• Z powodu prac awaryjnych zawiesza się obsługę przyst. Rafineria - brama 8, dla linii 166.
22:05
Kurs nr 0 do Jelitkowo
Zajezdnia WRZESZCZ04:33
Strzyża PKM04:34
Uniwersytet Gdański [GDA]04:36
Bażyńskiego [GDA]04:37
Tetmajera04:38
Derdowskiego04:39
Obrońców Westerplatte04:40
Oliwa - Pętla Tramwajowa04:43
Opacka04:45
Subisława04:47
Pomorska - Osiedle04:48
Osiedle Wejhera04:50
Helska04:51
Jelitkowo04:52
Kurs nr 1 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo05:00
Helska05:02
Osiedle Wejhera05:04
Gospody05:05
Pomorska - Osiedle05:06
Subisława05:08
Opacka05:10
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:12
Obrońców Westerplatte05:15
Derdowskiego05:16
Tetmajera05:17
Bażyńskiego [GDA]05:18
Uniwersytet Gdański [GDA]05:20
Strzyża PKM05:22
Zajezdnia05:23
Zamenhofa [GDA]05:24
Wojska Polskiego05:26
Galeria Bałtycka05:28
Klonowa [GDA]05:30
Jaśkowa Dolina05:31
Miszewskiego05:33
Politechnika05:34
Opera Bałtycka05:36
Traugutta [GDA]05:37
Uniwersytet Medyczny05:38
Chodowieckiego05:39
Brama Oliwska05:40
Dworzec Główny05:42
Brama Wyżynna05:45
Śródmieście SKM05:47
Pohulanka05:49
Odrzańska05:50
Chałubińskiego05:52
Sikorskiego [GDA]05:54
Cieszyńskiego05:56
Cebertowicza05:57
Wilanowska05:59
Przemyska06:01
Płocka06:02
Łostowice Świętokrzyska06:04
Kurs nr 2 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska06:08
Łostowice Świętokrzyska06:08
Płocka06:10
Przemyska06:12
Wilanowska06:13
Cebertowicza06:15
Cieszyńskiego06:16
Sikorskiego [GDA]06:18
Chałubińskiego06:20
Odrzańska06:22
Pohulanka06:23
Śródmieście SKM06:25
Brama Wyżynna06:27
Dworzec Główny06:29
Brama Oliwska06:32
Chodowieckiego06:33
Uniwersytet Medyczny06:34
Traugutta [GDA]06:36
Opera Bałtycka06:38
Politechnika06:39
Miszewskiego06:41
Jaśkowa Dolina06:43
Klonowa [GDA]06:44
Galeria Bałtycka06:46
Wojska Polskiego06:48
Zamenhofa [GDA]06:49
Zajezdnia06:50
Strzyża PKM06:51
Uniwersytet Gdański [GDA]06:53
Bażyńskiego [GDA]06:54
Tetmajera06:55
Derdowskiego06:56
Obrońców Westerplatte06:57
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:00
Opacka07:02
Subisława07:04
Pomorska - Osiedle07:05
Osiedle Wejhera07:07
Helska07:08
Jelitkowo07:09
Kurs nr 3 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo07:20
Helska07:22
Osiedle Wejhera07:24
Gospody07:25
Pomorska - Osiedle07:26
Subisława07:28
Opacka07:30
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:32
Obrońców Westerplatte07:35
Derdowskiego07:36
Tetmajera07:37
Bażyńskiego [GDA]07:38
Uniwersytet Gdański [GDA]07:40
Strzyża PKM07:42
Zajezdnia07:43
Zamenhofa [GDA]07:44
Wojska Polskiego07:46
Galeria Bałtycka07:48
Klonowa [GDA]07:50
Jaśkowa Dolina07:51
Miszewskiego07:53
Politechnika07:54
Opera Bałtycka07:56
Traugutta [GDA]07:57
Uniwersytet Medyczny07:58
Chodowieckiego07:59
Brama Oliwska08:00
Dworzec Główny08:02
Brama Wyżynna08:05
Śródmieście SKM08:07
Pohulanka08:09
Odrzańska08:10
Chałubińskiego08:12
Sikorskiego [GDA]08:14
Cieszyńskiego08:16
Cebertowicza08:17
Wilanowska08:19
Przemyska08:21
Płocka08:22
Łostowice Świętokrzyska08:24
Kurs nr 4 do Zajezdnia WRZESZCZ
Łostowice Świętokrzyska08:35
Łostowice Świętokrzyska08:35
Płocka08:37
Przemyska08:39
Wilanowska08:40
Cebertowicza08:42
Cieszyńskiego08:43
Sikorskiego [GDA]08:45
Chałubińskiego08:47
Odrzańska08:49
Pohulanka08:50
Śródmieście SKM08:52
Brama Wyżynna08:54
Dworzec Główny08:56
Brama Oliwska08:59
Chodowieckiego09:00
Uniwersytet Medyczny09:01
Traugutta [GDA]09:03
Opera Bałtycka09:05
Politechnika09:06
Miszewskiego09:08
Jaśkowa Dolina09:10
Klonowa [GDA]09:11
Galeria Bałtycka09:13
Wojska Polskiego09:15
Zamenhofa [GDA]09:16
Zajezdnia09:17
Strzyża PKM09:18
Zajezdnia WRZESZCZ09:20