• Średnie stęż. pyłu PM10 = 14,0ug. Norma: 300ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze   • Z powodu awarii sieci występują opóźnienia na liniach tramwajowych 7, 8 i 10. Tramwaje kursują przez Operę Bałtycką.   • Na odcinku Dworzec Główny - Kliniczna uruchomiona została komunikacja zastępcza
15:57
Kurs nr 0 do Łostowice Świętokrzyska
Zajezdnia WRZESZCZ05:44
Strzyża PKM05:46
Zajezdnia05:47
Zamenhofa [GDA]05:48
Wojska Polskiego05:50
Galeria Bałtycka05:52
Klonowa [GDA]05:54
Jaśkowa Dolina05:55
Miszewskiego05:57
Politechnika05:58
Opera Bałtycka06:00
Traugutta [GDA]06:01
Uniwersytet Medyczny06:02
Chodowieckiego06:03
Brama Oliwska06:04
Dworzec Główny06:06
Brama Wyżynna06:09
Śródmieście SKM06:11
Pohulanka06:13
Odrzańska06:14
Chałubińskiego06:16
Sikorskiego [GDA]06:18
Cieszyńskiego06:20
Cebertowicza06:21
Wilanowska06:23
Przemyska06:25
Płocka06:26
Łostowice Świętokrzyska06:28
Kurs nr 1 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska06:38
Łostowice Świętokrzyska06:38
Płocka06:40
Przemyska06:42
Wilanowska06:43
Cebertowicza06:45
Cieszyńskiego06:46
Sikorskiego [GDA]06:48
Chałubińskiego06:50
Odrzańska06:52
Pohulanka06:53
Śródmieście SKM06:55
Brama Wyżynna06:57
Dworzec Główny06:59
Brama Oliwska07:02
Chodowieckiego07:03
Uniwersytet Medyczny07:04
Traugutta [GDA]07:06
Opera Bałtycka07:08
Politechnika07:09
Miszewskiego07:11
Jaśkowa Dolina07:13
Klonowa [GDA]07:14
Galeria Bałtycka07:16
Wojska Polskiego07:18
Zamenhofa [GDA]07:19
Zajezdnia07:20
Strzyża PKM07:21
Uniwersytet Gdański [GDA]07:23
Bażyńskiego [GDA]07:24
Tetmajera07:25
Derdowskiego07:26
Obrońców Westerplatte07:27
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:30
Opacka07:32
Subisława07:34
Pomorska - Osiedle07:35
Osiedle Wejhera07:37
Helska07:38
Jelitkowo07:39
Kurs nr 2 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo07:50
Helska07:52
Osiedle Wejhera07:54
Gospody07:55
Pomorska - Osiedle07:56
Subisława07:58
Opacka08:00
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:02
Obrońców Westerplatte08:05
Derdowskiego08:06
Tetmajera08:07
Bażyńskiego [GDA]08:08
Uniwersytet Gdański [GDA]08:10
Strzyża PKM08:12
Zajezdnia08:13
Zamenhofa [GDA]08:14
Wojska Polskiego08:16
Galeria Bałtycka08:18
Klonowa [GDA]08:20
Jaśkowa Dolina08:21
Miszewskiego08:23
Politechnika08:24
Opera Bałtycka08:26
Traugutta [GDA]08:27
Uniwersytet Medyczny08:28
Chodowieckiego08:29
Brama Oliwska08:30
Dworzec Główny08:32
Brama Wyżynna08:35
Śródmieście SKM08:37
Pohulanka08:39
Odrzańska08:40
Chałubińskiego08:42
Sikorskiego [GDA]08:44
Cieszyńskiego08:46
Cebertowicza08:47
Wilanowska08:49
Przemyska08:51
Płocka08:52
Łostowice Świętokrzyska08:54
Kurs nr 3 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska09:04
Łostowice Świętokrzyska09:04
Płocka09:06
Przemyska09:08
Wilanowska09:09
Cebertowicza09:11
Cieszyńskiego09:12
Sikorskiego [GDA]09:14
Chałubińskiego09:16
Odrzańska09:18
Pohulanka09:19
Śródmieście SKM09:21
Brama Wyżynna09:23
Dworzec Główny09:25
Brama Oliwska09:28
Chodowieckiego09:29
Uniwersytet Medyczny09:30
Traugutta [GDA]09:32
Opera Bałtycka09:34
Politechnika09:35
Miszewskiego09:37
Jaśkowa Dolina09:39
Klonowa [GDA]09:40
Galeria Bałtycka09:42
Wojska Polskiego09:44
Zamenhofa [GDA]09:45
Zajezdnia09:46
Strzyża PKM09:47
Uniwersytet Gdański [GDA]09:49
Bażyńskiego [GDA]09:50
Tetmajera09:51
Derdowskiego09:52
Obrońców Westerplatte09:53
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:56
Opacka09:58
Subisława10:00
Pomorska - Osiedle10:01
Osiedle Wejhera10:03
Helska10:04
Jelitkowo10:05
Kurs nr 4 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo10:21
Helska10:23
Osiedle Wejhera10:25
Gospody10:26
Pomorska - Osiedle10:27
Subisława10:29
Opacka10:31
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:33
Obrońców Westerplatte10:36
Derdowskiego10:37
Tetmajera10:38
Bażyńskiego [GDA]10:39
Uniwersytet Gdański [GDA]10:41
Strzyża PKM10:43
Zajezdnia10:44
Zamenhofa [GDA]10:45
Wojska Polskiego10:47
Galeria Bałtycka10:49
Klonowa [GDA]10:51
Jaśkowa Dolina10:52
Miszewskiego10:54
Politechnika10:55
Opera Bałtycka10:57
Traugutta [GDA]10:58
Uniwersytet Medyczny10:59
Chodowieckiego11:00
Brama Oliwska11:01
Dworzec Główny11:03
Brama Wyżynna11:06
Śródmieście SKM11:08
Pohulanka11:10
Odrzańska11:11
Chałubińskiego11:13
Sikorskiego [GDA]11:15
Cieszyńskiego11:17
Cebertowicza11:18
Wilanowska11:20
Przemyska11:22
Płocka11:23
Łostowice Świętokrzyska11:25
Kurs nr 5 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska11:44
Łostowice Świętokrzyska11:44
Płocka11:46
Przemyska11:48
Wilanowska11:49
Cebertowicza11:51
Cieszyńskiego11:52
Sikorskiego [GDA]11:54
Chałubińskiego11:56
Odrzańska11:58
Pohulanka11:59
Śródmieście SKM12:01
Brama Wyżynna12:03
Dworzec Główny12:05
Brama Oliwska12:08
Chodowieckiego12:09
Uniwersytet Medyczny12:10
Traugutta [GDA]12:12
Opera Bałtycka12:14
Politechnika12:15
Miszewskiego12:17
Jaśkowa Dolina12:19
Klonowa [GDA]12:20
Galeria Bałtycka12:22
Wojska Polskiego12:24
Zamenhofa [GDA]12:25
Zajezdnia12:26
Strzyża PKM12:27
Uniwersytet Gdański [GDA]12:29
Bażyńskiego [GDA]12:30
Tetmajera12:31
Derdowskiego12:32
Obrońców Westerplatte12:33
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:36
Opacka12:38
Subisława12:40
Pomorska - Osiedle12:41
Osiedle Wejhera12:43
Helska12:44
Jelitkowo12:45
Kurs nr 6 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo13:01
Helska13:03
Osiedle Wejhera13:05
Gospody13:06
Pomorska - Osiedle13:07
Subisława13:09
Opacka13:11
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:13
Obrońców Westerplatte13:16
Derdowskiego13:17
Tetmajera13:18
Bażyńskiego [GDA]13:19
Uniwersytet Gdański [GDA]13:21
Strzyża PKM13:23
Zajezdnia13:24
Zamenhofa [GDA]13:25
Wojska Polskiego13:27
Galeria Bałtycka13:29
Klonowa [GDA]13:31
Jaśkowa Dolina13:32
Miszewskiego13:34
Politechnika13:35
Opera Bałtycka13:37
Traugutta [GDA]13:38
Uniwersytet Medyczny13:39
Chodowieckiego13:40
Brama Oliwska13:41
Dworzec Główny13:43
Brama Wyżynna13:46
Śródmieście SKM13:48
Pohulanka13:50
Odrzańska13:51
Chałubińskiego13:53
Sikorskiego [GDA]13:55
Cieszyńskiego13:57
Cebertowicza13:58
Wilanowska14:00
Przemyska14:02
Płocka14:03
Łostowice Świętokrzyska14:05
Kurs nr 7 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska14:08
Łostowice Świętokrzyska14:08
Płocka14:10
Przemyska14:12
Wilanowska14:13
Cebertowicza14:15
Cieszyńskiego14:16
Sikorskiego [GDA]14:18
Chałubińskiego14:20
Odrzańska14:22
Pohulanka14:23
Śródmieście SKM14:25
Brama Wyżynna14:27
Dworzec Główny14:29
Brama Oliwska14:32
Chodowieckiego14:33
Uniwersytet Medyczny14:34
Traugutta [GDA]14:36
Opera Bałtycka14:38
Politechnika14:39
Miszewskiego14:41
Jaśkowa Dolina14:43
Klonowa [GDA]14:44
Galeria Bałtycka14:46
Wojska Polskiego14:48
Zamenhofa [GDA]14:49
Zajezdnia14:50
Strzyża PKM14:51
Uniwersytet Gdański [GDA]14:53
Bażyńskiego [GDA]14:54
Tetmajera14:55
Derdowskiego14:56
Obrońców Westerplatte14:57
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:00
Opacka15:02
Subisława15:04
Pomorska - Osiedle15:05
Osiedle Wejhera15:07
Helska15:08
Jelitkowo15:09
Kurs nr 8 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo15:20
Helska15:22
Osiedle Wejhera15:24
Gospody15:25
Pomorska - Osiedle15:26
Subisława15:28
Opacka15:30
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:32
Obrońców Westerplatte15:35
Derdowskiego15:36
Tetmajera15:37
Bażyńskiego [GDA]15:38
Uniwersytet Gdański [GDA]15:40
Strzyża PKM15:42
Zajezdnia15:43
Zamenhofa [GDA]15:44
Wojska Polskiego15:46
Galeria Bałtycka15:48
Klonowa [GDA]15:50
Jaśkowa Dolina15:51
Miszewskiego15:53
Politechnika15:54
Opera Bałtycka15:56
Traugutta [GDA]15:57
Uniwersytet Medyczny15:58
Chodowieckiego15:59
Brama Oliwska16:00
Dworzec Główny16:02
Brama Wyżynna16:05
Śródmieście SKM16:07
Pohulanka16:09
Odrzańska16:10
Chałubińskiego16:12
Sikorskiego [GDA]16:14
Cieszyńskiego16:16
Cebertowicza16:17
Wilanowska16:19
Przemyska16:21
Płocka16:22
Łostowice Świętokrzyska16:24
Kurs nr 9 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska16:28
Łostowice Świętokrzyska16:28
Płocka16:30
Przemyska16:32
Wilanowska16:33
Cebertowicza16:35
Cieszyńskiego16:36
Sikorskiego [GDA]16:38
Chałubińskiego16:40
Odrzańska16:42
Pohulanka16:43
Śródmieście SKM16:45
Brama Wyżynna16:47
Dworzec Główny16:49
Brama Oliwska16:52
Chodowieckiego16:53
Uniwersytet Medyczny16:54
Traugutta [GDA]16:56
Opera Bałtycka16:58
Politechnika16:59
Miszewskiego17:01
Jaśkowa Dolina17:03
Klonowa [GDA]17:04
Galeria Bałtycka17:06
Wojska Polskiego17:08
Zamenhofa [GDA]17:09
Zajezdnia17:10
Strzyża PKM17:11
Uniwersytet Gdański [GDA]17:13
Bażyńskiego [GDA]17:14
Tetmajera17:15
Derdowskiego17:16
Obrońców Westerplatte17:17
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:20
Opacka17:22
Subisława17:24
Pomorska - Osiedle17:25
Osiedle Wejhera17:27
Helska17:28
Jelitkowo17:29
Kurs nr 10 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo17:54
Helska17:56
Osiedle Wejhera17:58
Gospody17:59
Pomorska - Osiedle18:00
Subisława18:02
Opacka18:04
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:06
Obrońców Westerplatte18:09
Derdowskiego18:10
Tetmajera18:11
Bażyńskiego [GDA]18:12
Uniwersytet Gdański [GDA]18:14
Strzyża PKM18:16
Zajezdnia18:17
Zamenhofa [GDA]18:18
Wojska Polskiego18:20
Galeria Bałtycka18:22
Klonowa [GDA]18:24
Jaśkowa Dolina18:25
Miszewskiego18:27
Politechnika18:28
Opera Bałtycka18:30
Traugutta [GDA]18:31
Uniwersytet Medyczny18:32
Chodowieckiego18:33
Brama Oliwska18:34
Dworzec Główny18:36
Brama Wyżynna18:39
Śródmieście SKM18:41
Pohulanka18:43
Odrzańska18:44
Chałubińskiego18:46
Sikorskiego [GDA]18:48
Cieszyńskiego18:50
Cebertowicza18:51
Wilanowska18:53
Przemyska18:55
Płocka18:56
Łostowice Świętokrzyska18:58
Kurs nr 11 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska19:04
Łostowice Świętokrzyska19:04
Płocka19:06
Przemyska19:08
Wilanowska19:09
Cebertowicza19:11
Cieszyńskiego19:12
Sikorskiego [GDA]19:14
Chałubińskiego19:16
Odrzańska19:18
Pohulanka19:19
Śródmieście SKM19:21
Brama Wyżynna19:23
Dworzec Główny19:25
Brama Oliwska19:28
Chodowieckiego19:29
Uniwersytet Medyczny19:30
Traugutta [GDA]19:32
Opera Bałtycka19:34
Politechnika19:35
Miszewskiego19:37
Jaśkowa Dolina19:39
Klonowa [GDA]19:40
Galeria Bałtycka19:42
Wojska Polskiego19:44
Zamenhofa [GDA]19:45
Zajezdnia19:46
Strzyża PKM19:47
Uniwersytet Gdański [GDA]19:49
Bażyńskiego [GDA]19:50
Tetmajera19:51
Derdowskiego19:52
Obrońców Westerplatte19:53
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:56
Opacka19:58
Subisława20:00
Pomorska - Osiedle20:01
Osiedle Wejhera20:03
Helska20:04
Jelitkowo20:05
Kurs nr 12 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo20:26
Helska20:28
Osiedle Wejhera20:30
Gospody20:31
Pomorska - Osiedle20:32
Subisława20:34
Opacka20:36
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:38
Obrońców Westerplatte20:41
Derdowskiego20:42
Tetmajera20:43
Bażyńskiego [GDA]20:44
Uniwersytet Gdański [GDA]20:46
Strzyża PKM20:48
Zajezdnia20:49
Zamenhofa [GDA]20:50
Wojska Polskiego20:52
Galeria Bałtycka20:54
Klonowa [GDA]20:56
Jaśkowa Dolina20:57
Miszewskiego20:59
Politechnika21:00
Opera Bałtycka21:02
Traugutta [GDA]21:03
Uniwersytet Medyczny21:04
Chodowieckiego21:05
Brama Oliwska21:06
Dworzec Główny21:08
Brama Wyżynna21:11
Śródmieście SKM21:13
Pohulanka21:15
Odrzańska21:16
Chałubińskiego21:18
Sikorskiego [GDA]21:20
Cieszyńskiego21:22
Cebertowicza21:23
Wilanowska21:25
Przemyska21:27
Płocka21:28
Łostowice Świętokrzyska21:30
Kurs nr 13 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska21:32
Łostowice Świętokrzyska21:32
Płocka21:34
Przemyska21:36
Wilanowska21:37
Cebertowicza21:39
Cieszyńskiego21:40
Sikorskiego [GDA]21:42
Chałubińskiego21:44
Odrzańska21:46
Pohulanka21:47
Śródmieście SKM21:49
Brama Wyżynna21:51
Dworzec Główny21:53
Brama Oliwska21:56
Chodowieckiego21:57
Uniwersytet Medyczny21:58
Traugutta [GDA]22:00
Opera Bałtycka22:02
Politechnika22:03
Miszewskiego22:05
Jaśkowa Dolina22:07
Klonowa [GDA]22:08
Galeria Bałtycka22:10
Wojska Polskiego22:12
Zamenhofa [GDA]22:13
Zajezdnia22:14
Strzyża PKM22:15
Uniwersytet Gdański [GDA]22:17
Bażyńskiego [GDA]22:18
Tetmajera22:19
Derdowskiego22:20
Obrońców Westerplatte22:21
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:24
Opacka22:26
Subisława22:28
Pomorska - Osiedle22:29
Osiedle Wejhera22:31
Helska22:32
Jelitkowo22:33
Kurs nr 14 do Zajezdnia WRZESZCZ
Jelitkowo22:36
Helska22:38
Osiedle Wejhera22:40
Gospody22:41
Pomorska - Osiedle22:42
Subisława22:44
Opacka22:46
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:48
Obrońców Westerplatte22:51
Derdowskiego22:52
Tetmajera22:53
Bażyńskiego [GDA]22:54
Uniwersytet Gdański [GDA]22:55
Strzyża PKM22:57
Zajezdnia WRZESZCZ22:58