• Średnie stęż. pyłu PM10= 26,3 Norma: 150ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze   • Z powodu maratonu część linii autobusowych kursuje po trasach objazdowych. Więcej na www.ztm.gda.pl   • Z powodu maratonu część linii autobusowych kursuje po trasach objazdowych już od 4:00.
11:45
Kurs nr 0 do Jelitkowo
Zajezdnia Wrzeszcz (techniczny)05:04
Strzyża PKM05:05
Uniwersytet Gdański [GDA]05:07
Bażyńskiego [GDA]05:08
Tetmajera05:09
Derdowskiego05:10
Obrońców Westerplatte05:11
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:14
Opacka05:16
Subisława05:18
Pomorska - Osiedle05:19
Osiedle Wejhera05:21
Helska05:22
Jelitkowo05:23
Kurs nr 1 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo05:26
Helska05:28
Osiedle Wejhera05:30
Gospody05:31
Pomorska - Osiedle05:32
Subisława05:34
Opacka05:36
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:38
Obrońców Westerplatte05:41
Derdowskiego05:42
Tetmajera05:43
Bażyńskiego [GDA]05:44
Uniwersytet Gdański [GDA]05:46
Strzyża PKM05:48
Zajezdnia05:49
Zamenhofa [GDA]05:50
Wojska Polskiego05:52
Galeria Bałtycka05:54
Klonowa [GDA]05:56
Jaśkowa Dolina05:57
Miszewskiego05:59
Politechnika06:00
Opera Bałtycka06:02
Traugutta [GDA]06:03
Uniwersytet Medyczny06:04
Chodowieckiego06:05
Brama Oliwska06:06
Dworzec Główny06:08
Brama Wyżynna06:11
Śródmieście SKM06:13
Pohulanka06:15
Odrzańska06:16
Chałubińskiego06:18
Sikorskiego [GDA]06:20
Cieszyńskiego06:22
Cebertowicza06:23
Wilanowska06:25
Przemyska06:27
Płocka06:28
Łostowice Świętokrzyska06:30
Kurs nr 2 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska07:02
Łostowice Świętokrzyska07:02
Płocka07:04
Przemyska07:06
Wilanowska07:07
Cebertowicza07:09
Cieszyńskiego07:10
Sikorskiego [GDA]07:12
Chałubińskiego07:14
Odrzańska07:16
Pohulanka07:17
Śródmieście SKM07:19
Brama Wyżynna07:21
Dworzec Główny07:23
Brama Oliwska07:26
Chodowieckiego07:27
Uniwersytet Medyczny07:28
Traugutta [GDA]07:30
Opera Bałtycka07:32
Politechnika07:33
Miszewskiego07:35
Jaśkowa Dolina07:37
Klonowa [GDA]07:38
Galeria Bałtycka07:40
Wojska Polskiego07:42
Zamenhofa [GDA]07:43
Zajezdnia07:44
Strzyża PKM07:45
Uniwersytet Gdański [GDA]07:47
Bażyńskiego [GDA]07:48
Tetmajera07:49
Derdowskiego07:50
Obrońców Westerplatte07:51
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:54
Opacka07:56
Subisława07:58
Pomorska - Osiedle07:59
Osiedle Wejhera08:01
Helska08:02
Jelitkowo08:03
Kurs nr 3 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo08:26
Helska08:28
Osiedle Wejhera08:30
Gospody08:31
Pomorska - Osiedle08:32
Subisława08:34
Opacka08:36
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:38
Obrońców Westerplatte08:41
Derdowskiego08:42
Tetmajera08:43
Bażyńskiego [GDA]08:44
Uniwersytet Gdański [GDA]08:46
Strzyża PKM08:48
Zajezdnia08:49
Zamenhofa [GDA]08:50
Wojska Polskiego08:52
Galeria Bałtycka08:54
Klonowa [GDA]08:56
Jaśkowa Dolina08:57
Miszewskiego08:59
Politechnika09:00
Opera Bałtycka09:02
Traugutta [GDA]09:03
Uniwersytet Medyczny09:04
Chodowieckiego09:05
Brama Oliwska09:06
Dworzec Główny09:08
Brama Wyżynna09:11
Śródmieście SKM09:13
Pohulanka09:15
Odrzańska09:16
Chałubińskiego09:18
Sikorskiego [GDA]09:20
Cieszyńskiego09:22
Cebertowicza09:23
Wilanowska09:25
Przemyska09:27
Płocka09:28
Łostowice Świętokrzyska09:30
Kurs nr 4 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska10:02
Łostowice Świętokrzyska10:02
Płocka10:04
Przemyska10:06
Wilanowska10:07
Cebertowicza10:09
Cieszyńskiego10:10
Sikorskiego [GDA]10:12
Chałubińskiego10:14
Odrzańska10:16
Pohulanka10:17
Śródmieście SKM10:19
Brama Wyżynna10:21
Dworzec Główny10:23
Brama Oliwska10:26
Chodowieckiego10:27
Uniwersytet Medyczny10:28
Traugutta [GDA]10:30
Opera Bałtycka10:32
Politechnika10:33
Miszewskiego10:35
Jaśkowa Dolina10:37
Klonowa [GDA]10:38
Galeria Bałtycka10:40
Wojska Polskiego10:42
Zamenhofa [GDA]10:43
Zajezdnia10:44
Strzyża PKM10:45
Uniwersytet Gdański [GDA]10:47
Bażyńskiego [GDA]10:48
Tetmajera10:49
Derdowskiego10:50
Obrońców Westerplatte10:51
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:54
Opacka10:56
Subisława10:58
Pomorska - Osiedle10:59
Osiedle Wejhera11:01
Helska11:02
Jelitkowo11:03
Kurs nr 5 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo11:20
Helska11:22
Osiedle Wejhera11:24
Gospody11:25
Pomorska - Osiedle11:26
Subisława11:28
Opacka11:30
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:32
Obrońców Westerplatte11:35
Derdowskiego11:36
Tetmajera11:37
Bażyńskiego [GDA]11:38
Uniwersytet Gdański [GDA]11:40
Strzyża PKM11:42
Zajezdnia11:43
Zamenhofa [GDA]11:44
Wojska Polskiego11:46
Galeria Bałtycka11:48
Klonowa [GDA]11:50
Jaśkowa Dolina11:51
Miszewskiego11:53
Politechnika11:54
Opera Bałtycka11:56
Traugutta [GDA]11:57
Uniwersytet Medyczny11:58
Chodowieckiego11:59
Brama Oliwska12:00
Dworzec Główny12:02
Brama Wyżynna12:05
Śródmieście SKM12:07
Pohulanka12:09
Odrzańska12:10
Chałubińskiego12:12
Sikorskiego [GDA]12:14
Cieszyńskiego12:16
Cebertowicza12:17
Wilanowska12:19
Przemyska12:21
Płocka12:22
Łostowice Świętokrzyska12:24
Kurs nr 6 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska12:41
Łostowice Świętokrzyska12:41
Płocka12:43
Przemyska12:45
Wilanowska12:46
Cebertowicza12:48
Cieszyńskiego12:49
Sikorskiego [GDA]12:51
Chałubińskiego12:53
Odrzańska12:55
Pohulanka12:56
Śródmieście SKM12:58
Brama Wyżynna13:00
Dworzec Główny13:02
Brama Oliwska13:05
Chodowieckiego13:06
Uniwersytet Medyczny13:07
Traugutta [GDA]13:09
Opera Bałtycka13:11
Politechnika13:12
Miszewskiego13:14
Jaśkowa Dolina13:16
Klonowa [GDA]13:17
Galeria Bałtycka13:19
Wojska Polskiego13:21
Zamenhofa [GDA]13:22
Zajezdnia13:23
Strzyża PKM13:24
Uniwersytet Gdański [GDA]13:26
Bażyńskiego [GDA]13:27
Tetmajera13:28
Derdowskiego13:29
Obrońców Westerplatte13:30
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:33
Opacka13:35
Subisława13:37
Pomorska - Osiedle13:38
Osiedle Wejhera13:40
Helska13:41
Jelitkowo13:42
Kurs nr 7 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo14:00
Helska14:02
Osiedle Wejhera14:04
Gospody14:05
Pomorska - Osiedle14:06
Subisława14:08
Opacka14:10
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:12
Obrońców Westerplatte14:15
Derdowskiego14:16
Tetmajera14:17
Bażyńskiego [GDA]14:18
Uniwersytet Gdański [GDA]14:20
Strzyża PKM14:22
Zajezdnia14:23
Zamenhofa [GDA]14:24
Wojska Polskiego14:26
Galeria Bałtycka14:28
Klonowa [GDA]14:30
Jaśkowa Dolina14:31
Miszewskiego14:33
Politechnika14:34
Opera Bałtycka14:36
Traugutta [GDA]14:37
Uniwersytet Medyczny14:38
Chodowieckiego14:39
Brama Oliwska14:40
Dworzec Główny14:42
Brama Wyżynna14:45
Śródmieście SKM14:47
Pohulanka14:49
Odrzańska14:50
Chałubińskiego14:52
Sikorskiego [GDA]14:54
Cieszyńskiego14:56
Cebertowicza14:57
Wilanowska14:59
Przemyska15:01
Płocka15:02
Łostowice Świętokrzyska15:04
Kurs nr 8 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska15:21
Łostowice Świętokrzyska15:21
Płocka15:23
Przemyska15:25
Wilanowska15:26
Cebertowicza15:28
Cieszyńskiego15:29
Sikorskiego [GDA]15:31
Chałubińskiego15:33
Odrzańska15:35
Pohulanka15:36
Śródmieście SKM15:38
Brama Wyżynna15:40
Dworzec Główny15:42
Brama Oliwska15:45
Chodowieckiego15:46
Uniwersytet Medyczny15:47
Traugutta [GDA]15:49
Opera Bałtycka15:51
Politechnika15:52
Miszewskiego15:54
Jaśkowa Dolina15:56
Klonowa [GDA]15:57
Galeria Bałtycka15:59
Wojska Polskiego16:01
Zamenhofa [GDA]16:02
Zajezdnia16:03
Strzyża PKM16:04
Uniwersytet Gdański [GDA]16:06
Bażyńskiego [GDA]16:07
Tetmajera16:08
Derdowskiego16:09
Obrońców Westerplatte16:10
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:13
Opacka16:15
Subisława16:17
Pomorska - Osiedle16:18
Osiedle Wejhera16:20
Helska16:21
Jelitkowo16:22
Kurs nr 9 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo16:40
Helska16:42
Osiedle Wejhera16:44
Gospody16:45
Pomorska - Osiedle16:46
Subisława16:48
Opacka16:50
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:52
Obrońców Westerplatte16:55
Derdowskiego16:56
Tetmajera16:57
Bażyńskiego [GDA]16:58
Uniwersytet Gdański [GDA]17:00
Strzyża PKM17:02
Zajezdnia17:03
Zamenhofa [GDA]17:04
Wojska Polskiego17:06
Galeria Bałtycka17:08
Klonowa [GDA]17:10
Jaśkowa Dolina17:11
Miszewskiego17:13
Politechnika17:14
Opera Bałtycka17:16
Traugutta [GDA]17:17
Uniwersytet Medyczny17:18
Chodowieckiego17:19
Brama Oliwska17:20
Dworzec Główny17:22
Brama Wyżynna17:25
Śródmieście SKM17:27
Pohulanka17:29
Odrzańska17:30
Chałubińskiego17:32
Sikorskiego [GDA]17:34
Cieszyńskiego17:36
Cebertowicza17:37
Wilanowska17:39
Przemyska17:41
Płocka17:42
Łostowice Świętokrzyska17:44
Kurs nr 10 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska18:01
Łostowice Świętokrzyska18:01
Płocka18:03
Przemyska18:05
Wilanowska18:06
Cebertowicza18:08
Cieszyńskiego18:09
Sikorskiego [GDA]18:11
Chałubińskiego18:13
Odrzańska18:15
Pohulanka18:16
Śródmieście SKM18:18
Brama Wyżynna18:20
Dworzec Główny18:22
Brama Oliwska18:25
Chodowieckiego18:26
Uniwersytet Medyczny18:27
Traugutta [GDA]18:29
Opera Bałtycka18:31
Politechnika18:32
Miszewskiego18:34
Jaśkowa Dolina18:36
Klonowa [GDA]18:37
Galeria Bałtycka18:39
Wojska Polskiego18:41
Zamenhofa [GDA]18:42
Zajezdnia18:43
Strzyża PKM18:44
Uniwersytet Gdański [GDA]18:46
Bażyńskiego [GDA]18:47
Tetmajera18:48
Derdowskiego18:49
Obrońców Westerplatte18:50
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:53
Opacka18:55
Subisława18:57
Pomorska - Osiedle18:58
Osiedle Wejhera19:00
Helska19:01
Jelitkowo19:02
Kurs nr 11 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo19:20
Helska19:22
Osiedle Wejhera19:24
Gospody19:25
Pomorska - Osiedle19:26
Subisława19:28
Opacka19:30
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:32
Obrońców Westerplatte19:35
Derdowskiego19:36
Tetmajera19:37
Bażyńskiego [GDA]19:38
Uniwersytet Gdański [GDA]19:40
Strzyża PKM19:42
Zajezdnia19:43
Zamenhofa [GDA]19:44
Wojska Polskiego19:46
Galeria Bałtycka19:48
Klonowa [GDA]19:50
Jaśkowa Dolina19:51
Miszewskiego19:53
Politechnika19:54
Opera Bałtycka19:56
Traugutta [GDA]19:57
Uniwersytet Medyczny19:58
Chodowieckiego19:59
Brama Oliwska20:00
Dworzec Główny20:02
Brama Wyżynna20:05
Śródmieście SKM20:07
Pohulanka20:09
Odrzańska20:10
Chałubińskiego20:12
Sikorskiego [GDA]20:14
Cieszyńskiego20:16
Cebertowicza20:17
Wilanowska20:19
Przemyska20:21
Płocka20:22
Łostowice Świętokrzyska20:24
Kurs nr 12 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska20:41
Łostowice Świętokrzyska20:41
Płocka20:43
Przemyska20:45
Wilanowska20:46
Cebertowicza20:48
Cieszyńskiego20:49
Sikorskiego [GDA]20:51
Chałubińskiego20:53
Odrzańska20:55
Pohulanka20:56
Śródmieście SKM20:58
Brama Wyżynna21:00
Dworzec Główny21:02
Brama Oliwska21:05
Chodowieckiego21:06
Uniwersytet Medyczny21:07
Traugutta [GDA]21:09
Opera Bałtycka21:11
Politechnika21:12
Miszewskiego21:14
Jaśkowa Dolina21:16
Klonowa [GDA]21:17
Galeria Bałtycka21:19
Wojska Polskiego21:21
Zamenhofa [GDA]21:22
Zajezdnia21:23
Strzyża PKM21:24
Uniwersytet Gdański [GDA]21:26
Bażyńskiego [GDA]21:27
Tetmajera21:28
Derdowskiego21:29
Obrońców Westerplatte21:30
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:33
Opacka21:35
Subisława21:37
Pomorska - Osiedle21:38
Osiedle Wejhera21:40
Helska21:41
Jelitkowo21:42
Kurs nr 13 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo21:56
Helska21:58
Osiedle Wejhera22:00
Gospody22:01
Pomorska - Osiedle22:02
Subisława22:04
Opacka22:06
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:08
Obrońców Westerplatte22:11
Derdowskiego22:12
Tetmajera22:13
Bażyńskiego [GDA]22:14
Uniwersytet Gdański [GDA]22:16
Strzyża PKM22:18
Zajezdnia22:19
Zamenhofa [GDA]22:20
Wojska Polskiego22:22
Galeria Bałtycka22:24
Klonowa [GDA]22:26
Jaśkowa Dolina22:27
Miszewskiego22:29
Politechnika22:30
Opera Bałtycka22:32
Traugutta [GDA]22:33
Uniwersytet Medyczny22:34
Chodowieckiego22:35
Brama Oliwska22:36
Dworzec Główny22:38
Brama Wyżynna22:41
Śródmieście SKM22:43
Pohulanka22:45
Odrzańska22:46
Chałubińskiego22:48
Sikorskiego [GDA]22:49
Cieszyńskiego22:51
Cebertowicza22:52
Wilanowska22:54
Przemyska22:56
Płocka22:57
Łostowice Świętokrzyska22:59
Kurs nr 14 do Zajezdnia Wrzeszcz (techniczny)
Łostowice Świętokrzyska23:02
Łostowice Świętokrzyska23:02
Płocka23:04
Przemyska23:05
Wilanowska23:06
Cebertowicza23:08
Cieszyńskiego23:09
Sikorskiego [GDA]23:11
Chałubińskiego23:12
Odrzańska23:14
Pohulanka23:15
Śródmieście SKM23:17
Brama Wyżynna23:19
Dworzec Główny23:21
Brama Oliwska23:24
Chodowieckiego23:25
Uniwersytet Medyczny23:26
Traugutta [GDA]23:27
Opera Bałtycka23:29
Politechnika23:30
Miszewskiego23:32
Jaśkowa Dolina23:34
Klonowa [GDA]23:35
Galeria Bałtycka23:37
Wojska Polskiego23:39
Zamenhofa [GDA]23:40
Zajezdnia23:41
Strzyża PKM23:42
Zajezdnia Wrzeszcz (techniczny)23:44