• Awaria tram. przy przyst. Pohulanka, kierunek Oliwa / Jelitkowo / Nowy Port, występują opóźnienia na liniach 2, 4, 6, 7 i 11.
07:16
Kurs nr 0 do Demptowo
Grabówek SKM06:06
Morska - Estakada06:07
Węzeł Żołnierzy Wyklętych06:09
Zamenhofa [GDY]06:10
Wiejska06:11
Chylonia Centrum06:13
Raduńska06:14
Chabrowa06:16
Skarbka I06:17
Skarbka II06:18
Demptowo06:19
Kurs nr 1 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Demptowo06:26
Skarbka II06:27
Skarbka I06:28
Chabrowa06:29
Raduńska06:31
Chylonia Centrum06:33
Wiejska06:35
Węzeł Żołnierzy Wyklętych06:36
Morska - Estakada06:38
Kalksztajnów06:39
Mireckiego06:40
Uniwersytet Morski06:42
Stocznia SKM - Morska06:43
Bpa Okoniewskiego06:44
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska06:45
3 Maja [GDY]06:46
Armii Krajowej06:48
Kilińskiego [GDY]06:49
Urząd Miasta - Władysława IV06:50
Węzeł Franciszki Cegielskiej06:52
Kurs nr 2 do Demptowo
Węzeł Franciszki Cegielskiej07:12
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM07:15
Kilińskiego [GDY]07:17
Armii Krajowej07:19
3 Maja [GDY]07:21
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska07:23
Bpa Okoniewskiego07:24
Stocznia SKM - Morska07:25
Uniwersytet Morski07:26
Mireckiego07:28
Kalksztajnów07:29
Morska - Estakada07:30
Węzeł Żołnierzy Wyklętych07:32
Zamenhofa [GDY]07:33
Wiejska07:34
Chylonia Centrum07:36
Raduńska07:37
Chabrowa07:39
Skarbka I07:40
Skarbka II07:41
Demptowo07:42
Kurs nr 3 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Demptowo07:52
Skarbka II07:53
Skarbka I07:54
Chabrowa07:55
Raduńska07:57
Chylonia Centrum07:59
Wiejska08:01
Węzeł Żołnierzy Wyklętych08:03
Morska - Estakada08:05
Kalksztajnów08:06
Mireckiego08:08
Uniwersytet Morski08:10
Stocznia SKM - Morska08:11
Bpa Okoniewskiego08:12
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska08:14
3 Maja [GDY]08:15
Armii Krajowej08:17
Kilińskiego [GDY]08:18
Urząd Miasta - Władysława IV08:19
Węzeł Franciszki Cegielskiej08:21
Kurs nr 4 do Demptowo
Węzeł Franciszki Cegielskiej08:50
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM08:53
Kilińskiego [GDY]08:55
Armii Krajowej08:57
3 Maja [GDY]08:59
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska09:01
Bpa Okoniewskiego09:02
Stocznia SKM - Morska09:03
Uniwersytet Morski09:04
Mireckiego09:05
Kalksztajnów09:06
Morska - Estakada09:07
Węzeł Żołnierzy Wyklętych09:09
Zamenhofa [GDY]09:10
Wiejska09:11
Chylonia Centrum09:13
Raduńska09:14
Chabrowa09:16
Skarbka I09:17
Skarbka II09:18
Demptowo09:19
Kurs nr 5 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Demptowo09:52
Skarbka II09:53
Skarbka I09:54
Chabrowa09:55
Raduńska09:57
Chylonia Centrum09:59
Wiejska10:01
Węzeł Żołnierzy Wyklętych10:03
Morska - Estakada10:05
Kalksztajnów10:06
Mireckiego10:08
Uniwersytet Morski10:10
Stocznia SKM - Morska10:11
Bpa Okoniewskiego10:12
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska10:14
3 Maja [GDY]10:15
Armii Krajowej10:17
Kilińskiego [GDY]10:18
Urząd Miasta - Władysława IV10:19
Węzeł Franciszki Cegielskiej10:21
Kurs nr 6 do Demptowo
Węzeł Franciszki Cegielskiej10:49
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM10:52
Kilińskiego [GDY]10:54
Armii Krajowej10:56
3 Maja [GDY]10:58
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska11:00
Bpa Okoniewskiego11:02
Stocznia SKM - Morska11:03
Uniwersytet Morski11:04
Mireckiego11:06
Kalksztajnów11:07
Morska - Estakada11:08
Węzeł Żołnierzy Wyklętych11:10
Zamenhofa [GDY]11:11
Wiejska11:12
Chylonia Centrum11:15
Raduńska11:16
Chabrowa11:18
Skarbka I11:19
Skarbka II11:20
Demptowo11:21
Kurs nr 7 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Demptowo11:52
Skarbka II11:53
Skarbka I11:54
Chabrowa11:55
Raduńska11:57
Chylonia Centrum11:59
Wiejska12:01
Węzeł Żołnierzy Wyklętych12:03
Morska - Estakada12:05
Kalksztajnów12:06
Mireckiego12:08
Uniwersytet Morski12:10
Stocznia SKM - Morska12:11
Bpa Okoniewskiego12:12
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska12:14
3 Maja [GDY]12:16
Armii Krajowej12:18
Kilińskiego [GDY]12:19
Urząd Miasta - Władysława IV12:20
Węzeł Franciszki Cegielskiej12:22
Kurs nr 8 do Demptowo
Węzeł Franciszki Cegielskiej12:49
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM12:52
Kilińskiego [GDY]12:54
Armii Krajowej12:56
3 Maja [GDY]12:58
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska13:00
Bpa Okoniewskiego13:02
Stocznia SKM - Morska13:03
Uniwersytet Morski13:04
Mireckiego13:06
Kalksztajnów13:07
Morska - Estakada13:08
Węzeł Żołnierzy Wyklętych13:10
Zamenhofa [GDY]13:11
Wiejska13:12
Chylonia Centrum13:15
Raduńska13:16
Chabrowa13:18
Skarbka I13:19
Skarbka II13:20
Demptowo13:21
Kurs nr 9 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Demptowo13:52
Skarbka II13:53
Skarbka I13:54
Chabrowa13:55
Raduńska13:57
Chylonia Centrum13:59
Wiejska14:01
Węzeł Żołnierzy Wyklętych14:03
Morska - Estakada14:05
Kalksztajnów14:06
Mireckiego14:08
Uniwersytet Morski14:10
Stocznia SKM - Morska14:11
Bpa Okoniewskiego14:12
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska14:14
3 Maja [GDY]14:16
Armii Krajowej14:18
Kilińskiego [GDY]14:20
Urząd Miasta - Władysława IV14:21
Węzeł Franciszki Cegielskiej14:23
Kurs nr 10 do Demptowo
Węzeł Franciszki Cegielskiej14:48
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM14:51
Kilińskiego [GDY]14:53
Armii Krajowej14:55
3 Maja [GDY]14:57
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska14:59
Bpa Okoniewskiego15:01
Stocznia SKM - Morska15:02
Uniwersytet Morski15:03
Mireckiego15:05
Kalksztajnów15:06
Morska - Estakada15:07
Węzeł Żołnierzy Wyklętych15:09
Zamenhofa [GDY]15:10
Wiejska15:12
Chylonia Centrum15:15
Raduńska15:16
Chabrowa15:18
Skarbka I15:19
Skarbka II15:20
Demptowo15:21
Kurs nr 11 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Demptowo15:52
Skarbka II15:53
Skarbka I15:54
Chabrowa15:55
Raduńska15:57
Chylonia Centrum15:59
Wiejska16:01
Węzeł Żołnierzy Wyklętych16:03
Morska - Estakada16:05
Kalksztajnów16:06
Mireckiego16:08
Uniwersytet Morski16:10
Stocznia SKM - Morska16:11
Bpa Okoniewskiego16:12
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska16:14
3 Maja [GDY]16:16
Armii Krajowej16:18
Kilińskiego [GDY]16:20
Urząd Miasta - Władysława IV16:21
Węzeł Franciszki Cegielskiej16:23
Kurs nr 12 do Demptowo
Węzeł Franciszki Cegielskiej16:48
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM16:51
Kilińskiego [GDY]16:53
Armii Krajowej16:55
3 Maja [GDY]16:57
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska16:59
Bpa Okoniewskiego17:01
Stocznia SKM - Morska17:02
Uniwersytet Morski17:04
Mireckiego17:06
Kalksztajnów17:07
Morska - Estakada17:09
Węzeł Żołnierzy Wyklętych17:11
Zamenhofa [GDY]17:12
Wiejska17:14
Chylonia Centrum17:17
Raduńska17:18
Chabrowa17:20
Skarbka I17:21
Skarbka II17:22
Demptowo17:23
Kurs nr 13 do Węzeł Franciszki Cegielskiej
Demptowo17:53
Skarbka II17:54
Skarbka I17:55
Chabrowa17:56
Raduńska17:58
Chylonia Centrum18:00
Wiejska18:02
Węzeł Żołnierzy Wyklętych18:04
Morska - Estakada18:06
Kalksztajnów18:07
Mireckiego18:09
Uniwersytet Morski18:11
Stocznia SKM - Morska18:12
Bpa Okoniewskiego18:13
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska18:15
3 Maja [GDY]18:16
Armii Krajowej18:18
Kilińskiego [GDY]18:20
Urząd Miasta - Władysława IV18:21
Węzeł Franciszki Cegielskiej18:23
Kurs nr 14 do Demptowo
Węzeł Franciszki Cegielskiej18:54
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM18:57
Kilińskiego [GDY]18:59
Armii Krajowej19:01
3 Maja [GDY]19:03
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska19:05
Bpa Okoniewskiego19:07
Stocznia SKM - Morska19:08
Uniwersytet Morski19:09
Mireckiego19:10
Kalksztajnów19:11
Morska - Estakada19:12
Węzeł Żołnierzy Wyklętych19:14
Zamenhofa [GDY]19:15
Wiejska19:16
Chylonia Centrum19:19
Raduńska19:20
Chabrowa19:22
Skarbka I19:23
Skarbka II19:24
Demptowo19:25
Kurs nr 15 jako 710 do Grabówek SKM
Demptowo19:26
Skarbka II19:27
Skarbka I19:28
Chabrowa19:29
Raduńska19:31
Chylonia Centrum19:33
Wiejska19:35
Węzeł Żołnierzy Wyklętych19:36
Morska - Estakada19:38
Grabówek SKM19:40
Grabówek SKM19:41