wyklętych07:27
Morska - Estakada07:29
Kalksztajnów07:31
Mireckiego07:33
Uniwersytet Morski07:35
Stocznia SKM - Morska07:36
Bpa Okoniewskiego07:37
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska07:39
3 Maja [GDY]07:40
Armii Krajowej07:42
Kilińskiego [GDY]07:43
Urząd Miasta - Władysława IV07:44
Węzeł Franciszki Cegielskiej07:46
Kurs nr 4 do Demptowo
Węzeł Franciszki Cegielskiej08:12
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM08:15
Kilińskiego [GDY]08:17
Armii Krajowej08:19
3 Maja [GDY]08:21
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska08:23
Bpa Okoniewskiego08:24
Stocznia SKM - Morska08:25
Uniwersytet Morski08:26
Mireckiego08:27
Kalksztajnów08:28
Morska - Estakada08:29
Węzeł Żołnierzy Wyklętych08:31
Zamenhofa [GDY]08:32
Wiejska08:33
Chylonia Centrum08:35
Raduńska08:36
Chabrowa08:38
Skarbka I08:39
Skarbka II08:40
Demptowo08:41
Kurs nr 5 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Demptowo08:52
Skarbka II08:53
Skarbka I08:54
Chabrowa08:55
Raduńska08:57
Chylonia Centrum08:59
Wiejska09:01
Węzeł Żołnierzy Wyklętych09:03
Morska - Estakada09:05
Kalksztajnów09:06
Mireckiego09:08
Uniwersytet Morski09:10
Stocznia SKM - Morska09:11
Bpa Okoniewskiego09:12
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska09:14
3 Maja [GDY]09:15
Armii Krajowej09:17
Kilińskiego [GDY]09:18
Urząd Miasta - Władysława IV09:19
Węzeł Franciszki Cegielskiej09:21
Kurs nr 6 do Demptowo
Węzeł Franciszki Cegielskiej09:50
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM09:53
Kilińskiego [GDY]09:55
Armii Krajowej09:57
3 Maja [GDY]09:59
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska10:01
Bpa Okoniewskiego10:02
Stocznia SKM - Morska10:03
Uniwersytet Morski10:04
Mireckiego10:05
Kalksztajnów10:06
Morska - Estakada10:07
Węzeł Żołnierzy Wyklętych10:09
Zamenhofa [GDY]10:10
Wiejska10:11
Chylonia Centrum10:13
Raduńska10:14
Chabrowa10:16
Skarbka I10:17
Skarbka II10:18
Demptowo10:19
Kurs nr 7 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Demptowo10:52
Skarbka II10:53
Skarbka I10:54
Chabrowa10:55
Raduńska10:57
Chylonia Centrum10:59
Wiejska11:01
Węzeł Żołnierzy Wyklętych11:03
Morska - Estakada11:05
Kalksztajnów11:06
Mireckiego11:08
Uniwersytet Morski11:10
Stocznia SKM - Morska11:11
Bpa Okoniewskiego11:12
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska11:14
3 Maja [GDY]11:16
Armii Krajowej11:18
Kilińskiego [GDY]11:19
Urząd Miasta - Władysława IV11:20
Węzeł Franciszki Cegielskiej11:22
Kurs nr 8 do Demptowo
Węzeł Franciszki Cegielskiej11:49
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM11:52
Kilińskiego [GDY]11:54
Armii Krajowej11:56
3 Maja [GDY]11:58
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska12:00
Bpa Okoniewskiego12:02
Stocznia SKM - Morska12:03
Uniwersytet Morski12:04
Mireckiego12:06
Kalksztajnów12:07
Morska - Estakada12:08
Węzeł Żołnierzy Wyklętych12:10
Zamenhofa [GDY]12:11
Wiejska12:12
Chylonia Centrum12:15
Raduńska12:16
Chabrowa12:18
Skarbka I12:19
Skarbka II12:20
Demptowo12:21
Kurs nr 9 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Demptowo12:52
Skarbka II12:53
Skarbka I12:54
Chabrowa12:55
Raduńska12:57
Chylonia Centrum12:59
Wiejska13:01
Węzeł Żołnierzy Wyklętych13:03
Morska - Estakada13:05
Kalksztajnów13:06
Mireckiego13:08
Uniwersytet Morski13:10
Stocznia SKM - Morska13:11
Bpa Okoniewskiego13:12
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska13:14
3 Maja [GDY]13:16
Armii Krajowej13:18
Kilińskiego [GDY]13:19
Urząd Miasta - Władysława IV13:20
Węzeł Franciszki Cegielskiej13:22
Kurs nr 10 do Demptowo
Węzeł Franciszki Cegielskiej13:48
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM13:51
Kilińskiego [GDY]13:53
Armii Krajowej13:55
3 Maja [GDY]13:57
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska13:59
Bpa Okoniewskiego14:01
Stocznia SKM - Morska14:02
Uniwersytet Morski14:03
Mireckiego14:05
Kalksztajnów14:06
Morska - Estakada14:07
Węzeł Żołnierzy Wyklętych14:09
Zamenhofa [GDY]14:10
Wiejska14:12
Chylonia Centrum14:15
Raduńska14:16
Chabrowa14:18
Skarbka I14:19
Skarbka II14:20
Demptowo14:21
Kurs nr 11 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Demptowo14:52
Skarbka II14:53
Skarbka I14:54
Chabrowa14:55
Raduńska14:57
Chylonia Centrum14:59
Wiejska15:01
Węzeł Żołnierzy Wyklętych15:03
Morska - Estakada15:05
Kalksztajnów15:06
Mireckiego15:08
Uniwersytet Morski15:10
Stocznia SKM - Morska15:11
Bpa Okoniewskiego15:12
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska15:14
3 Maja [GDY]15:16
Armii Krajowej15:18
Kilińskiego [GDY]15:20
Urząd Miasta - Władysława IV15:21
Węzeł Franciszki Cegielskiej15:23
Kurs nr 12 do Demptowo
Węzeł Franciszki Cegielskiej15:48
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM15:51
Kilińskiego [GDY]15:53
Armii Krajowej15:55
3 Maja [GDY]15:57
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska15:59
Bpa Okoniewskiego16:01
Stocznia SKM - Morska16:02
Uniwersytet Morski16:04
Mireckiego16:06
Kalksztajnów16:07
Morska - Estakada16:09
Węzeł Żołnierzy Wyklętych16:11
Zamenhofa [GDY]16:12
Wiejska16:14
Chylonia Centrum16:17
Raduńska16:18
Chabrowa16:20
Skarbka I16:21
Skarbka II16:22
Demptowo16:23
Kurs nr 13 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Demptowo16:52
Skarbka II16:53
Skarbka I16:54
Chabrowa16:55
Raduńska16:57
Chylonia Centrum16:59
Wiejska17:01
Węzeł Żołnierzy Wyklętych17:03
Morska - Estakada17:05
Kalksztajnów17:06
Mireckiego17:08
Uniwersytet Morski17:10
Stocznia SKM - Morska17:11
Bpa Okoniewskiego17:12
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska17:14
3 Maja [GDY]17:16
Armii Krajowej17:18
Kilińskiego [GDY]17:20
Urząd Miasta - Władysława IV17:21
Węzeł Franciszki Cegielskiej17:23
Kurs nr 14 do Demptowo
Węzeł Franciszki Cegielskiej17:48
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM17:51
Kilińskiego [GDY]17:53
Armii Krajowej17:55
3 Maja [GDY]17:57
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska17:59
Bpa Okoniewskiego18:01
Stocznia SKM - Morska18:02
Uniwersytet Morski18:03
Mireckiego18:05
Kalksztajnów18:06
Morska - Estakada18:07
Węzeł Żołnierzy Wyklętych18:09
Zamenhofa [GDY]18:10
Wiejska18:12
Chylonia Centrum18:15
Raduńska18:16
Chabrowa18:18
Skarbka I18:19
Skarbka II18:20
Demptowo18:21
Kurs nr 15 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Demptowo18:26
Skarbka II18:27
Skarbka I18:28
Chabrowa18:29
Raduńska18:31
Chylonia Centrum18:33
Wiejska18:35
Węzeł Żołnierzy Wyklętych18:36
Morska - Estakada18:38
Kalksztajnów18:39
Mireckiego18:40
Uniwersytet Morski18:42
Stocznia SKM - Morska18:43
Bpa Okoniewskiego18:44
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska18:46
3 Maja [GDY]18:47
Armii Krajowej18:49
Kilińskiego [GDY]18:50
Urząd Miasta - Władysława IV18:51
Węzeł Franciszki Cegielskiej18:53
Kurs nr 16 do Demptowo
Węzeł Franciszki Cegielskiej19:24
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM19:27
Kilińskiego [GDY]19:29
Armii Krajowej19:31
3 Maja [GDY]19:33
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska19:35
Bpa Okoniewskiego19:36
Stocznia SKM - Morska19:37
Uniwersytet Morski19:38
Mireckiego19:39
Kalksztajnów19:40
Morska - Estakada19:41
Węzeł Żołnierzy Wyklętych19:43
Zamenhofa [GDY]19:44
Wiejska19:45
Chylonia Centrum19:47
Raduńska19:48
Chabrowa19:50
Skarbka I19:51
Skarbka II19:52
Demptowo19:53
Kurs nr 17 jako 710 do Grabówek SKM
Demptowo19:56
Skarbka II19:57
Skarbka I19:58
Chabrowa19:59
Raduńska20:01
Chylonia Centrum20:03
Wiejska20:05
Węzeł Żołnierzy Wyklętych20:06
Morska - Estakada20:08
Grabówek SKM20:10
Grabówek SKM20:11