• Średnie stęż. pyłu PM10 = 14,0ug. Norma: 300ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze
16:20
Kurs nr 0 do Jelitkowo
Zajezdnia WRZESZCZ17:03
Strzyża PKM17:04
Uniwersytet Gdański [GDA]17:06
Bażyńskiego [GDA]17:07
Tetmajera17:08
Derdowskiego17:09
Obrońców Westerplatte17:10
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:13
Opacka17:15
Subisława17:17
Pomorska - Osiedle17:18
Osiedle Wejhera17:20
Helska17:21
Jelitkowo17:22
Kurs nr 1 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo17:24
Helska17:26
Osiedle Wejhera17:28
Gospody17:29
Pomorska - Osiedle17:30
Subisława17:32
Opacka17:34
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:36
Obrońców Westerplatte17:39
Derdowskiego17:40
Tetmajera17:41
Bażyńskiego [GDA]17:42
Uniwersytet Gdański [GDA]17:44
Strzyża PKM17:46
Zajezdnia17:47
Zamenhofa [GDA]17:48
Wojska Polskiego17:50
Galeria Bałtycka17:52
Klonowa [GDA]17:54
Jaśkowa Dolina17:55
Miszewskiego17:57
Politechnika17:58
Opera Bałtycka18:00
Traugutta [GDA]18:01
Uniwersytet Medyczny18:02
Chodowieckiego18:03
Brama Oliwska18:04
Dworzec Główny18:06
Brama Wyżynna18:09
Śródmieście SKM18:11
Pohulanka18:13
Odrzańska18:14
Chałubińskiego18:16
Sikorskiego [GDA]18:18
Cieszyńskiego18:20
Cebertowicza18:21
Wilanowska18:23
Przemyska18:25
Płocka18:26
Łostowice Świętokrzyska18:28
Kurs nr 2 do Zajezdnia WRZESZCZ
Łostowice Świętokrzyska18:36
Łostowice Świętokrzyska18:36
Płocka18:38
Przemyska18:40
Wilanowska18:41
Cebertowicza18:43
Cieszyńskiego18:44
Sikorskiego [GDA]18:46
Chałubińskiego18:48
Odrzańska18:50
Pohulanka18:51
Śródmieście SKM18:53
Brama Wyżynna18:55
Dworzec Główny18:57
Brama Oliwska19:00
Chodowieckiego19:01
Uniwersytet Medyczny19:02
Traugutta [GDA]19:04
Opera Bałtycka19:06
Politechnika19:07
Miszewskiego19:09
Jaśkowa Dolina19:11
Klonowa [GDA]19:12
Galeria Bałtycka19:14
Wojska Polskiego19:16
Zamenhofa [GDA]19:17
Zajezdnia19:18
Strzyża PKM19:19
Zajezdnia WRZESZCZ19:21