• Średnie stęż. pyłu PM10= 51,5 Norma: 150ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze
17:23
Kurs nr 0 do Jelitkowo
Zajezdnia Wrzeszcz (techniczny)05:17
Strzyża PKM05:18
Uniwersytet Gdański [GDA]05:20
Bażyńskiego [GDA]05:21
Tetmajera05:22
Derdowskiego05:23
Obrońców Westerplatte05:24
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:27
Opacka05:29
Subisława05:31
Pomorska - Osiedle05:32
Osiedle Wejhera05:34
Helska05:35
Jelitkowo05:36
Kurs nr 1 do Przeróbka
Jelitkowo05:50
Helska05:52
Osiedle Wejhera05:54
Pomorska [GDA]05:55
Piastowska05:56
Czerwony Dwór05:58
Bora Komorowskiego05:59
Kołobrzeska06:01
Zaspa06:03
Startowa06:04
Jana Pawła II06:05
Żwirki i Wigury [GDA]06:06
Bajana06:07
Legionów06:09
Plac Komorowskiego06:11
Mickiewicza [GDA]06:13
Reja [GDA]06:14
Wyspiańskiego06:16
Kliniczna06:17
Twarda06:19
Stocznia Północna06:20
Stocznia SKM06:22
Plac Solidarności06:24
Dworzec Główny06:26
Brama Wyżynna06:29
Okopowa06:31
Żabi Kruk06:32
Chmielna06:33
Akademia Muzyczna06:35
Brama Żuławska06:37
Głęboka06:39
Przeróbka06:41
Przeróbka06:42
Kurs nr 2 do Jelitkowo
Przeróbka06:53
Przeróbka06:53
Głęboka06:55
Brama Żuławska06:57
Akademia Muzyczna06:59
Chmielna07:00
Żabi Kruk07:01
Okopowa07:03
Brama Wyżynna07:05
Dworzec Główny07:07
Plac Solidarności07:10
Stocznia SKM07:12
Stocznia Północna07:14
Twarda07:15
Kliniczna07:16
Wyspiańskiego07:18
Reja [GDA]07:19
Mickiewicza [GDA]07:21
Plac Komorowskiego07:23
Legionów07:25
Bajana07:27
Żwirki i Wigury [GDA]07:28
Jana Pawła II07:29
Startowa07:30
Zaspa07:31
Kołobrzeska07:32
Bora Komorowskiego07:34
Czerwony Dwór07:36
Piastowska07:37
Pomorska [GDA]07:39
Osiedle Wejhera07:40
Helska07:41
Jelitkowo07:42
Kurs nr 3 do Przeróbka
Jelitkowo07:53
Helska07:55
Osiedle Wejhera07:57
Pomorska [GDA]07:58
Piastowska07:59
Czerwony Dwór08:01
Bora Komorowskiego08:02
Kołobrzeska08:04
Zaspa08:06
Startowa08:07
Jana Pawła II08:08
Żwirki i Wigury [GDA]08:09
Bajana08:10
Legionów08:12
Plac Komorowskiego08:14
Mickiewicza [GDA]08:16
Reja [GDA]08:17
Wyspiańskiego08:19
Kliniczna08:20
Twarda08:22
Stocznia Północna08:23
Stocznia SKM08:25
Plac Solidarności08:27
Dworzec Główny08:29
Brama Wyżynna08:32
Okopowa08:34
Żabi Kruk08:35
Chmielna08:36
Akademia Muzyczna08:38
Brama Żuławska08:40
Głęboka08:42
Przeróbka08:44
Przeróbka08:45
Kurs nr 4 do Jelitkowo
Przeróbka08:56
Przeróbka08:56
Głęboka08:58
Brama Żuławska09:00
Akademia Muzyczna09:02
Chmielna09:03
Żabi Kruk09:04
Okopowa09:06
Brama Wyżynna09:08
Dworzec Główny09:10
Plac Solidarności09:13
Stocznia SKM09:15
Stocznia Północna09:17
Twarda09:18
Kliniczna09:19
Wyspiańskiego09:21
Reja [GDA]09:22
Mickiewicza [GDA]09:24
Plac Komorowskiego09:26
Legionów09:28
Bajana09:30
Żwirki i Wigury [GDA]09:31
Jana Pawła II09:32
Startowa09:33
Zaspa09:34
Kołobrzeska09:35
Bora Komorowskiego09:37
Czerwony Dwór09:39
Piastowska09:40
Pomorska [GDA]09:42
Osiedle Wejhera09:43
Helska09:44
Jelitkowo09:45
Kurs nr 5 do Przeróbka
Jelitkowo10:08
Helska10:10
Osiedle Wejhera10:12
Pomorska [GDA]10:13
Piastowska10:14
Czerwony Dwór10:16
Bora Komorowskiego10:17
Kołobrzeska10:19
Zaspa10:21
Startowa10:22
Jana Pawła II10:23
Żwirki i Wigury [GDA]10:24
Bajana10:25
Legionów10:27
Plac Komorowskiego10:29
Mickiewicza [GDA]10:31
Reja [GDA]10:32
Wyspiańskiego10:34
Kliniczna10:35
Twarda10:37
Stocznia Północna10:38
Stocznia SKM10:40
Plac Solidarności10:42
Dworzec Główny10:44
Brama Wyżynna10:47
Okopowa10:49
Żabi Kruk10:50
Chmielna10:51
Akademia Muzyczna10:53
Brama Żuławska10:55
Głęboka10:57
Przeróbka10:59
Przeróbka11:00
Kurs nr 6 do Jelitkowo
Przeróbka11:07
Przeróbka11:07
Głęboka11:09
Brama Żuławska11:11
Akademia Muzyczna11:13
Chmielna11:14
Żabi Kruk11:15
Okopowa11:17
Brama Wyżynna11:19
Dworzec Główny11:21
Plac Solidarności11:24
Stocznia SKM11:26
Stocznia Północna11:28
Twarda11:29
Kliniczna11:30
Wyspiańskiego11:32
Reja [GDA]11:33
Mickiewicza [GDA]11:35
Plac Komorowskiego11:37
Legionów11:39
Bajana11:41
Żwirki i Wigury [GDA]11:42
Jana Pawła II11:43
Startowa11:44
Zaspa11:45
Kołobrzeska11:46
Bora Komorowskiego11:48
Czerwony Dwór11:50
Piastowska11:51
Pomorska [GDA]11:53
Osiedle Wejhera11:54
Helska11:55
Jelitkowo11:56
Kurs nr 7 do Przeróbka
Jelitkowo12:08
Helska12:10
Osiedle Wejhera12:12
Pomorska [GDA]12:13
Piastowska12:14
Czerwony Dwór12:16
Bora Komorowskiego12:17
Kołobrzeska12:19
Zaspa12:21
Startowa12:22
Jana Pawła II12:23
Żwirki i Wigury [GDA]12:24
Bajana12:25
Legionów12:27
Plac Komorowskiego12:29
Mickiewicza [GDA]12:31
Reja [GDA]12:32
Wyspiańskiego12:34
Kliniczna12:35
Twarda12:37
Stocznia Północna12:38
Stocznia SKM12:40
Plac Solidarności12:42
Dworzec Główny12:44
Brama Wyżynna12:47
Okopowa12:49
Żabi Kruk12:50
Chmielna12:51
Akademia Muzyczna12:53
Brama Żuławska12:55
Głęboka12:57
Przeróbka12:59
Przeróbka13:00
Kurs nr 8 do Jelitkowo
Przeróbka13:07
Przeróbka13:07
Głęboka13:09
Brama Żuławska13:11
Akademia Muzyczna13:13
Chmielna13:14
Żabi Kruk13:15
Okopowa13:17
Brama Wyżynna13:19
Dworzec Główny13:21
Plac Solidarności13:24
Stocznia SKM13:26
Stocznia Północna13:28
Twarda13:29
Kliniczna13:30
Wyspiańskiego13:32
Reja [GDA]13:33
Mickiewicza [GDA]13:35
Plac Komorowskiego13:37
Legionów13:39
Bajana13:41
Żwirki i Wigury [GDA]13:42
Jana Pawła II13:43
Startowa13:44
Zaspa13:45
Kołobrzeska13:46
Bora Komorowskiego13:48
Czerwony Dwór13:50
Piastowska13:51
Pomorska [GDA]13:53
Osiedle Wejhera13:54
Helska13:55
Jelitkowo13:56
Kurs nr 9 do Przeróbka
Jelitkowo14:13
Helska14:15
Osiedle Wejhera14:17
Pomorska [GDA]14:18
Piastowska14:19
Czerwony Dwór14:21
Bora Komorowskiego14:22
Kołobrzeska14:24
Zaspa14:26
Startowa14:27
Jana Pawła II14:28
Żwirki i Wigury [GDA]14:29
Bajana14:30
Legionów14:32
Plac Komorowskiego14:34
Mickiewicza [GDA]14:36
Reja [GDA]14:37
Wyspiańskiego14:39
Kliniczna14:40
Twarda14:42
Stocznia Północna14:43
Stocznia SKM14:45
Plac Solidarności14:47
Dworzec Główny14:49
Brama Wyżynna14:52
Okopowa14:54
Żabi Kruk14:55
Chmielna14:56
Akademia Muzyczna14:58
Brama Żuławska15:00
Głęboka15:02
Przeróbka15:04
Przeróbka15:05
Kurs nr 10 do Jelitkowo
Przeróbka15:13
Przeróbka15:13
Głęboka15:15
Brama Żuławska15:17
Akademia Muzyczna15:19
Chmielna15:20
Żabi Kruk15:21
Okopowa15:23
Brama Wyżynna15:25
Dworzec Główny15:27
Plac Solidarności15:30
Stocznia SKM15:32
Stocznia Północna15:34
Twarda15:35
Kliniczna15:36
Wyspiańskiego15:38
Reja [GDA]15:39
Mickiewicza [GDA]15:41
Plac Komorowskiego15:43
Legionów15:45
Bajana15:47
Żwirki i Wigury [GDA]15:48
Jana Pawła II15:49
Startowa15:50
Zaspa15:51
Kołobrzeska15:52
Bora Komorowskiego15:54
Czerwony Dwór15:56
Piastowska15:57
Pomorska [GDA]15:59
Osiedle Wejhera16:00
Helska16:01
Jelitkowo16:02
Kurs nr 11 do Przeróbka
Jelitkowo16:13
Helska16:15
Osiedle Wejhera16:17
Pomorska [GDA]16:18
Piastowska16:19
Czerwony Dwór16:21
Bora Komorowskiego16:22
Kołobrzeska16:24
Zaspa16:26
Startowa16:27
Jana Pawła II16:28
Żwirki i Wigury [GDA]16:29
Bajana16:30
Legionów16:32
Plac Komorowskiego16:34
Mickiewicza [GDA]16:36
Reja [GDA]16:37
Wyspiańskiego16:39
Kliniczna16:40
Twarda16:42
Stocznia Północna16:43
Stocznia SKM16:45
Plac Solidarności16:47
Dworzec Główny16:49
Brama Wyżynna16:52
Okopowa16:54
Żabi Kruk16:55
Chmielna16:56
Akademia Muzyczna16:58
Brama Żuławska17:00
Głęboka17:02
Przeróbka17:04
Przeróbka17:05
Kurs nr 12 do Jelitkowo
Przeróbka17:13
Przeróbka17:13
Głęboka17:15
Brama Żuławska17:17
Akademia Muzyczna17:19
Chmielna17:20
Żabi Kruk17:21
Okopowa17:23
Brama Wyżynna17:25
Dworzec Główny17:27
Plac Solidarności17:30
Stocznia SKM17:32
Stocznia Północna17:34
Twarda17:35
Kliniczna17:36
Wyspiańskiego17:38
Reja [GDA]17:39
Mickiewicza [GDA]17:41
Plac Komorowskiego17:43
Legionów17:45
Bajana17:47
Żwirki i Wigury [GDA]17:48
Jana Pawła II17:49
Startowa17:50
Zaspa17:51
Kołobrzeska17:52
Bora Komorowskiego17:54
Czerwony Dwór17:56
Piastowska17:57
Pomorska [GDA]17:59
Osiedle Wejhera18:00
Helska18:01
Jelitkowo18:02
Kurs nr 13 do Przeróbka
Jelitkowo18:30
Helska18:32
Osiedle Wejhera18:34
Pomorska [GDA]18:35
Piastowska18:36
Czerwony Dwór18:38
Bora Komorowskiego18:39
Kołobrzeska18:41
Zaspa18:43
Startowa18:44
Jana Pawła II18:45
Żwirki i Wigury [GDA]18:46
Bajana18:47
Legionów18:49
Plac Komorowskiego18:51
Mickiewicza [GDA]18:53
Reja [GDA]18:54
Wyspiańskiego18:56
Kliniczna18:57
Twarda18:59
Stocznia Północna19:00
Stocznia SKM19:02
Plac Solidarności19:04
Dworzec Główny19:06
Brama Wyżynna19:09
Okopowa19:11
Żabi Kruk19:12
Chmielna19:13
Akademia Muzyczna19:15
Brama Żuławska19:17
Głęboka19:19
Przeróbka19:21
Przeróbka19:22
Kurs nr 14 do Jelitkowo
Przeróbka19:32
Przeróbka19:32
Głęboka19:34
Brama Żuławska19:36
Akademia Muzyczna19:38
Chmielna19:39
Żabi Kruk19:40
Okopowa19:42
Brama Wyżynna19:44
Dworzec Główny19:46
Plac Solidarności19:49
Stocznia SKM19:51
Stocznia Północna19:53
Twarda19:54
Kliniczna19:55
Wyspiańskiego19:57
Reja [GDA]19:58
Mickiewicza [GDA]20:00
Plac Komorowskiego20:02
Legionów20:04
Bajana20:06
Żwirki i Wigury [GDA]20:07
Jana Pawła II20:08
Startowa20:09
Zaspa20:10
Kołobrzeska20:11
Bora Komorowskiego20:13
Czerwony Dwór20:15
Piastowska20:16
Pomorska [GDA]20:18
Osiedle Wejhera20:19
Helska20:20
Jelitkowo20:21
Kurs nr 15 do Przeróbka
Jelitkowo20:35
Helska20:37
Osiedle Wejhera20:39
Pomorska [GDA]20:40
Piastowska20:41
Czerwony Dwór20:43
Bora Komorowskiego20:44
Kołobrzeska20:46
Zaspa20:48
Startowa20:49
Jana Pawła II20:50
Żwirki i Wigury [GDA]20:51
Bajana20:52
Legionów20:54
Plac Komorowskiego20:56
Mickiewicza [GDA]20:58
Reja [GDA]20:59
Wyspiańskiego21:01
Kliniczna21:02
Twarda21:04
Stocznia Północna21:05
Stocznia SKM21:07
Plac Solidarności21:09
Dworzec Główny21:11
Brama Wyżynna21:14
Okopowa21:16
Żabi Kruk21:17
Chmielna21:18
Akademia Muzyczna21:20
Brama Żuławska21:22
Głęboka21:24
Przeróbka21:26
Przeróbka21:27