• Średnie stęż. pyłu PM10= 13,1 Norma: 300ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze
15:55
Kurs nr 0 do Jelitkowo
Zajezdnia WRZESZCZ11:58
Strzyża PKM11:59
Uniwersytet Gdański [GDA]12:01
Bażyńskiego [GDA]12:02
Tetmajera12:03
Derdowskiego12:04
Obrońców Westerplatte12:05
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:08
Opacka12:10
Subisława12:12
Pomorska - Osiedle12:13
Osiedle Wejhera12:15
Helska12:16
Jelitkowo12:17
Kurs nr 1 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo12:20
Helska12:22
Osiedle Wejhera12:24
Gospody12:25
Pomorska - Osiedle12:26
Subisława12:28
Opacka12:30
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:32
Obrońców Westerplatte12:35
Derdowskiego12:36
Tetmajera12:37
Bażyńskiego [GDA]12:38
Uniwersytet Gdański [GDA]12:40
Strzyża PKM12:42
Zajezdnia12:43
Zamenhofa [GDA]12:44
Wojska Polskiego12:46
Galeria Bałtycka12:48
Klonowa [GDA]12:50
Jaśkowa Dolina12:51
Miszewskiego12:53
Politechnika12:54
Opera Bałtycka12:56
Traugutta [GDA]12:57
Uniwersytet Medyczny12:58
Chodowieckiego12:59
Brama Oliwska13:00
Dworzec Główny13:02
Brama Wyżynna13:05
Śródmieście SKM13:07
Pohulanka13:09
Odrzańska13:10
Chałubińskiego13:12
Sikorskiego [GDA]13:14
Cieszyńskiego13:16
Cebertowicza13:17
Wilanowska13:19
Przemyska13:21
Płocka13:22
Łostowice Świętokrzyska13:24
Kurs nr 2 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska13:41
Łostowice Świętokrzyska13:41
Płocka13:43
Przemyska13:45
Wilanowska13:46
Cebertowicza13:48
Cieszyńskiego13:49
Sikorskiego [GDA]13:51
Chałubińskiego13:53
Odrzańska13:55
Pohulanka13:56
Śródmieście SKM13:58
Brama Wyżynna14:00
Dworzec Główny14:02
Brama Oliwska14:05
Chodowieckiego14:06
Uniwersytet Medyczny14:07
Traugutta [GDA]14:09
Opera Bałtycka14:11
Politechnika14:12
Miszewskiego14:14
Jaśkowa Dolina14:16
Klonowa [GDA]14:17
Galeria Bałtycka14:19
Wojska Polskiego14:21
Zamenhofa [GDA]14:22
Zajezdnia14:23
Strzyża PKM14:24
Uniwersytet Gdański [GDA]14:26
Bażyńskiego [GDA]14:27
Tetmajera14:28
Derdowskiego14:29
Obrońców Westerplatte14:30
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:33
Opacka14:35
Subisława14:37
Pomorska - Osiedle14:38
Osiedle Wejhera14:40
Helska14:41
Jelitkowo14:42
Kurs nr 3 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo15:00
Helska15:02
Osiedle Wejhera15:04
Gospody15:05
Pomorska - Osiedle15:06
Subisława15:08
Opacka15:10
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:12
Obrońców Westerplatte15:15
Derdowskiego15:16
Tetmajera15:17
Bażyńskiego [GDA]15:18
Uniwersytet Gdański [GDA]15:20
Strzyża PKM15:22
Zajezdnia15:23
Zamenhofa [GDA]15:24
Wojska Polskiego15:26
Galeria Bałtycka15:28
Klonowa [GDA]15:30
Jaśkowa Dolina15:31
Miszewskiego15:33
Politechnika15:34
Opera Bałtycka15:36
Traugutta [GDA]15:37
Uniwersytet Medyczny15:38
Chodowieckiego15:39
Brama Oliwska15:40
Dworzec Główny15:42
Brama Wyżynna15:45
Śródmieście SKM15:47
Pohulanka15:49
Odrzańska15:50
Chałubińskiego15:52
Sikorskiego [GDA]15:54
Cieszyńskiego15:56
Cebertowicza15:57
Wilanowska15:59
Przemyska16:01
Płocka16:02
Łostowice Świętokrzyska16:04
Kurs nr 4 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska16:21
Łostowice Świętokrzyska16:21
Płocka16:23
Przemyska16:25
Wilanowska16:26
Cebertowicza16:28
Cieszyńskiego16:29
Sikorskiego [GDA]16:31
Chałubińskiego16:33
Odrzańska16:35
Pohulanka16:36
Śródmieście SKM16:38
Brama Wyżynna16:40
Dworzec Główny16:42
Brama Oliwska16:45
Chodowieckiego16:46
Uniwersytet Medyczny16:47
Traugutta [GDA]16:49
Opera Bałtycka16:51
Politechnika16:52
Miszewskiego16:54
Jaśkowa Dolina16:56
Klonowa [GDA]16:57
Galeria Bałtycka16:59
Wojska Polskiego17:01
Zamenhofa [GDA]17:02
Zajezdnia17:03
Strzyża PKM17:04
Uniwersytet Gdański [GDA]17:06
Bażyńskiego [GDA]17:07
Tetmajera17:08
Derdowskiego17:09
Obrońców Westerplatte17:10
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:13
Opacka17:15
Subisława17:17
Pomorska - Osiedle17:18
Osiedle Wejhera17:20
Helska17:21
Jelitkowo17:22
Kurs nr 5 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo17:40
Helska17:42
Osiedle Wejhera17:44
Gospody17:45
Pomorska - Osiedle17:46
Subisława17:48
Opacka17:50
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:52
Obrońców Westerplatte17:55
Derdowskiego17:56
Tetmajera17:57
Bażyńskiego [GDA]17:58
Uniwersytet Gdański [GDA]18:00
Strzyża PKM18:02
Zajezdnia18:03
Zamenhofa [GDA]18:04
Wojska Polskiego18:06
Galeria Bałtycka18:08
Klonowa [GDA]18:10
Jaśkowa Dolina18:11
Miszewskiego18:13
Politechnika18:14
Opera Bałtycka18:16
Traugutta [GDA]18:17
Uniwersytet Medyczny18:18
Chodowieckiego18:19
Brama Oliwska18:20
Dworzec Główny18:22
Brama Wyżynna18:25
Śródmieście SKM18:27
Pohulanka18:29
Odrzańska18:30
Chałubińskiego18:32
Sikorskiego [GDA]18:34
Cieszyńskiego18:36
Cebertowicza18:37
Wilanowska18:39
Przemyska18:41
Płocka18:42
Łostowice Świętokrzyska18:44
Kurs nr 6 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska19:01
Łostowice Świętokrzyska19:01
Płocka19:03
Przemyska19:05
Wilanowska19:06
Cebertowicza19:08
Cieszyńskiego19:09
Sikorskiego [GDA]19:11
Chałubińskiego19:13
Odrzańska19:15
Pohulanka19:16
Śródmieście SKM19:18
Brama Wyżynna19:20
Dworzec Główny19:22
Brama Oliwska19:25
Chodowieckiego19:26
Uniwersytet Medyczny19:27
Traugutta [GDA]19:29
Opera Bałtycka19:31
Politechnika19:32
Miszewskiego19:34
Jaśkowa Dolina19:36
Klonowa [GDA]19:37
Galeria Bałtycka19:39
Wojska Polskiego19:41
Zamenhofa [GDA]19:42
Zajezdnia19:43
Strzyża PKM19:44
Uniwersytet Gdański [GDA]19:46
Bażyńskiego [GDA]19:47
Tetmajera19:48
Derdowskiego19:49
Obrońców Westerplatte19:50
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:53
Opacka19:55
Subisława19:57
Pomorska - Osiedle19:58
Osiedle Wejhera20:00
Helska20:01
Jelitkowo20:02
Kurs nr 7 do Zajezdnia WRZESZCZ
Jelitkowo20:05
Helska20:07
Osiedle Wejhera20:09
Gospody20:10
Pomorska - Osiedle20:11
Subisława20:13
Opacka20:15
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:17
Obrońców Westerplatte20:20
Derdowskiego20:21
Tetmajera20:22
Bażyńskiego [GDA]20:23
Uniwersytet Gdański [GDA]20:25
Strzyża PKM20:27
Zajezdnia WRZESZCZ20:28