• Średnie stęż. pyłu PM10=8,0 Norma: 150ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze
09:41
Kurs nr 0 do Jelitkowo
Zajezdnia Wrzeszcz (techniczny)04:34
Strzyża PKM04:35
Uniwersytet Gdański [GDA]04:37
Bażyńskiego [GDA]04:38
Tetmajera04:39
Derdowskiego04:40
Obrońców Westerplatte04:41
Oliwa - Pętla Tramwajowa04:44
Opacka04:46
Subisława04:48
Pomorska - Osiedle04:49
Osiedle Wejhera04:51
Helska04:52
Jelitkowo04:53
Kurs nr 1 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo04:56
Helska04:58
Osiedle Wejhera05:00
Gospody05:01
Pomorska - Osiedle05:02
Subisława05:04
Opacka05:06
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:08
Obrońców Westerplatte05:11
Derdowskiego05:12
Tetmajera05:13
Bażyńskiego [GDA]05:14
Uniwersytet Gdański [GDA]05:16
Strzyża PKM05:18
Zajezdnia05:19
Zamenhofa [GDA]05:20
Wojska Polskiego05:22
Galeria Bałtycka05:24
Klonowa [GDA]05:26
Jaśkowa Dolina05:27
Miszewskiego05:29
Politechnika05:30
Opera Bałtycka05:32
Traugutta [GDA]05:33
Uniwersytet Medyczny05:34
Chodowieckiego05:35
Brama Oliwska05:36
Dworzec Główny05:38
Brama Wyżynna05:41
Śródmieście SKM05:43
Pohulanka05:45
Odrzańska05:46
Chałubińskiego05:48
Sikorskiego [GDA]05:50
Cieszyńskiego05:52
Cebertowicza05:53
Wilanowska05:55
Przemyska05:57
Płocka05:58
Łostowice Świętokrzyska06:00
Kurs nr 2 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska06:02
Łostowice Świętokrzyska06:02
Płocka06:04
Przemyska06:06
Wilanowska06:07
Cebertowicza06:09
Cieszyńskiego06:10
Sikorskiego [GDA]06:12
Chałubińskiego06:14
Odrzańska06:16
Pohulanka06:17
Śródmieście SKM06:19
Brama Wyżynna06:21
Dworzec Główny06:23
Brama Oliwska06:26
Chodowieckiego06:27
Uniwersytet Medyczny06:28
Traugutta [GDA]06:30
Opera Bałtycka06:32
Politechnika06:33
Miszewskiego06:35
Jaśkowa Dolina06:37
Klonowa [GDA]06:38
Galeria Bałtycka06:40
Wojska Polskiego06:42
Zamenhofa [GDA]06:43
Zajezdnia06:44
Strzyża PKM06:45
Uniwersytet Gdański [GDA]06:47
Bażyńskiego [GDA]06:48
Tetmajera06:49
Derdowskiego06:50
Obrońców Westerplatte06:51
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:54
Opacka06:56
Subisława06:58
Pomorska - Osiedle06:59
Osiedle Wejhera07:01
Helska07:02
Jelitkowo07:03
Kurs nr 3 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo07:26
Helska07:28
Osiedle Wejhera07:30
Gospody07:31
Pomorska - Osiedle07:32
Subisława07:34
Opacka07:36
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:38
Obrońców Westerplatte07:41
Derdowskiego07:42
Tetmajera07:43
Bażyńskiego [GDA]07:44
Uniwersytet Gdański [GDA]07:46
Strzyża PKM07:48
Zajezdnia07:49
Zamenhofa [GDA]07:50
Wojska Polskiego07:52
Galeria Bałtycka07:54
Klonowa [GDA]07:56
Jaśkowa Dolina07:57
Miszewskiego07:59
Politechnika08:00
Opera Bałtycka08:02
Traugutta [GDA]08:03
Uniwersytet Medyczny08:04
Chodowieckiego08:05
Brama Oliwska08:06
Dworzec Główny08:08
Brama Wyżynna08:11
Śródmieście SKM08:13
Pohulanka08:15
Odrzańska08:16
Chałubińskiego08:18
Sikorskiego [GDA]08:20
Cieszyńskiego08:22
Cebertowicza08:23
Wilanowska08:25
Przemyska08:27
Płocka08:28
Łostowice Świętokrzyska08:30
Kurs nr 4 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska09:02
Łostowice Świętokrzyska09:02
Płocka09:04
Przemyska09:06
Wilanowska09:07
Cebertowicza09:09
Cieszyńskiego09:10
Sikorskiego [GDA]09:12
Chałubińskiego09:14
Odrzańska09:16
Pohulanka09:17
Śródmieście SKM09:19
Brama Wyżynna09:21
Dworzec Główny09:23
Brama Oliwska09:26
Chodowieckiego09:27
Uniwersytet Medyczny09:28
Traugutta [GDA]09:30
Opera Bałtycka09:32
Politechnika09:33
Miszewskiego09:35
Jaśkowa Dolina09:37
Klonowa [GDA]09:38
Galeria Bałtycka09:40
Wojska Polskiego09:42
Zamenhofa [GDA]09:43
Zajezdnia09:44
Strzyża PKM09:45
Uniwersytet Gdański [GDA]09:47
Bażyńskiego [GDA]09:48
Tetmajera09:49
Derdowskiego09:50
Obrońców Westerplatte09:51
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:54
Opacka09:56
Subisława09:58
Pomorska - Osiedle09:59
Osiedle Wejhera10:01
Helska10:02
Jelitkowo10:03
Kurs nr 5 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo10:26
Helska10:28
Osiedle Wejhera10:30
Gospody10:31
Pomorska - Osiedle10:32
Subisława10:34
Opacka10:36
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:38
Obrońców Westerplatte10:41
Derdowskiego10:42
Tetmajera10:43
Bażyńskiego [GDA]10:44
Uniwersytet Gdański [GDA]10:46
Strzyża PKM10:48
Zajezdnia10:49
Zamenhofa [GDA]10:50
Wojska Polskiego10:52
Galeria Bałtycka10:54
Klonowa [GDA]10:56
Jaśkowa Dolina10:57
Miszewskiego10:59
Politechnika11:00
Opera Bałtycka11:02
Traugutta [GDA]11:03
Uniwersytet Medyczny11:04
Chodowieckiego11:05
Brama Oliwska11:06
Dworzec Główny11:08
Brama Wyżynna11:11
Śródmieście SKM11:13
Pohulanka11:15
Odrzańska11:16
Chałubińskiego11:18
Sikorskiego [GDA]11:20
Cieszyńskiego11:22
Cebertowicza11:23
Wilanowska11:25
Przemyska11:27
Płocka11:28
Łostowice Świętokrzyska11:30
Kurs nr 6 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska12:01
Łostowice Świętokrzyska12:01
Płocka12:03
Przemyska12:05
Wilanowska12:06
Cebertowicza12:08
Cieszyńskiego12:09
Sikorskiego [GDA]12:11
Chałubińskiego12:13
Odrzańska12:15
Pohulanka12:16
Śródmieście SKM12:18
Brama Wyżynna12:20
Dworzec Główny12:22
Brama Oliwska12:25
Chodowieckiego12:26
Uniwersytet Medyczny12:27
Traugutta [GDA]12:29
Opera Bałtycka12:31
Politechnika12:32
Miszewskiego12:34
Jaśkowa Dolina12:36
Klonowa [GDA]12:37
Galeria Bałtycka12:39
Wojska Polskiego12:41
Zamenhofa [GDA]12:42
Zajezdnia12:43
Strzyża PKM12:44
Uniwersytet Gdański [GDA]12:46
Bażyńskiego [GDA]12:47
Tetmajera12:48
Derdowskiego12:49
Obrońców Westerplatte12:50
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:53
Opacka12:55
Subisława12:57
Pomorska - Osiedle12:58
Osiedle Wejhera13:00
Helska13:01
Jelitkowo13:02
Kurs nr 7 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo13:20
Helska13:22
Osiedle Wejhera13:24
Gospody13:25
Pomorska - Osiedle13:26
Subisława13:28
Opacka13:30
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:32
Obrońców Westerplatte13:35
Derdowskiego13:36
Tetmajera13:37
Bażyńskiego [GDA]13:38
Uniwersytet Gdański [GDA]13:40
Strzyża PKM13:42
Zajezdnia13:43
Zamenhofa [GDA]13:44
Wojska Polskiego13:46
Galeria Bałtycka13:48
Klonowa [GDA]13:50
Jaśkowa Dolina13:51
Miszewskiego13:53
Politechnika13:54
Opera Bałtycka13:56
Traugutta [GDA]13:57
Uniwersytet Medyczny13:58
Chodowieckiego13:59
Brama Oliwska14:00
Dworzec Główny14:02
Brama Wyżynna14:05
Śródmieście SKM14:07
Pohulanka14:09
Odrzańska14:10
Chałubińskiego14:12
Sikorskiego [GDA]14:14
Cieszyńskiego14:16
Cebertowicza14:17
Wilanowska14:19
Przemyska14:21
Płocka14:22
Łostowice Świętokrzyska14:24
Kurs nr 8 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska14:41
Łostowice Świętokrzyska14:41
Płocka14:43
Przemyska14:45
Wilanowska14:46
Cebertowicza14:48
Cieszyńskiego14:49
Sikorskiego [GDA]14:51
Chałubińskiego14:53
Odrzańska14:55
Pohulanka14:56
Śródmieście SKM14:58
Brama Wyżynna15:00
Dworzec Główny15:02
Brama Oliwska15:05
Chodowieckiego15:06
Uniwersytet Medyczny15:07
Traugutta [GDA]15:09
Opera Bałtycka15:11
Politechnika15:12
Miszewskiego15:14
Jaśkowa Dolina15:16
Klonowa [GDA]15:17
Galeria Bałtycka15:19
Wojska Polskiego15:21
Zamenhofa [GDA]15:22
Zajezdnia15:23
Strzyża PKM15:24
Uniwersytet Gdański [GDA]15:26
Bażyńskiego [GDA]15:27
Tetmajera15:28
Derdowskiego15:29
Obrońców Westerplatte15:30
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:33
Opacka15:35
Subisława15:37
Pomorska - Osiedle15:38
Osiedle Wejhera15:40
Helska15:41
Jelitkowo15:42
Kurs nr 9 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo16:00
Helska16:02
Osiedle Wejhera16:04
Gospody16:05
Pomorska - Osiedle16:06
Subisława16:08
Opacka16:10
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:12
Obrońców Westerplatte16:15
Derdowskiego16:16
Tetmajera16:17
Bażyńskiego [GDA]16:18
Uniwersytet Gdański [GDA]16:20
Strzyża PKM16:22
Zajezdnia16:23
Zamenhofa [GDA]16:24
Wojska Polskiego16:26
Galeria Bałtycka16:28
Klonowa [GDA]16:30
Jaśkowa Dolina16:31
Miszewskiego16:33
Politechnika16:34
Opera Bałtycka16:36
Traugutta [GDA]16:37
Uniwersytet Medyczny16:38
Chodowieckiego16:39
Brama Oliwska16:40
Dworzec Główny16:42
Brama Wyżynna16:45
Śródmieście SKM16:47
Pohulanka16:49
Odrzańska16:50
Chałubińskiego16:52
Sikorskiego [GDA]16:54
Cieszyńskiego16:56
Cebertowicza16:57
Wilanowska16:59
Przemyska17:01
Płocka17:02
Łostowice Świętokrzyska17:04
Kurs nr 10 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska17:21
Łostowice Świętokrzyska17:21
Płocka17:23
Przemyska17:25
Wilanowska17:26
Cebertowicza17:28
Cieszyńskiego17:29
Sikorskiego [GDA]17:31
Chałubińskiego17:33
Odrzańska17:35
Pohulanka17:36
Śródmieście SKM17:38
Brama Wyżynna17:40
Dworzec Główny17:42
Brama Oliwska17:45
Chodowieckiego17:46
Uniwersytet Medyczny17:47
Traugutta [GDA]17:49
Opera Bałtycka17:51
Politechnika17:52
Miszewskiego17:54
Jaśkowa Dolina17:56
Klonowa [GDA]17:57
Galeria Bałtycka17:59
Wojska Polskiego18:01
Zamenhofa [GDA]18:02
Zajezdnia18:03
Strzyża PKM18:04
Uniwersytet Gdański [GDA]18:06
Bażyńskiego [GDA]18:07
Tetmajera18:08
Derdowskiego18:09
Obrońców Westerplatte18:10
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:13
Opacka18:15
Subisława18:17
Pomorska - Osiedle18:18
Osiedle Wejhera18:20
Helska18:21
Jelitkowo18:22
Kurs nr 11 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo18:40
Helska18:42
Osiedle Wejhera18:44
Gospody18:45
Pomorska - Osiedle18:46
Subisława18:48
Opacka18:50
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:52
Obrońców Westerplatte18:55
Derdowskiego18:56
Tetmajera18:57
Bażyńskiego [GDA]18:58
Uniwersytet Gdański [GDA]19:00
Strzyża PKM19:02
Zajezdnia19:03
Zamenhofa [GDA]19:04
Wojska Polskiego19:06
Galeria Bałtycka19:08
Klonowa [GDA]19:10
Jaśkowa Dolina19:11
Miszewskiego19:13
Politechnika19:14
Opera Bałtycka19:16
Traugutta [GDA]19:17
Uniwersytet Medyczny19:18
Chodowieckiego19:19
Brama Oliwska19:20
Dworzec Główny19:22
Brama Wyżynna19:25
Śródmieście SKM19:27
Pohulanka19:29
Odrzańska19:30
Chałubińskiego19:32
Sikorskiego [GDA]19:34
Cieszyńskiego19:36
Cebertowicza19:37
Wilanowska19:39
Przemyska19:41
Płocka19:42
Łostowice Świętokrzyska19:44
Kurs nr 12 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska20:01
Łostowice Świętokrzyska20:01
Płocka20:03
Przemyska20:05
Wilanowska20:06
Cebertowicza20:08
Cieszyńskiego20:09
Sikorskiego [GDA]20:11
Chałubińskiego20:13
Odrzańska20:15
Pohulanka20:16
Śródmieście SKM20:18
Brama Wyżynna20:20
Dworzec Główny20:22
Brama Oliwska20:25
Chodowieckiego20:26
Uniwersytet Medyczny20:27
Traugutta [GDA]20:29
Opera Bałtycka20:31
Politechnika20:32
Miszewskiego20:34
Jaśkowa Dolina20:36
Klonowa [GDA]20:37
Galeria Bałtycka20:39
Wojska Polskiego20:41
Zamenhofa [GDA]20:42
Zajezdnia20:43
Strzyża PKM20:44
Uniwersytet Gdański [GDA]20:46
Bażyńskiego [GDA]20:47
Tetmajera20:48
Derdowskiego20:49
Obrońców Westerplatte20:50
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:53
Opacka20:55
Subisława20:57
Pomorska - Osiedle20:58
Osiedle Wejhera21:00
Helska21:01
Jelitkowo21:02
Kurs nr 13 do Zajezdnia Wrzeszcz (techniczny)
Jelitkowo21:06
Helska21:08
Osiedle Wejhera21:10
Gospody21:11
Pomorska - Osiedle21:12
Subisława21:14
Opacka21:16
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:18
Obrońców Westerplatte21:21
Derdowskiego21:22
Tetmajera21:23
Bażyńskiego [GDA]21:24
Uniwersytet Gdański [GDA]21:26
Strzyża PKM21:28
Zajezdnia Wrzeszcz (techniczny)21:29