• Średnie stęż. pyłu PM10 = 17,6ug. Norma: 300ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze
19:35
Kurs nr 0 do Jelitkowo
Zajezdnia WRZESZCZ04:18
Strzyża PKM04:19
Uniwersytet Gdański [GDA]04:21
Bażyńskiego [GDA]04:22
Tetmajera04:23
Derdowskiego04:24
Obrońców Westerplatte04:25
Oliwa - Pętla Tramwajowa04:28
Opacka04:30
Subisława04:32
Pomorska - Osiedle04:33
Osiedle Wejhera04:35
Helska04:36
Jelitkowo04:37
Kurs nr 1 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo04:40
Helska04:42
Osiedle Wejhera04:44
Gospody04:45
Pomorska - Osiedle04:46
Subisława04:48
Opacka04:50
Oliwa - Pętla Tramwajowa04:52
Obrońców Westerplatte04:55
Derdowskiego04:56
Tetmajera04:57
Bażyńskiego [GDA]04:58
Uniwersytet Gdański [GDA]05:00
Strzyża PKM05:02
Zajezdnia05:03
Zamenhofa [GDA]05:04
Wojska Polskiego05:06
Galeria Bałtycka05:08
Klonowa [GDA]05:10
Jaśkowa Dolina05:11
Miszewskiego05:13
Politechnika05:14
Opera Bałtycka05:16
Traugutta [GDA]05:17
Uniwersytet Medyczny05:18
Chodowieckiego05:19
Brama Oliwska05:20
Dworzec Główny05:22
Brama Wyżynna05:25
Śródmieście SKM05:27
Pohulanka05:29
Odrzańska05:30
Chałubińskiego05:32
Sikorskiego [GDA]05:34
Cieszyńskiego05:36
Cebertowicza05:37
Wilanowska05:39
Przemyska05:41
Płocka05:42
Łostowice Świętokrzyska05:44
Kurs nr 2 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska05:58
Łostowice Świętokrzyska05:58
Płocka06:00
Przemyska06:02
Wilanowska06:03
Cebertowicza06:05
Cieszyńskiego06:06
Sikorskiego [GDA]06:08
Chałubińskiego06:10
Odrzańska06:12
Pohulanka06:13
Śródmieście SKM06:15
Brama Wyżynna06:17
Dworzec Główny06:19
Brama Oliwska06:22
Chodowieckiego06:23
Uniwersytet Medyczny06:24
Traugutta [GDA]06:26
Opera Bałtycka06:28
Politechnika06:29
Miszewskiego06:31
Jaśkowa Dolina06:33
Klonowa [GDA]06:34
Galeria Bałtycka06:36
Wojska Polskiego06:38
Zamenhofa [GDA]06:39
Zajezdnia06:40
Strzyża PKM06:41
Uniwersytet Gdański [GDA]06:43
Bażyńskiego [GDA]06:44
Tetmajera06:45
Derdowskiego06:46
Obrońców Westerplatte06:47
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:50
Opacka06:52
Subisława06:54
Pomorska - Osiedle06:55
Osiedle Wejhera06:57
Helska06:58
Jelitkowo06:59
Kurs nr 3 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo07:10
Helska07:12
Osiedle Wejhera07:14
Gospody07:15
Pomorska - Osiedle07:16
Subisława07:18
Opacka07:20
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:22
Obrońców Westerplatte07:25
Derdowskiego07:26
Tetmajera07:27
Bażyńskiego [GDA]07:28
Uniwersytet Gdański [GDA]07:30
Strzyża PKM07:32
Zajezdnia07:33
Zamenhofa [GDA]07:34
Wojska Polskiego07:36
Galeria Bałtycka07:38
Klonowa [GDA]07:40
Jaśkowa Dolina07:41
Miszewskiego07:43
Politechnika07:44
Opera Bałtycka07:46
Traugutta [GDA]07:47
Uniwersytet Medyczny07:48
Chodowieckiego07:49
Brama Oliwska07:50
Dworzec Główny07:52
Brama Wyżynna07:55
Śródmieście SKM07:57
Pohulanka07:59
Odrzańska08:00
Chałubińskiego08:02
Sikorskiego [GDA]08:04
Cieszyńskiego08:06
Cebertowicza08:07
Wilanowska08:09
Przemyska08:11
Płocka08:12
Łostowice Świętokrzyska08:14
Kurs nr 4 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska08:24
Łostowice Świętokrzyska08:24
Płocka08:26
Przemyska08:28
Wilanowska08:29
Cebertowicza08:31
Cieszyńskiego08:32
Sikorskiego [GDA]08:34
Chałubińskiego08:36
Odrzańska08:38
Pohulanka08:39
Śródmieście SKM08:41
Brama Wyżynna08:43
Dworzec Główny08:45
Brama Oliwska08:48
Chodowieckiego08:49
Uniwersytet Medyczny08:50
Traugutta [GDA]08:52
Opera Bałtycka08:54
Politechnika08:55
Miszewskiego08:57
Jaśkowa Dolina08:59
Klonowa [GDA]09:00
Galeria Bałtycka09:02
Wojska Polskiego09:04
Zamenhofa [GDA]09:05
Zajezdnia09:06
Strzyża PKM09:07
Uniwersytet Gdański [GDA]09:09
Bażyńskiego [GDA]09:10
Tetmajera09:11
Derdowskiego09:12
Obrońców Westerplatte09:13
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:16
Opacka09:18
Subisława09:20
Pomorska - Osiedle09:21
Osiedle Wejhera09:23
Helska09:24
Jelitkowo09:25
Kurs nr 5 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo10:01
Helska10:03
Osiedle Wejhera10:05
Gospody10:06
Pomorska - Osiedle10:07
Subisława10:09
Opacka10:11
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:13
Obrońców Westerplatte10:16
Derdowskiego10:17
Tetmajera10:18
Bażyńskiego [GDA]10:19
Uniwersytet Gdański [GDA]10:21
Strzyża PKM10:23
Zajezdnia10:24
Zamenhofa [GDA]10:25
Wojska Polskiego10:27
Galeria Bałtycka10:29
Klonowa [GDA]10:31
Jaśkowa Dolina10:32
Miszewskiego10:34
Politechnika10:35
Opera Bałtycka10:37
Traugutta [GDA]10:38
Uniwersytet Medyczny10:39
Chodowieckiego10:40
Brama Oliwska10:41
Dworzec Główny10:43
Brama Wyżynna10:46
Śródmieście SKM10:48
Pohulanka10:50
Odrzańska10:51
Chałubińskiego10:53
Sikorskiego [GDA]10:55
Cieszyńskiego10:57
Cebertowicza10:58
Wilanowska11:00
Przemyska11:02
Płocka11:03
Łostowice Świętokrzyska11:05
Kurs nr 6 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska11:24
Łostowice Świętokrzyska11:24
Płocka11:26
Przemyska11:28
Wilanowska11:29
Cebertowicza11:31
Cieszyńskiego11:32
Sikorskiego [GDA]11:34
Chałubińskiego11:36
Odrzańska11:38
Pohulanka11:39
Śródmieście SKM11:41
Brama Wyżynna11:43
Dworzec Główny11:45
Brama Oliwska11:48
Chodowieckiego11:49
Uniwersytet Medyczny11:50
Traugutta [GDA]11:52
Opera Bałtycka11:54
Politechnika11:55
Miszewskiego11:57
Jaśkowa Dolina11:59
Klonowa [GDA]12:00
Galeria Bałtycka12:02
Wojska Polskiego12:04
Zamenhofa [GDA]12:05
Zajezdnia12:06
Strzyża PKM12:07
Uniwersytet Gdański [GDA]12:09
Bażyńskiego [GDA]12:10
Tetmajera12:11
Derdowskiego12:12
Obrońców Westerplatte12:13
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:16
Opacka12:18
Subisława12:20
Pomorska - Osiedle12:21
Osiedle Wejhera12:23
Helska12:24
Jelitkowo12:25
Kurs nr 7 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo12:41
Helska12:43
Osiedle Wejhera12:45
Gospody12:46
Pomorska - Osiedle12:47
Subisława12:49
Opacka12:51
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:53
Obrońców Westerplatte12:56
Derdowskiego12:57
Tetmajera12:58
Bażyńskiego [GDA]12:59
Uniwersytet Gdański [GDA]13:01
Strzyża PKM13:03
Zajezdnia13:04
Zamenhofa [GDA]13:05
Wojska Polskiego13:07
Galeria Bałtycka13:09
Klonowa [GDA]13:11
Jaśkowa Dolina13:12
Miszewskiego13:14
Politechnika13:15
Opera Bałtycka13:17
Traugutta [GDA]13:18
Uniwersytet Medyczny13:19
Chodowieckiego13:20
Brama Oliwska13:21
Dworzec Główny13:23
Brama Wyżynna13:26
Śródmieście SKM13:28
Pohulanka13:30
Odrzańska13:31
Chałubińskiego13:33
Sikorskiego [GDA]13:35
Cieszyńskiego13:37
Cebertowicza13:38
Wilanowska13:40
Przemyska13:42
Płocka13:43
Łostowice Świętokrzyska13:45
Kurs nr 8 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska13:58
Łostowice Świętokrzyska13:58
Płocka14:00
Przemyska14:02
Wilanowska14:03
Cebertowicza14:05
Cieszyńskiego14:06
Sikorskiego [GDA]14:08
Chałubińskiego14:10
Odrzańska14:12
Pohulanka14:13
Śródmieście SKM14:15
Brama Wyżynna14:17
Dworzec Główny14:19
Brama Oliwska14:22
Chodowieckiego14:23
Uniwersytet Medyczny14:24
Traugutta [GDA]14:26
Opera Bałtycka14:28
Politechnika14:29
Miszewskiego14:31
Jaśkowa Dolina14:33
Klonowa [GDA]14:34
Galeria Bałtycka14:36
Wojska Polskiego14:38
Zamenhofa [GDA]14:39
Zajezdnia14:40
Strzyża PKM14:41
Uniwersytet Gdański [GDA]14:43
Bażyńskiego [GDA]14:44
Tetmajera14:45
Derdowskiego14:46
Obrońców Westerplatte14:47
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:50
Opacka14:52
Subisława14:54
Pomorska - Osiedle14:55
Osiedle Wejhera14:57
Helska14:58
Jelitkowo14:59
Kurs nr 9 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo15:10
Helska15:12
Osiedle Wejhera15:14
Gospody15:15
Pomorska - Osiedle15:16
Subisława15:18
Opacka15:20
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:22
Obrońców Westerplatte15:25
Derdowskiego15:26
Tetmajera15:27
Bażyńskiego [GDA]15:28
Uniwersytet Gdański [GDA]15:30
Strzyża PKM15:32
Zajezdnia15:33
Zamenhofa [GDA]15:34
Wojska Polskiego15:36
Galeria Bałtycka15:38
Klonowa [GDA]15:40
Jaśkowa Dolina15:41
Miszewskiego15:43
Politechnika15:44
Opera Bałtycka15:46
Traugutta [GDA]15:47
Uniwersytet Medyczny15:48
Chodowieckiego15:49
Brama Oliwska15:50
Dworzec Główny15:52
Brama Wyżynna15:55
Śródmieście SKM15:57
Pohulanka15:59
Odrzańska16:00
Chałubińskiego16:02
Sikorskiego [GDA]16:04
Cieszyńskiego16:06
Cebertowicza16:07
Wilanowska16:09
Przemyska16:11
Płocka16:12
Łostowice Świętokrzyska16:14
Kurs nr 10 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska16:18
Łostowice Świętokrzyska16:18
Płocka16:20
Przemyska16:22
Wilanowska16:23
Cebertowicza16:25
Cieszyńskiego16:26
Sikorskiego [GDA]16:28
Chałubińskiego16:30
Odrzańska16:32
Pohulanka16:33
Śródmieście SKM16:35
Brama Wyżynna16:37
Dworzec Główny16:39
Brama Oliwska16:42
Chodowieckiego16:43
Uniwersytet Medyczny16:44
Traugutta [GDA]16:46
Opera Bałtycka16:48
Politechnika16:49
Miszewskiego16:51
Jaśkowa Dolina16:53
Klonowa [GDA]16:54
Galeria Bałtycka16:56
Wojska Polskiego16:58
Zamenhofa [GDA]16:59
Zajezdnia17:00
Strzyża PKM17:01
Uniwersytet Gdański [GDA]17:03
Bażyńskiego [GDA]17:04
Tetmajera17:05
Derdowskiego17:06
Obrońców Westerplatte17:07
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:10
Opacka17:12
Subisława17:14
Pomorska - Osiedle17:15
Osiedle Wejhera17:17
Helska17:18
Jelitkowo17:19
Kurs nr 11 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo17:44
Helska17:46
Osiedle Wejhera17:48
Gospody17:49
Pomorska - Osiedle17:50
Subisława17:52
Opacka17:54
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:56
Obrońców Westerplatte17:59
Derdowskiego18:00
Tetmajera18:01
Bażyńskiego [GDA]18:02
Uniwersytet Gdański [GDA]18:04
Strzyża PKM18:06
Zajezdnia18:07
Zamenhofa [GDA]18:08
Wojska Polskiego18:10
Galeria Bałtycka18:12
Klonowa [GDA]18:14
Jaśkowa Dolina18:15
Miszewskiego18:17
Politechnika18:18
Opera Bałtycka18:20
Traugutta [GDA]18:21
Uniwersytet Medyczny18:22
Chodowieckiego18:23
Brama Oliwska18:24
Dworzec Główny18:26
Brama Wyżynna18:29
Śródmieście SKM18:31
Pohulanka18:33
Odrzańska18:34
Chałubińskiego18:36
Sikorskiego [GDA]18:38
Cieszyńskiego18:40
Cebertowicza18:41
Wilanowska18:43
Przemyska18:45
Płocka18:46
Łostowice Świętokrzyska18:48
Kurs nr 12 do Zajezdnia WRZESZCZ
Łostowice Świętokrzyska18:56
Łostowice Świętokrzyska18:56
Płocka18:58
Przemyska19:00
Wilanowska19:01
Cebertowicza19:03
Cieszyńskiego19:04
Sikorskiego [GDA]19:06
Chałubińskiego19:08
Odrzańska19:10
Pohulanka19:11
Śródmieście SKM19:13
Brama Wyżynna19:15
Dworzec Główny19:17
Brama Oliwska19:20
Chodowieckiego19:21
Uniwersytet Medyczny19:22
Traugutta [GDA]19:24
Opera Bałtycka19:26
Politechnika19:27
Miszewskiego19:29
Jaśkowa Dolina19:31
Klonowa [GDA]19:32
Galeria Bałtycka19:34
Wojska Polskiego19:36
Zamenhofa [GDA]19:37
Zajezdnia19:38
Strzyża PKM19:39
Zajezdnia WRZESZCZ19:41