• Średnie stęż. pyłu PM10 = 4,9 ug. Norma: 150ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze   • Usunięto awarię tram. przy przyst. Pohulanka, możliwe opóźnienia na liniach 2, 3, 4, 6, 7 i 11.
07:44
Kurs nr 0 do Przeróbka
Zajezdnia Wrzeszcz (techniczny)05:41
Zajezdnia05:42
Zamenhofa [GDA]05:43
Wojska Polskiego05:45
Galeria Bałtycka05:47
Klonowa [GDA]05:49
Jaśkowa Dolina05:50
Miszewskiego05:52
Politechnika05:53
Opera Bałtycka05:55
Traugutta [GDA]05:56
Uniwersytet Medyczny05:57
Chodowieckiego05:58
Brama Oliwska05:59
Dworzec Główny06:01
Brama Wyżynna06:04
Okopowa06:06
Żabi Kruk06:07
Chmielna06:08
Akademia Muzyczna06:10
Brama Żuławska06:12
Głęboka06:14
Przeróbka06:16
Przeróbka06:17
Kurs nr 1 do Jelitkowo
Przeróbka06:23
Przeróbka06:23
Głęboka06:25
Brama Żuławska06:27
Akademia Muzyczna06:29
Chmielna06:30
Żabi Kruk06:31
Okopowa06:33
Brama Wyżynna06:35
Dworzec Główny06:37
Plac Solidarności06:40
Stocznia SKM06:42
Stocznia Północna06:44
Twarda06:45
Kliniczna06:46
Wyspiańskiego06:48
Reja [GDA]06:49
Mickiewicza [GDA]06:51
Plac Komorowskiego06:53
Legionów06:55
Bajana06:57
Żwirki i Wigury [GDA]06:58
Jana Pawła II06:59
Startowa07:00
Zaspa07:01
Kołobrzeska07:02
Bora Komorowskiego07:04
Czerwony Dwór07:06
Piastowska07:07
Pomorska [GDA]07:09
Osiedle Wejhera07:10
Helska07:11
Jelitkowo07:12
Kurs nr 2 do Przeróbka
Jelitkowo07:24
Helska07:26
Osiedle Wejhera07:28
Pomorska [GDA]07:29
Piastowska07:30
Czerwony Dwór07:32
Bora Komorowskiego07:33
Kołobrzeska07:35
Zaspa07:37
Startowa07:38
Jana Pawła II07:39
Żwirki i Wigury [GDA]07:40
Bajana07:41
Legionów07:43
Plac Komorowskiego07:45
Mickiewicza [GDA]07:47
Reja [GDA]07:48
Wyspiańskiego07:50
Kliniczna07:51
Twarda07:53
Stocznia Północna07:54
Stocznia SKM07:56
Plac Solidarności07:58
Dworzec Główny08:00
Brama Wyżynna08:03
Okopowa08:05
Żabi Kruk08:06
Chmielna08:07
Akademia Muzyczna08:09
Brama Żuławska08:11
Głęboka08:13
Przeróbka08:15
Przeróbka08:16
Kurs nr 3 do Jelitkowo
Przeróbka08:27
Przeróbka08:27
Głęboka08:29
Brama Żuławska08:31
Akademia Muzyczna08:33
Chmielna08:34
Żabi Kruk08:35
Okopowa08:37
Brama Wyżynna08:39
Dworzec Główny08:41
Plac Solidarności08:44
Stocznia SKM08:46
Stocznia Północna08:48
Twarda08:49
Kliniczna08:50
Wyspiańskiego08:52
Reja [GDA]08:53
Mickiewicza [GDA]08:55
Plac Komorowskiego08:57
Legionów08:59
Bajana09:01
Żwirki i Wigury [GDA]09:02
Jana Pawła II09:03
Startowa09:04
Zaspa09:05
Kołobrzeska09:06
Bora Komorowskiego09:08
Czerwony Dwór09:10
Piastowska09:11
Pomorska [GDA]09:13
Osiedle Wejhera09:14
Helska09:15
Jelitkowo09:16
Kurs nr 4 do Przeróbka
Jelitkowo09:40
Helska09:42
Osiedle Wejhera09:44
Pomorska [GDA]09:45
Piastowska09:46
Czerwony Dwór09:48
Bora Komorowskiego09:49
Kołobrzeska09:51
Zaspa09:53
Startowa09:54
Jana Pawła II09:55
Żwirki i Wigury [GDA]09:56
Bajana09:57
Legionów09:59
Plac Komorowskiego10:01
Mickiewicza [GDA]10:03
Reja [GDA]10:04
Wyspiańskiego10:06
Kliniczna10:07
Twarda10:09
Stocznia Północna10:10
Stocznia SKM10:12
Plac Solidarności10:14
Dworzec Główny10:16
Brama Wyżynna10:19
Okopowa10:21
Żabi Kruk10:22
Chmielna10:23
Akademia Muzyczna10:25
Brama Żuławska10:27
Głęboka10:29
Przeróbka10:31
Przeróbka10:32
Kurs nr 5 do Jelitkowo
Przeróbka10:36
Przeróbka10:36
Głęboka10:38
Brama Żuławska10:40
Akademia Muzyczna10:42
Chmielna10:43
Żabi Kruk10:44
Okopowa10:46
Brama Wyżynna10:48
Dworzec Główny10:50
Plac Solidarności10:53
Stocznia SKM10:55
Stocznia Północna10:57
Twarda10:58
Kliniczna10:59
Wyspiańskiego11:01
Reja [GDA]11:02
Mickiewicza [GDA]11:04
Plac Komorowskiego11:06
Legionów11:08
Bajana11:10
Żwirki i Wigury [GDA]11:11
Jana Pawła II11:12
Startowa11:13
Zaspa11:14
Kołobrzeska11:15
Bora Komorowskiego11:17
Czerwony Dwór11:19
Piastowska11:20
Pomorska [GDA]11:22
Osiedle Wejhera11:23
Helska11:24
Jelitkowo11:25
Kurs nr 6 do Przeróbka
Jelitkowo11:40
Helska11:42
Osiedle Wejhera11:44
Pomorska [GDA]11:45
Piastowska11:46
Czerwony Dwór11:48
Bora Komorowskiego11:49
Kołobrzeska11:51
Zaspa11:53
Startowa11:54
Jana Pawła II11:55
Żwirki i Wigury [GDA]11:56
Bajana11:57
Legionów11:59
Plac Komorowskiego12:01
Mickiewicza [GDA]12:03
Reja [GDA]12:04
Wyspiańskiego12:06
Kliniczna12:07
Twarda12:09
Stocznia Północna12:10
Stocznia SKM12:12
Plac Solidarności12:14
Dworzec Główny12:16
Brama Wyżynna12:19
Okopowa12:21
Żabi Kruk12:22
Chmielna12:23
Akademia Muzyczna12:25
Brama Żuławska12:27
Głęboka12:29
Przeróbka12:31
Przeróbka12:32
Kurs nr 7 do Jelitkowo
Przeróbka12:36
Przeróbka12:36
Głęboka12:38
Brama Żuławska12:40
Akademia Muzyczna12:42
Chmielna12:43
Żabi Kruk12:44
Okopowa12:46
Brama Wyżynna12:48
Dworzec Główny12:50
Plac Solidarności12:53
Stocznia SKM12:55
Stocznia Północna12:57
Twarda12:58
Kliniczna12:59
Wyspiańskiego13:01
Reja [GDA]13:02
Mickiewicza [GDA]13:04
Plac Komorowskiego13:06
Legionów13:08
Bajana13:10
Żwirki i Wigury [GDA]13:11
Jana Pawła II13:12
Startowa13:13
Zaspa13:14
Kołobrzeska13:15
Bora Komorowskiego13:17
Czerwony Dwór13:19
Piastowska13:20
Pomorska [GDA]13:22
Osiedle Wejhera13:23
Helska13:24
Jelitkowo13:25
Kurs nr 8 do Przeróbka
Jelitkowo13:40
Helska13:42
Osiedle Wejhera13:44
Pomorska [GDA]13:45
Piastowska13:46
Czerwony Dwór13:48
Bora Komorowskiego13:49
Kołobrzeska13:51
Zaspa13:53
Startowa13:54
Jana Pawła II13:55
Żwirki i Wigury [GDA]13:56
Bajana13:57
Legionów13:59
Plac Komorowskiego14:01
Mickiewicza [GDA]14:03
Reja [GDA]14:04
Wyspiańskiego14:06
Kliniczna14:07
Twarda14:09
Stocznia Północna14:10
Stocznia SKM14:12
Plac Solidarności14:14
Dworzec Główny14:16
Brama Wyżynna14:19
Okopowa14:21
Żabi Kruk14:22
Chmielna14:23
Akademia Muzyczna14:25
Brama Żuławska14:27
Głęboka14:29
Przeróbka14:31
Przeróbka14:32
Kurs nr 9 do Jelitkowo
Przeróbka14:43
Przeróbka14:43
Głęboka14:45
Brama Żuławska14:47
Akademia Muzyczna14:49
Chmielna14:50
Żabi Kruk14:51
Okopowa14:53
Brama Wyżynna14:55
Dworzec Główny14:57
Plac Solidarności15:00
Stocznia SKM15:02
Stocznia Północna15:04
Twarda15:05
Kliniczna15:06
Wyspiańskiego15:08
Reja [GDA]15:09
Mickiewicza [GDA]15:11
Plac Komorowskiego15:13
Legionów15:15
Bajana15:17
Żwirki i Wigury [GDA]15:18
Jana Pawła II15:19
Startowa15:20
Zaspa15:21
Kołobrzeska15:22
Bora Komorowskiego15:24
Czerwony Dwór15:26
Piastowska15:27
Pomorska [GDA]15:29
Osiedle Wejhera15:30
Helska15:31
Jelitkowo15:32
Kurs nr 10 do Przeróbka
Jelitkowo15:43
Helska15:45
Osiedle Wejhera15:47
Pomorska [GDA]15:48
Piastowska15:49
Czerwony Dwór15:51
Bora Komorowskiego15:52
Kołobrzeska15:54
Zaspa15:56
Startowa15:57
Jana Pawła II15:58
Żwirki i Wigury [GDA]15:59
Bajana16:00
Legionów16:02
Plac Komorowskiego16:04
Mickiewicza [GDA]16:06
Reja [GDA]16:07
Wyspiańskiego16:09
Kliniczna16:10
Twarda16:12
Stocznia Północna16:13
Stocznia SKM16:15
Plac Solidarności16:17
Dworzec Główny16:19
Brama Wyżynna16:22
Okopowa16:24
Żabi Kruk16:25
Chmielna16:26
Akademia Muzyczna16:28
Brama Żuławska16:30
Głęboka16:32
Przeróbka16:34
Przeróbka16:35
Kurs nr 11 do Jelitkowo
Przeróbka16:43
Przeróbka16:43
Głęboka16:45
Brama Żuławska16:47
Akademia Muzyczna16:49
Chmielna16:50
Żabi Kruk16:51
Okopowa16:53
Brama Wyżynna16:55
Dworzec Główny16:57
Plac Solidarności17:00
Stocznia SKM17:02
Stocznia Północna17:04
Twarda17:05
Kliniczna17:06
Wyspiańskiego17:08
Reja [GDA]17:09
Mickiewicza [GDA]17:11
Plac Komorowskiego17:13
Legionów17:15
Bajana17:17
Żwirki i Wigury [GDA]17:18
Jana Pawła II17:19
Startowa17:20
Zaspa17:21
Kołobrzeska17:22
Bora Komorowskiego17:24
Czerwony Dwór17:26
Piastowska17:27
Pomorska [GDA]17:29
Osiedle Wejhera17:30
Helska17:31
Jelitkowo17:32
Kurs nr 12 do Przeróbka
Jelitkowo17:50
Helska17:52
Osiedle Wejhera17:54
Pomorska [GDA]17:55
Piastowska17:56
Czerwony Dwór17:58
Bora Komorowskiego17:59
Kołobrzeska18:01
Zaspa18:03
Startowa18:04
Jana Pawła II18:05
Żwirki i Wigury [GDA]18:06
Bajana18:07
Legionów18:09
Plac Komorowskiego18:11
Mickiewicza [GDA]18:13
Reja [GDA]18:14
Wyspiańskiego18:16
Kliniczna18:17
Twarda18:19
Stocznia Północna18:20
Stocznia SKM18:22
Plac Solidarności18:24
Dworzec Główny18:26
Brama Wyżynna18:29
Okopowa18:31
Żabi Kruk18:32
Chmielna18:33
Akademia Muzyczna18:35
Brama Żuławska18:37
Głęboka18:39
Przeróbka18:41
Przeróbka18:42
Kurs nr 13 do Jelitkowo
Przeróbka18:52
Przeróbka18:52
Głęboka18:54
Brama Żuławska18:56
Akademia Muzyczna18:58
Chmielna18:59
Żabi Kruk19:00
Okopowa19:02
Brama Wyżynna19:04
Dworzec Główny19:06
Plac Solidarności19:09
Stocznia SKM19:11
Stocznia Północna19:13
Twarda19:14
Kliniczna19:15
Wyspiańskiego19:17
Reja [GDA]19:18
Mickiewicza [GDA]19:20
Plac Komorowskiego19:22
Legionów19:24
Bajana19:26
Żwirki i Wigury [GDA]19:27
Jana Pawła II19:28
Startowa19:29
Zaspa19:30
Kołobrzeska19:31
Bora Komorowskiego19:33
Czerwony Dwór19:35
Piastowska19:36
Pomorska [GDA]19:38
Osiedle Wejhera19:39
Helska19:40
Jelitkowo19:41
Kurs nr 14 do Przeróbka
Jelitkowo19:50
Helska19:52
Osiedle Wejhera19:54
Pomorska [GDA]19:55
Piastowska19:56
Czerwony Dwór19:58
Bora Komorowskiego19:59
Kołobrzeska20:01
Zaspa20:03
Startowa20:04
Jana Pawła II20:05
Żwirki i Wigury [GDA]20:06
Bajana20:07
Legionów20:09
Plac Komorowskiego20:11
Mickiewicza [GDA]20:13
Reja [GDA]20:14
Wyspiańskiego20:16
Kliniczna20:17
Twarda20:19
Stocznia Północna20:20
Stocznia SKM20:22
Plac Solidarności20:24
Dworzec Główny20:26
Brama Wyżynna20:29
Okopowa20:31
Żabi Kruk20:32
Chmielna20:33
Akademia Muzyczna20:35
Brama Żuławska20:37
Głęboka20:39
Przeróbka20:41
Przeróbka20:42
Kurs nr 15 do Jelitkowo
Przeróbka20:52
Przeróbka20:52
Głęboka20:54
Brama Żuławska20:56
Akademia Muzyczna20:58
Chmielna20:59
Żabi Kruk21:00
Okopowa21:02
Brama Wyżynna21:04
Dworzec Główny21:06
Plac Solidarności21:09
Stocznia SKM21:11
Stocznia Północna21:13
Twarda21:14
Kliniczna21:15
Wyspiańskiego21:17
Reja [GDA]21:18
Mickiewicza [GDA]21:20
Plac Komorowskiego21:22
Legionów21:24
Bajana21:26
Żwirki i Wigury [GDA]21:27
Jana Pawła II21:28
Startowa21:29
Zaspa21:30
Kołobrzeska21:31
Bora Komorowskiego21:33
Czerwony Dwór21:35
Piastowska21:36
Pomorska [GDA]21:38
Osiedle Wejhera21:39
Helska21:40
Jelitkowo21:41
Kurs nr 16 do Przeróbka
Jelitkowo22:05
Helska22:07
Osiedle Wejhera22:09
Pomorska [GDA]22:10
Piastowska22:11
Czerwony Dwór22:13
Bora Komorowskiego22:14
Kołobrzeska22:16
Zaspa22:18
Startowa22:19
Jana Pawła II22:20
Żwirki i Wigury [GDA]22:21
Bajana22:22
Legionów22:24
Plac Komorowskiego22:26
Mickiewicza [GDA]22:28
Reja [GDA]22:29
Wyspiańskiego22:31
Kliniczna22:32
Twarda22:34
Stocznia Północna22:35
Stocznia SKM22:37
Plac Solidarności22:39
Dworzec Główny22:41
Brama Wyżynna22:43
Okopowa22:45
Żabi Kruk22:46
Chmielna22:47
Akademia Muzyczna22:49
Brama Żuławska22:51
Głęboka22:53
Przeróbka22:55
Przeróbka22:56
Kurs nr 17 do Zajezdnia Wrzeszcz (techniczny)
Przeróbka23:02
Przeróbka23:02
Głęboka23:04
Brama Żuławska23:06
Akademia Muzyczna23:07
Chmielna23:08
Żabi Kruk23:09
Okopowa23:11
Brama Wyżynna23:13
Dworzec Główny23:15
Brama Oliwska23:18
Chodowieckiego23:19
Uniwersytet Medyczny23:20
Traugutta [GDA]23:21
Opera Bałtycka23:23
Politechnika23:24
Miszewskiego23:26
Jaśkowa Dolina23:28
Klonowa [GDA]23:29
Galeria Bałtycka23:31
Wojska Polskiego23:33
Zamenhofa [GDA]23:34
Zajezdnia23:35
Strzyża PKM23:36
Zajezdnia Wrzeszcz (techniczny)23:38