• Awaria tram. przy przyst. Pohulanka, kierunek Oliwa / Jelitkowo / Nowy Port, występują opóźnienia na liniach 2, 4, 6, 7 i 11.
07:01
Kurs nr 0 do Jelitkowo
Zajezdnia Wrzeszcz (techniczny)05:33
Strzyża PKM05:34
Uniwersytet Gdański [GDA]05:36
Bażyńskiego [GDA]05:37
Tetmajera05:38
Derdowskiego05:39
Obrońców Westerplatte05:40
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:43
Opacka05:45
Subisława05:47
Pomorska - Osiedle05:48
Osiedle Wejhera05:50
Helska05:51
Jelitkowo05:52
Kurs nr 1 do Łostowice Świętokrzyska
Jelitkowo06:00
Helska06:02
Osiedle Wejhera06:04
Gospody06:05
Pomorska - Osiedle06:06
Subisława06:08
Opacka06:10
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:12
Obrońców Westerplatte06:15
Derdowskiego06:16
Tetmajera06:17
Bażyńskiego [GDA]06:18
Uniwersytet Gdański [GDA]06:20
Strzyża PKM06:22
Zajezdnia06:23
Zamenhofa [GDA]06:24
Wojska Polskiego06:26
Galeria Bałtycka06:28
Klonowa [GDA]06:30
Jaśkowa Dolina06:31
Miszewskiego06:33
Politechnika06:34
Opera Bałtycka06:36
Traugutta [GDA]06:37
Uniwersytet Medyczny06:38
Chodowieckiego06:39
Brama Oliwska06:40
Dworzec Główny06:42
Brama Wyżynna06:45
Śródmieście SKM06:47
Pohulanka06:49
Odrzańska06:50
Chałubińskiego06:52
Sikorskiego [GDA]06:54
Cieszyńskiego06:56
Cebertowicza06:57
Wilanowska06:59
Przemyska07:01
Płocka07:02
Łostowice Świętokrzyska07:04
Kurs nr 2 do Jelitkowo
Łostowice Świętokrzyska07:08
Łostowice Świętokrzyska07:08
Płocka07:10
Przemyska07:12
Wilanowska07:13
Cebertowicza07:15
Cieszyńskiego07:16
Sikorskiego [GDA]07:18
Chałubińskiego07:20
Odrzańska07:22
Pohulanka07:23
Śródmieście SKM07:25
Brama Wyżynna07:27
Dworzec Główny07:29
Brama Oliwska07:32
Chodowieckiego07:33
Uniwersytet Medyczny07:34
Traugutta [GDA]07:36
Opera Bałtycka07:38
Politechnika07:39
Miszewskiego07:41
Jaśkowa Dolina07:43
Klonowa [GDA]07:44
Galeria Bałtycka07:46
Wojska Polskiego07:48
Zamenhofa [GDA]07:49
Zajezdnia07:50
Strzyża PKM07:51
Uniwersytet Gdański [GDA]07:53
Bażyńskiego [GDA]07:54
Tetmajera07:55
Derdowskiego07:56
Obrońców Westerplatte07:57
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:00
Opacka08:02
Subisława08:04
Pomorska - Osiedle08:05
Osiedle Wejhera08:07
Helska08:08
Jelitkowo08:09
Kurs nr 3 do Zajezdnia Wrzeszcz (techniczny)
Jelitkowo08:31
Helska08:33
Osiedle Wejhera08:35
Gospody08:36
Pomorska - Osiedle08:37
Subisława08:39
Opacka08:41
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:43
Obrońców Westerplatte08:46
Derdowskiego08:47
Tetmajera08:48
Bażyńskiego [GDA]08:49
Uniwersytet Gdański [GDA]08:51
Strzyża PKM08:53
Zajezdnia Wrzeszcz (techniczny)08:54