• Średnie stęż. pyłu PM10= 26,3 Norma: 150ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze   • Z powodu maratonu część linii autobusowych kursuje po trasach objazdowych. Więcej na www.ztm.gda.pl
12:55
Kurs nr 0 do Łostowice Świętokrzyska
Zajezdnia Wrzeszcz (techniczny)03:45
Strzyża PKM03:47
Zajezdnia03:48
Zamenhofa [GDA]03:49
Wojska Polskiego03:51
Galeria Bałtycka03:53
Klonowa [GDA]03:55
Jaśkowa Dolina03:56
Miszewskiego03:58
Politechnika03:59
Opera Bałtycka04:01
Traugutta [GDA]04:02
Uniwersytet Medyczny04:03
Chodowieckiego04:04
Brama Oliwska04:05
Dworzec Główny04:07
Brama Wyżynna04:10
Śródmieście SKM04:12
Pohulanka04:14
Odrzańska04:15
Chałubińskiego04:17
Sikorskiego [GDA]04:19
Cieszyńskiego04:21
Cebertowicza04:22
Wilanowska04:24
Przemyska04:26
Płocka04:27
Łostowice Świętokrzyska04:29
Kurs nr 1 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska04:32
Łostowice Świętokrzyska04:32
Płocka04:34
Przemyska04:36
Wilanowska04:37
Cebertowicza04:39
Cieszyńskiego04:40
Sikorskiego [GDA]04:42
Chałubińskiego04:44
Odrzańska04:46
Pohulanka04:47
Śródmieście SKM04:49
Brama Wyżynna04:51
Dworzec Główny04:53
Brama Oliwska04:56
Chodowieckiego04:57
Uniwersytet Medyczny04:58
Traugutta [GDA]05:00
Opera Bałtycka05:02
Politechnika05:03
Miszewskiego05:05
Jaśkowa Dolina05:07
Klonowa [GDA]05:08
Galeria Bałtycka05:10
Wojska Polskiego05:12
Zamenhofa [GDA]05:13
Zajezdnia05:14
Strzyża PKM05:15
Uniwersytet Gdański [GDA]05:17
Bażyńskiego [GDA]05:18
Tetmajera05:19
Derdowskiego05:20
Obrońców Westerplatte05:21
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:24
Opacka05:26
Subisława05:28
Pomorska - Osiedle05:29
Osiedle Wejhera05:31
Helska05:32
Jelitkowo05:33
Kurs nr 2 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo05:56
Helska05:58
Osiedle Wejhera06:00
Gospody06:01
Pomorska - Osiedle06:02
Subisława06:04
Opacka06:06
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:08
Obrońców Westerplatte06:11
Derdowskiego06:12
Tetmajera06:13
Bażyńskiego [GDA]06:14
Uniwersytet Gdański [GDA]06:16
Strzyża PKM06:18
Zajezdnia06:19
Zamenhofa [GDA]06:20
Wojska Polskiego06:22
Galeria Bałtycka06:24
Klonowa [GDA]06:26
Jaśkowa Dolina06:27
Miszewskiego06:29
Politechnika06:30
Opera Bałtycka06:32
Traugutta [GDA]06:33
Uniwersytet Medyczny06:34
Chodowieckiego06:35
Brama Oliwska06:36
Dworzec Główny06:38
Brama Wyżynna06:41
Śródmieście SKM06:43
Pohulanka06:45
Odrzańska06:46
Chałubińskiego06:48
Sikorskiego [GDA]06:50
Cieszyńskiego06:52
Cebertowicza06:53
Wilanowska06:55
Przemyska06:57
Płocka06:58
Łostowice Świętokrzyska07:00
Kurs nr 3 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska07:32
Łostowice Świętokrzyska07:32
Płocka07:34
Przemyska07:36
Wilanowska07:37
Cebertowicza07:39
Cieszyńskiego07:40
Sikorskiego [GDA]07:42
Chałubińskiego07:44
Odrzańska07:46
Pohulanka07:47
Śródmieście SKM07:49
Brama Wyżynna07:51
Dworzec Główny07:53
Brama Oliwska07:56
Chodowieckiego07:57
Uniwersytet Medyczny07:58
Traugutta [GDA]08:00
Opera Bałtycka08:02
Politechnika08:03
Miszewskiego08:05
Jaśkowa Dolina08:07
Klonowa [GDA]08:08
Galeria Bałtycka08:10
Wojska Polskiego08:12
Zamenhofa [GDA]08:13
Zajezdnia08:14
Strzyża PKM08:15
Uniwersytet Gdański [GDA]08:17
Bażyńskiego [GDA]08:18
Tetmajera08:19
Derdowskiego08:20
Obrońców Westerplatte08:21
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:24
Opacka08:26
Subisława08:28
Pomorska - Osiedle08:29
Osiedle Wejhera08:31
Helska08:32
Jelitkowo08:33
Kurs nr 4 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo08:56
Helska08:58
Osiedle Wejhera09:00
Gospody09:01
Pomorska - Osiedle09:02
Subisława09:04
Opacka09:06
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:08
Obrońców Westerplatte09:11
Derdowskiego09:12
Tetmajera09:13
Bażyńskiego [GDA]09:14
Uniwersytet Gdański [GDA]09:16
Strzyża PKM09:18
Zajezdnia09:19
Zamenhofa [GDA]09:20
Wojska Polskiego09:22
Galeria Bałtycka09:24
Klonowa [GDA]09:26
Jaśkowa Dolina09:27
Miszewskiego09:29
Politechnika09:30
Opera Bałtycka09:32
Traugutta [GDA]09:33
Uniwersytet Medyczny09:34
Chodowieckiego09:35
Brama Oliwska09:36
Dworzec Główny09:38
Brama Wyżynna09:41
Śródmieście SKM09:43
Pohulanka09:45
Odrzańska09:46
Chałubińskiego09:48
Sikorskiego [GDA]09:50
Cieszyńskiego09:52
Cebertowicza09:53
Wilanowska09:55
Przemyska09:57
Płocka09:58
Łostowice Świętokrzyska10:00
Kurs nr 5 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska10:32
Łostowice Świętokrzyska10:32
Płocka10:34
Przemyska10:36
Wilanowska10:37
Cebertowicza10:39
Cieszyńskiego10:40
Sikorskiego [GDA]10:42
Chałubińskiego10:44
Odrzańska10:46
Pohulanka10:47
Śródmieście SKM10:49
Brama Wyżynna10:51
Dworzec Główny10:53
Brama Oliwska10:56
Chodowieckiego10:57
Uniwersytet Medyczny10:58
Traugutta [GDA]11:00
Opera Bałtycka11:02
Politechnika11:03
Miszewskiego11:05
Jaśkowa Dolina11:07
Klonowa [GDA]11:08
Galeria Bałtycka11:10
Wojska Polskiego11:12
Zamenhofa [GDA]11:13
Zajezdnia11:14
Strzyża PKM11:15
Uniwersytet Gdański [GDA]11:17
Bażyńskiego [GDA]11:18
Tetmajera11:19
Derdowskiego11:20
Obrońców Westerplatte11:21
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:24
Opacka11:26
Subisława11:28
Pomorska - Osiedle11:29
Osiedle Wejhera11:31
Helska11:32
Jelitkowo11:33
Kurs nr 6 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo11:40
Helska11:42
Osiedle Wejhera11:44
Gospody11:45
Pomorska - Osiedle11:46
Subisława11:48
Opacka11:50
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:52
Obrońców Westerplatte11:55
Derdowskiego11:56
Tetmajera11:57
Bażyńskiego [GDA]11:58
Uniwersytet Gdański [GDA]12:00
Strzyża PKM12:02
Zajezdnia12:03
Zamenhofa [GDA]12:04
Wojska Polskiego12:06
Galeria Bałtycka12:08
Klonowa [GDA]12:10
Jaśkowa Dolina12:11
Miszewskiego12:13
Politechnika12:14
Opera Bałtycka12:16
Traugutta [GDA]12:17
Uniwersytet Medyczny12:18
Chodowieckiego12:19
Brama Oliwska12:20
Dworzec Główny12:22
Brama Wyżynna12:25
Śródmieście SKM12:27
Pohulanka12:29
Odrzańska12:30
Chałubińskiego12:32
Sikorskiego [GDA]12:34
Cieszyńskiego12:36
Cebertowicza12:37
Wilanowska12:39
Przemyska12:41
Płocka12:42
Łostowice Świętokrzyska12:44
Kurs nr 7 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska13:01
Łostowice Świętokrzyska13:01
Płocka13:03
Przemyska13:05
Wilanowska13:06
Cebertowicza13:08
Cieszyńskiego13:09
Sikorskiego [GDA]13:11
Chałubińskiego13:13
Odrzańska13:15
Pohulanka13:16
Śródmieście SKM13:18
Brama Wyżynna13:20
Dworzec Główny13:22
Brama Oliwska13:25
Chodowieckiego13:26
Uniwersytet Medyczny13:27
Traugutta [GDA]13:29
Opera Bałtycka13:31
Politechnika13:32
Miszewskiego13:34
Jaśkowa Dolina13:36
Klonowa [GDA]13:37
Galeria Bałtycka13:39
Wojska Polskiego13:41
Zamenhofa [GDA]13:42
Zajezdnia13:43
Strzyża PKM13:44
Uniwersytet Gdański [GDA]13:46
Bażyńskiego [GDA]13:47
Tetmajera13:48
Derdowskiego13:49
Obrońców Westerplatte13:50
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:53
Opacka13:55
Subisława13:57
Pomorska - Osiedle13:58
Osiedle Wejhera14:00
Helska14:01
Jelitkowo14:02
Kurs nr 8 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo14:20
Helska14:22
Osiedle Wejhera14:24
Gospody14:25
Pomorska - Osiedle14:26
Subisława14:28
Opacka14:30
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:32
Obrońców Westerplatte14:35
Derdowskiego14:36
Tetmajera14:37
Bażyńskiego [GDA]14:38
Uniwersytet Gdański [GDA]14:40
Strzyża PKM14:42
Zajezdnia14:43
Zamenhofa [GDA]14:44
Wojska Polskiego14:46
Galeria Bałtycka14:48
Klonowa [GDA]14:50
Jaśkowa Dolina14:51
Miszewskiego14:53
Politechnika14:54
Opera Bałtycka14:56
Traugutta [GDA]14:57
Uniwersytet Medyczny14:58
Chodowieckiego14:59
Brama Oliwska15:00
Dworzec Główny15:02
Brama Wyżynna15:05
Śródmieście SKM15:07
Pohulanka15:09
Odrzańska15:10
Chałubińskiego15:12
Sikorskiego [GDA]15:14
Cieszyńskiego15:16
Cebertowicza15:17
Wilanowska15:19
Przemyska15:21
Płocka15:22
Łostowice Świętokrzyska15:24
Kurs nr 9 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska15:41
Łostowice Świętokrzyska15:41
Płocka15:43
Przemyska15:45
Wilanowska15:46
Cebertowicza15:48
Cieszyńskiego15:49
Sikorskiego [GDA]15:51
Chałubińskiego15:53
Odrzańska15:55
Pohulanka15:56
Śródmieście SKM15:58
Brama Wyżynna16:00
Dworzec Główny16:02
Brama Oliwska16:05
Chodowieckiego16:06
Uniwersytet Medyczny16:07
Traugutta [GDA]16:09
Opera Bałtycka16:11
Politechnika16:12
Miszewskiego16:14
Jaśkowa Dolina16:16
Klonowa [GDA]16:17
Galeria Bałtycka16:19
Wojska Polskiego16:21
Zamenhofa [GDA]16:22
Zajezdnia16:23
Strzyża PKM16:24
Uniwersytet Gdański [GDA]16:26
Bażyńskiego [GDA]16:27
Tetmajera16:28
Derdowskiego16:29
Obrońców Westerplatte16:30
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:33
Opacka16:35
Subisława16:37
Pomorska - Osiedle16:38
Osiedle Wejhera16:40
Helska16:41
Jelitkowo16:42
Kurs nr 10 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo17:00
Helska17:02
Osiedle Wejhera17:04
Gospody17:05
Pomorska - Osiedle17:06
Subisława17:08
Opacka17:10
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:12
Obrońców Westerplatte17:15
Derdowskiego17:16
Tetmajera17:17
Bażyńskiego [GDA]17:18
Uniwersytet Gdański [GDA]17:20
Strzyża PKM17:22
Zajezdnia17:23
Zamenhofa [GDA]17:24
Wojska Polskiego17:26
Galeria Bałtycka17:28
Klonowa [GDA]17:30
Jaśkowa Dolina17:31
Miszewskiego17:33
Politechnika17:34
Opera Bałtycka17:36
Traugutta [GDA]17:37
Uniwersytet Medyczny17:38
Chodowieckiego17:39
Brama Oliwska17:40
Dworzec Główny17:42
Brama Wyżynna17:45
Śródmieście SKM17:47
Pohulanka17:49
Odrzańska17:50
Chałubińskiego17:52
Sikorskiego [GDA]17:54
Cieszyńskiego17:56
Cebertowicza17:57
Wilanowska17:59
Przemyska18:01
Płocka18:02
Łostowice Świętokrzyska18:04
Kurs nr 11 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska18:21
Łostowice Świętokrzyska18:21
Płocka18:23
Przemyska18:25
Wilanowska18:26
Cebertowicza18:28
Cieszyńskiego18:29
Sikorskiego [GDA]18:31
Chałubińskiego18:33
Odrzańska18:35
Pohulanka18:36
Śródmieście SKM18:38
Brama Wyżynna18:40
Dworzec Główny18:42
Brama Oliwska18:45
Chodowieckiego18:46
Uniwersytet Medyczny18:47
Traugutta [GDA]18:49
Opera Bałtycka18:51
Politechnika18:52
Miszewskiego18:54
Jaśkowa Dolina18:56
Klonowa [GDA]18:57
Galeria Bałtycka18:59
Wojska Polskiego19:01
Zamenhofa [GDA]19:02
Zajezdnia19:03
Strzyża PKM19:04
Uniwersytet Gdański [GDA]19:06
Bażyńskiego [GDA]19:07
Tetmajera19:08
Derdowskiego19:09
Obrońców Westerplatte19:10
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:13
Opacka19:15
Subisława19:17
Pomorska - Osiedle19:18
Osiedle Wejhera19:20
Helska19:21
Jelitkowo19:22
Kurs nr 12 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo19:40
Helska19:42
Osiedle Wejhera19:44
Gospody19:45
Pomorska - Osiedle19:46
Subisława19:48
Opacka19:50
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:52
Obrońców Westerplatte19:55
Derdowskiego19:56
Tetmajera19:57
Bażyńskiego [GDA]19:58
Uniwersytet Gdański [GDA]20:00
Strzyża PKM20:02
Zajezdnia20:03
Zamenhofa [GDA]20:04
Wojska Polskiego20:06
Galeria Bałtycka20:08
Klonowa [GDA]20:10
Jaśkowa Dolina20:11
Miszewskiego20:13
Politechnika20:14
Opera Bałtycka20:16
Traugutta [GDA]20:17
Uniwersytet Medyczny20:18
Chodowieckiego20:19
Brama Oliwska20:20
Dworzec Główny20:22
Brama Wyżynna20:25
Śródmieście SKM20:27
Pohulanka20:29
Odrzańska20:30
Chałubińskiego20:32
Sikorskiego [GDA]20:34
Cieszyńskiego20:36
Cebertowicza20:37
Wilanowska20:39
Przemyska20:41
Płocka20:42
Łostowice Świętokrzyska20:44
Kurs nr 13 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska21:02
Łostowice Świętokrzyska21:02
Płocka21:04
Przemyska21:06
Wilanowska21:07
Cebertowicza21:09
Cieszyńskiego21:10
Sikorskiego [GDA]21:12
Chałubińskiego21:14
Odrzańska21:16
Pohulanka21:17
Śródmieście SKM21:19
Brama Wyżynna21:21
Dworzec Główny21:23
Brama Oliwska21:26
Chodowieckiego21:27
Uniwersytet Medyczny21:28
Traugutta [GDA]21:30
Opera Bałtycka21:32
Politechnika21:33
Miszewskiego21:35
Jaśkowa Dolina21:37
Klonowa [GDA]21:38
Galeria Bałtycka21:40
Wojska Polskiego21:42
Zamenhofa [GDA]21:43
Zajezdnia21:44
Strzyża PKM21:45
Uniwersytet Gdański [GDA]21:47
Bażyńskiego [GDA]21:48
Tetmajera21:49
Derdowskiego21:50
Obrońców Westerplatte21:51
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:54
Opacka21:56
Subisława21:58
Pomorska - Osiedle21:59
Osiedle Wejhera22:01
Helska22:02
Jelitkowo22:03
Kurs nr 14 do Zajezdnia Wrzeszcz (techniczny)
Jelitkowo22:06
Helska22:08
Osiedle Wejhera22:10
Gospody22:11
Pomorska - Osiedle22:12
Subisława22:14
Opacka22:16
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:18
Obrońców Westerplatte22:21
Derdowskiego22:22
Tetmajera22:23
Bażyńskiego [GDA]22:24
Uniwersytet Gdański [GDA]22:26
Strzyża PKM22:28
Zajezdnia Wrzeszcz (techniczny)22:29