15:01
Kurs nr 0 do Łostowice Świętokrzyska
Zajezdnia WRZESZCZ13:48
Strzyża PKM13:50
Zajezdnia13:51
Zamenhofa [GDA]13:52
Wojska Polskiego13:54
Galeria Bałtycka13:56
Klonowa [GDA]13:58
Jaśkowa Dolina13:59
Miszewskiego14:01
Politechnika14:02
Opera Bałtycka14:04
Traugutta [GDA]14:05
Uniwersytet Medyczny14:06
Chodowieckiego14:07
Brama Oliwska14:08
Dworzec Główny14:10
Brama Wyżynna14:13
Śródmieście SKM14:15
Pohulanka14:17
Odrzańska14:18
Chałubińskiego14:20
Sikorskiego [GDA]14:22
Cieszyńskiego14:24
Cebertowicza14:25
Wilanowska14:27
Przemyska14:29
Płocka14:30
Łostowice Świętokrzyska14:32
Kurs nr 1 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska14:38
Łostowice Świętokrzyska14:38
Płocka14:40
Przemyska14:42
Wilanowska14:43
Cebertowicza14:45
Cieszyńskiego14:46
Sikorskiego [GDA]14:48
Chałubińskiego14:50
Odrzańska14:52
Pohulanka14:53
Śródmieście SKM14:55
Brama Wyżynna14:57
Dworzec Główny14:59
Brama Oliwska15:02
Chodowieckiego15:03
Uniwersytet Medyczny15:04
Traugutta [GDA]15:06
Opera Bałtycka15:08
Politechnika15:09
Miszewskiego15:11
Jaśkowa Dolina15:13
Klonowa [GDA]15:14
Galeria Bałtycka15:16
Wojska Polskiego15:18
Zamenhofa [GDA]15:19
Zajezdnia15:20
Strzyża PKM15:21
Uniwersytet Gdański [GDA]15:23
Bażyńskiego [GDA]15:24
Tetmajera15:25
Derdowskiego15:26
Obrońców Westerplatte15:27
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:30
Opacka15:32
Subisława15:34
Pomorska - Osiedle15:35
Osiedle Wejhera15:37
Helska15:38
Jelitkowo15:39
Kurs nr 2 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo15:50
Helska15:52
Osiedle Wejhera15:54
Gospody15:55
Pomorska - Osiedle15:56
Subisława15:58
Opacka16:00
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:02
Obrońców Westerplatte16:05
Derdowskiego16:06
Tetmajera16:07
Bażyńskiego [GDA]16:08
Uniwersytet Gdański [GDA]16:10
Strzyża PKM16:12
Zajezdnia16:13
Zamenhofa [GDA]16:14
Wojska Polskiego16:16
Galeria Bałtycka16:18
Klonowa [GDA]16:20
Jaśkowa Dolina16:21
Miszewskiego16:23
Politechnika16:24
Opera Bałtycka16:26
Traugutta [GDA]16:27
Uniwersytet Medyczny16:28
Chodowieckiego16:29
Brama Oliwska16:30
Dworzec Główny16:32
Brama Wyżynna16:35
Śródmieście SKM16:37
Pohulanka16:39
Odrzańska16:40
Chałubińskiego16:42
Sikorskiego [GDA]16:44
Cieszyńskiego16:46
Cebertowicza16:47
Wilanowska16:49
Przemyska16:51
Płocka16:52
Łostowice Świętokrzyska16:54
Kurs nr 3 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska16:58
Łostowice Świętokrzyska16:58
Płocka17:00
Przemyska17:02
Wilanowska17:03
Cebertowicza17:05
Cieszyńskiego17:06
Sikorskiego [GDA]17:08
Chałubińskiego17:10
Odrzańska17:12
Pohulanka17:13
Śródmieście SKM17:15
Brama Wyżynna17:17
Dworzec Główny17:19
Brama Oliwska17:22
Chodowieckiego17:23
Uniwersytet Medyczny17:24
Traugutta [GDA]17:26
Opera Bałtycka17:28
Politechnika17:29
Miszewskiego17:31
Jaśkowa Dolina17:33
Klonowa [GDA]17:34
Galeria Bałtycka17:36
Wojska Polskiego17:38
Zamenhofa [GDA]17:39
Zajezdnia17:40
Strzyża PKM17:41
Uniwersytet Gdański [GDA]17:43
Bażyńskiego [GDA]17:44
Tetmajera17:45
Derdowskiego17:46
Obrońców Westerplatte17:47
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:50
Opacka17:52
Subisława17:54
Pomorska - Osiedle17:55
Osiedle Wejhera17:57
Helska17:58
Jelitkowo17:59
Kurs nr 4 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo18:24
Helska18:26
Osiedle Wejhera18:28
Gospody18:29
Pomorska - Osiedle18:30
Subisława18:32
Opacka18:34
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:36
Obrońców Westerplatte18:39
Derdowskiego18:40
Tetmajera18:41
Bażyńskiego [GDA]18:42
Uniwersytet Gdański [GDA]18:44
Strzyża PKM18:46
Zajezdnia18:47
Zamenhofa [GDA]18:48
Wojska Polskiego18:50
Galeria Bałtycka18:52
Klonowa [GDA]18:54
Jaśkowa Dolina18:55
Miszewskiego18:57
Politechnika18:58
Opera Bałtycka19:00
Traugutta [GDA]19:01
Uniwersytet Medyczny19:02
Chodowieckiego19:03
Brama Oliwska19:04
Dworzec Główny19:06
Brama Wyżynna19:09
Śródmieście SKM19:11
Pohulanka19:13
Odrzańska19:14
Chałubińskiego19:16
Sikorskiego [GDA]19:18
Cieszyńskiego19:20
Cebertowicza19:21
Wilanowska19:23
Przemyska19:25
Płocka19:26
Łostowice Świętokrzyska19:28
Kurs nr 5 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska19:44
Łostowice Świętokrzyska19:44
Płocka19:46
Przemyska19:48
Wilanowska19:49
Cebertowicza19:51
Cieszyńskiego19:52
Sikorskiego [GDA]19:54
Chałubińskiego19:56
Odrzańska19:58
Pohulanka19:59
Śródmieście SKM20:01
Brama Wyżynna20:03
Dworzec Główny20:05
Brama Oliwska20:08
Chodowieckiego20:09
Uniwersytet Medyczny20:10
Traugutta [GDA]20:12
Opera Bałtycka20:14
Politechnika20:15
Miszewskiego20:17
Jaśkowa Dolina20:19
Klonowa [GDA]20:20
Galeria Bałtycka20:22
Wojska Polskiego20:24
Zamenhofa [GDA]20:25
Zajezdnia20:26
Strzyża PKM20:27
Uniwersytet Gdański [GDA]20:29
Bażyńskiego [GDA]20:30
Tetmajera20:31
Derdowskiego20:32
Obrońców Westerplatte20:33
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:36
Opacka20:38
Subisława20:40
Pomorska - Osiedle20:41
Osiedle Wejhera20:43
Helska20:44
Jelitkowo20:45
Kurs nr 6 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo20:56
Helska20:58
Osiedle Wejhera21:00
Gospody21:01
Pomorska - Osiedle21:02
Subisława21:04
Opacka21:06
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:08
Obrońców Westerplatte21:11
Derdowskiego21:12
Tetmajera21:13
Bażyńskiego [GDA]21:14
Uniwersytet Gdański [GDA]21:16
Strzyża PKM21:18
Zajezdnia21:19
Zamenhofa [GDA]21:20
Wojska Polskiego21:22
Galeria Bałtycka21:24
Klonowa [GDA]21:26
Jaśkowa Dolina21:27
Miszewskiego21:29
Politechnika21:30
Opera Bałtycka21:32
Traugutta [GDA]21:33
Uniwersytet Medyczny21:34
Chodowieckiego21:35
Brama Oliwska21:36
Dworzec Główny21:38
Brama Wyżynna21:41
Śródmieście SKM21:43
Pohulanka21:45
Odrzańska21:46
Chałubińskiego21:48
Sikorskiego [GDA]21:50
Cieszyńskiego21:52
Cebertowicza21:53
Wilanowska21:55
Przemyska21:57
Płocka21:58
Łostowice Świętokrzyska22:00
Kurs nr 7 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska22:02
Łostowice Świętokrzyska22:02
Płocka22:04
Przemyska22:06
Wilanowska22:07
Cebertowicza22:09
Cieszyńskiego22:10
Sikorskiego [GDA]22:12
Chałubińskiego22:14
Odrzańska22:16
Pohulanka22:17
Śródmieście SKM22:19
Brama Wyżynna22:21
Dworzec Główny22:23
Brama Oliwska22:26
Chodowieckiego22:27
Uniwersytet Medyczny22:28
Traugutta [GDA]22:30
Opera Bałtycka22:32
Politechnika22:33
Miszewskiego22:35
Jaśkowa Dolina22:37
Klonowa [GDA]22:38
Galeria Bałtycka22:40
Wojska Polskiego22:42
Zamenhofa [GDA]22:43
Zajezdnia22:44
Strzyża PKM22:45
Uniwersytet Gdański [GDA]22:47
Bażyńskiego [GDA]22:48
Tetmajera22:49
Derdowskiego22:50
Obrońców Westerplatte22:51
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:54
Opacka22:56
Subisława22:58
Pomorska - Osiedle22:59
Osiedle Wejhera23:01
Helska23:02
Jelitkowo23:03
Kurs nr 8 do Zajezdnia WRZESZCZ
Jelitkowo23:06
Helska23:08
Osiedle Wejhera23:09
Gospody23:10
Pomorska - Osiedle23:11
Subisława23:13
Opacka23:15
Oliwa - Pętla Tramwajowa23:17
Obrońców Westerplatte23:20
Derdowskiego23:21
Tetmajera23:22
Bażyńskiego [GDA]23:23
Uniwersytet Gdański [GDA]23:24
Strzyża PKM23:26
Zajezdnia WRZESZCZ23:27