• Przypominamy, że od 1.04. obowiązują nowe ceny biletów. Szczegóły na: ztm.gda.pl  • Przypominamy, że od 1.04. obowiązują nowe ceny biletów. Szczegóły na ztm.gda.pl.  • Od 30.03. wprowadzone zostały kolejne zmiany w komunkacji miejskiej. Szczegłóy na: ztm.gda.pl  • 760 z dod. kursami). Rozkłady powszednie feryjne na liniach K,R,S,W,X,Z,104,171,181,191,193,196,288. Nie funkcjonują F,20,21,30,34,103,121,134,163,209  • liniach: S, 117, 122, 143, 144, 177, 181, 185, 187 rozkłady powszednie feryjne (na liniach 117 i 143 nie są wykonywane wybrane kursy w godz. szczytu).
12:30
Kurs nr 0 do Łostowice Świętokrzyska
Zajezdnia WRZESZCZ04:16
Strzyża PKM04:18
Zajezdnia04:19
Zamenhofa [GDA]04:20
Wojska Polskiego04:22
Galeria Bałtycka04:24
Klonowa [GDA]04:26
Jaśkowa Dolina04:27
Miszewskiego04:29
Politechnika04:30
Opera Bałtycka04:32
Traugutta [GDA]04:33
Uniwersytet Medyczny04:34
Chodowieckiego04:35
Brama Oliwska04:36
Dworzec Główny04:38
Brama Wyżynna04:41
Śródmieście SKM04:43
Pohulanka04:45
Odrzańska04:46
Chałubińskiego04:48
Sikorskiego [GDA]04:50
Cieszyńskiego04:52
Cebertowicza04:53
Wilanowska04:55
Przemyska04:57
Płocka04:58
Łostowice Świętokrzyska05:00
Kurs nr 1 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska05:02
Łostowice Świętokrzyska05:02
Płocka05:04
Przemyska05:06
Wilanowska05:07
Cebertowicza05:09
Cieszyńskiego05:10
Sikorskiego [GDA]05:12
Chałubińskiego05:14
Odrzańska05:16
Pohulanka05:17
Śródmieście SKM05:19
Brama Wyżynna05:21
Dworzec Główny05:23
Brama Oliwska05:26
Chodowieckiego05:27
Uniwersytet Medyczny05:28
Traugutta [GDA]05:30
Opera Bałtycka05:32
Politechnika05:33
Miszewskiego05:35
Jaśkowa Dolina05:37
Klonowa [GDA]05:38
Galeria Bałtycka05:40
Wojska Polskiego05:42
Zamenhofa [GDA]05:43
Zajezdnia05:44
Strzyża PKM05:45
Uniwersytet Gdański [GDA]05:47
Bażyńskiego [GDA]05:48
Tetmajera05:49
Derdowskiego05:50
Obrońców Westerplatte05:51
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:54
Opacka05:56
Subisława05:58
Pomorska - Osiedle05:59
Osiedle Wejhera06:01
Helska06:02
Jelitkowo06:03
Kurs nr 2 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo06:26
Helska06:28
Osiedle Wejhera06:30
Gospody06:31
Pomorska - Osiedle06:32
Subisława06:34
Opacka06:36
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:38
Obrońców Westerplatte06:41
Derdowskiego06:42
Tetmajera06:43
Bażyńskiego [GDA]06:44
Uniwersytet Gdański [GDA]06:46
Strzyża PKM06:48
Zajezdnia06:49
Zamenhofa [GDA]06:50
Wojska Polskiego06:52
Galeria Bałtycka06:54
Klonowa [GDA]06:56
Jaśkowa Dolina06:57
Miszewskiego06:59
Politechnika07:00
Opera Bałtycka07:02
Traugutta [GDA]07:03
Uniwersytet Medyczny07:04
Chodowieckiego07:05
Brama Oliwska07:06
Dworzec Główny07:08
Brama Wyżynna07:11
Śródmieście SKM07:13
Pohulanka07:15
Odrzańska07:16
Chałubińskiego07:18
Sikorskiego [GDA]07:20
Cieszyńskiego07:22
Cebertowicza07:23
Wilanowska07:25
Przemyska07:27
Płocka07:28
Łostowice Świętokrzyska07:30
Kurs nr 3 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska08:02
Łostowice Świętokrzyska08:02
Płocka08:04
Przemyska08:06
Wilanowska08:07
Cebertowicza08:09
Cieszyńskiego08:10
Sikorskiego [GDA]08:12
Chałubińskiego08:14
Odrzańska08:16
Pohulanka08:17
Śródmieście SKM08:19
Brama Wyżynna08:21
Dworzec Główny08:23
Brama Oliwska08:26
Chodowieckiego08:27
Uniwersytet Medyczny08:28
Traugutta [GDA]08:30
Opera Bałtycka08:32
Politechnika08:33
Miszewskiego08:35
Jaśkowa Dolina08:37
Klonowa [GDA]08:38
Galeria Bałtycka08:40
Wojska Polskiego08:42
Zamenhofa [GDA]08:43
Zajezdnia08:44
Strzyża PKM08:45
Uniwersytet Gdański [GDA]08:47
Bażyńskiego [GDA]08:48
Tetmajera08:49
Derdowskiego08:50
Obrońców Westerplatte08:51
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:54
Opacka08:56
Subisława08:58
Pomorska - Osiedle08:59
Osiedle Wejhera09:01
Helska09:02
Jelitkowo09:03
Kurs nr 4 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo09:26
Helska09:28
Osiedle Wejhera09:30
Gospody09:31
Pomorska - Osiedle09:32
Subisława09:34
Opacka09:36
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:38
Obrońców Westerplatte09:41
Derdowskiego09:42
Tetmajera09:43
Bażyńskiego [GDA]09:44
Uniwersytet Gdański [GDA]09:46
Strzyża PKM09:48
Zajezdnia09:49
Zamenhofa [GDA]09:50
Wojska Polskiego09:52
Galeria Bałtycka09:54
Klonowa [GDA]09:56
Jaśkowa Dolina09:57
Miszewskiego09:59
Politechnika10:00
Opera Bałtycka10:02
Traugutta [GDA]10:03
Uniwersytet Medyczny10:04
Chodowieckiego10:05
Brama Oliwska10:06
Dworzec Główny10:08
Brama Wyżynna10:11
Śródmieście SKM10:13
Pohulanka10:15
Odrzańska10:16
Chałubińskiego10:18
Sikorskiego [GDA]10:20
Cieszyńskiego10:22
Cebertowicza10:23
Wilanowska10:25
Przemyska10:27
Płocka10:28
Łostowice Świętokrzyska10:30
Kurs nr 5 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska10:56
Łostowice Świętokrzyska10:56
Płocka10:58
Przemyska11:00
Wilanowska11:01
Cebertowicza11:03
Cieszyńskiego11:04
Sikorskiego [GDA]11:06
Chałubińskiego11:08
Odrzańska11:10
Pohulanka11:11
Śródmieście SKM11:13
Brama Wyżynna11:15
Dworzec Główny11:17
Brama Oliwska11:20
Chodowieckiego11:21
Uniwersytet Medyczny11:22
Traugutta [GDA]11:24
Opera Bałtycka11:26
Politechnika11:27
Miszewskiego11:29
Jaśkowa Dolina11:31
Klonowa [GDA]11:32
Galeria Bałtycka11:34
Wojska Polskiego11:36
Zamenhofa [GDA]11:37
Zajezdnia11:38
Strzyża PKM11:39
Uniwersytet Gdański [GDA]11:41
Bażyńskiego [GDA]11:42
Tetmajera11:43
Derdowskiego11:44
Obrońców Westerplatte11:45
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:48
Opacka11:50
Subisława11:52
Pomorska - Osiedle11:53
Osiedle Wejhera11:55
Helska11:56
Jelitkowo11:57
Kurs nr 6 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo12:00
Helska12:02
Osiedle Wejhera12:04
Gospody12:05
Pomorska - Osiedle12:06
Subisława12:08
Opacka12:10
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:12
Obrońców Westerplatte12:15
Derdowskiego12:16
Tetmajera12:17
Bażyńskiego [GDA]12:18
Uniwersytet Gdański [GDA]12:20
Strzyża PKM12:22
Zajezdnia12:23
Zamenhofa [GDA]12:24
Wojska Polskiego12:26
Galeria Bałtycka12:28
Klonowa [GDA]12:30
Jaśkowa Dolina12:31
Miszewskiego12:33
Politechnika12:34
Opera Bałtycka12:36
Traugutta [GDA]12:37
Uniwersytet Medyczny12:38
Chodowieckiego12:39
Brama Oliwska12:40
Dworzec Główny12:42
Brama Wyżynna12:45
Śródmieście SKM12:47
Pohulanka12:49
Odrzańska12:50
Chałubińskiego12:52
Sikorskiego [GDA]12:54
Cieszyńskiego12:56
Cebertowicza12:57
Wilanowska12:59
Przemyska13:01
Płocka13:02
Łostowice Świętokrzyska13:04
Kurs nr 7 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska13:21
Łostowice Świętokrzyska13:21
Płocka13:23
Przemyska13:25
Wilanowska13:26
Cebertowicza13:28
Cieszyńskiego13:29
Sikorskiego [GDA]13:31
Chałubińskiego13:33
Odrzańska13:35
Pohulanka13:36
Śródmieście SKM13:38
Brama Wyżynna13:40
Dworzec Główny13:42
Brama Oliwska13:45
Chodowieckiego13:46
Uniwersytet Medyczny13:47
Traugutta [GDA]13:49
Opera Bałtycka13:51
Politechnika13:52
Miszewskiego13:54
Jaśkowa Dolina13:56
Klonowa [GDA]13:57
Galeria Bałtycka13:59
Wojska Polskiego14:01
Zamenhofa [GDA]14:02
Zajezdnia14:03
Strzyża PKM14:04
Uniwersytet Gdański [GDA]14:06
Bażyńskiego [GDA]14:07
Tetmajera14:08
Derdowskiego14:09
Obrońców Westerplatte14:10
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:13
Opacka14:15
Subisława14:17
Pomorska - Osiedle14:18
Osiedle Wejhera14:20
Helska14:21
Jelitkowo14:22
Kurs nr 8 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo14:40
Helska14:42
Osiedle Wejhera14:44
Gospody14:45
Pomorska - Osiedle14:46
Subisława14:48
Opacka14:50
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:52
Obrońców Westerplatte14:55
Derdowskiego14:56
Tetmajera14:57
Bażyńskiego [GDA]14:58
Uniwersytet Gdański [GDA]15:00
Strzyża PKM15:02
Zajezdnia15:03
Zamenhofa [GDA]15:04
Wojska Polskiego15:06
Galeria Bałtycka15:08
Klonowa [GDA]15:10
Jaśkowa Dolina15:11
Miszewskiego15:13
Politechnika15:14
Opera Bałtycka15:16
Traugutta [GDA]15:17
Uniwersytet Medyczny15:18
Chodowieckiego15:19
Brama Oliwska15:20
Dworzec Główny15:22
Brama Wyżynna15:25
Śródmieście SKM15:27
Pohulanka15:29
Odrzańska15:30
Chałubińskiego15:32
Sikorskiego [GDA]15:34
Cieszyńskiego15:36
Cebertowicza15:37
Wilanowska15:39
Przemyska15:41
Płocka15:42
Łostowice Świętokrzyska15:44
Kurs nr 9 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska16:01
Łostowice Świętokrzyska16:01
Płocka16:03
Przemyska16:05
Wilanowska16:06
Cebertowicza16:08
Cieszyńskiego16:09
Sikorskiego [GDA]16:11
Chałubińskiego16:13
Odrzańska16:15
Pohulanka16:16
Śródmieście SKM16:18
Brama Wyżynna16:20
Dworzec Główny16:22
Brama Oliwska16:25
Chodowieckiego16:26
Uniwersytet Medyczny16:27
Traugutta [GDA]16:29
Opera Bałtycka16:31
Politechnika16:32
Miszewskiego16:34
Jaśkowa Dolina16:36
Klonowa [GDA]16:37
Galeria Bałtycka16:39
Wojska Polskiego16:41
Zamenhofa [GDA]16:42
Zajezdnia16:43
Strzyża PKM16:44
Uniwersytet Gdański [GDA]16:46
Bażyńskiego [GDA]16:47
Tetmajera16:48
Derdowskiego16:49
Obrońców Westerplatte16:50
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:53
Opacka16:55
Subisława16:57
Pomorska - Osiedle16:58
Osiedle Wejhera17:00
Helska17:01
Jelitkowo17:02
Kurs nr 10 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo17:20
Helska17:22
Osiedle Wejhera17:24
Gospody17:25
Pomorska - Osiedle17:26
Subisława17:28
Opacka17:30
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:32
Obrońców Westerplatte17:35
Derdowskiego17:36
Tetmajera17:37
Bażyńskiego [GDA]17:38
Uniwersytet Gdański [GDA]17:40
Strzyża PKM17:42
Zajezdnia17:43
Zamenhofa [GDA]17:44
Wojska Polskiego17:46
Galeria Bałtycka17:48
Klonowa [GDA]17:50
Jaśkowa Dolina17:51
Miszewskiego17:53
Politechnika17:54
Opera Bałtycka17:56
Traugutta [GDA]17:57
Uniwersytet Medyczny17:58
Chodowieckiego17:59
Brama Oliwska18:00
Dworzec Główny18:02
Brama Wyżynna18:05
Śródmieście SKM18:07
Pohulanka18:09
Odrzańska18:10
Chałubińskiego18:12
Sikorskiego [GDA]18:14
Cieszyńskiego18:16
Cebertowicza18:17
Wilanowska18:19
Przemyska18:21
Płocka18:22
Łostowice Świętokrzyska18:24
Kurs nr 11 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska18:41
Łostowice Świętokrzyska18:41
Płocka18:43
Przemyska18:45
Wilanowska18:46
Cebertowicza18:48
Cieszyńskiego18:49
Sikorskiego [GDA]18:51
Chałubińskiego18:53
Odrzańska18:55
Pohulanka18:56
Śródmieście SKM18:58
Brama Wyżynna19:00
Dworzec Główny19:02
Brama Oliwska19:05
Chodowieckiego19:06
Uniwersytet Medyczny19:07
Traugutta [GDA]19:09
Opera Bałtycka19:11
Politechnika19:12
Miszewskiego19:14
Jaśkowa Dolina19:16
Klonowa [GDA]19:17
Galeria Bałtycka19:19
Wojska Polskiego19:21
Zamenhofa [GDA]19:22
Zajezdnia19:23
Strzyża PKM19:24
Uniwersytet Gdański [GDA]19:26
Bażyńskiego [GDA]19:27
Tetmajera19:28
Derdowskiego19:29
Obrońców Westerplatte19:30
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:33
Opacka19:35
Subisława19:37
Pomorska - Osiedle19:38
Osiedle Wejhera19:40
Helska19:41
Jelitkowo19:42
Kurs nr 12 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo20:00
Helska20:02
Osiedle Wejhera20:04
Gospody20:05
Pomorska - Osiedle20:06
Subisława20:08
Opacka20:10
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:12
Obrońców Westerplatte20:15
Derdowskiego20:16
Tetmajera20:17
Bażyńskiego [GDA]20:18
Uniwersytet Gdański [GDA]20:20
Strzyża PKM20:22
Zajezdnia20:23
Zamenhofa [GDA]20:24
Wojska Polskiego20:26
Galeria Bałtycka20:28
Klonowa [GDA]20:30
Jaśkowa Dolina20:31
Miszewskiego20:33
Politechnika20:34
Opera Bałtycka20:36
Traugutta [GDA]20:37
Uniwersytet Medyczny20:38
Chodowieckiego20:39
Brama Oliwska20:40
Dworzec Główny20:42
Brama Wyżynna20:45
Śródmieście SKM20:47
Pohulanka20:49
Odrzańska20:50
Chałubińskiego20:52
Sikorskiego [GDA]20:54
Cieszyńskiego20:56
Cebertowicza20:57
Wilanowska20:59
Przemyska21:01
Płocka21:02
Łostowice Świętokrzyska21:04
Kurs nr 13 do Zajezdnia WRZESZCZ
Łostowice Świętokrzyska21:17
Łostowice Świętokrzyska21:17
Płocka21:19
Przemyska21:21
Wilanowska21:22
Cebertowicza21:24
Cieszyńskiego21:25
Sikorskiego [GDA]21:27
Chałubińskiego21:29
Odrzańska21:31
Pohulanka21:32
Śródmieście SKM21:34
Brama Wyżynna21:36
Dworzec Główny21:38
Brama Oliwska21:41
Chodowieckiego21:42
Uniwersytet Medyczny21:43
Traugutta [GDA]21:45
Opera Bałtycka21:47
Politechnika21:48
Miszewskiego21:50
Jaśkowa Dolina21:52
Klonowa [GDA]21:53
Galeria Bałtycka21:55
Wojska Polskiego21:57
Zamenhofa [GDA]21:58
Zajezdnia21:59
Strzyża PKM22:00
Zajezdnia WRZESZCZ22:02