• Średnie stęż. pyłu PM10= 17,9 Norma: 150ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze  • Z powodu maratonu część linii autobusowych kursuje po trasach objazdowych. Więcej na www.ztm.gda.pl
13:21
Kurs nr 0 do Jelitkowo
Zajezdnia Wrzeszcz (techniczny)04:14
Strzyża PKM04:15
Uniwersytet Gdański [GDA]04:17
Bażyńskiego [GDA]04:18
Tetmajera04:19
Derdowskiego04:20
Obrońców Westerplatte04:21
Oliwa - Pętla Tramwajowa04:24
Opacka04:26
Subisława04:28
Pomorska - Osiedle04:29
Osiedle Wejhera04:31
Helska04:32
Jelitkowo04:33
Kurs nr 1 do Przeróbka
Jelitkowo04:35
Helska04:37
Osiedle Wejhera04:39
Pomorska [GDA]04:40
Piastowska04:41
Czerwony Dwór04:43
Bora Komorowskiego04:44
Kołobrzeska04:46
Zaspa04:48
Startowa04:49
Jana Pawła II04:50
Żwirki i Wigury [GDA]04:51
Bajana04:52
Legionów04:54
Plac Komorowskiego04:56
Mickiewicza [GDA]04:58
Reja [GDA]04:59
Wyspiańskiego05:01
Kliniczna05:02
Twarda05:04
Stocznia Północna05:05
Stocznia SKM05:07
Plac Solidarności05:09
Dworzec Główny05:11
Brama Wyżynna05:14
Okopowa05:16
Żabi Kruk05:17
Chmielna05:18
Akademia Muzyczna05:20
Brama Żuławska05:22
Głęboka05:24
Przeróbka05:26
Przeróbka05:27
Kurs nr 2 do Jelitkowo
Przeróbka05:37
Przeróbka05:37
Głęboka05:39
Brama Żuławska05:41
Akademia Muzyczna05:43
Chmielna05:44
Żabi Kruk05:45
Okopowa05:47
Brama Wyżynna05:49
Dworzec Główny05:51
Plac Solidarności05:54
Stocznia SKM05:56
Stocznia Północna05:58
Twarda05:59
Kliniczna06:00
Wyspiańskiego06:02
Reja [GDA]06:03
Mickiewicza [GDA]06:05
Plac Komorowskiego06:07
Legionów06:09
Bajana06:11
Żwirki i Wigury [GDA]06:12
Jana Pawła II06:13
Startowa06:14
Zaspa06:15
Kołobrzeska06:16
Bora Komorowskiego06:18
Czerwony Dwór06:20
Piastowska06:21
Pomorska [GDA]06:23
Osiedle Wejhera06:24
Helska06:25
Jelitkowo06:26
Kurs nr 3 do Przeróbka
Jelitkowo06:35
Helska06:37
Osiedle Wejhera06:39
Pomorska [GDA]06:40
Piastowska06:41
Czerwony Dwór06:43
Bora Komorowskiego06:44
Kołobrzeska06:46
Zaspa06:48
Startowa06:49
Jana Pawła II06:50
Żwirki i Wigury [GDA]06:51
Bajana06:52
Legionów06:54
Plac Komorowskiego06:56
Mickiewicza [GDA]06:58
Reja [GDA]06:59
Wyspiańskiego07:01
Kliniczna07:02
Twarda07:04
Stocznia Północna07:05
Stocznia SKM07:07
Plac Solidarności07:09
Dworzec Główny07:11
Brama Wyżynna07:14
Okopowa07:16
Żabi Kruk07:17
Chmielna07:18
Akademia Muzyczna07:20
Brama Żuławska07:22
Głęboka07:24
Przeróbka07:26
Przeróbka07:27
Kurs nr 4 do Jelitkowo
Przeróbka07:37
Przeróbka07:37
Głęboka07:39
Brama Żuławska07:41
Akademia Muzyczna07:43
Chmielna07:44
Żabi Kruk07:45
Okopowa07:47
Brama Wyżynna07:49
Dworzec Główny07:51
Plac Solidarności07:54
Stocznia SKM07:56
Stocznia Północna07:58
Twarda07:59
Kliniczna08:00
Wyspiańskiego08:02
Reja [GDA]08:03
Mickiewicza [GDA]08:05
Plac Komorowskiego08:07
Legionów08:09
Bajana08:11
Żwirki i Wigury [GDA]08:12
Jana Pawła II08:13
Startowa08:14
Zaspa08:15
Kołobrzeska08:16
Bora Komorowskiego08:18
Czerwony Dwór08:20
Piastowska08:21
Pomorska [GDA]08:23
Osiedle Wejhera08:24
Helska08:25
Jelitkowo08:26
Kurs nr 5 do Przeróbka
Jelitkowo09:05
Helska09:07
Osiedle Wejhera09:09
Pomorska [GDA]09:10
Piastowska09:11
Czerwony Dwór09:13
Bora Komorowskiego09:14
Kołobrzeska09:16
Zaspa09:18
Startowa09:19
Jana Pawła II09:20
Żwirki i Wigury [GDA]09:21
Bajana09:22
Legionów09:24
Plac Komorowskiego09:26
Mickiewicza [GDA]09:28
Reja [GDA]09:29
Wyspiańskiego09:31
Kliniczna09:32
Twarda09:34
Stocznia Północna09:35
Stocznia SKM09:37
Plac Solidarności09:39
Dworzec Główny09:41
Brama Wyżynna09:44
Okopowa09:46
Żabi Kruk09:47
Chmielna09:48
Akademia Muzyczna09:50
Brama Żuławska09:52
Głęboka09:54
Przeróbka09:56
Przeróbka09:57
Kurs nr 6 do Jelitkowo
Przeróbka10:07
Przeróbka10:07
Głęboka10:09
Brama Żuławska10:11
Akademia Muzyczna10:13
Chmielna10:14
Żabi Kruk10:15
Okopowa10:17
Brama Wyżynna10:19
Dworzec Główny10:21
Plac Solidarności10:24
Stocznia SKM10:26
Stocznia Północna10:28
Twarda10:29
Kliniczna10:30
Wyspiańskiego10:32
Reja [GDA]10:33
Mickiewicza [GDA]10:35
Plac Komorowskiego10:37
Legionów10:39
Bajana10:41
Żwirki i Wigury [GDA]10:42
Jana Pawła II10:43
Startowa10:44
Zaspa10:45
Kołobrzeska10:46
Bora Komorowskiego10:48
Czerwony Dwór10:50
Piastowska10:51
Pomorska [GDA]10:53
Osiedle Wejhera10:54
Helska10:55
Jelitkowo10:56
Kurs nr 7 do Przeróbka
Jelitkowo11:30
Helska11:32
Osiedle Wejhera11:34
Pomorska [GDA]11:35
Piastowska11:36
Czerwony Dwór11:38
Bora Komorowskiego11:39
Kołobrzeska11:41
Zaspa11:43
Startowa11:44
Jana Pawła II11:45
Żwirki i Wigury [GDA]11:46
Bajana11:47
Legionów11:49
Plac Komorowskiego11:51
Mickiewicza [GDA]11:53
Reja [GDA]11:54
Wyspiańskiego11:56
Kliniczna11:57
Twarda11:59
Stocznia Północna12:00
Stocznia SKM12:02
Plac Solidarności12:04
Dworzec Główny12:06
Brama Wyżynna12:09
Okopowa12:11
Żabi Kruk12:12
Chmielna12:13
Akademia Muzyczna12:15
Brama Żuławska12:17
Głęboka12:19
Przeróbka12:21
Przeróbka12:22
Kurs nr 8 do Jelitkowo
Przeróbka12:32
Przeróbka12:32
Głęboka12:34
Brama Żuławska12:36
Akademia Muzyczna12:38
Chmielna12:39
Żabi Kruk12:40
Okopowa12:42
Brama Wyżynna12:44
Dworzec Główny12:46
Plac Solidarności12:49
Stocznia SKM12:51
Stocznia Północna12:53
Twarda12:54
Kliniczna12:55
Wyspiańskiego12:57
Reja [GDA]12:58
Mickiewicza [GDA]13:00
Plac Komorowskiego13:02
Legionów13:04
Bajana13:06
Żwirki i Wigury [GDA]13:07
Jana Pawła II13:08
Startowa13:09
Zaspa13:10
Kołobrzeska13:11
Bora Komorowskiego13:13
Czerwony Dwór13:15
Piastowska13:16
Pomorska [GDA]13:18
Osiedle Wejhera13:19
Helska13:20
Jelitkowo13:21
Kurs nr 9 do Przeróbka
Jelitkowo13:30
Helska13:32
Osiedle Wejhera13:34
Pomorska [GDA]13:35
Piastowska13:36
Czerwony Dwór13:38
Bora Komorowskiego13:39
Kołobrzeska13:41
Zaspa13:43
Startowa13:44
Jana Pawła II13:45
Żwirki i Wigury [GDA]13:46
Bajana13:47
Legionów13:49
Plac Komorowskiego13:51
Mickiewicza [GDA]13:53
Reja [GDA]13:54
Wyspiańskiego13:56
Kliniczna13:57
Twarda13:59
Stocznia Północna14:00
Stocznia SKM14:02
Plac Solidarności14:04
Dworzec Główny14:06
Brama Wyżynna14:09
Okopowa14:11
Żabi Kruk14:12
Chmielna14:13
Akademia Muzyczna14:15
Brama Żuławska14:17
Głęboka14:19
Przeróbka14:21
Przeróbka14:22
Kurs nr 10 do Jelitkowo
Przeróbka14:32
Przeróbka14:32
Głęboka14:34
Brama Żuławska14:36
Akademia Muzyczna14:38
Chmielna14:39
Żabi Kruk14:40
Okopowa14:42
Brama Wyżynna14:44
Dworzec Główny14:46
Plac Solidarności14:49
Stocznia SKM14:51
Stocznia Północna14:53
Twarda14:54
Kliniczna14:55
Wyspiańskiego14:57
Reja [GDA]14:58
Mickiewicza [GDA]15:00
Plac Komorowskiego15:02
Legionów15:04
Bajana15:06
Żwirki i Wigury [GDA]15:07
Jana Pawła II15:08
Startowa15:09
Zaspa15:10
Kołobrzeska15:11
Bora Komorowskiego15:13
Czerwony Dwór15:15
Piastowska15:16
Pomorska [GDA]15:18
Osiedle Wejhera15:19
Helska15:20
Jelitkowo15:21
Kurs nr 11 do Przeróbka
Jelitkowo15:50
Helska15:52
Osiedle Wejhera15:54
Pomorska [GDA]15:55
Piastowska15:56
Czerwony Dwór15:58
Bora Komorowskiego15:59
Kołobrzeska16:01
Zaspa16:03
Startowa16:04
Jana Pawła II16:05
Żwirki i Wigury [GDA]16:06
Bajana16:07
Legionów16:09
Plac Komorowskiego16:11
Mickiewicza [GDA]16:13
Reja [GDA]16:14
Wyspiańskiego16:16
Kliniczna16:17
Twarda16:19
Stocznia Północna16:20
Stocznia SKM16:22
Plac Solidarności16:24
Dworzec Główny16:26
Brama Wyżynna16:29
Okopowa16:31
Żabi Kruk16:32
Chmielna16:33
Akademia Muzyczna16:35
Brama Żuławska16:37
Głęboka16:39
Przeróbka16:41
Przeróbka16:42
Kurs nr 12 do Jelitkowo
Przeróbka16:52
Przeróbka16:52
Głęboka16:54
Brama Żuławska16:56
Akademia Muzyczna16:58
Chmielna16:59
Żabi Kruk17:00
Okopowa17:02
Brama Wyżynna17:04
Dworzec Główny17:06
Plac Solidarności17:09
Stocznia SKM17:11
Stocznia Północna17:13
Twarda17:14
Kliniczna17:15
Wyspiańskiego17:17
Reja [GDA]17:18
Mickiewicza [GDA]17:20
Plac Komorowskiego17:22
Legionów17:24
Bajana17:26
Żwirki i Wigury [GDA]17:27
Jana Pawła II17:28
Startowa17:29
Zaspa17:30
Kołobrzeska17:31
Bora Komorowskiego17:33
Czerwony Dwór17:35
Piastowska17:36
Pomorska [GDA]17:38
Osiedle Wejhera17:39
Helska17:40
Jelitkowo17:41
Kurs nr 13 do Przeróbka
Jelitkowo18:10
Helska18:12
Osiedle Wejhera18:14
Pomorska [GDA]18:15
Piastowska18:16
Czerwony Dwór18:18
Bora Komorowskiego18:19
Kołobrzeska18:21
Zaspa18:23
Startowa18:24
Jana Pawła II18:25
Żwirki i Wigury [GDA]18:26
Bajana18:27
Legionów18:29
Plac Komorowskiego18:31
Mickiewicza [GDA]18:33
Reja [GDA]18:34
Wyspiańskiego18:36
Kliniczna18:37
Twarda18:39
Stocznia Północna18:40
Stocznia SKM18:42
Plac Solidarności18:44
Dworzec Główny18:46
Brama Wyżynna18:49
Okopowa18:51
Żabi Kruk18:52
Chmielna18:53
Akademia Muzyczna18:55
Brama Żuławska18:57
Głęboka18:59
Przeróbka19:01
Przeróbka19:02
Kurs nr 14 do Jelitkowo
Przeróbka19:12
Przeróbka19:12
Głęboka19:14
Brama Żuławska19:16
Akademia Muzyczna19:18
Chmielna19:19
Żabi Kruk19:20
Okopowa19:22
Brama Wyżynna19:24
Dworzec Główny19:26
Plac Solidarności19:29
Stocznia SKM19:31
Stocznia Północna19:33
Twarda19:34
Kliniczna19:35
Wyspiańskiego19:37
Reja [GDA]19:38
Mickiewicza [GDA]19:40
Plac Komorowskiego19:42
Legionów19:44
Bajana19:46
Żwirki i Wigury [GDA]19:47
Jana Pawła II19:48
Startowa19:49
Zaspa19:50
Kołobrzeska19:51
Bora Komorowskiego19:53
Czerwony Dwór19:55
Piastowska19:56
Pomorska [GDA]19:58
Osiedle Wejhera19:59
Helska20:00
Jelitkowo20:01
Kurs nr 15 do Przeróbka
Jelitkowo20:10
Helska20:12
Osiedle Wejhera20:14
Pomorska [GDA]20:15
Piastowska20:16
Czerwony Dwór20:18
Bora Komorowskiego20:19
Kołobrzeska20:21
Zaspa20:23
Startowa20:24
Jana Pawła II20:25
Żwirki i Wigury [GDA]20:26
Bajana20:27
Legionów20:29
Plac Komorowskiego20:31
Mickiewicza [GDA]20:33
Reja [GDA]20:34
Wyspiańskiego20:36
Kliniczna20:37
Twarda20:39
Stocznia Północna20:40
Stocznia SKM20:42
Plac Solidarności20:44
Dworzec Główny20:46
Brama Wyżynna20:49
Okopowa20:51
Żabi Kruk20:52
Chmielna20:53
Akademia Muzyczna20:55
Brama Żuławska20:57
Głęboka20:59
Przeróbka21:01
Przeróbka21:02
Kurs nr 16 do Jelitkowo
Przeróbka21:07
Przeróbka21:07
Głęboka21:09
Brama Żuławska21:11
Akademia Muzyczna21:13
Chmielna21:14
Żabi Kruk21:15
Okopowa21:17
Brama Wyżynna21:19
Dworzec Główny21:21
Plac Solidarności21:24
Stocznia SKM21:26
Stocznia Północna21:28
Twarda21:29
Kliniczna21:30
Wyspiańskiego21:32
Reja [GDA]21:33
Mickiewicza [GDA]21:35
Plac Komorowskiego21:37
Legionów21:39
Bajana21:41
Żwirki i Wigury [GDA]21:42
Jana Pawła II21:43
Startowa21:44
Zaspa21:45
Kołobrzeska21:46
Bora Komorowskiego21:48
Czerwony Dwór21:50
Piastowska21:51
Pomorska [GDA]21:53
Osiedle Wejhera21:54
Helska21:55
Jelitkowo21:56
Kurs nr 17 do Przeróbka
Jelitkowo22:05
Helska22:07
Osiedle Wejhera22:09
Pomorska [GDA]22:10
Piastowska22:11
Czerwony Dwór22:13
Bora Komorowskiego22:14
Kołobrzeska22:16
Zaspa22:18
Startowa22:19
Jana Pawła II22:20
Żwirki i Wigury [GDA]22:21
Bajana22:22
Legionów22:24
Plac Komorowskiego22:26
Mickiewicza [GDA]22:28
Reja [GDA]22:29
Wyspiańskiego22:31
Kliniczna22:32
Twarda22:34
Stocznia Północna22:35
Stocznia SKM22:37
Plac Solidarności22:39
Dworzec Główny22:41
Brama Wyżynna22:43
Okopowa22:45
Żabi Kruk22:46
Chmielna22:47
Akademia Muzyczna22:49
Brama Żuławska22:51
Głęboka22:53
Przeróbka22:55
Przeróbka22:56
Kurs nr 18 do Zajezdnia Wrzeszcz (techniczny)
Przeróbka23:02
Przeróbka23:02
Głęboka23:04
Brama Żuławska23:06
Akademia Muzyczna23:07
Chmielna23:08
Żabi Kruk23:09
Okopowa23:11
Brama Wyżynna23:13
Dworzec Główny23:15
Brama Oliwska23:18
Chodowieckiego23:19
Uniwersytet Medyczny23:20
Traugutta [GDA]23:21
Opera Bałtycka23:23
Politechnika23:24
Miszewskiego23:26
Jaśkowa Dolina23:28
Klonowa [GDA]23:29
Galeria Bałtycka23:31
Wojska Polskiego23:33
Zamenhofa [GDA]23:34
Zajezdnia23:35
Strzyża PKM23:36
Zajezdnia Wrzeszcz (techniczny)23:38