03:16
Kurs nr 0 do Zaspa
Zajezdnia WRZESZCZ14:06
Strzyża PKM14:07
Uniwersytet Gdański [GDA]14:09
Bażyńskiego [GDA]14:10
Tetmajera14:11
Derdowskiego14:12
Obrońców Westerplatte14:13
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:16
Opacka14:18
Subisława14:20
Pomorska - Osiedle14:21
Pomorska [GDA]14:23
Piastowska14:24
Czerwony Dwór14:26
Bora Komorowskiego14:27
Kołobrzeska14:29
Zaspa14:31
Kurs nr 1 do Nowy Port Oliwska
Zaspa14:48
Zaspa14:49
Kołobrzeska14:50
Bora Komorowskiego14:52
Czerwony Dwór14:54
Piastowska14:55
Pomorska [GDA]14:57
Gospody14:58
Pomorska - Osiedle14:59
Subisława15:01
Opacka15:03
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:05
Obrońców Westerplatte15:08
Derdowskiego15:09
Tetmajera15:10
Bażyńskiego [GDA]15:11
Uniwersytet Gdański [GDA]15:13
Strzyża PKM15:15
Zajezdnia15:16
Zamenhofa [GDA]15:17
Wojska Polskiego15:19
Galeria Bałtycka15:21
Klonowa [GDA]15:23
Jaśkowa Dolina15:24
Miszewskiego15:26
Politechnika15:27
Wyspiańskiego15:31
Reja [GDA]15:32
Mickiewicza [GDA]15:34
Kościuszki15:36
Kolonia Uroda15:37
Grudziądzka15:38
al. Płażyńskiego15:40
Uczniowska [GDA]15:41
Gdańska15:43
Sternicza15:45
Brzeźno15:47
Krasickiego15:48
Latarnia Morska15:50
Kasztanowa15:51
Na Zaspę15:52
Plac Wolności15:54
Władysława IV [GDA]15:56
Nowy Port Oliwska15:57
Kurs nr 2 do Zaspa
Nowy Port Oliwska15:59
Przychodnia16:00
Rybołowców16:01
Kasztanowa16:03
Latarnia Morska16:04
Krasickiego16:06
Brzeźno16:08
Mazurska16:09
Wczasy16:10
Dworska16:12
al. Płażyńskiego16:13
Grudziądzka16:15
Kolonia Uroda16:16
Kościuszki16:18
Mickiewicza [GDA]16:19
Reja [GDA]16:20
Wyspiańskiego16:22
Politechnika16:25
Miszewskiego16:27
Jaśkowa Dolina16:29
Klonowa [GDA]16:30
Galeria Bałtycka16:32
Wojska Polskiego16:34
Zamenhofa [GDA]16:35
Zajezdnia16:36
Strzyża PKM16:37
Uniwersytet Gdański [GDA]16:39
Bażyńskiego [GDA]16:40
Tetmajera16:41
Derdowskiego16:42
Obrońców Westerplatte16:43
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:46
Opacka16:48
Subisława16:50
Pomorska - Osiedle16:51
Pomorska [GDA]16:53
Piastowska16:54
Czerwony Dwór16:56
Bora Komorowskiego16:57
Kołobrzeska16:59
Zaspa17:01
Kurs nr 3 do Zajezdnia NOWY PORT
Zaspa17:06
Zaspa17:07
Kołobrzeska17:08
Bora Komorowskiego17:10
Czerwony Dwór17:12
Piastowska17:13
Pomorska [GDA]17:15
Gospody17:16
Pomorska - Osiedle17:17
Subisława17:19
Opacka17:21
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:23
Obrońców Westerplatte17:26
Derdowskiego17:27
Tetmajera17:28
Bażyńskiego [GDA]17:29
Uniwersytet Gdański [GDA]17:31
Strzyża PKM17:33
Zajezdnia17:34
Zamenhofa [GDA]17:35
Wojska Polskiego17:37
Galeria Bałtycka17:39
Klonowa [GDA]17:41
Jaśkowa Dolina17:42
Miszewskiego17:44
Politechnika17:45
Wyspiańskiego17:49
Reja [GDA]17:50
Mickiewicza [GDA]17:52
Kościuszki17:54
Kolonia Uroda17:55
Grudziądzka17:56
al. Płażyńskiego17:58
Uczniowska [GDA]17:59
Gdańska18:01
Sternicza18:03
Brzeźno18:05
Krasickiego18:06
Latarnia Morska18:08
Kasztanowa18:09
Na Zaspę18:10
Plac Wolności18:12
Nowy Port Zajezdnia18:13
Zajezdnia NOWY PORT18:15