• Przypominamy, że od 1.04. obowiązują nowe ceny biletów. Szczegóły na: ztm.gda.pl  • Od 30.03. wprowadzone zostały kolejne zmiany w komunkacji miejskiej. Szczegłóy na: ztm.gda.pl  • Przypominamy, że od 1.04. obowiązują nowe ceny biletów. Szczegóły na ztm.gda.pl.  • 760 z dod. kursami). Rozkłady powszednie feryjne na liniach K,R,S,W,X,Z,104,171,181,191,193,196,288. Nie funkcjonują F,20,21,30,34,103,121,134,163,209  • liniach: S, 117, 122, 143, 144, 177, 181, 185, 187 rozkłady powszednie feryjne (na liniach 117 i 143 nie są wykonywane wybrane kursy w godz. szczytu).
13:52
Kurs nr 0 do Zaspa
Zajezdnia NOWY PORT03:58
Władysława IV [GDA]04:00
Nowy Port Góreckiego04:01
Marynarki Polskiej04:03
Śnieżna04:05
Stadion Energa Gdańsk04:07
Mostostal04:08
Żaglowa - AmberExpo04:09
Swojska04:11
Węzeł Kliniczna04:12
Kliniczna04:13
Wyspiańskiego04:15
Reja [GDA]04:16
Mickiewicza [GDA]04:18
Plac Komorowskiego04:20
Legionów04:22
Bajana04:24
Żwirki i Wigury [GDA]04:25
Jana Pawła II04:26
Startowa04:27
Zaspa04:28
Kurs nr 1 do Nowy Port Oliwska
Zaspa04:28
Kołobrzeska04:29
Bora Komorowskiego04:31
Czerwony Dwór04:33
Piastowska04:34
Pomorska [GDA]04:36
Gospody04:37
Pomorska - Osiedle04:38
Subisława04:40
Opacka04:42
Oliwa - Pętla Tramwajowa04:44
Obrońców Westerplatte04:47
Derdowskiego04:48
Tetmajera04:49
Bażyńskiego [GDA]04:50
Uniwersytet Gdański [GDA]04:52
Strzyża PKM04:54
Zajezdnia04:55
Zamenhofa [GDA]04:56
Wojska Polskiego04:58
Galeria Bałtycka05:00
Klonowa [GDA]05:02
Jaśkowa Dolina05:03
Miszewskiego05:05
Politechnika05:06
Wyspiańskiego05:10
Reja [GDA]05:11
Mickiewicza [GDA]05:13
Kościuszki05:15
Kolonia Uroda05:16
Grudziądzka05:17
al. Płażyńskiego05:19
Uczniowska [GDA]05:20
Gdańska05:22
Sternicza05:24
Brzeźno05:26
Krasickiego05:27
Latarnia Morska05:29
Kasztanowa05:30
Na Zaspę05:31
Plac Wolności05:33
Władysława IV [GDA]05:35
Nowy Port Oliwska05:36
Kurs nr 2 do Zaspa
Nowy Port Oliwska05:39
Przychodnia05:40
Rybołowców05:41
Kasztanowa05:43
Latarnia Morska05:44
Krasickiego05:46
Brzeźno05:48
Mazurska05:49
Wczasy05:50
Dworska05:52
al. Płażyńskiego05:53
Grudziądzka05:55
Kolonia Uroda05:56
Kościuszki05:58
Mickiewicza [GDA]05:59
Reja [GDA]06:00
Wyspiańskiego06:02
Politechnika06:05
Miszewskiego06:07
Jaśkowa Dolina06:09
Klonowa [GDA]06:10
Galeria Bałtycka06:12
Wojska Polskiego06:14
Zamenhofa [GDA]06:15
Zajezdnia06:16
Strzyża PKM06:17
Uniwersytet Gdański [GDA]06:19
Bażyńskiego [GDA]06:20
Tetmajera06:21
Derdowskiego06:22
Obrońców Westerplatte06:23
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:26
Opacka06:28
Subisława06:30
Pomorska - Osiedle06:31
Pomorska [GDA]06:33
Piastowska06:34
Czerwony Dwór06:36
Bora Komorowskiego06:37
Kołobrzeska06:39
Zaspa06:41
Kurs nr 3 do Nowy Port Oliwska
Zaspa07:08
Zaspa07:09
Kołobrzeska07:10
Bora Komorowskiego07:12
Czerwony Dwór07:14
Piastowska07:15
Pomorska [GDA]07:17
Gospody07:18
Pomorska - Osiedle07:19
Subisława07:21
Opacka07:23
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:25
Obrońców Westerplatte07:28
Derdowskiego07:29
Tetmajera07:30
Bażyńskiego [GDA]07:31
Uniwersytet Gdański [GDA]07:33
Strzyża PKM07:35
Zajezdnia07:36
Zamenhofa [GDA]07:37
Wojska Polskiego07:39
Galeria Bałtycka07:41
Klonowa [GDA]07:43
Jaśkowa Dolina07:44
Miszewskiego07:46
Politechnika07:47
Wyspiańskiego07:51
Reja [GDA]07:52
Mickiewicza [GDA]07:54
Kościuszki07:56
Kolonia Uroda07:57
Grudziądzka07:58
al. Płażyńskiego08:00
Uczniowska [GDA]08:01
Gdańska08:03
Sternicza08:05
Brzeźno08:07
Krasickiego08:08
Latarnia Morska08:10
Kasztanowa08:11
Na Zaspę08:12
Plac Wolności08:14
Władysława IV [GDA]08:16
Nowy Port Oliwska08:17
Kurs nr 4 do Zaspa
Nowy Port Oliwska08:19
Przychodnia08:20
Rybołowców08:21
Kasztanowa08:23
Latarnia Morska08:24
Krasickiego08:26
Brzeźno08:28
Mazurska08:29
Wczasy08:30
Dworska08:32
al. Płażyńskiego08:33
Grudziądzka08:35
Kolonia Uroda08:36
Kościuszki08:38
Mickiewicza [GDA]08:39
Reja [GDA]08:40
Wyspiańskiego08:42
Politechnika08:45
Miszewskiego08:47
Jaśkowa Dolina08:49
Klonowa [GDA]08:50
Galeria Bałtycka08:52
Wojska Polskiego08:54
Zamenhofa [GDA]08:55
Zajezdnia08:56
Strzyża PKM08:57
Uniwersytet Gdański [GDA]08:59
Bażyńskiego [GDA]09:00
Tetmajera09:01
Derdowskiego09:02
Obrońców Westerplatte09:03
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:06
Opacka09:08
Subisława09:10
Pomorska - Osiedle09:11
Pomorska [GDA]09:13
Piastowska09:14
Czerwony Dwór09:16
Bora Komorowskiego09:17
Kołobrzeska09:19
Zaspa09:21
Kurs nr 5 do Nowy Port Oliwska
Zaspa09:45
Zaspa09:46
Kołobrzeska09:47
Bora Komorowskiego09:49
Czerwony Dwór09:51
Piastowska09:52
Pomorska [GDA]09:54
Gospody09:55
Pomorska - Osiedle09:56
Subisława09:58
Opacka10:00
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:02
Obrońców Westerplatte10:05
Derdowskiego10:06
Tetmajera10:07
Bażyńskiego [GDA]10:08
Uniwersytet Gdański [GDA]10:10
Strzyża PKM10:12
Zajezdnia10:13
Zamenhofa [GDA]10:14
Wojska Polskiego10:16
Galeria Bałtycka10:18
Klonowa [GDA]10:20
Jaśkowa Dolina10:21
Miszewskiego10:23
Politechnika10:24
Wyspiańskiego10:28
Reja [GDA]10:29
Mickiewicza [GDA]10:31
Kościuszki10:33
Kolonia Uroda10:34
Grudziądzka10:35
al. Płażyńskiego10:37
Uczniowska [GDA]10:38
Gdańska10:40
Sternicza10:42
Brzeźno10:44
Krasickiego10:45
Latarnia Morska10:47
Kasztanowa10:48
Na Zaspę10:49
Plac Wolności10:51
Władysława IV [GDA]10:53
Nowy Port Oliwska10:54
Kurs nr 6 do Zaspa
Nowy Port Oliwska10:59
Przychodnia11:00
Rybołowców11:01
Kasztanowa11:03
Latarnia Morska11:04
Krasickiego11:06
Brzeźno11:08
Mazurska11:09
Wczasy11:10
Dworska11:12
al. Płażyńskiego11:13
Grudziądzka11:15
Kolonia Uroda11:16
Kościuszki11:18
Mickiewicza [GDA]11:19
Reja [GDA]11:20
Wyspiańskiego11:22
Politechnika11:25
Miszewskiego11:27
Jaśkowa Dolina11:29
Klonowa [GDA]11:30
Galeria Bałtycka11:32
Wojska Polskiego11:34
Zamenhofa [GDA]11:35
Zajezdnia11:36
Strzyża PKM11:37
Uniwersytet Gdański [GDA]11:39
Bażyńskiego [GDA]11:40
Tetmajera11:41
Derdowskiego11:42
Obrońców Westerplatte11:43
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:46
Opacka11:48
Subisława11:50
Pomorska - Osiedle11:51
Pomorska [GDA]11:53
Piastowska11:54
Czerwony Dwór11:56
Bora Komorowskiego11:57
Kołobrzeska11:59
Zaspa12:01
Kurs nr 7 do Nowy Port Oliwska
Zaspa12:25
Zaspa12:26
Kołobrzeska12:27
Bora Komorowskiego12:29
Czerwony Dwór12:31
Piastowska12:32
Pomorska [GDA]12:34
Gospody12:35
Pomorska - Osiedle12:36
Subisława12:38
Opacka12:40
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:42
Obrońców Westerplatte12:45
Derdowskiego12:46
Tetmajera12:47
Bażyńskiego [GDA]12:48
Uniwersytet Gdański [GDA]12:50
Strzyża PKM12:52
Zajezdnia12:53
Zamenhofa [GDA]12:54
Wojska Polskiego12:56
Galeria Bałtycka12:58
Klonowa [GDA]13:00
Jaśkowa Dolina13:01
Miszewskiego13:03
Politechnika13:04
Wyspiańskiego13:08
Reja [GDA]13:09
Mickiewicza [GDA]13:11
Kościuszki13:13
Kolonia Uroda13:14
Grudziądzka13:15
al. Płażyńskiego13:17
Uczniowska [GDA]13:18
Gdańska13:20
Sternicza13:22
Brzeźno13:24
Krasickiego13:25
Latarnia Morska13:27
Kasztanowa13:28
Na Zaspę13:29
Plac Wolności13:31
Władysława IV [GDA]13:33
Nowy Port Oliwska13:34
Kurs nr 8 do Zaspa
Nowy Port Oliwska13:39
Przychodnia13:40
Rybołowców13:41
Kasztanowa13:43
Latarnia Morska13:44
Krasickiego13:46
Brzeźno13:48
Mazurska13:49
Wczasy13:50
Dworska13:52
al. Płażyńskiego13:53
Grudziądzka13:55
Kolonia Uroda13:56
Kościuszki13:58
Mickiewicza [GDA]13:59
Reja [GDA]14:00
Wyspiańskiego14:02
Politechnika14:05
Miszewskiego14:07
Jaśkowa Dolina14:09
Klonowa [GDA]14:10
Galeria Bałtycka14:12
Wojska Polskiego14:14
Zamenhofa [GDA]14:15
Zajezdnia14:16
Strzyża PKM14:17
Uniwersytet Gdański [GDA]14:19
Bażyńskiego [GDA]14:20
Tetmajera14:21
Derdowskiego14:22
Obrońców Westerplatte14:23
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:26
Opacka14:28
Subisława14:30
Pomorska - Osiedle14:31
Pomorska [GDA]14:33
Piastowska14:34
Czerwony Dwór14:36
Bora Komorowskiego14:37
Kołobrzeska14:39
Zaspa14:41
Kurs nr 9 do Nowy Port Oliwska
Zaspa15:08
Zaspa15:09
Kołobrzeska15:10
Bora Komorowskiego15:12
Czerwony Dwór15:14
Piastowska15:15
Pomorska [GDA]15:17
Gospody15:18
Pomorska - Osiedle15:19
Subisława15:21
Opacka15:23
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:25
Obrońców Westerplatte15:28
Derdowskiego15:29
Tetmajera15:30
Bażyńskiego [GDA]15:31
Uniwersytet Gdański [GDA]15:33
Strzyża PKM15:35
Zajezdnia15:36
Zamenhofa [GDA]15:37
Wojska Polskiego15:39
Galeria Bałtycka15:41
Klonowa [GDA]15:43
Jaśkowa Dolina15:44
Miszewskiego15:46
Politechnika15:47
Wyspiańskiego15:51
Reja [GDA]15:52
Mickiewicza [GDA]15:54
Kościuszki15:56
Kolonia Uroda15:57
Grudziądzka15:58
al. Płażyńskiego16:00
Uczniowska [GDA]16:01
Gdańska16:03
Sternicza16:05
Brzeźno16:07
Krasickiego16:08
Latarnia Morska16:10
Kasztanowa16:11
Na Zaspę16:12
Plac Wolności16:14
Władysława IV [GDA]16:16
Nowy Port Oliwska16:17
Kurs nr 10 do Zaspa
Nowy Port Oliwska16:19
Przychodnia16:20
Rybołowców16:21
Kasztanowa16:23
Latarnia Morska16:24
Krasickiego16:26
Brzeźno16:28
Mazurska16:29
Wczasy16:30
Dworska16:32
al. Płażyńskiego16:33
Grudziądzka16:35
Kolonia Uroda16:36
Kościuszki16:38
Mickiewicza [GDA]16:39
Reja [GDA]16:40
Wyspiańskiego16:42
Politechnika16:45
Miszewskiego16:47
Jaśkowa Dolina16:49
Klonowa [GDA]16:50
Galeria Bałtycka16:52
Wojska Polskiego16:54
Zamenhofa [GDA]16:55
Zajezdnia16:56
Strzyża PKM16:57
Uniwersytet Gdański [GDA]16:59
Bażyńskiego [GDA]17:00
Tetmajera17:01
Derdowskiego17:02
Obrońców Westerplatte17:03
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:06
Opacka17:08
Subisława17:10
Pomorska - Osiedle17:11
Pomorska [GDA]17:13
Piastowska17:14
Czerwony Dwór17:16
Bora Komorowskiego17:17
Kołobrzeska17:19
Zaspa17:21
Kurs nr 11 do Zajezdnia NOWY PORT
Zaspa17:26
Zaspa17:27
Kołobrzeska17:28
Bora Komorowskiego17:30
Czerwony Dwór17:32
Piastowska17:33
Pomorska [GDA]17:35
Gospody17:36
Pomorska - Osiedle17:37
Subisława17:39
Opacka17:41
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:43
Obrońców Westerplatte17:46
Derdowskiego17:47
Tetmajera17:48
Bażyńskiego [GDA]17:49
Uniwersytet Gdański [GDA]17:51
Strzyża PKM17:53
Zajezdnia17:54
Zamenhofa [GDA]17:55
Wojska Polskiego17:57
Galeria Bałtycka17:59
Klonowa [GDA]18:01
Jaśkowa Dolina18:02
Miszewskiego18:04
Politechnika18:05
Wyspiańskiego18:09
Reja [GDA]18:10
Mickiewicza [GDA]18:12
Kościuszki18:14
Kolonia Uroda18:15
Grudziądzka18:16
al. Płażyńskiego18:18
Uczniowska [GDA]18:19
Gdańska18:21
Sternicza18:23
Brzeźno18:25
Krasickiego18:26
Latarnia Morska18:28
Kasztanowa18:29
Na Zaspę18:30
Plac Wolności18:32
Nowy Port Zajezdnia18:33
Zajezdnia NOWY PORT18:35
Kurs nr 12 do Zaspa
Zajezdnia NOWY PORT18:57
Władysława IV [GDA]18:59
Nowy Port Oliwska19:00
Przychodnia19:01
Rybołowców19:02
Kasztanowa19:04
Latarnia Morska19:05
Krasickiego19:07
Brzeźno19:09
Mazurska19:10
Wczasy19:11
Dworska19:13
al. Płażyńskiego19:14
Grudziądzka19:16
Kolonia Uroda19:17
Kościuszki19:19
Mickiewicza [GDA]19:20
Reja [GDA]19:21
Wyspiańskiego19:23
Politechnika19:26
Miszewskiego19:28
Jaśkowa Dolina19:30
Klonowa [GDA]19:31
Galeria Bałtycka19:33
Wojska Polskiego19:35
Zamenhofa [GDA]19:36
Zajezdnia19:37
Strzyża PKM19:38
Uniwersytet Gdański [GDA]19:40
Bażyńskiego [GDA]19:41
Tetmajera19:42
Derdowskiego19:43
Obrońców Westerplatte19:44
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:47
Opacka19:49
Subisława19:51
Pomorska - Osiedle19:52
Pomorska [GDA]19:54
Piastowska19:55
Czerwony Dwór19:57
Bora Komorowskiego19:58
Kołobrzeska20:00
Zaspa20:02
Kurs nr 13 do Zajezdnia NOWY PORT
Zaspa20:07
Zaspa20:08
Kołobrzeska20:09
Bora Komorowskiego20:11
Czerwony Dwór20:13
Piastowska20:14
Pomorska [GDA]20:16
Gospody20:17
Pomorska - Osiedle20:18
Subisława20:20
Opacka20:22
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:24
Obrońców Westerplatte20:27
Derdowskiego20:28
Tetmajera20:29
Bażyńskiego [GDA]20:30
Uniwersytet Gdański [GDA]20:32
Strzyża PKM20:34
Zajezdnia20:35
Zamenhofa [GDA]20:36
Wojska Polskiego20:38
Galeria Bałtycka20:40
Klonowa [GDA]20:42
Jaśkowa Dolina20:43
Miszewskiego20:45
Politechnika20:46
Wyspiańskiego20:50
Reja [GDA]20:51
Mickiewicza [GDA]20:53
Kościuszki20:55
Kolonia Uroda20:56
Grudziądzka20:57
al. Płażyńskiego20:59
Uczniowska [GDA]21:00
Gdańska21:02
Sternicza21:04
Brzeźno21:06
Krasickiego21:07
Latarnia Morska21:09
Kasztanowa21:10
Na Zaspę21:11
Plac Wolności21:13
Nowy Port Zajezdnia21:14
Zajezdnia NOWY PORT21:16