• Średnie stęż. pyłu PM10= 13,1 Norma: 300ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze
14:34
Kurs nr 0 do Jelitkowo
Zajezdnia WRZESZCZ07:57
Strzyża PKM07:58
Uniwersytet Gdański [GDA]08:00
Bażyńskiego [GDA]08:01
Tetmajera08:02
Derdowskiego08:03
Obrońców Westerplatte08:04
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:07
Opacka08:09
Subisława08:11
Pomorska - Osiedle08:12
Osiedle Wejhera08:14
Helska08:15
Jelitkowo08:16
Kurs nr 1 do Przeróbka
Jelitkowo08:35
Helska08:37
Osiedle Wejhera08:39
Pomorska [GDA]08:40
Piastowska08:41
Czerwony Dwór08:43
Bora Komorowskiego08:44
Kołobrzeska08:46
Zaspa08:48
Startowa08:49
Jana Pawła II08:50
Żwirki i Wigury [GDA]08:51
Bajana08:52
Legionów08:54
Plac Komorowskiego08:56
Mickiewicza [GDA]08:58
Reja [GDA]08:59
Wyspiańskiego09:01
Kliniczna09:02
Twarda09:04
Stocznia Północna09:05
Stocznia SKM09:07
Plac Solidarności09:09
Dworzec Główny09:11
Brama Wyżynna09:14
Okopowa09:16
Żabi Kruk09:17
Chmielna09:18
Akademia Muzyczna09:20
Brama Żuławska09:22
Głęboka09:24
Przeróbka09:26
Przeróbka09:27
Kurs nr 2 do Jelitkowo
Przeróbka09:37
Przeróbka09:37
Głęboka09:39
Brama Żuławska09:41
Akademia Muzyczna09:43
Chmielna09:44
Żabi Kruk09:45
Okopowa09:47
Brama Wyżynna09:49
Dworzec Główny09:51
Plac Solidarności09:54
Stocznia SKM09:56
Stocznia Północna09:58
Twarda09:59
Kliniczna10:00
Wyspiańskiego10:02
Reja [GDA]10:03
Mickiewicza [GDA]10:05
Plac Komorowskiego10:07
Legionów10:09
Bajana10:11
Żwirki i Wigury [GDA]10:12
Jana Pawła II10:13
Startowa10:14
Zaspa10:15
Kołobrzeska10:16
Bora Komorowskiego10:18
Czerwony Dwór10:20
Piastowska10:21
Pomorska [GDA]10:23
Osiedle Wejhera10:24
Helska10:25
Jelitkowo10:26
Kurs nr 3 do Przeróbka
Jelitkowo11:05
Helska11:07
Osiedle Wejhera11:09
Pomorska [GDA]11:10
Piastowska11:11
Czerwony Dwór11:13
Bora Komorowskiego11:14
Kołobrzeska11:16
Zaspa11:18
Startowa11:19
Jana Pawła II11:20
Żwirki i Wigury [GDA]11:21
Bajana11:22
Legionów11:24
Plac Komorowskiego11:26
Mickiewicza [GDA]11:28
Reja [GDA]11:29
Wyspiańskiego11:31
Kliniczna11:32
Twarda11:34
Stocznia Północna11:35
Stocznia SKM11:37
Plac Solidarności11:39
Dworzec Główny11:41
Brama Wyżynna11:44
Okopowa11:46
Żabi Kruk11:47
Chmielna11:48
Akademia Muzyczna11:50
Brama Żuławska11:52
Głęboka11:54
Przeróbka11:56
Przeróbka11:57
Kurs nr 4 do Jelitkowo
Przeróbka12:12
Przeróbka12:12
Głęboka12:14
Brama Żuławska12:16
Akademia Muzyczna12:18
Chmielna12:19
Żabi Kruk12:20
Okopowa12:22
Brama Wyżynna12:24
Dworzec Główny12:26
Plac Solidarności12:29
Stocznia SKM12:31
Stocznia Północna12:33
Twarda12:34
Kliniczna12:35
Wyspiańskiego12:37
Reja [GDA]12:38
Mickiewicza [GDA]12:40
Plac Komorowskiego12:42
Legionów12:44
Bajana12:46
Żwirki i Wigury [GDA]12:47
Jana Pawła II12:48
Startowa12:49
Zaspa12:50
Kołobrzeska12:51
Bora Komorowskiego12:53
Czerwony Dwór12:55
Piastowska12:56
Pomorska [GDA]12:58
Osiedle Wejhera12:59
Helska13:00
Jelitkowo13:01
Kurs nr 5 do Przeróbka
Jelitkowo13:10
Helska13:12
Osiedle Wejhera13:14
Pomorska [GDA]13:15
Piastowska13:16
Czerwony Dwór13:18
Bora Komorowskiego13:19
Kołobrzeska13:21
Zaspa13:23
Startowa13:24
Jana Pawła II13:25
Żwirki i Wigury [GDA]13:26
Bajana13:27
Legionów13:29
Plac Komorowskiego13:31
Mickiewicza [GDA]13:33
Reja [GDA]13:34
Wyspiańskiego13:36
Kliniczna13:37
Twarda13:39
Stocznia Północna13:40
Stocznia SKM13:42
Plac Solidarności13:44
Dworzec Główny13:46
Brama Wyżynna13:49
Okopowa13:51
Żabi Kruk13:52
Chmielna13:53
Akademia Muzyczna13:55
Brama Żuławska13:57
Głęboka13:59
Przeróbka14:01
Przeróbka14:02
Kurs nr 6 do Jelitkowo
Przeróbka14:12
Przeróbka14:12
Głęboka14:14
Brama Żuławska14:16
Akademia Muzyczna14:18
Chmielna14:19
Żabi Kruk14:20
Okopowa14:22
Brama Wyżynna14:24
Dworzec Główny14:26
Plac Solidarności14:29
Stocznia SKM14:31
Stocznia Północna14:33
Twarda14:34
Kliniczna14:35
Wyspiańskiego14:37
Reja [GDA]14:38
Mickiewicza [GDA]14:40
Plac Komorowskiego14:42
Legionów14:44
Bajana14:46
Żwirki i Wigury [GDA]14:47
Jana Pawła II14:48
Startowa14:49
Zaspa14:50
Kołobrzeska14:51
Bora Komorowskiego14:53
Czerwony Dwór14:55
Piastowska14:56
Pomorska [GDA]14:58
Osiedle Wejhera14:59
Helska15:00
Jelitkowo15:01
Kurs nr 7 do Przeróbka
Jelitkowo15:10
Helska15:12
Osiedle Wejhera15:14
Pomorska [GDA]15:15
Piastowska15:16
Czerwony Dwór15:18
Bora Komorowskiego15:19
Kołobrzeska15:21
Zaspa15:23
Startowa15:24
Jana Pawła II15:25
Żwirki i Wigury [GDA]15:26
Bajana15:27
Legionów15:29
Plac Komorowskiego15:31
Mickiewicza [GDA]15:33
Reja [GDA]15:34
Wyspiańskiego15:36
Kliniczna15:37
Twarda15:39
Stocznia Północna15:40
Stocznia SKM15:42
Plac Solidarności15:44
Dworzec Główny15:46
Brama Wyżynna15:49
Okopowa15:51
Żabi Kruk15:52
Chmielna15:53
Akademia Muzyczna15:55
Brama Żuławska15:57
Głęboka15:59
Przeróbka16:01
Przeróbka16:02
Kurs nr 8 do Jelitkowo
Przeróbka16:12
Przeróbka16:12
Głęboka16:14
Brama Żuławska16:16
Akademia Muzyczna16:18
Chmielna16:19
Żabi Kruk16:20
Okopowa16:22
Brama Wyżynna16:24
Dworzec Główny16:26
Plac Solidarności16:29
Stocznia SKM16:31
Stocznia Północna16:33
Twarda16:34
Kliniczna16:35
Wyspiańskiego16:37
Reja [GDA]16:38
Mickiewicza [GDA]16:40
Plac Komorowskiego16:42
Legionów16:44
Bajana16:46
Żwirki i Wigury [GDA]16:47
Jana Pawła II16:48
Startowa16:49
Zaspa16:50
Kołobrzeska16:51
Bora Komorowskiego16:53
Czerwony Dwór16:55
Piastowska16:56
Pomorska [GDA]16:58
Osiedle Wejhera16:59
Helska17:00
Jelitkowo17:01
Kurs nr 9 do Przeróbka
Jelitkowo17:30
Helska17:32
Osiedle Wejhera17:34
Pomorska [GDA]17:35
Piastowska17:36
Czerwony Dwór17:38
Bora Komorowskiego17:39
Kołobrzeska17:41
Zaspa17:43
Startowa17:44
Jana Pawła II17:45
Żwirki i Wigury [GDA]17:46
Bajana17:47
Legionów17:49
Plac Komorowskiego17:51
Mickiewicza [GDA]17:53
Reja [GDA]17:54
Wyspiańskiego17:56
Kliniczna17:57
Twarda17:59
Stocznia Północna18:00
Stocznia SKM18:02
Plac Solidarności18:04
Dworzec Główny18:06
Brama Wyżynna18:09
Okopowa18:11
Żabi Kruk18:12
Chmielna18:13
Akademia Muzyczna18:15
Brama Żuławska18:17
Głęboka18:19
Przeróbka18:21
Przeróbka18:22
Kurs nr 10 do Jelitkowo
Przeróbka18:32
Przeróbka18:32
Głęboka18:34
Brama Żuławska18:36
Akademia Muzyczna18:38
Chmielna18:39
Żabi Kruk18:40
Okopowa18:42
Brama Wyżynna18:44
Dworzec Główny18:46
Plac Solidarności18:49
Stocznia SKM18:51
Stocznia Północna18:53
Twarda18:54
Kliniczna18:55
Wyspiańskiego18:57
Reja [GDA]18:58
Mickiewicza [GDA]19:00
Plac Komorowskiego19:02
Legionów19:04
Bajana19:06
Żwirki i Wigury [GDA]19:07
Jana Pawła II19:08
Startowa19:09
Zaspa19:10
Kołobrzeska19:11
Bora Komorowskiego19:13
Czerwony Dwór19:15
Piastowska19:16
Pomorska [GDA]19:18
Osiedle Wejhera19:19
Helska19:20
Jelitkowo19:21
Kurs nr 11 do Przeróbka
Jelitkowo19:30
Helska19:32
Osiedle Wejhera19:34
Pomorska [GDA]19:35
Piastowska19:36
Czerwony Dwór19:38
Bora Komorowskiego19:39
Kołobrzeska19:41
Zaspa19:43
Startowa19:44
Jana Pawła II19:45
Żwirki i Wigury [GDA]19:46
Bajana19:47
Legionów19:49
Plac Komorowskiego19:51
Mickiewicza [GDA]19:53
Reja [GDA]19:54
Wyspiańskiego19:56
Kliniczna19:57
Twarda19:59
Stocznia Północna20:00
Stocznia SKM20:02
Plac Solidarności20:04
Dworzec Główny20:06
Brama Wyżynna20:09
Okopowa20:11
Żabi Kruk20:12
Chmielna20:13
Akademia Muzyczna20:15
Brama Żuławska20:17
Głęboka20:19
Przeróbka20:21
Przeróbka20:22
Kurs nr 12 do Jelitkowo
Przeróbka20:32
Przeróbka20:32
Głęboka20:34
Brama Żuławska20:36
Akademia Muzyczna20:38
Chmielna20:39
Żabi Kruk20:40
Okopowa20:42
Brama Wyżynna20:44
Dworzec Główny20:46
Plac Solidarności20:49
Stocznia SKM20:51
Stocznia Północna20:53
Twarda20:54
Kliniczna20:55
Wyspiańskiego20:57
Reja [GDA]20:58
Mickiewicza [GDA]21:00
Plac Komorowskiego21:02
Legionów21:04
Bajana21:06
Żwirki i Wigury [GDA]21:07
Jana Pawła II21:08
Startowa21:09
Zaspa21:10
Kołobrzeska21:11
Bora Komorowskiego21:13
Czerwony Dwór21:15
Piastowska21:16
Pomorska [GDA]21:18
Osiedle Wejhera21:19
Helska21:20
Jelitkowo21:21
Kurs nr 13 do Przeróbka
Jelitkowo21:35
Helska21:37
Osiedle Wejhera21:39
Pomorska [GDA]21:40
Piastowska21:41
Czerwony Dwór21:43
Bora Komorowskiego21:44
Kołobrzeska21:46
Zaspa21:48
Startowa21:49
Jana Pawła II21:50
Żwirki i Wigury [GDA]21:51
Bajana21:52
Legionów21:54
Plac Komorowskiego21:56
Mickiewicza [GDA]21:58
Reja [GDA]21:59
Wyspiańskiego22:01
Kliniczna22:02
Twarda22:04
Stocznia Północna22:05
Stocznia SKM22:07
Plac Solidarności22:09
Dworzec Główny22:11
Brama Wyżynna22:14
Okopowa22:16
Żabi Kruk22:17
Chmielna22:18
Akademia Muzyczna22:20
Brama Żuławska22:22
Głęboka22:24
Przeróbka22:26
Przeróbka22:27
Kurs nr 14 do Jelitkowo
Przeróbka22:37
Przeróbka22:37
Głęboka22:39
Brama Żuławska22:41
Akademia Muzyczna22:42
Chmielna22:43
Żabi Kruk22:44
Okopowa22:46
Brama Wyżynna22:48
Dworzec Główny22:50
Plac Solidarności22:53
Stocznia SKM22:54
Stocznia Północna22:56
Twarda22:57
Kliniczna22:58
Wyspiańskiego23:00
Reja [GDA]23:01
Mickiewicza [GDA]23:03
Plac Komorowskiego23:05
Legionów23:06
Bajana23:07
Żwirki i Wigury [GDA]23:08
Jana Pawła II23:09
Startowa23:10
Zaspa23:11
Kołobrzeska23:12
Bora Komorowskiego23:14
Czerwony Dwór23:16
Piastowska23:17
Pomorska [GDA]23:19
Osiedle Wejhera23:20
Helska23:21
Jelitkowo23:22
Kurs nr 15 do Zajezdnia WRZESZCZ
Jelitkowo23:27
Helska23:29
Osiedle Wejhera23:30
Gospody23:31
Pomorska - Osiedle23:32
Subisława23:34
Opacka23:36
Oliwa - Pętla Tramwajowa23:38
Obrońców Westerplatte23:41
Derdowskiego23:42
Tetmajera23:43
Bażyńskiego [GDA]23:44
Uniwersytet Gdański [GDA]23:45
Strzyża PKM23:47
Zajezdnia WRZESZCZ23:48