• Z powodu prac awaryjnych zawiesza się obsługę przyst. Rafineria - brama 8, dla linii 166.
22:09
Kurs nr 0 do Nowy Port Oliwska
Zajezdnia NOWY PORT04:37
Władysława IV [GDA]04:39
Nowy Port Oliwska04:40
Kurs nr 1 do Zaspa
Nowy Port Oliwska04:40
Przychodnia04:41
Rybołowców04:42
Kasztanowa04:44
Latarnia Morska04:45
Krasickiego04:47
Brzeźno04:49
Mazurska04:50
Wczasy04:51
Dworska04:53
al. Płażyńskiego04:54
Grudziądzka04:56
Kolonia Uroda04:57
Kościuszki04:59
Mickiewicza [GDA]05:00
Reja [GDA]05:01
Wyspiańskiego05:03
Politechnika05:06
Miszewskiego05:08
Jaśkowa Dolina05:10
Klonowa [GDA]05:11
Galeria Bałtycka05:13
Wojska Polskiego05:15
Zamenhofa [GDA]05:16
Zajezdnia05:17
Strzyża PKM05:18
Uniwersytet Gdański [GDA]05:20
Bażyńskiego [GDA]05:21
Tetmajera05:22
Derdowskiego05:23
Obrońców Westerplatte05:24
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:27
Opacka05:29
Subisława05:31
Pomorska - Osiedle05:32
Pomorska [GDA]05:34
Piastowska05:35
Czerwony Dwór05:37
Bora Komorowskiego05:38
Kołobrzeska05:40
Zaspa05:42
Kurs nr 2 do Nowy Port Oliwska
Zaspa06:08
Zaspa06:09
Kołobrzeska06:10
Bora Komorowskiego06:12
Czerwony Dwór06:14
Piastowska06:15
Pomorska [GDA]06:17
Gospody06:18
Pomorska - Osiedle06:19
Subisława06:21
Opacka06:23
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:25
Obrońców Westerplatte06:28
Derdowskiego06:29
Tetmajera06:30
Bażyńskiego [GDA]06:31
Uniwersytet Gdański [GDA]06:33
Strzyża PKM06:35
Zajezdnia06:36
Zamenhofa [GDA]06:37
Wojska Polskiego06:39
Galeria Bałtycka06:41
Klonowa [GDA]06:43
Jaśkowa Dolina06:44
Miszewskiego06:46
Politechnika06:47
Wyspiańskiego06:51
Reja [GDA]06:52
Mickiewicza [GDA]06:54
Kościuszki06:56
Kolonia Uroda06:57
Grudziądzka06:58
al. Płażyńskiego07:00
Uczniowska [GDA]07:01
Gdańska07:03
Sternicza07:05
Brzeźno07:07
Krasickiego07:08
Latarnia Morska07:10
Kasztanowa07:11
Na Zaspę07:12
Plac Wolności07:14
Władysława IV [GDA]07:16
Nowy Port Oliwska07:17
Kurs nr 3 do Zaspa
Nowy Port Oliwska07:19
Przychodnia07:20
Rybołowców07:21
Kasztanowa07:23
Latarnia Morska07:24
Krasickiego07:26
Brzeźno07:28
Mazurska07:29
Wczasy07:30
Dworska07:32
al. Płażyńskiego07:33
Grudziądzka07:35
Kolonia Uroda07:36
Kościuszki07:38
Mickiewicza [GDA]07:39
Reja [GDA]07:40
Wyspiańskiego07:42
Politechnika07:45
Miszewskiego07:47
Jaśkowa Dolina07:49
Klonowa [GDA]07:50
Galeria Bałtycka07:52
Wojska Polskiego07:54
Zamenhofa [GDA]07:55
Zajezdnia07:56
Strzyża PKM07:57
Uniwersytet Gdański [GDA]07:59
Bażyńskiego [GDA]08:00
Tetmajera08:01
Derdowskiego08:02
Obrońców Westerplatte08:03
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:06
Opacka08:08
Subisława08:10
Pomorska - Osiedle08:11
Pomorska [GDA]08:13
Piastowska08:14
Czerwony Dwór08:16
Bora Komorowskiego08:17
Kołobrzeska08:19
Zaspa08:21
Kurs nr 4 do Nowy Port Oliwska
Zaspa08:45
Zaspa08:46
Kołobrzeska08:47
Bora Komorowskiego08:49
Czerwony Dwór08:51
Piastowska08:52
Pomorska [GDA]08:54
Gospody08:55
Pomorska - Osiedle08:56
Subisława08:58
Opacka09:00
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:02
Obrońców Westerplatte09:05
Derdowskiego09:06
Tetmajera09:07
Bażyńskiego [GDA]09:08
Uniwersytet Gdański [GDA]09:10
Strzyża PKM09:12
Zajezdnia09:13
Zamenhofa [GDA]09:14
Wojska Polskiego09:16
Galeria Bałtycka09:18
Klonowa [GDA]09:20
Jaśkowa Dolina09:21
Miszewskiego09:23
Politechnika09:24
Wyspiańskiego09:28
Reja [GDA]09:29
Mickiewicza [GDA]09:31
Kościuszki09:33
Kolonia Uroda09:34
Grudziądzka09:35
al. Płażyńskiego09:37
Uczniowska [GDA]09:38
Gdańska09:40
Sternicza09:42
Brzeźno09:44
Krasickiego09:45
Latarnia Morska09:47
Kasztanowa09:48
Na Zaspę09:49
Plac Wolności09:51
Władysława IV [GDA]09:53
Nowy Port Oliwska09:54
Kurs nr 5 do Zaspa
Nowy Port Oliwska09:59
Przychodnia10:00
Rybołowców10:01
Kasztanowa10:03
Latarnia Morska10:04
Krasickiego10:06
Brzeźno10:08
Mazurska10:09
Wczasy10:10
Dworska10:12
al. Płażyńskiego10:13
Grudziądzka10:15
Kolonia Uroda10:16
Kościuszki10:18
Mickiewicza [GDA]10:19
Reja [GDA]10:20
Wyspiańskiego10:22
Politechnika10:25
Miszewskiego10:27
Jaśkowa Dolina10:29
Klonowa [GDA]10:30
Galeria Bałtycka10:32
Wojska Polskiego10:34
Zamenhofa [GDA]10:35
Zajezdnia10:36
Strzyża PKM10:37
Uniwersytet Gdański [GDA]10:39
Bażyńskiego [GDA]10:40
Tetmajera10:41
Derdowskiego10:42
Obrońców Westerplatte10:43
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:46
Opacka10:48
Subisława10:50
Pomorska - Osiedle10:51
Pomorska [GDA]10:53
Piastowska10:54
Czerwony Dwór10:56
Bora Komorowskiego10:57
Kołobrzeska10:59
Zaspa11:01
Kurs nr 6 do Nowy Port Oliwska
Zaspa11:25
Zaspa11:26
Kołobrzeska11:27
Bora Komorowskiego11:29
Czerwony Dwór11:31
Piastowska11:32
Pomorska [GDA]11:34
Gospody11:35
Pomorska - Osiedle11:36
Subisława11:38
Opacka11:40
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:42
Obrońców Westerplatte11:45
Derdowskiego11:46
Tetmajera11:47
Bażyńskiego [GDA]11:48
Uniwersytet Gdański [GDA]11:50
Strzyża PKM11:52
Zajezdnia11:53
Zamenhofa [GDA]11:54
Wojska Polskiego11:56
Galeria Bałtycka11:58
Klonowa [GDA]12:00
Jaśkowa Dolina12:01
Miszewskiego12:03
Politechnika12:04
Wyspiańskiego12:08
Reja [GDA]12:09
Mickiewicza [GDA]12:11
Kościuszki12:13
Kolonia Uroda12:14
Grudziądzka12:15
al. Płażyńskiego12:17
Uczniowska [GDA]12:18
Gdańska12:20
Sternicza12:22
Brzeźno12:24
Krasickiego12:25
Latarnia Morska12:27
Kasztanowa12:28
Na Zaspę12:29
Plac Wolności12:31
Władysława IV [GDA]12:33
Nowy Port Oliwska12:34
Kurs nr 7 do Zaspa
Nowy Port Oliwska12:39
Przychodnia12:40
Rybołowców12:41
Kasztanowa12:43
Latarnia Morska12:44
Krasickiego12:46
Brzeźno12:48
Mazurska12:49
Wczasy12:50
Dworska12:52
al. Płażyńskiego12:53
Grudziądzka12:55
Kolonia Uroda12:56
Kościuszki12:58
Mickiewicza [GDA]12:59
Reja [GDA]13:00
Wyspiańskiego13:02
Politechnika13:05
Miszewskiego13:07
Jaśkowa Dolina13:09
Klonowa [GDA]13:10
Galeria Bałtycka13:12
Wojska Polskiego13:14
Zamenhofa [GDA]13:15
Zajezdnia13:16
Strzyża PKM13:17
Uniwersytet Gdański [GDA]13:19
Bażyńskiego [GDA]13:20
Tetmajera13:21
Derdowskiego13:22
Obrońców Westerplatte13:23
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:26
Opacka13:28
Subisława13:30
Pomorska - Osiedle13:31
Pomorska [GDA]13:33
Piastowska13:34
Czerwony Dwór13:36
Bora Komorowskiego13:37
Kołobrzeska13:39
Zaspa13:41
Kurs nr 8 do Nowy Port Oliwska
Zaspa14:08
Zaspa14:09
Kołobrzeska14:10
Bora Komorowskiego14:12
Czerwony Dwór14:14
Piastowska14:15
Pomorska [GDA]14:17
Gospody14:18
Pomorska - Osiedle14:19
Subisława14:21
Opacka14:23
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:25
Obrońców Westerplatte14:28
Derdowskiego14:29
Tetmajera14:30
Bażyńskiego [GDA]14:31
Uniwersytet Gdański [GDA]14:33
Strzyża PKM14:35
Zajezdnia14:36
Zamenhofa [GDA]14:37
Wojska Polskiego14:39
Galeria Bałtycka14:41
Klonowa [GDA]14:43
Jaśkowa Dolina14:44
Miszewskiego14:46
Politechnika14:47
Wyspiańskiego14:51
Reja [GDA]14:52
Mickiewicza [GDA]14:54
Kościuszki14:56
Kolonia Uroda14:57
Grudziądzka14:58
al. Płażyńskiego15:00
Uczniowska [GDA]15:01
Gdańska15:03
Sternicza15:05
Brzeźno15:07
Krasickiego15:08
Latarnia Morska15:10
Kasztanowa15:11
Na Zaspę15:12
Plac Wolności15:14
Władysława IV [GDA]15:16
Nowy Port Oliwska15:17
Kurs nr 9 do Zaspa
Nowy Port Oliwska15:19
Przychodnia15:20
Rybołowców15:21
Kasztanowa15:23
Latarnia Morska15:24
Krasickiego15:26
Brzeźno15:28
Mazurska15:29
Wczasy15:30
Dworska15:32
al. Płażyńskiego15:33
Grudziądzka15:35
Kolonia Uroda15:36
Kościuszki15:38
Mickiewicza [GDA]15:39
Reja [GDA]15:40
Wyspiańskiego15:42
Politechnika15:45
Miszewskiego15:47
Jaśkowa Dolina15:49
Klonowa [GDA]15:50
Galeria Bałtycka15:52
Wojska Polskiego15:54
Zamenhofa [GDA]15:55
Zajezdnia15:56
Strzyża PKM15:57
Uniwersytet Gdański [GDA]15:59
Bażyńskiego [GDA]16:00
Tetmajera16:01
Derdowskiego16:02
Obrońców Westerplatte16:03
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:06
Opacka16:08
Subisława16:10
Pomorska - Osiedle16:11
Pomorska [GDA]16:13
Piastowska16:14
Czerwony Dwór16:16
Bora Komorowskiego16:17
Kołobrzeska16:19
Zaspa16:21
Kurs nr 10 do Zajezdnia NOWY PORT
Zaspa16:38
Zaspa16:39
Kołobrzeska16:40
Bora Komorowskiego16:42
Czerwony Dwór16:44
Piastowska16:45
Pomorska [GDA]16:47
Gospody16:48
Pomorska - Osiedle16:49
Subisława16:51
Opacka16:53
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:55
Obrońców Westerplatte16:58
Derdowskiego16:59
Tetmajera17:00
Bażyńskiego [GDA]17:01
Uniwersytet Gdański [GDA]17:03
Strzyża PKM17:05
Zajezdnia17:06
Zamenhofa [GDA]17:07
Wojska Polskiego17:09
Galeria Bałtycka17:11
Klonowa [GDA]17:13
Jaśkowa Dolina17:14
Miszewskiego17:16
Politechnika17:17
Wyspiańskiego17:21
Reja [GDA]17:22
Mickiewicza [GDA]17:24
Kościuszki17:26
Kolonia Uroda17:27
Grudziądzka17:28
al. Płażyńskiego17:30
Uczniowska [GDA]17:31
Gdańska17:33
Sternicza17:35
Brzeźno17:37
Krasickiego17:38
Latarnia Morska17:40
Kasztanowa17:41
Na Zaspę17:42
Plac Wolności17:44
Nowy Port Zajezdnia17:45
Zajezdnia NOWY PORT17:47
Kurs nr 11 do Nowy Port Oliwska
Zajezdnia NOWY PORT18:17
Władysława IV [GDA]18:19
Nowy Port Oliwska18:20
Kurs nr 12 do Zaspa
Nowy Port Oliwska18:20
Przychodnia18:21
Rybołowców18:22
Kasztanowa18:24
Latarnia Morska18:25
Krasickiego18:27
Brzeźno18:29
Mazurska18:30
Wczasy18:31
Dworska18:33
al. Płażyńskiego18:34
Grudziądzka18:36
Kolonia Uroda18:37
Kościuszki18:39
Mickiewicza [GDA]18:40
Reja [GDA]18:41
Wyspiańskiego18:43
Politechnika18:46
Miszewskiego18:48
Jaśkowa Dolina18:50
Klonowa [GDA]18:51
Galeria Bałtycka18:53
Wojska Polskiego18:55
Zamenhofa [GDA]18:56
Zajezdnia18:57
Strzyża PKM18:58
Uniwersytet Gdański [GDA]19:00
Bażyńskiego [GDA]19:01
Tetmajera19:02
Derdowskiego19:03
Obrońców Westerplatte19:04
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:07
Opacka19:09
Subisława19:11
Pomorska - Osiedle19:12
Pomorska [GDA]19:14
Piastowska19:15
Czerwony Dwór19:17
Bora Komorowskiego19:18
Kołobrzeska19:20
Zaspa19:22
Kurs nr 13 do Zajezdnia NOWY PORT
Zaspa19:47
Zaspa19:48
Kołobrzeska19:49
Bora Komorowskiego19:51
Czerwony Dwór19:53
Piastowska19:54
Pomorska [GDA]19:56
Gospody19:57
Pomorska - Osiedle19:58
Subisława20:00
Opacka20:02
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:04
Obrońców Westerplatte20:07
Derdowskiego20:08
Tetmajera20:09
Bażyńskiego [GDA]20:10
Uniwersytet Gdański [GDA]20:12
Strzyża PKM20:14
Zajezdnia20:15
Zamenhofa [GDA]20:16
Wojska Polskiego20:18
Galeria Bałtycka20:20
Klonowa [GDA]20:22
Jaśkowa Dolina20:23
Miszewskiego20:25
Politechnika20:26
Wyspiańskiego20:30
Reja [GDA]20:31
Mickiewicza [GDA]20:33
Kościuszki20:35
Kolonia Uroda20:36
Grudziądzka20:37
al. Płażyńskiego20:39
Uczniowska [GDA]20:40
Gdańska20:42
Sternicza20:44
Brzeźno20:46
Krasickiego20:47
Latarnia Morska20:49
Kasztanowa20:50
Na Zaspę20:51
Plac Wolności20:53
Nowy Port Zajezdnia20:54
Zajezdnia NOWY PORT20:56