• Średnie stęż. pyłu PM10 = 21,7 ug. Norma: 150ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze   • Awaria tram. przy przyst. Marynarki Polskiej, kierunek Centrum, występują opóźnienia na linii nr 10.
10:20
Kurs nr 0 do Jelitkowo
Zajezdnia Wrzeszcz (techniczny)06:30
Strzyża PKM06:31
Uniwersytet Gdański [GDA]06:33
Bażyńskiego [GDA]06:34
Tetmajera06:35
Derdowskiego06:36
Obrońców Westerplatte06:37
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:40
Opacka06:42
Subisława06:44
Pomorska - Osiedle06:45
Osiedle Wejhera06:47
Helska06:48
Jelitkowo06:49
Kurs nr 1 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo07:00
Helska07:02
Osiedle Wejhera07:04
Gospody07:05
Pomorska - Osiedle07:06
Subisława07:08
Opacka07:10
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:12
Obrońców Westerplatte07:15
Derdowskiego07:16
Tetmajera07:17
Bażyńskiego [GDA]07:18
Uniwersytet Gdański [GDA]07:20
Strzyża PKM07:22
Zajezdnia07:23
Zamenhofa [GDA]07:24
Wojska Polskiego07:26
Galeria Bałtycka07:28
Klonowa [GDA]07:30
Jaśkowa Dolina07:31
Miszewskiego07:33
Politechnika07:34
Opera Bałtycka07:36
Traugutta [GDA]07:37
Uniwersytet Medyczny07:38
Chodowieckiego07:39
Brama Oliwska07:40
Dworzec Główny07:42
Brama Wyżynna07:45
Śródmieście SKM07:47
Pohulanka07:49
Odrzańska07:50
Chałubińskiego07:52
Sikorskiego [GDA]07:54
Cieszyńskiego07:56
Cebertowicza07:57
Wilanowska07:59
Przemyska08:01
Płocka08:02
Łostowice Świętokrzyska08:04
Kurs nr 2 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska08:08
Łostowice Świętokrzyska08:08
Płocka08:10
Przemyska08:12
Wilanowska08:13
Cebertowicza08:15
Cieszyńskiego08:16
Sikorskiego [GDA]08:18
Chałubińskiego08:20
Odrzańska08:22
Pohulanka08:23
Śródmieście SKM08:25
Brama Wyżynna08:27
Dworzec Główny08:29
Brama Oliwska08:32
Chodowieckiego08:33
Uniwersytet Medyczny08:34
Traugutta [GDA]08:36
Opera Bałtycka08:38
Politechnika08:39
Miszewskiego08:41
Jaśkowa Dolina08:43
Klonowa [GDA]08:44
Galeria Bałtycka08:46
Wojska Polskiego08:48
Zamenhofa [GDA]08:49
Zajezdnia08:50
Strzyża PKM08:51
Uniwersytet Gdański [GDA]08:53
Bażyńskiego [GDA]08:54
Tetmajera08:55
Derdowskiego08:56
Obrońców Westerplatte08:57
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:00
Opacka09:02
Subisława09:04
Pomorska - Osiedle09:05
Osiedle Wejhera09:07
Helska09:08
Jelitkowo09:09
Kurs nr 3 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo09:41
Helska09:43
Osiedle Wejhera09:45
Gospody09:46
Pomorska - Osiedle09:47
Subisława09:49
Opacka09:51
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:53
Obrońców Westerplatte09:56
Derdowskiego09:57
Tetmajera09:58
Bażyńskiego [GDA]09:59
Uniwersytet Gdański [GDA]10:01
Strzyża PKM10:03
Zajezdnia10:04
Zamenhofa [GDA]10:05
Wojska Polskiego10:07
Galeria Bałtycka10:09
Klonowa [GDA]10:11
Jaśkowa Dolina10:12
Miszewskiego10:14
Politechnika10:15
Opera Bałtycka10:17
Traugutta [GDA]10:18
Uniwersytet Medyczny10:19
Chodowieckiego10:20
Brama Oliwska10:21
Dworzec Główny10:23
Brama Wyżynna10:26
Śródmieście SKM10:28
Pohulanka10:30
Odrzańska10:31
Chałubińskiego10:33
Sikorskiego [GDA]10:35
Cieszyńskiego10:37
Cebertowicza10:38
Wilanowska10:40
Przemyska10:42
Płocka10:43
Łostowice Świętokrzyska10:45
Kurs nr 4 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska11:04
Łostowice Świętokrzyska11:04
Płocka11:06
Przemyska11:08
Wilanowska11:09
Cebertowicza11:11
Cieszyńskiego11:12
Sikorskiego [GDA]11:14
Chałubińskiego11:16
Odrzańska11:18
Pohulanka11:19
Śródmieście SKM11:21
Brama Wyżynna11:23
Dworzec Główny11:25
Brama Oliwska11:28
Chodowieckiego11:29
Uniwersytet Medyczny11:30
Traugutta [GDA]11:32
Opera Bałtycka11:34
Politechnika11:35
Miszewskiego11:37
Jaśkowa Dolina11:39
Klonowa [GDA]11:40
Galeria Bałtycka11:42
Wojska Polskiego11:44
Zamenhofa [GDA]11:45
Zajezdnia11:46
Strzyża PKM11:47
Uniwersytet Gdański [GDA]11:49
Bażyńskiego [GDA]11:50
Tetmajera11:51
Derdowskiego11:52
Obrońców Westerplatte11:53
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:56
Opacka11:58
Subisława12:00
Pomorska - Osiedle12:01
Osiedle Wejhera12:03
Helska12:04
Jelitkowo12:05
Kurs nr 5 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo12:21
Helska12:23
Osiedle Wejhera12:25
Gospody12:26
Pomorska - Osiedle12:27
Subisława12:29
Opacka12:31
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:33
Obrońców Westerplatte12:36
Derdowskiego12:37
Tetmajera12:38
Bażyńskiego [GDA]12:39
Uniwersytet Gdański [GDA]12:41
Strzyża PKM12:43
Zajezdnia12:44
Zamenhofa [GDA]12:45
Wojska Polskiego12:47
Galeria Bałtycka12:49
Klonowa [GDA]12:51
Jaśkowa Dolina12:52
Miszewskiego12:54
Politechnika12:55
Opera Bałtycka12:57
Traugutta [GDA]12:58
Uniwersytet Medyczny12:59
Chodowieckiego13:00
Brama Oliwska13:01
Dworzec Główny13:03
Brama Wyżynna13:06
Śródmieście SKM13:08
Pohulanka13:10
Odrzańska13:11
Chałubińskiego13:13
Sikorskiego [GDA]13:15
Cieszyńskiego13:17
Cebertowicza13:18
Wilanowska13:20
Przemyska13:22
Płocka13:23
Łostowice Świętokrzyska13:25
Kurs nr 6 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska13:44
Łostowice Świętokrzyska13:44
Płocka13:46
Przemyska13:48
Wilanowska13:49
Cebertowicza13:51
Cieszyńskiego13:52
Sikorskiego [GDA]13:54
Chałubińskiego13:56
Odrzańska13:58
Pohulanka13:59
Śródmieście SKM14:01
Brama Wyżynna14:03
Dworzec Główny14:05
Brama Oliwska14:08
Chodowieckiego14:09
Uniwersytet Medyczny14:10
Traugutta [GDA]14:12
Opera Bałtycka14:14
Politechnika14:15
Miszewskiego14:17
Jaśkowa Dolina14:19
Klonowa [GDA]14:20
Galeria Bałtycka14:22
Wojska Polskiego14:24
Zamenhofa [GDA]14:25
Zajezdnia14:26
Strzyża PKM14:27
Uniwersytet Gdański [GDA]14:29
Bażyńskiego [GDA]14:30
Tetmajera14:31
Derdowskiego14:32
Obrońców Westerplatte14:33
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:36
Opacka14:38
Subisława14:40
Pomorska - Osiedle14:41
Osiedle Wejhera14:43
Helska14:44
Jelitkowo14:45
Kurs nr 7 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo15:00
Helska15:02
Osiedle Wejhera15:04
Gospody15:05
Pomorska - Osiedle15:06
Subisława15:08
Opacka15:10
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:12
Obrońców Westerplatte15:15
Derdowskiego15:16
Tetmajera15:17
Bażyńskiego [GDA]15:18
Uniwersytet Gdański [GDA]15:20
Strzyża PKM15:22
Zajezdnia15:23
Zamenhofa [GDA]15:24
Wojska Polskiego15:26
Galeria Bałtycka15:28
Klonowa [GDA]15:30
Jaśkowa Dolina15:31
Miszewskiego15:33
Politechnika15:34
Opera Bałtycka15:36
Traugutta [GDA]15:37
Uniwersytet Medyczny15:38
Chodowieckiego15:39
Brama Oliwska15:40
Dworzec Główny15:42
Brama Wyżynna15:45
Śródmieście SKM15:47
Pohulanka15:49
Odrzańska15:50
Chałubińskiego15:52
Sikorskiego [GDA]15:54
Cieszyńskiego15:56
Cebertowicza15:57
Wilanowska15:59
Przemyska16:01
Płocka16:02
Łostowice Świętokrzyska16:04
Kurs nr 8 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska16:08
Łostowice Świętokrzyska16:08
Płocka16:10
Przemyska16:12
Wilanowska16:13
Cebertowicza16:15
Cieszyńskiego16:16
Sikorskiego [GDA]16:18
Chałubińskiego16:20
Odrzańska16:22
Pohulanka16:23
Śródmieście SKM16:25
Brama Wyżynna16:27
Dworzec Główny16:29
Brama Oliwska16:32
Chodowieckiego16:33
Uniwersytet Medyczny16:34
Traugutta [GDA]16:36
Opera Bałtycka16:38
Politechnika16:39
Miszewskiego16:41
Jaśkowa Dolina16:43
Klonowa [GDA]16:44
Galeria Bałtycka16:46
Wojska Polskiego16:48
Zamenhofa [GDA]16:49
Zajezdnia16:50
Strzyża PKM16:51
Uniwersytet Gdański [GDA]16:53
Bażyńskiego [GDA]16:54
Tetmajera16:55
Derdowskiego16:56
Obrońców Westerplatte16:57
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:00
Opacka17:02
Subisława17:04
Pomorska - Osiedle17:05
Osiedle Wejhera17:07
Helska17:08
Jelitkowo17:09
Kurs nr 9 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo17:34
Helska17:36
Osiedle Wejhera17:38
Gospody17:39
Pomorska - Osiedle17:40
Subisława17:42
Opacka17:44
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:46
Obrońców Westerplatte17:49
Derdowskiego17:50
Tetmajera17:51
Bażyńskiego [GDA]17:52
Uniwersytet Gdański [GDA]17:54
Strzyża PKM17:56
Zajezdnia17:57
Zamenhofa [GDA]17:58
Wojska Polskiego18:00
Galeria Bałtycka18:02
Klonowa [GDA]18:04
Jaśkowa Dolina18:05
Miszewskiego18:07
Politechnika18:08
Opera Bałtycka18:10
Traugutta [GDA]18:11
Uniwersytet Medyczny18:12
Chodowieckiego18:13
Brama Oliwska18:14
Dworzec Główny18:16
Brama Wyżynna18:19
Śródmieście SKM18:21
Pohulanka18:23
Odrzańska18:24
Chałubińskiego18:26
Sikorskiego [GDA]18:28
Cieszyńskiego18:30
Cebertowicza18:31
Wilanowska18:33
Przemyska18:35
Płocka18:36
Łostowice Świętokrzyska18:38
Kurs nr 10 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska18:44
Łostowice Świętokrzyska18:44
Płocka18:46
Przemyska18:48
Wilanowska18:49
Cebertowicza18:51
Cieszyńskiego18:52
Sikorskiego [GDA]18:54
Chałubińskiego18:56
Odrzańska18:58
Pohulanka18:59
Śródmieście SKM19:01
Brama Wyżynna19:03
Dworzec Główny19:05
Brama Oliwska19:08
Chodowieckiego19:09
Uniwersytet Medyczny19:10
Traugutta [GDA]19:12
Opera Bałtycka19:14
Politechnika19:15
Miszewskiego19:17
Jaśkowa Dolina19:19
Klonowa [GDA]19:20
Galeria Bałtycka19:22
Wojska Polskiego19:24
Zamenhofa [GDA]19:25
Zajezdnia19:26
Strzyża PKM19:27
Uniwersytet Gdański [GDA]19:29
Bażyńskiego [GDA]19:30
Tetmajera19:31
Derdowskiego19:32
Obrońców Westerplatte19:33
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:36
Opacka19:38
Subisława19:40
Pomorska - Osiedle19:41
Osiedle Wejhera19:43
Helska19:44
Jelitkowo19:45
Kurs nr 11 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo20:00
Helska20:02
Osiedle Wejhera20:04
Gospody20:05
Pomorska - Osiedle20:06
Subisława20:08
Opacka20:10
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:12
Obrońców Westerplatte20:15
Derdowskiego20:16
Tetmajera20:17
Bażyńskiego [GDA]20:18
Uniwersytet Gdański [GDA]20:20
Strzyża PKM20:22
Zajezdnia20:23
Zamenhofa [GDA]20:24
Wojska Polskiego20:26
Galeria Bałtycka20:28
Klonowa [GDA]20:30
Jaśkowa Dolina20:31
Miszewskiego20:33
Politechnika20:34
Opera Bałtycka20:36
Traugutta [GDA]20:37
Uniwersytet Medyczny20:38
Chodowieckiego20:39
Brama Oliwska20:40
Dworzec Główny20:42
Brama Wyżynna20:45
Śródmieście SKM20:47
Pohulanka20:49
Odrzańska20:50
Chałubińskiego20:52
Sikorskiego [GDA]20:54
Cieszyńskiego20:56
Cebertowicza20:57
Wilanowska20:59
Przemyska21:01
Płocka21:02
Łostowice Świętokrzyska21:04
Kurs nr 12 do Zajezdnia Wrzeszcz (techniczny)
Łostowice Świętokrzyska21:17
Łostowice Świętokrzyska21:17
Płocka21:19
Przemyska21:21
Wilanowska21:22
Cebertowicza21:24
Cieszyńskiego21:25
Sikorskiego [GDA]21:27
Chałubińskiego21:29
Odrzańska21:31
Pohulanka21:32
Śródmieście SKM21:34
Brama Wyżynna21:36
Dworzec Główny21:38
Brama Oliwska21:41
Chodowieckiego21:42
Uniwersytet Medyczny21:43
Traugutta [GDA]21:45
Opera Bałtycka21:47
Politechnika21:48
Miszewskiego21:50
Jaśkowa Dolina21:52
Klonowa [GDA]21:53
Galeria Bałtycka21:55
Wojska Polskiego21:57
Zamenhofa [GDA]21:58
Zajezdnia21:59
Strzyża PKM22:00
Zajezdnia Wrzeszcz (techniczny)22:02