02:10
Kurs nr 0 do Jelitkowo
Zajezdnia Wrzeszcz (techniczny)07:17
Strzyża PKM07:18
Uniwersytet Gdański [GDA]07:20
Bażyńskiego [GDA]07:21
Tetmajera07:22
Derdowskiego07:23
Obrońców Westerplatte07:24
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:27
Opacka07:29
Subisława07:31
Pomorska - Osiedle07:32
Osiedle Wejhera07:34
Helska07:35
Jelitkowo07:36
Kurs nr 1 do Przeróbka
Jelitkowo07:50
Helska07:52
Osiedle Wejhera07:54
Pomorska [GDA]07:55
Piastowska07:56
Czerwony Dwór07:58
Bora Komorowskiego07:59
Kołobrzeska08:01
Zaspa08:03
Startowa08:04
Jana Pawła II08:05
Żwirki i Wigury [GDA]08:06
Bajana08:07
Legionów08:09
Plac Komorowskiego08:11
Mickiewicza [GDA]08:13
Reja [GDA]08:14
Wyspiańskiego08:16
Kliniczna08:17
Twarda08:19
Stocznia Północna08:20
Stocznia SKM08:22
Plac Solidarności08:24
Dworzec Główny08:26
Brama Wyżynna08:29
Okopowa08:31
Żabi Kruk08:32
Chmielna08:33
Akademia Muzyczna08:35
Brama Żuławska08:37
Głęboka08:39
Przeróbka08:41
Przeróbka08:42
Kurs nr 2 do Jelitkowo
Przeróbka08:52
Przeróbka08:52
Głęboka08:54
Brama Żuławska08:56
Akademia Muzyczna08:58
Chmielna08:59
Żabi Kruk09:00
Okopowa09:02
Brama Wyżynna09:04
Dworzec Główny09:06
Plac Solidarności09:09
Stocznia SKM09:11
Stocznia Północna09:13
Twarda09:14
Kliniczna09:15
Wyspiańskiego09:17
Reja [GDA]09:18
Mickiewicza [GDA]09:20
Plac Komorowskiego09:22
Legionów09:24
Bajana09:26
Żwirki i Wigury [GDA]09:27
Jana Pawła II09:28
Startowa09:29
Zaspa09:30
Kołobrzeska09:31
Bora Komorowskiego09:33
Czerwony Dwór09:35
Piastowska09:36
Pomorska [GDA]09:38
Osiedle Wejhera09:39
Helska09:40
Jelitkowo09:41
Kurs nr 3 do Przeróbka
Jelitkowo10:10
Helska10:12
Osiedle Wejhera10:14
Pomorska [GDA]10:15
Piastowska10:16
Czerwony Dwór10:18
Bora Komorowskiego10:19
Kołobrzeska10:21
Zaspa10:23
Startowa10:24
Jana Pawła II10:25
Żwirki i Wigury [GDA]10:26
Bajana10:27
Legionów10:29
Plac Komorowskiego10:31
Mickiewicza [GDA]10:33
Reja [GDA]10:34
Wyspiańskiego10:36
Kliniczna10:37
Twarda10:39
Stocznia Północna10:40
Stocznia SKM10:42
Plac Solidarności10:44
Dworzec Główny10:46
Brama Wyżynna10:49
Okopowa10:51
Żabi Kruk10:52
Chmielna10:53
Akademia Muzyczna10:55
Brama Żuławska10:57
Głęboka10:59
Przeróbka11:01
Przeróbka11:02
Kurs nr 4 do Jelitkowo
Przeróbka11:12
Przeróbka11:12
Głęboka11:14
Brama Żuławska11:16
Akademia Muzyczna11:18
Chmielna11:19
Żabi Kruk11:20
Okopowa11:22
Brama Wyżynna11:24
Dworzec Główny11:26
Plac Solidarności11:29
Stocznia SKM11:31
Stocznia Północna11:33
Twarda11:34
Kliniczna11:35
Wyspiańskiego11:37
Reja [GDA]11:38
Mickiewicza [GDA]11:40
Plac Komorowskiego11:42
Legionów11:44
Bajana11:46
Żwirki i Wigury [GDA]11:47
Jana Pawła II11:48
Startowa11:49
Zaspa11:50
Kołobrzeska11:51
Bora Komorowskiego11:53
Czerwony Dwór11:55
Piastowska11:56
Pomorska [GDA]11:58
Osiedle Wejhera11:59
Helska12:00
Jelitkowo12:01
Kurs nr 5 do Przeróbka
Jelitkowo12:30
Helska12:32
Osiedle Wejhera12:34
Pomorska [GDA]12:35
Piastowska12:36
Czerwony Dwór12:38
Bora Komorowskiego12:39
Kołobrzeska12:41
Zaspa12:43
Startowa12:44
Jana Pawła II12:45
Żwirki i Wigury [GDA]12:46
Bajana12:47
Legionów12:49
Plac Komorowskiego12:51
Mickiewicza [GDA]12:53
Reja [GDA]12:54
Wyspiańskiego12:56
Kliniczna12:57
Twarda12:59
Stocznia Północna13:00
Stocznia SKM13:02
Plac Solidarności13:04
Dworzec Główny13:06
Brama Wyżynna13:09
Okopowa13:11
Żabi Kruk13:12
Chmielna13:13
Akademia Muzyczna13:15
Brama Żuławska13:17
Głęboka13:19
Przeróbka13:21
Przeróbka13:22
Kurs nr 6 do Jelitkowo
Przeróbka13:32
Przeróbka13:32
Głęboka13:34
Brama Żuławska13:36
Akademia Muzyczna13:38
Chmielna13:39
Żabi Kruk13:40
Okopowa13:42
Brama Wyżynna13:44
Dworzec Główny13:46
Plac Solidarności13:49
Stocznia SKM13:51
Stocznia Północna13:53
Twarda13:54
Kliniczna13:55
Wyspiańskiego13:57
Reja [GDA]13:58
Mickiewicza [GDA]14:00
Plac Komorowskiego14:02
Legionów14:04
Bajana14:06
Żwirki i Wigury [GDA]14:07
Jana Pawła II14:08
Startowa14:09
Zaspa14:10
Kołobrzeska14:11
Bora Komorowskiego14:13
Czerwony Dwór14:15
Piastowska14:16
Pomorska [GDA]14:18
Osiedle Wejhera14:19
Helska14:20
Jelitkowo14:21
Kurs nr 7 do Przeróbka
Jelitkowo14:50
Helska14:52
Osiedle Wejhera14:54
Pomorska [GDA]14:55
Piastowska14:56
Czerwony Dwór14:58
Bora Komorowskiego14:59
Kołobrzeska15:01
Zaspa15:03
Startowa15:04
Jana Pawła II15:05
Żwirki i Wigury [GDA]15:06
Bajana15:07
Legionów15:09
Plac Komorowskiego15:11
Mickiewicza [GDA]15:13
Reja [GDA]15:14
Wyspiańskiego15:16
Kliniczna15:17
Twarda15:19
Stocznia Północna15:20
Stocznia SKM15:22
Plac Solidarności15:24
Dworzec Główny15:26
Brama Wyżynna15:29
Okopowa15:31
Żabi Kruk15:32
Chmielna15:33
Akademia Muzyczna15:35
Brama Żuławska15:37
Głęboka15:39
Przeróbka15:41
Przeróbka15:42
Kurs nr 8 do Jelitkowo
Przeróbka15:52
Przeróbka15:52
Głęboka15:54
Brama Żuławska15:56
Akademia Muzyczna15:58
Chmielna15:59
Żabi Kruk16:00
Okopowa16:02
Brama Wyżynna16:04
Dworzec Główny16:06
Plac Solidarności16:09
Stocznia SKM16:11
Stocznia Północna16:13
Twarda16:14
Kliniczna16:15
Wyspiańskiego16:17
Reja [GDA]16:18
Mickiewicza [GDA]16:20
Plac Komorowskiego16:22
Legionów16:24
Bajana16:26
Żwirki i Wigury [GDA]16:27
Jana Pawła II16:28
Startowa16:29
Zaspa16:30
Kołobrzeska16:31
Bora Komorowskiego16:33
Czerwony Dwór16:35
Piastowska16:36
Pomorska [GDA]16:38
Osiedle Wejhera16:39
Helska16:40
Jelitkowo16:41
Kurs nr 9 do Przeróbka
Jelitkowo17:10
Helska17:12
Osiedle Wejhera17:14
Pomorska [GDA]17:15
Piastowska17:16
Czerwony Dwór17:18
Bora Komorowskiego17:19
Kołobrzeska17:21
Zaspa17:23
Startowa17:24
Jana Pawła II17:25
Żwirki i Wigury [GDA]17:26
Bajana17:27
Legionów17:29
Plac Komorowskiego17:31
Mickiewicza [GDA]17:33
Reja [GDA]17:34
Wyspiańskiego17:36
Kliniczna17:37
Twarda17:39
Stocznia Północna17:40
Stocznia SKM17:42
Plac Solidarności17:44
Dworzec Główny17:46
Brama Wyżynna17:49
Okopowa17:51
Żabi Kruk17:52
Chmielna17:53
Akademia Muzyczna17:55
Brama Żuławska17:57
Głęboka17:59
Przeróbka18:01
Przeróbka18:02
Kurs nr 10 do Jelitkowo
Przeróbka18:12
Przeróbka18:12
Głęboka18:14
Brama Żuławska18:16
Akademia Muzyczna18:18
Chmielna18:19
Żabi Kruk18:20
Okopowa18:22
Brama Wyżynna18:24
Dworzec Główny18:26
Plac Solidarności18:29
Stocznia SKM18:31
Stocznia Północna18:33
Twarda18:34
Kliniczna18:35
Wyspiańskiego18:37
Reja [GDA]18:38
Mickiewicza [GDA]18:40
Plac Komorowskiego18:42
Legionów18:44
Bajana18:46
Żwirki i Wigury [GDA]18:47
Jana Pawła II18:48
Startowa18:49
Zaspa18:50
Kołobrzeska18:51
Bora Komorowskiego18:53
Czerwony Dwór18:55
Piastowska18:56
Pomorska [GDA]18:58
Osiedle Wejhera18:59
Helska19:00
Jelitkowo19:01
Kurs nr 11 do Przeróbka
Jelitkowo19:30
Helska19:32
Osiedle Wejhera19:34
Pomorska [GDA]19:35
Piastowska19:36
Czerwony Dwór19:38
Bora Komorowskiego19:39
Kołobrzeska19:41
Zaspa19:43
Startowa19:44
Jana Pawła II19:45
Żwirki i Wigury [GDA]19:46
Bajana19:47
Legionów19:49
Plac Komorowskiego19:51
Mickiewicza [GDA]19:53
Reja [GDA]19:54
Wyspiańskiego19:56
Kliniczna19:57
Twarda19:59
Stocznia Północna20:00
Stocznia SKM20:02
Plac Solidarności20:04
Dworzec Główny20:06
Brama Wyżynna20:09
Okopowa20:11
Żabi Kruk20:12
Chmielna20:13
Akademia Muzyczna20:15
Brama Żuławska20:17
Głęboka20:19
Przeróbka20:21
Przeróbka20:22
Kurs nr 12 do Jelitkowo
Przeróbka20:32
Przeróbka20:32
Głęboka20:34
Brama Żuławska20:36
Akademia Muzyczna20:38
Chmielna20:39
Żabi Kruk20:40
Okopowa20:42
Brama Wyżynna20:44
Dworzec Główny20:46
Plac Solidarności20:49
Stocznia SKM20:51
Stocznia Północna20:53
Twarda20:54
Kliniczna20:55
Wyspiańskiego20:57
Reja [GDA]20:58
Mickiewicza [GDA]21:00
Plac Komorowskiego21:02
Legionów21:04
Bajana21:06
Żwirki i Wigury [GDA]21:07
Jana Pawła II21:08
Startowa21:09
Zaspa21:10
Kołobrzeska21:11
Bora Komorowskiego21:13
Czerwony Dwór21:15
Piastowska21:16
Pomorska [GDA]21:18
Osiedle Wejhera21:19
Helska21:20
Jelitkowo21:21
Kurs nr 13 do Przeróbka
Jelitkowo21:35
Helska21:37
Osiedle Wejhera21:39
Pomorska [GDA]21:40
Piastowska21:41
Czerwony Dwór21:43
Bora Komorowskiego21:44
Kołobrzeska21:46
Zaspa21:48
Startowa21:49
Jana Pawła II21:50
Żwirki i Wigury [GDA]21:51
Bajana21:52
Legionów21:54
Plac Komorowskiego21:56
Mickiewicza [GDA]21:58
Reja [GDA]21:59
Wyspiańskiego22:01
Kliniczna22:02
Twarda22:04
Stocznia Północna22:05
Stocznia SKM22:07
Plac Solidarności22:09
Dworzec Główny22:11
Brama Wyżynna22:14
Okopowa22:16
Żabi Kruk22:17
Chmielna22:18
Akademia Muzyczna22:20
Brama Żuławska22:22
Głęboka22:24
Przeróbka22:26
Przeróbka22:27
Kurs nr 14 do Jelitkowo
Przeróbka22:37
Przeróbka22:37
Głęboka22:39
Brama Żuławska22:41
Akademia Muzyczna22:42
Chmielna22:43
Żabi Kruk22:44
Okopowa22:46
Brama Wyżynna22:48
Dworzec Główny22:50
Plac Solidarności22:53
Stocznia SKM22:54
Stocznia Północna22:56
Twarda22:57
Kliniczna22:58
Wyspiańskiego23:00
Reja [GDA]23:01
Mickiewicza [GDA]23:03
Plac Komorowskiego23:05
Legionów23:06
Bajana23:07
Żwirki i Wigury [GDA]23:08
Jana Pawła II23:09
Startowa23:10
Zaspa23:11
Kołobrzeska23:12
Bora Komorowskiego23:14
Czerwony Dwór23:16
Piastowska23:17
Pomorska [GDA]23:19
Osiedle Wejhera23:20
Helska23:21
Jelitkowo23:22
Kurs nr 15 do Zajezdnia Wrzeszcz (techniczny)
Jelitkowo23:27
Helska23:29
Osiedle Wejhera23:30
Gospody23:31
Pomorska - Osiedle23:32
Subisława23:34
Opacka23:36
Oliwa - Pętla Tramwajowa23:38
Obrońców Westerplatte23:41
Derdowskiego23:42
Tetmajera23:43
Bażyńskiego [GDA]23:44
Uniwersytet Gdański [GDA]23:45
Strzyża PKM23:47
Zajezdnia Wrzeszcz (techniczny)23:48