01:25
Kurs nr 0 do Jelitkowo
Zajezdnia WRZESZCZ04:14
Strzyża PKM04:15
Uniwersytet Gdański [GDA]04:17
Bażyńskiego [GDA]04:18
Tetmajera04:19
Derdowskiego04:20
Obrońców Westerplatte04:21
Oliwa - Pętla Tramwajowa04:24
Opacka04:26
Subisława04:28
Pomorska - Osiedle04:29
Osiedle Wejhera04:31
Helska04:32
Jelitkowo04:33
Kurs nr 1 do Przeróbka
Jelitkowo04:35
Helska04:37
Osiedle Wejhera04:39
Pomorska [GDA]04:40
Piastowska04:41
Czerwony Dwór04:43
Bora Komorowskiego04:44
Kołobrzeska04:46
Zaspa04:48
Startowa04:49
Jana Pawła II04:50
Żwirki i Wigury [GDA]04:51
Bajana04:52
Legionów04:54
Plac Komorowskiego04:56
Mickiewicza [GDA]04:58
Reja [GDA]04:59
Wyspiańskiego05:01
Kliniczna05:02
Twarda05:04
Stocznia Północna05:05
Stocznia SKM05:07
Plac Solidarności05:09
Dworzec Główny05:11
Brama Wyżynna05:14
Okopowa05:16
Żabi Kruk05:17
Chmielna05:18
Akademia Muzyczna05:20
Brama Żuławska05:22
Głęboka05:24
Przeróbka05:26
Przeróbka05:27
Kurs nr 2 do Jelitkowo
Przeróbka05:37
Przeróbka05:37
Głęboka05:39
Brama Żuławska05:41
Akademia Muzyczna05:43
Chmielna05:44
Żabi Kruk05:45
Okopowa05:47
Brama Wyżynna05:49
Dworzec Główny05:51
Plac Solidarności05:54
Stocznia SKM05:56
Stocznia Północna05:58
Twarda05:59
Kliniczna06:00
Wyspiańskiego06:02
Reja [GDA]06:03
Mickiewicza [GDA]06:05
Plac Komorowskiego06:07
Legionów06:09
Bajana06:11
Żwirki i Wigury [GDA]06:12
Jana Pawła II06:13
Startowa06:14
Zaspa06:15
Kołobrzeska06:16
Bora Komorowskiego06:18
Czerwony Dwór06:20
Piastowska06:21
Pomorska [GDA]06:23
Osiedle Wejhera06:24
Helska06:25
Jelitkowo06:26
Kurs nr 3 do Przeróbka
Jelitkowo06:30
Helska06:32
Osiedle Wejhera06:34
Pomorska [GDA]06:35
Piastowska06:36
Czerwony Dwór06:38
Bora Komorowskiego06:39
Kołobrzeska06:41
Zaspa06:43
Startowa06:44
Jana Pawła II06:45
Żwirki i Wigury [GDA]06:46
Bajana06:47
Legionów06:49
Plac Komorowskiego06:51
Mickiewicza [GDA]06:53
Reja [GDA]06:54
Wyspiańskiego06:56
Kliniczna06:57
Twarda06:59
Stocznia Północna07:00
Stocznia SKM07:02
Plac Solidarności07:04
Dworzec Główny07:06
Brama Wyżynna07:09
Okopowa07:11
Żabi Kruk07:12
Chmielna07:13
Akademia Muzyczna07:15
Brama Żuławska07:17
Głęboka07:19
Przeróbka07:21
Przeróbka07:22
Kurs nr 4 do Jelitkowo
Przeróbka07:32
Przeróbka07:32
Głęboka07:34
Brama Żuławska07:36
Akademia Muzyczna07:38
Chmielna07:39
Żabi Kruk07:40
Okopowa07:42
Brama Wyżynna07:44
Dworzec Główny07:46
Plac Solidarności07:49
Stocznia SKM07:51
Stocznia Północna07:53
Twarda07:54
Kliniczna07:55
Wyspiańskiego07:57
Reja [GDA]07:58
Mickiewicza [GDA]08:00
Plac Komorowskiego08:02
Legionów08:04
Bajana08:06
Żwirki i Wigury [GDA]08:07
Jana Pawła II08:08
Startowa08:09
Zaspa08:10
Kołobrzeska08:11
Bora Komorowskiego08:13
Czerwony Dwór08:15
Piastowska08:16
Pomorska [GDA]08:18
Osiedle Wejhera08:19
Helska08:20
Jelitkowo08:21
Kurs nr 5 do Przeróbka
Jelitkowo08:50
Helska08:52
Osiedle Wejhera08:54
Pomorska [GDA]08:55
Piastowska08:56
Czerwony Dwór08:58
Bora Komorowskiego08:59
Kołobrzeska09:01
Zaspa09:03
Startowa09:04
Jana Pawła II09:05
Żwirki i Wigury [GDA]09:06
Bajana09:07
Legionów09:09
Plac Komorowskiego09:11
Mickiewicza [GDA]09:13
Reja [GDA]09:14
Wyspiańskiego09:16
Kliniczna09:17
Twarda09:19
Stocznia Północna09:20
Stocznia SKM09:22
Plac Solidarności09:24
Dworzec Główny09:26
Brama Wyżynna09:29
Okopowa09:31
Żabi Kruk09:32
Chmielna09:33
Akademia Muzyczna09:35
Brama Żuławska09:37
Głęboka09:39
Przeróbka09:41
Przeróbka09:42
Kurs nr 6 do Jelitkowo
Przeróbka09:52
Przeróbka09:52
Głęboka09:54
Brama Żuławska09:56
Akademia Muzyczna09:58
Chmielna09:59
Żabi Kruk10:00
Okopowa10:02
Brama Wyżynna10:04
Dworzec Główny10:06
Plac Solidarności10:09
Stocznia SKM10:11
Stocznia Północna10:13
Twarda10:14
Kliniczna10:15
Wyspiańskiego10:17
Reja [GDA]10:18
Mickiewicza [GDA]10:20
Plac Komorowskiego10:22
Legionów10:24
Bajana10:26
Żwirki i Wigury [GDA]10:27
Jana Pawła II10:28
Startowa10:29
Zaspa10:30
Kołobrzeska10:31
Bora Komorowskiego10:33
Czerwony Dwór10:35
Piastowska10:36
Pomorska [GDA]10:38
Osiedle Wejhera10:39
Helska10:40
Jelitkowo10:41
Kurs nr 7 do Przeróbka
Jelitkowo11:10
Helska11:12
Osiedle Wejhera11:14
Pomorska [GDA]11:15
Piastowska11:16
Czerwony Dwór11:18
Bora Komorowskiego11:19
Kołobrzeska11:21
Zaspa11:23
Startowa11:24
Jana Pawła II11:25
Żwirki i Wigury [GDA]11:26
Bajana11:27
Legionów11:29
Plac Komorowskiego11:31
Mickiewicza [GDA]11:33
Reja [GDA]11:34
Wyspiańskiego11:36
Kliniczna11:37
Twarda11:39
Stocznia Północna11:40
Stocznia SKM11:42
Plac Solidarności11:44
Dworzec Główny11:46
Brama Wyżynna11:49
Okopowa11:51
Żabi Kruk11:52
Chmielna11:53
Akademia Muzyczna11:55
Brama Żuławska11:57
Głęboka11:59
Przeróbka12:01
Przeróbka12:02
Kurs nr 8 do Jelitkowo
Przeróbka12:12
Przeróbka12:12
Głęboka12:14
Brama Żuławska12:16
Akademia Muzyczna12:18
Chmielna12:19
Żabi Kruk12:20
Okopowa12:22
Brama Wyżynna12:24
Dworzec Główny12:26
Plac Solidarności12:29
Stocznia SKM12:31
Stocznia Północna12:33
Twarda12:34
Kliniczna12:35
Wyspiańskiego12:37
Reja [GDA]12:38
Mickiewicza [GDA]12:40
Plac Komorowskiego12:42
Legionów12:44
Bajana12:46
Żwirki i Wigury [GDA]12:47
Jana Pawła II12:48
Startowa12:49
Zaspa12:50
Kołobrzeska12:51
Bora Komorowskiego12:53
Czerwony Dwór12:55
Piastowska12:56
Pomorska [GDA]12:58
Osiedle Wejhera12:59
Helska13:00
Jelitkowo13:01
Kurs nr 9 do Przeróbka
Jelitkowo13:30
Helska13:32
Osiedle Wejhera13:34
Pomorska [GDA]13:35
Piastowska13:36
Czerwony Dwór13:38
Bora Komorowskiego13:39
Kołobrzeska13:41
Zaspa13:43
Startowa13:44
Jana Pawła II13:45
Żwirki i Wigury [GDA]13:46
Bajana13:47
Legionów13:49
Plac Komorowskiego13:51
Mickiewicza [GDA]13:53
Reja [GDA]13:54
Wyspiańskiego13:56
Kliniczna13:57
Twarda13:59
Stocznia Północna14:00
Stocznia SKM14:02
Plac Solidarności14:04
Dworzec Główny14:06
Brama Wyżynna14:09
Okopowa14:11
Żabi Kruk14:12
Chmielna14:13
Akademia Muzyczna14:15
Brama Żuławska14:17
Głęboka14:19
Przeróbka14:21
Przeróbka14:22
Kurs nr 10 do Jelitkowo
Przeróbka14:32
Przeróbka14:32
Głęboka14:34
Brama Żuławska14:36
Akademia Muzyczna14:38
Chmielna14:39
Żabi Kruk14:40
Okopowa14:42
Brama Wyżynna14:44
Dworzec Główny14:46
Plac Solidarności14:49
Stocznia SKM14:51
Stocznia Północna14:53
Twarda14:54
Kliniczna14:55
Wyspiańskiego14:57
Reja [GDA]14:58
Mickiewicza [GDA]15:00
Plac Komorowskiego15:02
Legionów15:04
Bajana15:06
Żwirki i Wigury [GDA]15:07
Jana Pawła II15:08
Startowa15:09
Zaspa15:10
Kołobrzeska15:11
Bora Komorowskiego15:13
Czerwony Dwór15:15
Piastowska15:16
Pomorska [GDA]15:18
Osiedle Wejhera15:19
Helska15:20
Jelitkowo15:21
Kurs nr 11 do Przeróbka
Jelitkowo15:50
Helska15:52
Osiedle Wejhera15:54
Pomorska [GDA]15:55
Piastowska15:56
Czerwony Dwór15:58
Bora Komorowskiego15:59
Kołobrzeska16:01
Zaspa16:03
Startowa16:04
Jana Pawła II16:05
Żwirki i Wigury [GDA]16:06
Bajana16:07
Legionów16:09
Plac Komorowskiego16:11
Mickiewicza [GDA]16:13
Reja [GDA]16:14
Wyspiańskiego16:16
Kliniczna16:17
Twarda16:19
Stocznia Północna16:20
Stocznia SKM16:22
Plac Solidarności16:24
Dworzec Główny16:26
Brama Wyżynna16:29
Okopowa16:31
Żabi Kruk16:32
Chmielna16:33
Akademia Muzyczna16:35
Brama Żuławska16:37
Głęboka16:39
Przeróbka16:41
Przeróbka16:42
Kurs nr 12 do Jelitkowo
Przeróbka16:52
Przeróbka16:52
Głęboka16:54
Brama Żuławska16:56
Akademia Muzyczna16:58
Chmielna16:59
Żabi Kruk17:00
Okopowa17:02
Brama Wyżynna17:04
Dworzec Główny17:06
Plac Solidarności17:09
Stocznia SKM17:11
Stocznia Północna17:13
Twarda17:14
Kliniczna17:15
Wyspiańskiego17:17
Reja [GDA]17:18
Mickiewicza [GDA]17:20
Plac Komorowskiego17:22
Legionów17:24
Bajana17:26
Żwirki i Wigury [GDA]17:27
Jana Pawła II17:28
Startowa17:29
Zaspa17:30
Kołobrzeska17:31
Bora Komorowskiego17:33
Czerwony Dwór17:35
Piastowska17:36
Pomorska [GDA]17:38
Osiedle Wejhera17:39
Helska17:40
Jelitkowo17:41
Kurs nr 13 do Przeróbka
Jelitkowo18:10
Helska18:12
Osiedle Wejhera18:14
Pomorska [GDA]18:15
Piastowska18:16
Czerwony Dwór18:18
Bora Komorowskiego18:19
Kołobrzeska18:21
Zaspa18:23
Startowa18:24
Jana Pawła II18:25
Żwirki i Wigury [GDA]18:26
Bajana18:27
Legionów18:29
Plac Komorowskiego18:31
Mickiewicza [GDA]18:33
Reja [GDA]18:34
Wyspiańskiego18:36
Kliniczna18:37
Twarda18:39
Stocznia Północna18:40
Stocznia SKM18:42
Plac Solidarności18:44
Dworzec Główny18:46
Brama Wyżynna18:49
Okopowa18:51
Żabi Kruk18:52
Chmielna18:53
Akademia Muzyczna18:55
Brama Żuławska18:57
Głęboka18:59
Przeróbka19:01
Przeróbka19:02
Kurs nr 14 do Jelitkowo
Przeróbka19:12
Przeróbka19:12
Głęboka19:14
Brama Żuławska19:16
Akademia Muzyczna19:18
Chmielna19:19
Żabi Kruk19:20
Okopowa19:22
Brama Wyżynna19:24
Dworzec Główny19:26
Plac Solidarności19:29
Stocznia SKM19:31
Stocznia Północna19:33
Twarda19:34
Kliniczna19:35
Wyspiańskiego19:37
Reja [GDA]19:38
Mickiewicza [GDA]19:40
Plac Komorowskiego19:42
Legionów19:44
Bajana19:46
Żwirki i Wigury [GDA]19:47
Jana Pawła II19:48
Startowa19:49
Zaspa19:50
Kołobrzeska19:51
Bora Komorowskiego19:53
Czerwony Dwór19:55
Piastowska19:56
Pomorska [GDA]19:58
Osiedle Wejhera19:59
Helska20:00
Jelitkowo20:01
Kurs nr 15 do Przeróbka
Jelitkowo20:10
Helska20:12
Osiedle Wejhera20:14
Pomorska [GDA]20:15
Piastowska20:16
Czerwony Dwór20:18
Bora Komorowskiego20:19
Kołobrzeska20:21
Zaspa20:23
Startowa20:24
Jana Pawła II20:25
Żwirki i Wigury [GDA]20:26
Bajana20:27
Legionów20:29
Plac Komorowskiego20:31
Mickiewicza [GDA]20:33
Reja [GDA]20:34
Wyspiańskiego20:36
Kliniczna20:37
Twarda20:39
Stocznia Północna20:40
Stocznia SKM20:42
Plac Solidarności20:44
Dworzec Główny20:46
Brama Wyżynna20:49
Okopowa20:51
Żabi Kruk20:52
Chmielna20:53
Akademia Muzyczna20:55
Brama Żuławska20:57
Głęboka20:59
Przeróbka21:01
Przeróbka21:02
Kurs nr 16 do Jelitkowo
Przeróbka21:07
Przeróbka21:07
Głęboka21:09
Brama Żuławska21:11
Akademia Muzyczna21:13
Chmielna21:14
Żabi Kruk21:15
Okopowa21:17
Brama Wyżynna21:19
Dworzec Główny21:21
Plac Solidarności21:24
Stocznia SKM21:26
Stocznia Północna21:28
Twarda21:29
Kliniczna21:30
Wyspiańskiego21:32
Reja [GDA]21:33
Mickiewicza [GDA]21:35
Plac Komorowskiego21:37
Legionów21:39
Bajana21:41
Żwirki i Wigury [GDA]21:42
Jana Pawła II21:43
Startowa21:44
Zaspa21:45
Kołobrzeska21:46
Bora Komorowskiego21:48
Czerwony Dwór21:50
Piastowska21:51
Pomorska [GDA]21:53
Osiedle Wejhera21:54
Helska21:55
Jelitkowo21:56
Kurs nr 17 do Zajezdnia WRZESZCZ
Jelitkowo22:00
Helska22:02
Osiedle Wejhera22:04
Gospody22:05
Pomorska - Osiedle22:06
Subisława22:08
Opacka22:10
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:12
Obrońców Westerplatte22:15
Derdowskiego22:16
Tetmajera22:17
Bażyńskiego [GDA]22:18
Uniwersytet Gdański [GDA]22:20
Strzyża PKM22:22
Zajezdnia WRZESZCZ22:23