• Średnie stęż. pyłu PM10 = 17,6ug. Norma: 300ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze
20:01
Kurs nr 0 do Jelitkowo
Zajezdnia WRZESZCZ05:13
Strzyża PKM05:14
Uniwersytet Gdański [GDA]05:16
Bażyńskiego [GDA]05:17
Tetmajera05:18
Derdowskiego05:19
Obrońców Westerplatte05:20
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:23
Opacka05:25
Subisława05:27
Pomorska - Osiedle05:28
Osiedle Wejhera05:30
Helska05:31
Jelitkowo05:32
Kurs nr 1 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo05:50
Helska05:52
Osiedle Wejhera05:54
Gospody05:55
Pomorska - Osiedle05:56
Subisława05:58
Opacka06:00
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:02
Obrońców Westerplatte06:05
Derdowskiego06:06
Tetmajera06:07
Bażyńskiego [GDA]06:08
Uniwersytet Gdański [GDA]06:10
Strzyża PKM06:12
Zajezdnia06:13
Zamenhofa [GDA]06:14
Wojska Polskiego06:16
Galeria Bałtycka06:18
Klonowa [GDA]06:20
Jaśkowa Dolina06:21
Miszewskiego06:23
Politechnika06:24
Opera Bałtycka06:26
Traugutta [GDA]06:27
Uniwersytet Medyczny06:28
Chodowieckiego06:29
Brama Oliwska06:30
Dworzec Główny06:32
Brama Wyżynna06:35
Śródmieście SKM06:37
Pohulanka06:39
Odrzańska06:40
Chałubińskiego06:42
Sikorskiego [GDA]06:44
Cieszyńskiego06:46
Cebertowicza06:47
Wilanowska06:49
Przemyska06:51
Płocka06:52
Łostowice Świętokrzyska06:54
Kurs nr 2 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska06:58
Łostowice Świętokrzyska06:58
Płocka07:00
Przemyska07:02
Wilanowska07:03
Cebertowicza07:05
Cieszyńskiego07:06
Sikorskiego [GDA]07:08
Chałubińskiego07:10
Odrzańska07:12
Pohulanka07:13
Śródmieście SKM07:15
Brama Wyżynna07:17
Dworzec Główny07:19
Brama Oliwska07:22
Chodowieckiego07:23
Uniwersytet Medyczny07:24
Traugutta [GDA]07:26
Opera Bałtycka07:28
Politechnika07:29
Miszewskiego07:31
Jaśkowa Dolina07:33
Klonowa [GDA]07:34
Galeria Bałtycka07:36
Wojska Polskiego07:38
Zamenhofa [GDA]07:39
Zajezdnia07:40
Strzyża PKM07:41
Uniwersytet Gdański [GDA]07:43
Bażyńskiego [GDA]07:44
Tetmajera07:45
Derdowskiego07:46
Obrońców Westerplatte07:47
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:50
Opacka07:52
Subisława07:54
Pomorska - Osiedle07:55
Osiedle Wejhera07:57
Helska07:58
Jelitkowo07:59
Kurs nr 3 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo08:21
Helska08:23
Osiedle Wejhera08:25
Gospody08:26
Pomorska - Osiedle08:27
Subisława08:29
Opacka08:31
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:33
Obrońców Westerplatte08:36
Derdowskiego08:37
Tetmajera08:38
Bażyńskiego [GDA]08:39
Uniwersytet Gdański [GDA]08:41
Strzyża PKM08:43
Zajezdnia08:44
Zamenhofa [GDA]08:45
Wojska Polskiego08:47
Galeria Bałtycka08:49
Klonowa [GDA]08:51
Jaśkowa Dolina08:52
Miszewskiego08:54
Politechnika08:55
Opera Bałtycka08:57
Traugutta [GDA]08:58
Uniwersytet Medyczny08:59
Chodowieckiego09:00
Brama Oliwska09:01
Dworzec Główny09:03
Brama Wyżynna09:06
Śródmieście SKM09:08
Pohulanka09:10
Odrzańska09:11
Chałubińskiego09:13
Sikorskiego [GDA]09:15
Cieszyńskiego09:17
Cebertowicza09:18
Wilanowska09:20
Przemyska09:22
Płocka09:23
Łostowice Świętokrzyska09:25
Kurs nr 4 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska09:44
Łostowice Świętokrzyska09:44
Płocka09:46
Przemyska09:48
Wilanowska09:49
Cebertowicza09:51
Cieszyńskiego09:52
Sikorskiego [GDA]09:54
Chałubińskiego09:56
Odrzańska09:58
Pohulanka09:59
Śródmieście SKM10:01
Brama Wyżynna10:03
Dworzec Główny10:05
Brama Oliwska10:08
Chodowieckiego10:09
Uniwersytet Medyczny10:10
Traugutta [GDA]10:12
Opera Bałtycka10:14
Politechnika10:15
Miszewskiego10:17
Jaśkowa Dolina10:19
Klonowa [GDA]10:20
Galeria Bałtycka10:22
Wojska Polskiego10:24
Zamenhofa [GDA]10:25
Zajezdnia10:26
Strzyża PKM10:27
Uniwersytet Gdański [GDA]10:29
Bażyńskiego [GDA]10:30
Tetmajera10:31
Derdowskiego10:32
Obrońców Westerplatte10:33
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:36
Opacka10:38
Subisława10:40
Pomorska - Osiedle10:41
Osiedle Wejhera10:43
Helska10:44
Jelitkowo10:45
Kurs nr 5 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo11:01
Helska11:03
Osiedle Wejhera11:05
Gospody11:06
Pomorska - Osiedle11:07
Subisława11:09
Opacka11:11
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:13
Obrońców Westerplatte11:16
Derdowskiego11:17
Tetmajera11:18
Bażyńskiego [GDA]11:19
Uniwersytet Gdański [GDA]11:21
Strzyża PKM11:23
Zajezdnia11:24
Zamenhofa [GDA]11:25
Wojska Polskiego11:27
Galeria Bałtycka11:29
Klonowa [GDA]11:31
Jaśkowa Dolina11:32
Miszewskiego11:34
Politechnika11:35
Opera Bałtycka11:37
Traugutta [GDA]11:38
Uniwersytet Medyczny11:39
Chodowieckiego11:40
Brama Oliwska11:41
Dworzec Główny11:43
Brama Wyżynna11:46
Śródmieście SKM11:48
Pohulanka11:50
Odrzańska11:51
Chałubińskiego11:53
Sikorskiego [GDA]11:55
Cieszyńskiego11:57
Cebertowicza11:58
Wilanowska12:00
Przemyska12:02
Płocka12:03
Łostowice Świętokrzyska12:05
Kurs nr 6 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska12:24
Łostowice Świętokrzyska12:24
Płocka12:26
Przemyska12:28
Wilanowska12:29
Cebertowicza12:31
Cieszyńskiego12:32
Sikorskiego [GDA]12:34
Chałubińskiego12:36
Odrzańska12:38
Pohulanka12:39
Śródmieście SKM12:41
Brama Wyżynna12:43
Dworzec Główny12:45
Brama Oliwska12:48
Chodowieckiego12:49
Uniwersytet Medyczny12:50
Traugutta [GDA]12:52
Opera Bałtycka12:54
Politechnika12:55
Miszewskiego12:57
Jaśkowa Dolina12:59
Klonowa [GDA]13:00
Galeria Bałtycka13:02
Wojska Polskiego13:04
Zamenhofa [GDA]13:05
Zajezdnia13:06
Strzyża PKM13:07
Uniwersytet Gdański [GDA]13:09
Bażyńskiego [GDA]13:10
Tetmajera13:11
Derdowskiego13:12
Obrońców Westerplatte13:13
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:16
Opacka13:18
Subisława13:20
Pomorska - Osiedle13:21
Osiedle Wejhera13:23
Helska13:24
Jelitkowo13:25
Kurs nr 7 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo13:41
Helska13:43
Osiedle Wejhera13:45
Gospody13:46
Pomorska - Osiedle13:47
Subisława13:49
Opacka13:51
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:53
Obrońców Westerplatte13:56
Derdowskiego13:57
Tetmajera13:58
Bażyńskiego [GDA]13:59
Uniwersytet Gdański [GDA]14:01
Strzyża PKM14:03
Zajezdnia14:04
Zamenhofa [GDA]14:05
Wojska Polskiego14:07
Galeria Bałtycka14:09
Klonowa [GDA]14:11
Jaśkowa Dolina14:12
Miszewskiego14:14
Politechnika14:15
Opera Bałtycka14:17
Traugutta [GDA]14:18
Uniwersytet Medyczny14:19
Chodowieckiego14:20
Brama Oliwska14:21
Dworzec Główny14:23
Brama Wyżynna14:26
Śródmieście SKM14:28
Pohulanka14:30
Odrzańska14:31
Chałubińskiego14:33
Sikorskiego [GDA]14:35
Cieszyńskiego14:37
Cebertowicza14:38
Wilanowska14:40
Przemyska14:42
Płocka14:43
Łostowice Świętokrzyska14:45
Kurs nr 8 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska14:48
Łostowice Świętokrzyska14:48
Płocka14:50
Przemyska14:52
Wilanowska14:53
Cebertowicza14:55
Cieszyńskiego14:56
Sikorskiego [GDA]14:58
Chałubińskiego15:00
Odrzańska15:02
Pohulanka15:03
Śródmieście SKM15:05
Brama Wyżynna15:07
Dworzec Główny15:09
Brama Oliwska15:12
Chodowieckiego15:13
Uniwersytet Medyczny15:14
Traugutta [GDA]15:16
Opera Bałtycka15:18
Politechnika15:19
Miszewskiego15:21
Jaśkowa Dolina15:23
Klonowa [GDA]15:24
Galeria Bałtycka15:26
Wojska Polskiego15:28
Zamenhofa [GDA]15:29
Zajezdnia15:30
Strzyża PKM15:31
Uniwersytet Gdański [GDA]15:33
Bażyńskiego [GDA]15:34
Tetmajera15:35
Derdowskiego15:36
Obrońców Westerplatte15:37
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:40
Opacka15:42
Subisława15:44
Pomorska - Osiedle15:45
Osiedle Wejhera15:47
Helska15:48
Jelitkowo15:49
Kurs nr 9 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo16:00
Helska16:02
Osiedle Wejhera16:04
Gospody16:05
Pomorska - Osiedle16:06
Subisława16:08
Opacka16:10
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:12
Obrońców Westerplatte16:15
Derdowskiego16:16
Tetmajera16:17
Bażyńskiego [GDA]16:18
Uniwersytet Gdański [GDA]16:20
Strzyża PKM16:22
Zajezdnia16:23
Zamenhofa [GDA]16:24
Wojska Polskiego16:26
Galeria Bałtycka16:28
Klonowa [GDA]16:30
Jaśkowa Dolina16:31
Miszewskiego16:33
Politechnika16:34
Opera Bałtycka16:36
Traugutta [GDA]16:37
Uniwersytet Medyczny16:38
Chodowieckiego16:39
Brama Oliwska16:40
Dworzec Główny16:42
Brama Wyżynna16:45
Śródmieście SKM16:47
Pohulanka16:49
Odrzańska16:50
Chałubińskiego16:52
Sikorskiego [GDA]16:54
Cieszyńskiego16:56
Cebertowicza16:57
Wilanowska16:59
Przemyska17:01
Płocka17:02
Łostowice Świętokrzyska17:04
Kurs nr 10 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska17:16
Łostowice Świętokrzyska17:16
Płocka17:18
Przemyska17:20
Wilanowska17:21
Cebertowicza17:23
Cieszyńskiego17:24
Sikorskiego [GDA]17:26
Chałubińskiego17:28
Odrzańska17:30
Pohulanka17:31
Śródmieście SKM17:33
Brama Wyżynna17:35
Dworzec Główny17:37
Brama Oliwska17:40
Chodowieckiego17:41
Uniwersytet Medyczny17:42
Traugutta [GDA]17:44
Opera Bałtycka17:46
Politechnika17:47
Miszewskiego17:49
Jaśkowa Dolina17:51
Klonowa [GDA]17:52
Galeria Bałtycka17:54
Wojska Polskiego17:56
Zamenhofa [GDA]17:57
Zajezdnia17:58
Strzyża PKM17:59
Uniwersytet Gdański [GDA]18:01
Bażyńskiego [GDA]18:02
Tetmajera18:03
Derdowskiego18:04
Obrońców Westerplatte18:05
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:08
Opacka18:10
Subisława18:12
Pomorska - Osiedle18:13
Osiedle Wejhera18:15
Helska18:16
Jelitkowo18:17
Kurs nr 11 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo18:44
Helska18:46
Osiedle Wejhera18:48
Gospody18:49
Pomorska - Osiedle18:50
Subisława18:52
Opacka18:54
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:56
Obrońców Westerplatte18:59
Derdowskiego19:00
Tetmajera19:01
Bażyńskiego [GDA]19:02
Uniwersytet Gdański [GDA]19:04
Strzyża PKM19:06
Zajezdnia19:07
Zamenhofa [GDA]19:08
Wojska Polskiego19:10
Galeria Bałtycka19:12
Klonowa [GDA]19:14
Jaśkowa Dolina19:15
Miszewskiego19:17
Politechnika19:18
Opera Bałtycka19:20
Traugutta [GDA]19:21
Uniwersytet Medyczny19:22
Chodowieckiego19:23
Brama Oliwska19:24
Dworzec Główny19:26
Brama Wyżynna19:29
Śródmieście SKM19:31
Pohulanka19:33
Odrzańska19:34
Chałubińskiego19:36
Sikorskiego [GDA]19:38
Cieszyńskiego19:40
Cebertowicza19:41
Wilanowska19:43
Przemyska19:45
Płocka19:46
Łostowice Świętokrzyska19:48
Kurs nr 12 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska20:04
Łostowice Świętokrzyska20:04
Płocka20:06
Przemyska20:08
Wilanowska20:09
Cebertowicza20:11
Cieszyńskiego20:12
Sikorskiego [GDA]20:14
Chałubińskiego20:16
Odrzańska20:18
Pohulanka20:19
Śródmieście SKM20:21
Brama Wyżynna20:23
Dworzec Główny20:25
Brama Oliwska20:28
Chodowieckiego20:29
Uniwersytet Medyczny20:30
Traugutta [GDA]20:32
Opera Bałtycka20:34
Politechnika20:35
Miszewskiego20:37
Jaśkowa Dolina20:39
Klonowa [GDA]20:40
Galeria Bałtycka20:42
Wojska Polskiego20:44
Zamenhofa [GDA]20:45
Zajezdnia20:46
Strzyża PKM20:47
Uniwersytet Gdański [GDA]20:49
Bażyńskiego [GDA]20:50
Tetmajera20:51
Derdowskiego20:52
Obrońców Westerplatte20:53
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:56
Opacka20:58
Subisława21:00
Pomorska - Osiedle21:01
Osiedle Wejhera21:03
Helska21:04
Jelitkowo21:05
Kurs nr 13 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo21:26
Helska21:28
Osiedle Wejhera21:30
Gospody21:31
Pomorska - Osiedle21:32
Subisława21:34
Opacka21:36
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:38
Obrońców Westerplatte21:41
Derdowskiego21:42
Tetmajera21:43
Bażyńskiego [GDA]21:44
Uniwersytet Gdański [GDA]21:46
Strzyża PKM21:48
Zajezdnia21:49
Zamenhofa [GDA]21:50
Wojska Polskiego21:52
Galeria Bałtycka21:54
Klonowa [GDA]21:56
Jaśkowa Dolina21:57
Miszewskiego21:59
Politechnika22:00
Opera Bałtycka22:02
Traugutta [GDA]22:03
Uniwersytet Medyczny22:04
Chodowieckiego22:05
Brama Oliwska22:06
Dworzec Główny22:08
Brama Wyżynna22:11
Śródmieście SKM22:13
Pohulanka22:15
Odrzańska22:16
Chałubińskiego22:18
Sikorskiego [GDA]22:20
Cieszyńskiego22:22
Cebertowicza22:23
Wilanowska22:25
Przemyska22:27
Płocka22:28
Łostowice Świętokrzyska22:30
Kurs nr 14 do Zajezdnia WRZESZCZ
Łostowice Świętokrzyska22:33
Łostowice Świętokrzyska22:33
Płocka22:35
Przemyska22:37
Wilanowska22:38
Cebertowicza22:40
Cieszyńskiego22:41
Sikorskiego [GDA]22:43
Chałubińskiego22:44
Odrzańska22:46
Pohulanka22:47
Śródmieście SKM22:49
Brama Wyżynna22:51
Dworzec Główny22:53
Brama Oliwska22:56
Chodowieckiego22:57
Uniwersytet Medyczny22:58
Traugutta [GDA]22:59
Opera Bałtycka23:01
Politechnika23:02
Miszewskiego23:04
Jaśkowa Dolina23:06
Klonowa [GDA]23:07
Galeria Bałtycka23:09
Wojska Polskiego23:11
Zamenhofa [GDA]23:12
Zajezdnia23:13
Strzyża PKM23:14
Zajezdnia WRZESZCZ23:16