• Średnie stęż. pyłu PM10= 16,2 Norma: 300ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze   • Tramwaje linii 10 powróciły na stałą trasę w dalszym ciągu możliwe opóźnienia.  • Z powodu prac awaryjnych zawiesza się obsługę przyst. Rafineria - brama 8, dla linii 166.
19:31
Kurs nr 0 do Nowy Port Oliwska
Zajezdnia WRZESZCZ13:43
Strzyża PKM13:45
Zajezdnia13:46
Zamenhofa [GDA]13:47
Wojska Polskiego13:49
Galeria Bałtycka13:51
Klonowa [GDA]13:53
Jaśkowa Dolina13:54
Miszewskiego13:56
Politechnika13:57
Wyspiańskiego14:01
Reja [GDA]14:02
Mickiewicza [GDA]14:04
Kościuszki14:06
Kolonia Uroda14:07
Grudziądzka14:08
al. Płażyńskiego14:10
Uczniowska [GDA]14:11
Gdańska14:13
Sternicza14:15
Brzeźno14:17
Krasickiego14:18
Latarnia Morska14:20
Kasztanowa14:21
Na Zaspę14:22
Plac Wolności14:24
Władysława IV [GDA]14:26
Nowy Port Oliwska14:27
Kurs nr 1 do Zaspa
Nowy Port Oliwska14:29
Przychodnia14:30
Rybołowców14:31
Kasztanowa14:33
Latarnia Morska14:34
Krasickiego14:36
Brzeźno14:38
Mazurska14:39
Wczasy14:40
Dworska14:42
al. Płażyńskiego14:43
Grudziądzka14:45
Kolonia Uroda14:46
Kościuszki14:48
Mickiewicza [GDA]14:49
Reja [GDA]14:50
Wyspiańskiego14:52
Politechnika14:55
Miszewskiego14:57
Jaśkowa Dolina14:59
Klonowa [GDA]15:00
Galeria Bałtycka15:02
Wojska Polskiego15:04
Zamenhofa [GDA]15:05
Zajezdnia15:06
Strzyża PKM15:07
Uniwersytet Gdański [GDA]15:09
Bażyńskiego [GDA]15:10
Tetmajera15:11
Derdowskiego15:12
Obrońców Westerplatte15:13
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:16
Opacka15:18
Subisława15:20
Pomorska - Osiedle15:21
Pomorska [GDA]15:23
Piastowska15:24
Czerwony Dwór15:26
Bora Komorowskiego15:27
Kołobrzeska15:29
Zaspa15:31
Kurs nr 2 do Zajezdnia NOWY PORT
Zaspa15:38
Zaspa15:39
Kołobrzeska15:40
Bora Komorowskiego15:42
Czerwony Dwór15:44
Piastowska15:45
Pomorska [GDA]15:47
Gospody15:48
Pomorska - Osiedle15:49
Subisława15:51
Opacka15:53
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:55
Obrońców Westerplatte15:58
Derdowskiego15:59
Tetmajera16:00
Bażyńskiego [GDA]16:01
Uniwersytet Gdański [GDA]16:03
Strzyża PKM16:05
Zajezdnia16:06
Zamenhofa [GDA]16:07
Wojska Polskiego16:09
Galeria Bałtycka16:11
Klonowa [GDA]16:13
Jaśkowa Dolina16:14
Miszewskiego16:16
Politechnika16:17
Wyspiańskiego16:21
Reja [GDA]16:22
Mickiewicza [GDA]16:24
Kościuszki16:26
Kolonia Uroda16:27
Grudziądzka16:28
al. Płażyńskiego16:30
Uczniowska [GDA]16:31
Gdańska16:33
Sternicza16:35
Brzeźno16:37
Krasickiego16:38
Latarnia Morska16:40
Kasztanowa16:41
Na Zaspę16:42
Plac Wolności16:44
Nowy Port Zajezdnia16:45
Zajezdnia NOWY PORT16:47
Kurs nr 3 do Nowy Port Oliwska
Zajezdnia NOWY PORT16:56
Władysława IV [GDA]16:58
Nowy Port Oliwska16:59
Kurs nr 4 do Zaspa
Nowy Port Oliwska16:59
Przychodnia17:00
Rybołowców17:01
Kasztanowa17:03
Latarnia Morska17:04
Krasickiego17:06
Brzeźno17:08
Mazurska17:09
Wczasy17:10
Dworska17:12
al. Płażyńskiego17:13
Grudziądzka17:15
Kolonia Uroda17:16
Kościuszki17:18
Mickiewicza [GDA]17:19
Reja [GDA]17:20
Wyspiańskiego17:22
Politechnika17:25
Miszewskiego17:27
Jaśkowa Dolina17:29
Klonowa [GDA]17:30
Galeria Bałtycka17:32
Wojska Polskiego17:34
Zamenhofa [GDA]17:35
Zajezdnia17:36
Strzyża PKM17:37
Uniwersytet Gdański [GDA]17:39
Bażyńskiego [GDA]17:40
Tetmajera17:41
Derdowskiego17:42
Obrońców Westerplatte17:43
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:46
Opacka17:48
Subisława17:50
Pomorska - Osiedle17:51
Pomorska [GDA]17:53
Piastowska17:54
Czerwony Dwór17:56
Bora Komorowskiego17:57
Kołobrzeska17:59
Zaspa18:01
Kurs nr 5 do Zajezdnia NOWY PORT
Zaspa18:01
Startowa18:02
Jana Pawła II18:03
Żwirki i Wigury [GDA]18:04
Bajana18:05
Legionów18:07
Plac Komorowskiego18:09
Mickiewicza [GDA]18:11
Kościuszki18:13
Kolonia Uroda18:14
Grudziądzka18:15
al. Płażyńskiego18:17
Uczniowska [GDA]18:18
Gdańska18:20
Sternicza18:22
Brzeźno18:24
Krasickiego18:25
Latarnia Morska18:27
Kasztanowa18:28
Na Zaspę18:29
Plac Wolności18:31
Nowy Port Zajezdnia18:32
Zajezdnia NOWY PORT18:34