• Średnie stęż. pyłu PM10= 16,2 Norma: 300ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze   • Tramwaje linii 10 powróciły na stałą trasę w dalszym ciągu możliwe opóźnienia.  • Z powodu prac awaryjnych zawiesza się obsługę przyst. Rafineria - brama 8, dla linii 166.
19:37
Kurs nr 0 do Łostowice Świętokrzyska
Zajezdnia WRZESZCZ13:28
Strzyża PKM13:30
Zajezdnia13:31
Zamenhofa [GDA]13:32
Wojska Polskiego13:34
Galeria Bałtycka13:36
Klonowa [GDA]13:38
Jaśkowa Dolina13:39
Miszewskiego13:41
Politechnika13:42
Opera Bałtycka13:44
Traugutta [GDA]13:45
Uniwersytet Medyczny13:46
Chodowieckiego13:47
Brama Oliwska13:48
Dworzec Główny13:50
Brama Wyżynna13:53
Śródmieście SKM13:55
Pohulanka13:57
Odrzańska13:58
Chałubińskiego14:00
Sikorskiego [GDA]14:02
Cieszyńskiego14:04
Cebertowicza14:05
Wilanowska14:07
Przemyska14:09
Płocka14:10
Łostowice Świętokrzyska14:12
Kurs nr 1 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska14:18
Łostowice Świętokrzyska14:18
Płocka14:20
Przemyska14:22
Wilanowska14:23
Cebertowicza14:25
Cieszyńskiego14:26
Sikorskiego [GDA]14:28
Chałubińskiego14:30
Odrzańska14:32
Pohulanka14:33
Śródmieście SKM14:35
Brama Wyżynna14:37
Dworzec Główny14:39
Brama Oliwska14:42
Chodowieckiego14:43
Uniwersytet Medyczny14:44
Traugutta [GDA]14:46
Opera Bałtycka14:48
Politechnika14:49
Miszewskiego14:51
Jaśkowa Dolina14:53
Klonowa [GDA]14:54
Galeria Bałtycka14:56
Wojska Polskiego14:58
Zamenhofa [GDA]14:59
Zajezdnia15:00
Strzyża PKM15:01
Uniwersytet Gdański [GDA]15:03
Bażyńskiego [GDA]15:04
Tetmajera15:05
Derdowskiego15:06
Obrońców Westerplatte15:07
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:10
Opacka15:12
Subisława15:14
Pomorska - Osiedle15:15
Osiedle Wejhera15:17
Helska15:18
Jelitkowo15:19
Kurs nr 2 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo15:30
Helska15:32
Osiedle Wejhera15:34
Gospody15:35
Pomorska - Osiedle15:36
Subisława15:38
Opacka15:40
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:42
Obrońców Westerplatte15:45
Derdowskiego15:46
Tetmajera15:47
Bażyńskiego [GDA]15:48
Uniwersytet Gdański [GDA]15:50
Strzyża PKM15:52
Zajezdnia15:53
Zamenhofa [GDA]15:54
Wojska Polskiego15:56
Galeria Bałtycka15:58
Klonowa [GDA]16:00
Jaśkowa Dolina16:01
Miszewskiego16:03
Politechnika16:04
Opera Bałtycka16:06
Traugutta [GDA]16:07
Uniwersytet Medyczny16:08
Chodowieckiego16:09
Brama Oliwska16:10
Dworzec Główny16:12
Brama Wyżynna16:15
Śródmieście SKM16:17
Pohulanka16:19
Odrzańska16:20
Chałubińskiego16:22
Sikorskiego [GDA]16:24
Cieszyńskiego16:26
Cebertowicza16:27
Wilanowska16:29
Przemyska16:31
Płocka16:32
Łostowice Świętokrzyska16:34
Kurs nr 3 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska16:38
Łostowice Świętokrzyska16:38
Płocka16:40
Przemyska16:42
Wilanowska16:43
Cebertowicza16:45
Cieszyńskiego16:46
Sikorskiego [GDA]16:48
Chałubińskiego16:50
Odrzańska16:52
Pohulanka16:53
Śródmieście SKM16:55
Brama Wyżynna16:57
Dworzec Główny16:59
Brama Oliwska17:02
Chodowieckiego17:03
Uniwersytet Medyczny17:04
Traugutta [GDA]17:06
Opera Bałtycka17:08
Politechnika17:09
Miszewskiego17:11
Jaśkowa Dolina17:13
Klonowa [GDA]17:14
Galeria Bałtycka17:16
Wojska Polskiego17:18
Zamenhofa [GDA]17:19
Zajezdnia17:20
Strzyża PKM17:21
Uniwersytet Gdański [GDA]17:23
Bażyńskiego [GDA]17:24
Tetmajera17:25
Derdowskiego17:26
Obrońców Westerplatte17:27
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:30
Opacka17:32
Subisława17:34
Pomorska - Osiedle17:35
Osiedle Wejhera17:37
Helska17:38
Jelitkowo17:39
Kurs nr 4 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo18:04
Helska18:06
Osiedle Wejhera18:08
Gospody18:09
Pomorska - Osiedle18:10
Subisława18:12
Opacka18:14
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:16
Obrońców Westerplatte18:19
Derdowskiego18:20
Tetmajera18:21
Bażyńskiego [GDA]18:22
Uniwersytet Gdański [GDA]18:24
Strzyża PKM18:26
Zajezdnia18:27
Zamenhofa [GDA]18:28
Wojska Polskiego18:30
Galeria Bałtycka18:32
Klonowa [GDA]18:34
Jaśkowa Dolina18:35
Miszewskiego18:37
Politechnika18:38
Opera Bałtycka18:40
Traugutta [GDA]18:41
Uniwersytet Medyczny18:42
Chodowieckiego18:43
Brama Oliwska18:44
Dworzec Główny18:46
Brama Wyżynna18:49
Śródmieście SKM18:51
Pohulanka18:53
Odrzańska18:54
Chałubińskiego18:56
Sikorskiego [GDA]18:58
Cieszyńskiego19:00
Cebertowicza19:01
Wilanowska19:03
Przemyska19:05
Płocka19:06
Łostowice Świętokrzyska19:08
Kurs nr 5 do Zajezdnia WRZESZCZ
Łostowice Świętokrzyska19:16
Łostowice Świętokrzyska19:16
Płocka19:18
Przemyska19:20
Wilanowska19:21
Cebertowicza19:23
Cieszyńskiego19:24
Sikorskiego [GDA]19:26
Chałubińskiego19:28
Odrzańska19:30
Pohulanka19:31
Śródmieście SKM19:33
Brama Wyżynna19:35
Dworzec Główny19:37
Brama Oliwska19:40
Chodowieckiego19:41
Uniwersytet Medyczny19:42
Traugutta [GDA]19:44
Opera Bałtycka19:46
Politechnika19:47
Miszewskiego19:49
Jaśkowa Dolina19:51
Klonowa [GDA]19:52
Galeria Bałtycka19:54
Wojska Polskiego19:56
Zamenhofa [GDA]19:57
Zajezdnia19:58
Strzyża PKM19:59
Zajezdnia WRZESZCZ20:01