• Z powodu prac awaryjnych zawiesza się obsługę przyst. Rafineria - brama 8, dla linii 166.
22:51
Kurs nr 0 do Jelitkowo
Zajezdnia WRZESZCZ14:21
Strzyża PKM14:22
Uniwersytet Gdański [GDA]14:24
Bażyńskiego [GDA]14:25
Tetmajera14:26
Derdowskiego14:27
Obrońców Westerplatte14:28
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:31
Opacka14:33
Subisława14:35
Pomorska - Osiedle14:36
Osiedle Wejhera14:38
Helska14:39
Jelitkowo14:40
Kurs nr 1 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo14:50
Helska14:52
Osiedle Wejhera14:54
Gospody14:55
Pomorska - Osiedle14:56
Subisława14:58
Opacka15:00
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:02
Obrońców Westerplatte15:05
Derdowskiego15:06
Tetmajera15:07
Bażyńskiego [GDA]15:08
Uniwersytet Gdański [GDA]15:10
Strzyża PKM15:12
Zajezdnia15:13
Zamenhofa [GDA]15:14
Wojska Polskiego15:16
Galeria Bałtycka15:18
Klonowa [GDA]15:20
Jaśkowa Dolina15:21
Miszewskiego15:23
Politechnika15:24
Opera Bałtycka15:26
Traugutta [GDA]15:27
Uniwersytet Medyczny15:28
Chodowieckiego15:29
Brama Oliwska15:30
Dworzec Główny15:32
Brama Wyżynna15:35
Śródmieście SKM15:37
Pohulanka15:39
Odrzańska15:40
Chałubińskiego15:42
Sikorskiego [GDA]15:44
Cieszyńskiego15:46
Cebertowicza15:47
Wilanowska15:49
Przemyska15:51
Płocka15:52
Łostowice Świętokrzyska15:54
Kurs nr 2 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska15:58
Łostowice Świętokrzyska15:58
Płocka16:00
Przemyska16:02
Wilanowska16:03
Cebertowicza16:05
Cieszyńskiego16:06
Sikorskiego [GDA]16:08
Chałubińskiego16:10
Odrzańska16:12
Pohulanka16:13
Śródmieście SKM16:15
Brama Wyżynna16:17
Dworzec Główny16:19
Brama Oliwska16:22
Chodowieckiego16:23
Uniwersytet Medyczny16:24
Traugutta [GDA]16:26
Opera Bałtycka16:28
Politechnika16:29
Miszewskiego16:31
Jaśkowa Dolina16:33
Klonowa [GDA]16:34
Galeria Bałtycka16:36
Wojska Polskiego16:38
Zamenhofa [GDA]16:39
Zajezdnia16:40
Strzyża PKM16:41
Uniwersytet Gdański [GDA]16:43
Bażyńskiego [GDA]16:44
Tetmajera16:45
Derdowskiego16:46
Obrońców Westerplatte16:47
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:50
Opacka16:52
Subisława16:54
Pomorska - Osiedle16:55
Osiedle Wejhera16:57
Helska16:58
Jelitkowo16:59
Kurs nr 3 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo17:14
Helska17:16
Osiedle Wejhera17:18
Gospody17:19
Pomorska - Osiedle17:20
Subisława17:22
Opacka17:24
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:26
Obrońców Westerplatte17:29
Derdowskiego17:30
Tetmajera17:31
Bażyńskiego [GDA]17:32
Uniwersytet Gdański [GDA]17:34
Strzyża PKM17:36
Zajezdnia17:37
Zamenhofa [GDA]17:38
Wojska Polskiego17:40
Galeria Bałtycka17:42
Klonowa [GDA]17:44
Jaśkowa Dolina17:45
Miszewskiego17:47
Politechnika17:48
Opera Bałtycka17:50
Traugutta [GDA]17:51
Uniwersytet Medyczny17:52
Chodowieckiego17:53
Brama Oliwska17:54
Dworzec Główny17:56
Brama Wyżynna17:59
Śródmieście SKM18:01
Pohulanka18:03
Odrzańska18:04
Chałubińskiego18:06
Sikorskiego [GDA]18:08
Cieszyńskiego18:10
Cebertowicza18:11
Wilanowska18:13
Przemyska18:15
Płocka18:16
Łostowice Świętokrzyska18:18
Kurs nr 4 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska18:24
Łostowice Świętokrzyska18:24
Płocka18:26
Przemyska18:28
Wilanowska18:29
Cebertowicza18:31
Cieszyńskiego18:32
Sikorskiego [GDA]18:34
Chałubińskiego18:36
Odrzańska18:38
Pohulanka18:39
Śródmieście SKM18:41
Brama Wyżynna18:43
Dworzec Główny18:45
Brama Oliwska18:48
Chodowieckiego18:49
Uniwersytet Medyczny18:50
Traugutta [GDA]18:52
Opera Bałtycka18:54
Politechnika18:55
Miszewskiego18:57
Jaśkowa Dolina18:59
Klonowa [GDA]19:00
Galeria Bałtycka19:02
Wojska Polskiego19:04
Zamenhofa [GDA]19:05
Zajezdnia19:06
Strzyża PKM19:07
Uniwersytet Gdański [GDA]19:09
Bażyńskiego [GDA]19:10
Tetmajera19:11
Derdowskiego19:12
Obrońców Westerplatte19:13
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:16
Opacka19:18
Subisława19:20
Pomorska - Osiedle19:21
Osiedle Wejhera19:23
Helska19:24
Jelitkowo19:25
Kurs nr 5 do Zajezdnia WRZESZCZ
Jelitkowo19:33
Helska19:35
Osiedle Wejhera19:37
Gospody19:38
Pomorska - Osiedle19:39
Subisława19:41
Opacka19:43
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:45
Obrońców Westerplatte19:48
Derdowskiego19:49
Tetmajera19:50
Bażyńskiego [GDA]19:51
Uniwersytet Gdański [GDA]19:53
Strzyża PKM19:55
Zajezdnia WRZESZCZ19:56