• Z powodu prac awaryjnych zawiesza się obsługę przyst. Rafineria - brama 8, dla linii 166.
05:02
Kurs nr 0 do Łostowice Świętokrzyska
Zajezdnia WRZESZCZ05:47
Strzyża PKM05:48
Uniwersytet Gdański [GDA]05:50
Bażyńskiego [GDA]05:51
Tetmajera05:52
Derdowskiego05:53
Obrońców Westerplatte05:54
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:57
Opacka05:59
Subisława06:01
Pomorska - Osiedle06:02
Pomorska [GDA]06:04
Piastowska06:05
Czerwony Dwór06:07
Bora Komorowskiego06:08
Kołobrzeska06:10
Zaspa06:12
Startowa06:13
Jana Pawła II06:14
Żwirki i Wigury [GDA]06:15
Bajana06:16
Legionów06:18
Plac Komorowskiego06:20
Mickiewicza [GDA]06:22
Reja [GDA]06:23
Wyspiańskiego06:25
Opera Bałtycka06:28
Traugutta [GDA]06:29
Uniwersytet Medyczny06:30
Chodowieckiego06:31
Brama Oliwska06:32
Dworzec PKS06:34
Nowe Ogrody06:36
Węzeł Groddecka06:39
Pohulanka06:41
Odrzańska06:42
Chałubińskiego06:44
Sikorskiego [GDA]06:46
Cieszyńskiego06:48
Cebertowicza06:49
Wilanowska06:51
Przemyska06:53
Płocka06:54
Łostowice Świętokrzyska06:56
Kurs nr 1 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska07:00
Łostowice Świętokrzyska07:00
Płocka07:02
Przemyska07:04
Wilanowska07:05
Cebertowicza07:07
Cieszyńskiego07:08
Sikorskiego [GDA]07:10
Chałubińskiego07:12
Odrzańska07:14
Pohulanka07:15
Węzeł Groddecka07:17
Urząd Miejski07:19
Dworzec PKS07:21
Brama Oliwska07:23
Chodowieckiego07:24
Uniwersytet Medyczny07:25
Traugutta [GDA]07:27
Opera Bałtycka07:29
Wyspiańskiego07:32
Reja [GDA]07:33
Mickiewicza [GDA]07:35
Plac Komorowskiego07:37
Legionów07:39
Bajana07:41
Żwirki i Wigury [GDA]07:42
Jana Pawła II07:43
Startowa07:44
Zaspa07:45
Kołobrzeska07:46
Bora Komorowskiego07:48
Czerwony Dwór07:50
Piastowska07:51
Pomorska [GDA]07:53
Osiedle Wejhera07:54
Helska07:55
Jelitkowo07:56
Kurs nr 2 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo08:26
Helska08:28
Osiedle Wejhera08:30
Pomorska [GDA]08:31
Piastowska08:32
Czerwony Dwór08:34
Bora Komorowskiego08:35
Kołobrzeska08:37
Zaspa08:39
Startowa08:40
Jana Pawła II08:41
Żwirki i Wigury [GDA]08:42
Bajana08:43
Legionów08:45
Plac Komorowskiego08:47
Mickiewicza [GDA]08:49
Reja [GDA]08:50
Wyspiańskiego08:52
Opera Bałtycka08:55
Traugutta [GDA]08:56
Uniwersytet Medyczny08:57
Chodowieckiego08:58
Brama Oliwska08:59
Dworzec PKS09:01
Nowe Ogrody09:03
Węzeł Groddecka09:06
Pohulanka09:08
Odrzańska09:09
Chałubińskiego09:11
Sikorskiego [GDA]09:13
Cieszyńskiego09:15
Cebertowicza09:16
Wilanowska09:18
Przemyska09:20
Płocka09:21
Łostowice Świętokrzyska09:23
Kurs nr 3 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska09:26
Łostowice Świętokrzyska09:26
Płocka09:28
Przemyska09:30
Wilanowska09:31
Cebertowicza09:33
Cieszyńskiego09:34
Sikorskiego [GDA]09:36
Chałubińskiego09:38
Odrzańska09:40
Pohulanka09:41
Węzeł Groddecka09:43
Urząd Miejski09:45
Dworzec PKS09:47
Brama Oliwska09:49
Chodowieckiego09:50
Uniwersytet Medyczny09:51
Traugutta [GDA]09:53
Opera Bałtycka09:55
Wyspiańskiego09:58
Reja [GDA]09:59
Mickiewicza [GDA]10:01
Plac Komorowskiego10:03
Legionów10:05
Bajana10:07
Żwirki i Wigury [GDA]10:08
Jana Pawła II10:09
Startowa10:10
Zaspa10:11
Kołobrzeska10:12
Bora Komorowskiego10:14
Czerwony Dwór10:16
Piastowska10:17
Pomorska [GDA]10:19
Osiedle Wejhera10:20
Helska10:21
Jelitkowo10:22
Kurs nr 4 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo10:46
Helska10:48
Osiedle Wejhera10:50
Pomorska [GDA]10:51
Piastowska10:52
Czerwony Dwór10:54
Bora Komorowskiego10:55
Kołobrzeska10:57
Zaspa10:59
Startowa11:00
Jana Pawła II11:01
Żwirki i Wigury [GDA]11:02
Bajana11:03
Legionów11:05
Plac Komorowskiego11:07
Mickiewicza [GDA]11:09
Reja [GDA]11:10
Wyspiańskiego11:12
Opera Bałtycka11:15
Traugutta [GDA]11:16
Uniwersytet Medyczny11:17
Chodowieckiego11:18
Brama Oliwska11:19
Dworzec PKS11:21
Nowe Ogrody11:23
Węzeł Groddecka11:26
Pohulanka11:28
Odrzańska11:29
Chałubińskiego11:31
Sikorskiego [GDA]11:33
Cieszyńskiego11:35
Cebertowicza11:36
Wilanowska11:38
Przemyska11:40
Płocka11:41
Łostowice Świętokrzyska11:43
Kurs nr 5 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska11:46
Łostowice Świętokrzyska11:46
Płocka11:48
Przemyska11:50
Wilanowska11:51
Cebertowicza11:53
Cieszyńskiego11:54
Sikorskiego [GDA]11:56
Chałubińskiego11:58
Odrzańska12:00
Pohulanka12:01
Węzeł Groddecka12:03
Urząd Miejski12:05
Dworzec PKS12:07
Brama Oliwska12:09
Chodowieckiego12:10
Uniwersytet Medyczny12:11
Traugutta [GDA]12:13
Opera Bałtycka12:15
Wyspiańskiego12:18
Reja [GDA]12:19
Mickiewicza [GDA]12:21
Plac Komorowskiego12:23
Legionów12:25
Bajana12:27
Żwirki i Wigury [GDA]12:28
Jana Pawła II12:29
Startowa12:30
Zaspa12:31
Kołobrzeska12:32
Bora Komorowskiego12:34
Czerwony Dwór12:36
Piastowska12:37
Pomorska [GDA]12:39
Osiedle Wejhera12:40
Helska12:41
Jelitkowo12:42
Kurs nr 6 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo13:06
Helska13:08
Osiedle Wejhera13:10
Pomorska [GDA]13:11
Piastowska13:12
Czerwony Dwór13:14
Bora Komorowskiego13:15
Kołobrzeska13:17
Zaspa13:19
Startowa13:20
Jana Pawła II13:21
Żwirki i Wigury [GDA]13:22
Bajana13:23
Legionów13:25
Plac Komorowskiego13:27
Mickiewicza [GDA]13:29
Reja [GDA]13:30
Wyspiańskiego13:32
Opera Bałtycka13:35
Traugutta [GDA]13:36
Uniwersytet Medyczny13:37
Chodowieckiego13:38
Brama Oliwska13:39
Dworzec PKS13:41
Nowe Ogrody13:43
Węzeł Groddecka13:46
Pohulanka13:48
Odrzańska13:49
Chałubińskiego13:51
Sikorskiego [GDA]13:53
Cieszyńskiego13:55
Cebertowicza13:56
Wilanowska13:58
Przemyska14:00
Płocka14:01
Łostowice Świętokrzyska14:03